Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Smålands FF - Div 5 SV, övriga år
2013 Smålands FF - Div 5 SV
2014 Smålands FF - Div 5 SV
2015 Smålands FF - Div 5 SV
2016 Smålands FF - Div 5 SV
2017 Smålands FF - Div 5 SV
2018 Smålands FF - Div 5 SV
2019 Smålands FF - Div 5 SV
2020 Smålands FF - Div 5 SV
2021 Smålands FF - Div 5 SV
2022 Smålands FF - Div 5 SV
2023 Smålands FF - Div 5 SV
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Agunnaryds IF
Alvesta GoIF
Angelstads IF
Delary/Pjätteryd
Horda AIK
Häradsbäck/Ryd
IFK Lammhult
IFK S/RIF
Liatorps IF/Eneryda IF
Torpa IF
Vederslöv-Dänn.IF
Vislanda IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Smålands FF - Div 5 SV
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Eldin Topic
Delary/Pjätteryd
27
1800
2
Marcus Petersson
Liatorps IF/Eneryda IF
23
1890
3
Ernad Sadiki
Torpa IF
16
1710
4
Anton Nilsson
Liatorps IF/Eneryda IF
13
1890
5
Bashir Bashiir
Alvesta GoIF
12
1710
6
Filip Karlsson
Alvesta GoIF
11
1710
6
Claes Åkesson
Vederslöv-Dänn.IF
11
1710
8
Victor Stålberg
IFK Lammhult
10
630
9
Emil Göransson
Häradsbäck/Ryd
10
1530
10
Rasmus Johansson
Liatorps IF/Eneryda IF
10
1710
11
Sebastian Sysmäläinen
IFK S/RIF
10
1980
12
Erik Svensson
Vederslöv-Dänn.IF
9
1890
13
Edin Nukic
Delary/Pjätteryd
8
1440
13
Tobias Johansson
IFK Lammhult
8
1440
15
Linus Carlsson
IFK Lammhult
8
1800
16
Oscar Hagberg
Vederslöv-Dänn.IF
7
1710
17
Armin Turcinovic
Alvesta GoIF
6
360
18
Kevin Meijers
Angelstads IF
6
1350
19
Oskar Månsson
Vederslöv-Dänn.IF
6
1530
20
Martin Hedvåg
Torpa IF
6
1890
21
Sebastian Henriksson
Häradsbäck/Ryd
5
1350
22
Abdul Ali Bandali
IFK Lammhult
5
1440
23
Erik Jakobsson
Liatorps IF/Eneryda IF
5
1620
24
Petter Faeltenborg
Liatorps IF/Eneryda IF
5
1710
24
Sebastian Blomberg
Angelstads IF
5
1710
26
Adam Thellsson
Vederslöv-Dänn.IF
5
1800
27
Alexander Karlsson
Vislanda IF
5
1890
28
Martin Johansson
IFK Lammhult
4
630
29
Deria Hassan Deria
IFK S/RIF
4
990
30
Daniel Andersson
Vederslöv-Dänn.IF
4
1080
30
Mubarak Abdi Muse
Alvesta GoIF
4
1080
32
Emirjan Preci
Alvesta GoIF
4
1260
33
Liam Andersson
Alvesta GoIF
4
1440
33
David Nilsson
Agunnaryds IF
4
1440
33
Anton Rapp
Vederslöv-Dänn.IF
4
1440
36
Jesper Ohlin
Alvesta GoIF
4
1530
37
Niclas Jansson
Delary/Pjätteryd
4
1620
37
André Lassen
Delary/Pjätteryd
4
1620
37
Christoffer Bengtsson
Liatorps IF/Eneryda IF
4
1620
40
Adi Trokic
Delary/Pjätteryd
4
1710
40
Christoffer Gustavsson
IFK Lammhult
4
1710
40
Anton Svensson
Vislanda IF
4
1710
43
Mattis Nilsson
Häradsbäck/Ryd
4
1800
43
Joakim Nilsson
IFK Lammhult
4
1800
43
Carl Nord
Alvesta GoIF
4
1800
46
Viktor Bengtsson
Liatorps IF/Eneryda IF
4
1890
46
Johan Andersson
IFK S/RIF
4
1890
48
Herman Nord
Liatorps IF/Eneryda IF
3
450
48
Mario Bobuiescu
Liatorps IF/Eneryda IF
3
450
48
Mario Bobuiescu
Liatorps IF/Eneryda IF
3
450
51
Jeton Brahimi
Horda AIK
3
810
52
Marcus Lundström
Vislanda IF
3
990
53
Benny Östlund
Vislanda IF
3
1080
54
Andreas Lindgren
Vislanda IF
3
1170
54
Andreé Balczar
Torpa IF
3
1170
54
Oliver Fredriksson
Torpa IF
3
1170
57
Yaxye Shariif Adan
Alvesta GoIF
3
1350
58
Muamer Redzovic
Delary/Pjätteryd
3
1440
58
Ali Hosseini
Angelstads IF
3
1440
58
Linus Strömgren
Torpa IF
3
1440
61
Mattias Olsson
Angelstads IF
3
1530
61
Kevin Johansson
Häradsbäck/Ryd
3
1530
61
Simon Johansson
Agunnaryds IF
3
1530
64
Axel Lööf
Agunnaryds IF
3
1620
64
Albin Svensson
Häradsbäck/Ryd
3
1620
66
Kalle Göransson
Häradsbäck/Ryd
3
1710
66
Johan Palm
Torpa IF
3
1710
66
Niklas Jonsson
Liatorps IF/Eneryda IF
3
1710
69
Murtaza Nazari
Torpa IF
3
1800
69
Tobias Söderberg
Vederslöv-Dänn.IF
3
1800
69
Martin Andersson
IFK S/RIF
3
1800
72
Besnik Jaha
IFK S/RIF
2
360
73
Viktor Johansson
Vederslöv-Dänn.IF
2
450
74
Martin Hansson
Vederslöv-Dänn.IF
2
540
75
Jim Wremert
IFK Lammhult
2
630
76
Nshan Mirzoyan
Angelstads IF
2
720
77
Ken Khunanon Knutsson
IFK S/RIF
2
810
78
Hugo Kronström
IFK S/RIF
2
900
78
Mattias Larsson
Vederslöv-Dänn.IF
2
900
80
Joel Pettersson
IFK S/RIF
2
1170
80
Jakob Strömberg
Häradsbäck/Ryd
2
1170
82
David Björck
Häradsbäck/Ryd
2
1260
82
Pontus Karlsson
Vislanda IF
2
1260
82
Jamal Ahmad Adan Abdi
Angelstads IF
2
1260
82
Emil Gunnarsson
Alvesta GoIF
2
1260
82
Adam Kanstedt
IFK Lammhult
2
1260
87
Markus Johansson
Liatorps IF/Eneryda IF
2
1440
88
Arvid Karlsson
Häradsbäck/Ryd
2
1620
89
John Skov Pedersen
Häradsbäck/Ryd
2
1710
89
Reza Yavari
Torpa IF
2
1710
89
Andreas Nilsson
Vislanda IF
2
1710
89
Johan Carlsson
IFK Lammhult
2
1710
93
Andreas Brorsson
Torpa IF
2
1800
93
Pontus Lundberg
Vislanda IF
2
1800
95
Zoran Rustic
Angelstads IF
1
180
96
Essam Mzien
IFK S/RIF
1
450
96
Ahmad Shabir Safi
Liatorps IF/Eneryda IF
1
450
98
Arman Ashtiani
Horda AIK
1
540
98
Patrik Sjöblom
Liatorps IF/Eneryda IF
1
540
98
Mustafe Ibrahim Abdi
Alvesta GoIF
1
540
98
Abbas Hosseini
Alvesta GoIF
1
540
102
Ahmed Mohammad Mustafa
IFK S/RIF
1
630
102
Erik Fransson
Vederslöv-Dänn.IF
1
630
104
Mattias Holm
Delary/Pjätteryd
1
720
105
Adam Sellén
Alvesta GoIF
1
810
106
Jacob Roström
Vederslöv-Dänn.IF
1
900
106
Carl-Johan Steifeldt
IFK S/RIF
1
900
108
Edi Sehic
Horda AIK
1
990
109
Jesper Skog
Häradsbäck/Ryd
1
1080
110
Markus Johansson
Delary/Pjätteryd
1
1170
110
Christian Holmi
IFK Lammhult
1
1170
112
Sinan Celil
Alvesta GoIF
1
1260
112
Tobias Nilsson
IFK Lammhult
1
1260
112
Joel Lööf
Agunnaryds IF
1
1260
115
Martin Andersson
Agunnaryds IF
1
1350
115
Adam Nyquist
Delary/Pjätteryd
1
1350
115
Medcit Iakub
IFK Lammhult
1
1350
115
Anton Kanstedt
IFK Lammhult
1
1350
119
Pontus Olofsson
Häradsbäck/Ryd
1
1440
119
Elias Skov Pedersen
Häradsbäck/Ryd
1
1440
119
Steven Binks
Angelstads IF
1
1440
119
Daniel Andersson
IFK S/RIF
1
1440
123
Filip Johansson
Vederslöv-Dänn.IF
1
1530
123
Martin Andersson
Angelstads IF
1
1530
123
Erik Magnusson
IFK Lammhult
1
1530
123
Johan Petersson
IFK Lammhult
1
1530
123
Anton Karlsson
Alvesta GoIF
1
1530
128
Emil Svanberg
Agunnaryds IF
1
1620
128
Oskar Lagerstedt
Agunnaryds IF
1
1620
128
Elis Nilsson
IFK S/RIF
1
1620
128
Tobias Aronsson
Vislanda IF
1
1620
132
Joel Andersson
Torpa IF
1
1710
132
Robin Håkansson
Delary/Pjätteryd
1
1710
134
Joel Lindh
Alvesta GoIF
1
1800
134
Henrik Johansson
Angelstads IF
1
1800
134
Isac Pettersson
IFK S/RIF
1
1800
134
Daniel Håkansson
Vederslöv-Dänn.IF
1
1800
138
Albin Fransson
IFK S/RIF
1
1890
138
Linus Nilsson
Agunnaryds IF
1
1890
138
Mikael Åkesson
Delary/Pjätteryd
1
1890