Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Smålands FF - Div 5 SV, övriga år
2013 Smålands FF - Div 5 SV
2014 Smålands FF - Div 5 SV
2015 Smålands FF - Div 5 SV
2016 Smålands FF - Div 5 SV
2017 Smålands FF - Div 5 SV
2018 Smålands FF - Div 5 SV
2019 Smålands FF - Div 5 SV
2020 Smålands FF - Div 5 SV
2021 Smålands FF - Div 5 SV
2022 Smålands FF - Div 5 SV
2023 Smålands FF - Div 5 SV
2024 Smålands FF - Div 5 SV
Övriga serier 2016
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Götaland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 3 Östra Svealand, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Norra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Smålands FF - Division 4 Elit Västra
Smålands FF - Division 4 Elit Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar Grupp B
Gotlands FF - Divison 5 Herrar Grupp A
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar A
Blekinge FF - Div. 6 Herrar B
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 6 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Norrbottens FF - Div 6, motion herrar
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Södra
Skånes FF - Div.6 Västra
Skånes FF - Div.6 Östra
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Lessebo
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Åseda
Smålands FF - Div 6 Älmhult
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordöstra
Södermanlands FF - Division 6 Sydvästra
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västerbottens FF - Division 6 Herrar grp 1
Västerbottens FF - Division 6 Herrar grp 2
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Vara
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Div 6 herrar norra
Ångermanlands FF - Div 6 herrar södra/västra
Örebro Läns FF - Div. 6 Norra
Örebro Läns FF - Div. 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Norra
Östergötlands FF - Division 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Västra
Östergötlands FF - Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar A-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar B-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 7 Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Stockholms FF - Herrar 7 J
Stockholms FF - Herrar 7 K
Södermanlands FF - Div 7 Södra Herrar
Södermanlands FF - Div 7 Östra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Bohusläns FF - Div.2 Damer Bohuslän/Dal
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Södra Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Norra, damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Norra Dam
Smålands FF - Div 2 Södra Dam
Smålands FF - Div 2 Östra Dam
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Östra
Västmanlands FF - Divison 2 damer Mellersta Sveala
Ångermanlands FF - Division 2 Damer Mellersta Norr
Östergötlands FF - Dam Division 2
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer Höst
Gestriklands FF - Division 3 Damer Vår
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer grp 1
Västerbottens FF - Div 3 damer grp 2
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 4 Södra, Damer
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gestriklands FF - Division 4 Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Norra Damer
Hallands FF - Div. 4 Södra Damer
Hälsinglands FF - Div. 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Mellersta, damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Hultsfred Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Tingsryd Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Resultimafyran (div 4 damer)
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer A-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer B-Slutspel
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Stockholms FF - Damer 5 C
Stockholms FF - Damer 5 D
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U 21 Finalspel
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra
Folksam U21 A-slutspel grp 1
Folksam U21 A-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 1
Folksam U21 B-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 3
Folksam U21 B-slutspel grp 4
Folksam U21 B-slutspel grp 5
Folksam U21 B-slutspel grp 6
Folksam U21 Superettan Norra
Folksam U21 Superettan Södra
U19 Allsvenskan Norra
U19 Allsvenskan Södra
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Södra Götaland
U19-slutspel
Upplands FF - U19 Div.1 Svealand
U17 Allsvenskan Norra
U17 Allsvenskan Södra
Södermanlands FF - U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
U17-slutspel
Herr A VM-kval
Herrar A EM Grupp E
Herrar A Landskamp
Herrar OS grupp B
Herrar U21 Landskamp
P19 3-nations
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations Danmark
P18 3-nations Sverige
P18 Landskamp
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 EM-slutspel Grupp C
P17 La Manga-turnering
P17 Landskamp (U19)
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk Grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
Lag
Burseryds IF
Delary/Pjätteryd
GoIF Ling
Hallaryds IF
Hjortsberga IF
Kärda IF
Reftele GoIF
Ryssby IF
Strömsnäsbruks IF
Torpa IF
Virestads IF
Vislanda IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Smålands FF - Div 5 SV
2016
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Dennis Andersson
Kärda IF
25
1800
2
Adnan Bajgora
Strömsnäsbruks IF
21
1620
3
Karl Aron David Sernefell
Hallaryds IF
18
1710
4
Marc Brandin
Burseryds IF
17
1260
5
Stefan Sjödahl
Strömsnäsbruks IF
16
1530
6
John Rehn
Burseryds IF
16
1800
7
Qenan Bajgora
Strömsnäsbruks IF
12
1800
8
Marcus Karlsson
Hjortsberga IF
11
1080
9
Carl Enocsson
Burseryds IF
11
1710
10
Jakob Björk
Kärda IF
11
1890
11
Rasmus Karlsson
Burseryds IF
10
1080
12
Johan Brorsson
Torpa IF
10
1710
13
Ibrahim Chahrour
Reftele GoIF
10
1800
14
Robert Virtanen
Reftele GoIF
9
1080
15
Johan Magnisson
GoIF Ling
9
1350
16
Eldin Topic
Virestads IF
9
1530
17
Markus Johansson
Delary/Pjätteryd
8
1530
18
Chris Persson Möller
Delary/Pjätteryd
7
990
19
Johan Palm
Torpa IF
7
1080
20
Karl-Staffan Lang
Vislanda IF
7
1170
21
Martin Ouchterlony
Hjortsberga IF
7
1260
22
Max Sandblad
Burseryds IF
7
1350
23
Johan Nilsson
Hjortsberga IF
7
1530
23
Edin Nukic
Virestads IF
7
1530
25
Joel Lindh
Vislanda IF
7
1710
25
Martin Hedvåg
Torpa IF
7
1710
27
Oscar Petersson
Kärda IF
7
1800
28
Sebastian Olsson
Ryssby IF
6
1260
29
Johan Sträng
Hjortsberga IF
6
1530
30
Mattias Holm
Delary/Pjätteryd
6
1890
31
Robin Hamic
Burseryds IF
5
990
32
Thomas David John Parker
Delary/Pjätteryd
5
1170
33
Sebastian Engström
Hjortsberga IF
5
1440
34
Abdi Kader Jibril
Ryssby IF
5
1530
35
Ruslan Tetroyev
Strömsnäsbruks IF
5
1620
36
Mustafa Musto
Delary/Pjätteryd
5
1710
36
Bulut Bahceci
Hallaryds IF
5
1710
38
Fredrik Guld
Burseryds IF
5
1800
39
David Vierhout
Burseryds IF
4
450
40
Eric Haraldsson
Ryssby IF
4
1260
41
Linus Strömgren
Torpa IF
4
1620
41
Ghirmay Zerezgi
Virestads IF
4
1620
43
Daniel Schölin
Virestads IF
4
1710
43
Anton Andersson
Vislanda IF
4
1710
43
Jesper Ohlin
Vislanda IF
4
1710
43
Maximilian Dahlin
Reftele GoIF
4
1710
47
Hampus Olsen
Vislanda IF
4
1800
48
Adam Nyquist
Delary/Pjätteryd
4
1890
49
Joshua Glans
Torpa IF
3
540
50
Filip Eriksson
Hjortsberga IF
3
720
50
Dennis Martinsson
Ryssby IF
3
720
52
Joel Selin
Delary/Pjätteryd
3
810
53
Aleksandar Blagojevic
Hallaryds IF
3
1260
53
Isac Lagerbielke
GoIF Ling
3
1260
55
Naim Boletini
Torpa IF
3
1350
55
Markus Axel Edmonds
Vislanda IF
3
1350
57
Zaki Barqadle Omer
Ryssby IF
3
1440
57
Isak Emanuelsson
Ryssby IF
3
1440
59
Lars Fällgren
Burseryds IF
3
1530
59
Robin Söderberg
Kärda IF
3
1530
59
Andreas Palm
Torpa IF
3
1530
59
Axel Palm
Torpa IF
3
1530
63
Christoffer Wilhelmsson
Delary/Pjätteryd
3
1620
63
Joakim Abrahamsson
Strömsnäsbruks IF
3
1620
65
Herman Andersson
Ryssby IF
3
1710
65
Mahammad Osman
Ryssby IF
3
1710
65
Oliver Fredriksson
Torpa IF
3
1710
65
Alexander Carlsson
Virestads IF
3
1710
69
Axel Andersson
Burseryds IF
3
1800
70
Marcus Sernefell
Hallaryds IF
3
1890
71
Emilio Andersson
Burseryds IF
2
180
72
Niclas Johansson
Hjortsberga IF
2
270
73
André Alfredsson
GoIF Ling
2
450
73
Linus Carlsson
Burseryds IF
2
450
75
Emir Draganovic
Kärda IF
2
540
76
Mustafe Ibrahim Abdi
Vislanda IF
2
630
77
Asllan Jashari
Hallaryds IF
2
810
78
Johan Hagesjö
Reftele GoIF
2
900
79
Martin Johansson
Kärda IF
2
1080
80
Adrian Florin Redes
Kärda IF
2
1170
81
Filip Goman
Reftele GoIF
2
1260
81
Anton Liljedahl
GoIF Ling
2
1260
83
Sonny Dzabic
Virestads IF
2
1350
84
Tobias Aronsson
Vislanda IF
2
1440
84
Jonatan Pettersson
Vislanda IF
2
1440
84
Dennis Good
Reftele GoIF
2
1440
84
Jakob Bertil Josefsson
Kärda IF
2
1440
84
Mats Brandin
Burseryds IF
2
1440
89
Alexander Svensson
Hjortsberga IF
2
1530
90
Markus Olof Johannes Karlsson
Hjortsberga IF
2
1620
90
Pontus Lundberg
Vislanda IF
2
1620
92
Simon Wetterling
Torpa IF
2
1710
92
Lavdim Bahtiri
Hallaryds IF
2
1710
92
Christopher Johansson
Delary/Pjätteryd
2
1710
95
Mattias Johansson
Delary/Pjätteryd
2
1800
96
Mikael Åkesson
Delary/Pjätteryd
2
1890
96
Mihai-Danut Sveatac
Strömsnäsbruks IF
2
1890
98
Fakhraddin Aliyev
Burseryds IF
1
180
99
Lars Spång
Hjortsberga IF
1
270
100
Jose Marte Burgos
Virestads IF
1
360
101
Gustav Magnusson
Hjortsberga IF
1
450
101
Hampus Roth
Vislanda IF
1
450
101
Viktor Lundgren
Reftele GoIF
1
450
104
Axel Eriksson
Ryssby IF
1
540
104
Anton Karlsson
Ryssby IF
1
540
106
Alexander Johansson
Ryssby IF
1
630
106
André Magnusson
Strömsnäsbruks IF
1
630
106
Reza Yavari
Torpa IF
1
630
106
Neven Kendes
Hallaryds IF
1
630
110
Denis Ostrvica
Burseryds IF
1
720
111
Per-Johan Alvinsson
Reftele GoIF
1
810
111
Youssef Less
Virestads IF
1
810
111
Kristoffer Åström
Virestads IF
1
810
111
Daniel Petersson
Hjortsberga IF
1
810
111
Alexander Karlsson
Vislanda IF
1
810
116
Johan Magnusson
Hjortsberga IF
1
900
117
Erik Arvidsson
Kärda IF
1
990
117
Daniel Andersson
Delary/Pjätteryd
1
990
119
Martin Karlsson
Ryssby IF
1
1080
119
Robin Thour
Virestads IF
1
1080
121
Philip Franzén
Reftele GoIF
1
1170
122
Olof Arvidsson
Vislanda IF
1
1260
123
Oluwaseyi Dada
Torpa IF
1
1350
123
Jon Liljemark
Kärda IF
1
1350
125
David Karlsson
Ryssby IF
1
1440
125
Emanuel Lidman
Ryssby IF
1
1440
127
Faisal Noori
Torpa IF
1
1530
127
Nino Pijaca
Hallaryds IF
1
1530
127
Erik Rydh
Hjortsberga IF
1
1530
130
Johan Gustavsson
GoIF Ling
1
1620
130
Johan Palm
Reftele GoIF
1
1620
130
Robin Håkansson
Delary/Pjätteryd
1
1620
133
Asib Walizai
Strömsnäsbruks IF
1
1710
134
Simon Fridén
Reftele GoIF
1
1800
134
André Rosenkvist
Delary/Pjätteryd
1
1800
134
Axel Mattsson
Virestads IF
1
1800
134
Viktor Petersson
Vislanda IF
1
1800
138
Markus Axel Gunnar Eriksson
Kärda IF
1
1890
138
Martin Carlsson
Kärda IF
1
1890