Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Smålands FF - Div 5 SV, övriga år
2013 Smålands FF - Div 5 SV
2014 Smålands FF - Div 5 SV
2015 Smålands FF - Div 5 SV
2016 Smålands FF - Div 5 SV
2017 Smålands FF - Div 5 SV
2018 Smålands FF - Div 5 SV
2019 Smålands FF - Div 5 SV
2020 Smålands FF - Div 5 SV
2021 Smålands FF - Div 5 SV
2022 Smålands FF - Div 5 SV
2023 Smålands FF - Div 5 SV
2024 Smålands FF - Div 5 SV
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Agunnaryds IF
Alvesta GoIF
Angelstads IF
Delary/Pjätteryd
Horda AIK
Häradsbäck/Ryd
IFK Lammhult
IFK S/RIF
Liatorps IF/Eneryda IF
Torpa IF
Vederslöv-Dänn.IF
Vislanda IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Smålands FF - Div 5 SV
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Erik Jakobsson
Liatorps IF/Eneryda IF
8
0
1620
1
André Lassen
Delary/Pjätteryd
8
0
1620
1
Martin Aronsson
Vislanda IF
8
0
1620
4
Elias Skov Pedersen
Häradsbäck/Ryd
6
0
1440
4
Simon Werninger
IFK S/RIF
6
0
1350
4
Martin Andersson
IFK S/RIF
6
0
1800
7
Andreé Balczar
Torpa IF
5
1
1170
7
Kevin Johansson
Häradsbäck/Ryd
5
1
1530
7
Tobias Aronsson
Vislanda IF
5
1
1620
7
Oskar Lagerstedt
Agunnaryds IF
5
1
1620
7
Albin Malmström
Agunnaryds IF
5
1
1710
12
Simon Johansson
Agunnaryds IF
5
0
1530
12
Daniel Andersson
IFK S/RIF
5
0
1440
12
Johan Bodelsson
Vislanda IF
5
0
1710
12
Christoffer Bengtsson
Liatorps IF/Eneryda IF
5
0
1620
12
Daniel Håkansson
Vederslöv-Dänn.IF
5
0
1800
17
Mohamed Siad Dubed
Horda AIK
4
2
810
18
David Nilsson
Agunnaryds IF
4
1
1440
19
Eldin Topic
Delary/Pjätteryd
4
0
1800
19
Anton Nilsson
Liatorps IF/Eneryda IF
4
0
1890
19
Petter Faeltenborg
Liatorps IF/Eneryda IF
4
0
1710
19
Axel Lööf
Agunnaryds IF
4
0
1620
19
Liam Andersson
Alvesta GoIF
4
0
1440
19
Muhudin Mohamud Ali
Alvesta GoIF
4
0
1350
19
Tobias Johansson
IFK Lammhult
4
0
1440
19
Tobias Nilsson
IFK Lammhult
4
0
1260
19
Andreas Lindgren
Vislanda IF
4
0
1170
19
Elias Gustavsson
Vederslöv-Dänn.IF
4
0
1260
19
Johan Andersson
IFK S/RIF
4
0
1890
30
Ernad Sadiki
Torpa IF
3
1
1710
30
Joel Andersson
Torpa IF
3
1
1710
30
Isac Nilsson
Agunnaryds IF
3
1
1710
33
Marcus Petersson
Liatorps IF/Eneryda IF
3
0
1890
33
Anton Andersson
Liatorps IF/Eneryda IF
3
0
1710
33
Rasmus Johansson
Liatorps IF/Eneryda IF
3
0
1710
33
Niklas Jonsson
Liatorps IF/Eneryda IF
3
0
1710
33
Max Almblad
Liatorps IF/Eneryda IF
3
0
1530
33
Martin Göransson
Liatorps IF/Eneryda IF
3
0
1170
33
Mubarak Abdi Muse
Alvesta GoIF
3
0
1080
33
Medcit Iakub
IFK Lammhult
3
0
1350
33
Emil Örnevi
IFK Lammhult
3
0
1710
33
Anton Karlsson
Alvesta GoIF
3
0
1530
33
Johan Palm
Torpa IF
3
0
1710
33
Reza Yavari
Torpa IF
3
0
1710
33
Khalid Abdalla Hassan Mohieldin
Horda AIK
3
0
900
33
Kalle Göransson
Häradsbäck/Ryd
3
0
1710
33
Arvid Karlsson
Häradsbäck/Ryd
3
0
1620
33
Emil Göransson
Häradsbäck/Ryd
3
0
1530
33
Sebastian Henriksson
Häradsbäck/Ryd
3
0
1350
33
Marcus Lundström
Vislanda IF
3
0
990
33
Martin Andersson
Angelstads IF
3
0
1530
33
Jacob Roström
Vederslöv-Dänn.IF
3
0
900
33
Martin Hansson
Vederslöv-Dänn.IF
3
0
540
33
Oluwaseyi Dada
Torpa IF
3
0
1170
55
Rasmus Lönnborg
Vederslöv-Dänn.IF
2
1
720
55
Steven Binks
Angelstads IF
2
1
1440
55
Kevin Meijers
Angelstads IF
2
1
1350
55
Henrik Karlsson
Vislanda IF
2
1
1440
55
Andreas Nilsson
Vislanda IF
2
1
1710
55
Eric Helgotsson
Torpa IF
2
1
720
61
Jeton Brahimi
Horda AIK
2
0
810
61
Petrit Sahitit
Horda AIK
2
0
540
61
David Björck
Häradsbäck/Ryd
2
0
1260
61
Hugo Svensson
Häradsbäck/Ryd
2
0
1170
61
Mohammad Muradi
Angelstads IF
2
0
1890
61
Alexander Karlsson
Vislanda IF
2
0
1890
61
Jezper Eneroth
Vislanda IF
2
0
1800
61
Jezper Eneroth
Vislanda IF
2
0
1800
61
Pontus Lundberg
Vislanda IF
2
0
1800
61
Murtaza Nazari
Torpa IF
2
0
1800
61
Anton Karlsson
IFK S/RIF
2
0
360
61
Axel Ekström
Angelstads IF
2
0
1080
61
Jonathan Frick
Angelstads IF
2
0
810
61
Mattias Olsson
Angelstads IF
2
0
1530
61
Fredrik Olsson
Angelstads IF
2
0
1710
61
Jesper Ohlin
Alvesta GoIF
2
0
1530
61
Filip Karlsson
Alvesta GoIF
2
0
1710
61
Emirjan Preci
Alvesta GoIF
2
0
1260
61
Armin Turcinovic
Alvesta GoIF
2
0
360
61
Emil Svanberg
Agunnaryds IF
2
0
1620
61
Leo Sunjic
Agunnaryds IF
2
0
1890
61
Erik Magnusson
IFK Lammhult
2
0
1530
61
Linus Carlsson
IFK Lammhult
2
0
1800
61
Christoffer Gustavsson
IFK Lammhult
2
0
1710
61
Almir Muratovic
Alvesta GoIF
2
0
900
61
Johan Petersson
IFK Lammhult
2
0
1530
61
Abdul Ali Bandali
IFK Lammhult
2
0
1440
61
Patrik Sjöblom
Liatorps IF/Eneryda IF
2
0
540
61
Mario Bobuiescu
Liatorps IF/Eneryda IF
2
0
450
61
Mario Bobuiescu
Liatorps IF/Eneryda IF
2
0
450
61
Oskar Lundin
Liatorps IF/Eneryda IF
2
0
1890
61
Adam Nyquist
Delary/Pjätteryd
2
0
1350
61
Johan Hörberg
Agunnaryds IF
2
0
900
61
Jonas Johansson
Agunnaryds IF
2
0
720
61
William Karlsson
Vederslöv-Dänn.IF
2
0
630
61
Viktor Johansson
Vederslöv-Dänn.IF
2
0
450
61
Erik Svensson
Vederslöv-Dänn.IF
2
0
1890
61
Daniel Andersson
Vederslöv-Dänn.IF
2
0
1080
61
Joel Pettersson
IFK S/RIF
2
0
1170
61
Sebastian Sysmäläinen
IFK S/RIF
2
0
1980
61
Simon Hjalte
IFK S/RIF
2
0
1980
61
Filip Johansson
Vederslöv-Dänn.IF
2
0
1530
61
Alfred Rapp
Vederslöv-Dänn.IF
2
0
1440
104
Hassan Mohamad
Angelstads IF
1
1
1080
104
Arman Ashtiani
Horda AIK
1
1
540
104
Elnes Hajrovic
Horda AIK
1
1
540
107
Arber Ahmeti
Horda AIK
1
0
270
107
Faisal Noori
Torpa IF
1
0
1170
107
Mohammed Reza Mohammadi
Horda AIK
1
0
630
107
Johannes Widerberg
Horda AIK
1
0
630
107
Ahmed Al Salkhadi
Horda AIK
1
0
720
107
Alban Ala
Horda AIK
1
0
450
107
Kenan Arslanovic
Horda AIK
1
0
450
107
Henrik Johansson
Angelstads IF
1
0
1800
107
Gabriel Johansson
Angelstads IF
1
0
540
107
Isak Skog
Häradsbäck/Ryd
1
0
1710
107
Albin Svensson
Häradsbäck/Ryd
1
0
1620
107
Malte Ahlsén
Häradsbäck/Ryd
1
0
810
107
John Skov Pedersen
Häradsbäck/Ryd
1
0
1710
107
Oliver Fredriksson
Torpa IF
1
0
1170
107
Axel Palm
Torpa IF
1
0
1890
107
Anton Svensson
Häradsbäck/Ryd
1
0
1260
107
Nshan Mirzoyan
Angelstads IF
1
0
720
107
Linus Viklund
Vislanda IF
1
0
1260
107
Mikael Ragnarsson
Vislanda IF
1
0
1260
107
Pontus Karlsson
Vislanda IF
1
0
1260
107
Sebastian Blomberg
Angelstads IF
1
0
1710
107
Jamal Ahmad Adan Abdi
Angelstads IF
1
0
1260
107
Jesper Ahonen
Angelstads IF
1
0
1350
107
Besnik Jaha
IFK S/RIF
1
0
360
107
Hugo Kronström
IFK S/RIF
1
0
900
107
Essam Mzien
IFK S/RIF
1
0
450
107
Anton Svensson
Vislanda IF
1
0
1710
107
Benny Östlund
Vislanda IF
1
0
1080
107
Erik Österberg
Agunnaryds IF
1
0
360
107
Jimmy Cserti
Agunnaryds IF
1
0
360
107
Joel Selin
Delary/Pjätteryd
1
0
1080
107
Edin Nukic
Delary/Pjätteryd
1
0
1440
107
Marcus Svensson
Delary/Pjätteryd
1
0
1440
107
Edvin Keresztes
Agunnaryds IF
1
0
1350
107
Martin Andersson
Agunnaryds IF
1
0
1350
107
Joel Lööf
Agunnaryds IF
1
0
1260
107
Karl Lööf
Agunnaryds IF
1
0
1530
107
Mandus Andersson
Delary/Pjätteryd
1
0
1800
107
Adi Trokic
Delary/Pjätteryd
1
0
1710
107
Robin Håkansson
Delary/Pjätteryd
1
0
1710
107
Muamer Redzovic
Delary/Pjätteryd
1
0
1440
107
Herman Nord
Liatorps IF/Eneryda IF
1
0
450
107
Ahmad Shabir Safi
Liatorps IF/Eneryda IF
1
0
450
107
Andreas Melberg
Liatorps IF/Eneryda IF
1
0
90
107
Edi Sehic
Horda AIK
1
0
990
107
Omar Jebar
Horda AIK
1
0
990
107
Rasmus Johansson
IFK Lammhult
1
0
720
107
Emil Gunnarsson
Alvesta GoIF
1
0
1260
107
Joakim Nilsson
IFK Lammhult
1
0
1800
107
Mustafe Ibrahim Abdi
Alvesta GoIF
1
0
540
107
Johan Magnusson
IFK Lammhult
1
0
1530
107
Anton Kanstedt
IFK Lammhult
1
0
1350
107
Adam Kanstedt
IFK Lammhult
1
0
1260
107
Linus Nilsson
Agunnaryds IF
1
0
1890
107
Kenny Friberg
Agunnaryds IF
1
0
1800
107
Yaxye Shariif Adan
Alvesta GoIF
1
0
1350
107
Sinan Celil
Alvesta GoIF
1
0
1260
107
Emin Arapovic
Alvesta GoIF
1
0
1890
107
Joel Lindh
Alvesta GoIF
1
0
1800
107
Carl Nord
Alvesta GoIF
1
0
1800
107
Daniel Lavesson
Alvesta GoIF
1
0
1800
107
Bashir Bashiir
Alvesta GoIF
1
0
1710
107
Hugo Sjöblom
Alvesta GoIF
1
0
1530
107
Oscar Hagberg
Vederslöv-Dänn.IF
1
0
1710
107
Mulle Blomberg
Vederslöv-Dänn.IF
1
0
630
107
Jonathan Svärd
IFK S/RIF
1
0
1440
107
Jakob Trabelsi
Angelstads IF
1
0
900
107
Ali Hosseini
Angelstads IF
1
0
1440
107
Deria Hassan Deria
IFK S/RIF
1
0
990
107
Albin Fransson
IFK S/RIF
1
0
1890
107
Emil Rönn Gunnarsson
Vederslöv-Dänn.IF
1
0
1800
107
Mattias Larsson
Vederslöv-Dänn.IF
1
0
900
179
Linus Andersson
Vederslöv-Dänn.IF
0
1
1350
179
Abbas Hosseini
Alvesta GoIF
0
1
540
179
Adnan Rasidovic
Angelstads IF
0
1
810
179
Mohamed Yusuf Mohamed
Horda AIK
0
1
720
179
Mohammad Aman Hassan Ali
Horda AIK
0
1
630
179
Henric Annmo
Horda AIK
0
1
630