Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta, övriga år
2012 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2013 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2014 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2015 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2016 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2017 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2018 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2019 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2020 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2021 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2022 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2023 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2024 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
Bagarmossen Kärrtorp BK
Ekerö BoIS
Enskededalen FC
FC Krukan
Hanvikens SK
Hässelby SK FF
Långholmen FC
Olympiacos FC
Reymersholms IK
Rinkeby United FC
Spårvägens FF
Värtans IK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Abwe Masimango
Spårvägens FF
24
1800
2
Jacob Stigsson Flygare
Långholmen FC
24
1890
3
David Gustafsson
Värtans IK
16
1440
4
Carl Björk
Värtans IK
16
1710
5
Alexander Hellgren Sundgren
Reymersholms IK
14
1800
6
Jimmy Byrén
Spårvägens FF
12
1530
7
Carlos Nicolas Cordero Alvarez
Hanvikens SK
12
1800
8
Christoffer Hansebjer
Enskededalen FC
11
810
9
Adrian Pettersson
Olympiacos FC
11
1710
10
Ivan Tedengren
Reymersholms IK
10
900
11
Joakim Kupari
Hanvikens SK
10
1350
12
Stefanos Papathanasiou
Hässelby SK FF
10
1620
12
Jonas Andersson
Bagarmossen Kärrtorp BK
10
1620
14
Marcus Wänfelt Lupinski
Bagarmossen Kärrtorp BK
9
1170
15
Max Isaksson
FC Krukan
9
1350
16
Biyan Bozan
Rinkeby United FC
9
1530
17
Joakim Alriksson
Värtans IK
9
1620
18
Jonathan Avernäs
Hanvikens SK
8
900
19
Jimmy Suhr
Ekerö BoIS
8
1620
19
Kim Öhrström
Ekerö BoIS
8
1620
21
Tomas Valdes Verdecia
Rinkeby United FC
8
1890
22
Mahad Said
Enskededalen FC
7
1350
23
Hugo Ryckert
Reymersholms IK
7
1530
24
Philip Svensson
FC Krukan
7
1620
25
Daniel Ålund
Värtans IK
6
900
26
Christopher Allen
Långholmen FC
6
990
27
Okänd spelare
Bagarmossen Kärrtorp BK
6
1170
28
Robert Stranicky
Ekerö BoIS
6
1260
29
Victor Rodriguez
Rinkeby United FC
6
1440
30
Adam Idris Nordqvist
Enskededalen FC
6
1530
30
Sami Romdhani
Enskededalen FC
6
1530
32
Dodou Mbye
Bagarmossen Kärrtorp BK
5
1170
33
Johan Svantesson
Reymersholms IK
5
1350
34
Philip Havossar
FC Krukan
5
1440
35
Kristoffer Östlin
Hässelby SK FF
5
1530
36
Fredrik Almkrantz
Ekerö BoIS
5
1890
37
Hussein Al-Asadi
Reymersholms IK
4
450
38
Joel Lövgren
Värtans IK
4
630
39
Marcus Vivstam
Värtans IK
4
810
39
Robin Bornehav
Värtans IK
4
810
41
Abdifitah Abdulahi Abukar
Rinkeby United FC
4
990
41
Zalif Sener
Rinkeby United FC
4
990
43
Kluvert Eyire Tembu
Spårvägens FF
4
1170
43
Yasir Daud
Hanvikens SK
4
1170
45
Adam Douglas
Hässelby SK FF
4
1260
46
Robert Kjellman
Värtans IK
4
1440
47
Joakim Engström Höjer
Reymersholms IK
3
450
47
Rasmus Robarth
Olympiacos FC
3
450
49
Neo Lind
Reymersholms IK
3
540
49
Fabian Wahlberg
Värtans IK
3
540
51
Kasper de Harder
Reymersholms IK
3
630
51
Marcus Minari
Olympiacos FC
3
630
53
Basil Sabiq
Spårvägens FF
3
720
53
André Vergara Åhlin
Långholmen FC
3
720
55
Manfred Magnusson
Långholmen FC
3
810
55
Mazeya Aston Mputu
Rinkeby United FC
3
810
57
Dimostenis Parastatidis
Olympiacos FC
3
900
58
Johan Nyberg
FC Krukan
3
990
59
Markus van Horik
FC Krukan
3
1080
60
Patrik Lindberg
Långholmen FC
3
1170
60
Andrew John O'Sullivan
Långholmen FC
3
1170
62
Richard Ternestin
Ekerö BoIS
3
1260
62
Lukas Winterschladen
Reymersholms IK
3
1260
64
Said Dalel-Said
Rinkeby United FC
3
1440
64
James David Baldwin
Långholmen FC
3
1440
64
Danny Partridge
Långholmen FC
3
1440
67
Tobias Wanke
Värtans IK
3
1530
68
Nabeel Rahman
Spårvägens FF
3
1620
69
Jakob Aronsson
Bagarmossen Kärrtorp BK
3
1710
70
Doudou Jobe
Rinkeby United FC
3
1890
71
Richard Wester
Värtans IK
2
180
71
Charlie Ray
Hässelby SK FF
2
180
73
Andreas Varg Johansson
Hanvikens SK
2
270
74
Samuel Machado Soria
FC Krukan
2
450
75
Mohamoud Salah
Hässelby SK FF
2
540
75
Jesper Larsson
Hässelby SK FF
2
540
75
Mattias Östberg
Hanvikens SK
2
540
78
Yusuf Mohamed
Enskededalen FC
2
630
79
Alexander Lagerman
Ekerö BoIS
2
900
79
Jurijs Krivoseja
Hässelby SK FF
2
900
79
Manolis Metaxas
Olympiacos FC
2
900
82
Robel Beyene
Hässelby SK FF
2
1080
83
Thomas Shaw
Hässelby SK FF
2
1170
83
Lucas Gonzalez Arancibia
Bagarmossen Kärrtorp BK
2
1170
83
Abdirahman Mohammed Ali
Rinkeby United FC
2
1170
83
Georges Moussally
Rinkeby United FC
2
1170
83
Sarkaft Salim
Enskededalen FC
2
1170
88
Süleyman Erdogdu
Olympiacos FC
2
1260
88
Dalha Fouad Ali
Hanvikens SK
2
1260
90
Kyriakos Constantinou
Olympiacos FC
2
1350
90
Rikard Blom
Ekerö BoIS
2
1350
90
Jens Lindbladh
Reymersholms IK
2
1350
93
Lars Henrik Hagren
Reymersholms IK
2
1440
93
Adriano Visconti
Spårvägens FF
2
1440
93
Nikola Zarev
Enskededalen FC
2
1440
96
Joakim Sochor
Spårvägens FF
2
1530
96
Thomas Vines
Reymersholms IK
2
1530
96
Olle Hiort
Långholmen FC
2
1530
99
Emil Enblom
Värtans IK
2
1620
99
Ludwig Nordin
Värtans IK
2
1620
99
Ylvi Zyberi
Olympiacos FC
2
1620
102
Modou Saine
Spårvägens FF
2
1710
103
Alessandro Visconti
Spårvägens FF
1
180
103
Maximilian Sjöström
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
180
103
Dejan Zeljic
Hanvikens SK
1
180
103
Adam Qvist
Hanvikens SK
1
180
107
Amir Azrafshan
Långholmen FC
1
270
107
Niklas Gissberg
Reymersholms IK
1
270
107
Robert Hellqvist
FC Krukan
1
270
107
Rabouni Mbuta
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
270
107
Alexander Phoomart
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
270
112
Valdemar Nordling
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
360
112
Max Whitman
Ekerö BoIS
1
360
112
Savas Gialavozis
Olympiacos FC
1
360
112
Rasmus Bela Loso
Hässelby SK FF
1
360
112
Henrik Hellström
Värtans IK
1
360
117
Youssef Riahi
Värtans IK
1
450
117
Christodoulos Kitsos
Olympiacos FC
1
450
117
Christian Zeino
Olympiacos FC
1
450
117
Mehmet-Kaan Günes
Olympiacos FC
1
450
117
Tom Michael Carlsson
Ekerö BoIS
1
450
117
Danny Tadaris
Rinkeby United FC
1
450
123
Tomas Fredrik Sahlin
Enskededalen FC
1
540
124
Simon Gebrenegus
Enskededalen FC
1
630
124
Anton Cassel
Spårvägens FF
1
630
126
Anastasios Mavromatidis
Olympiacos FC
1
720
126
Michael Derek Roy Panter
Långholmen FC
1
720
128
Magnus Minari
Olympiacos FC
1
810
128
Dimitris Kassianidis
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
810
128
Alexander Muena Ahumada
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
810
128
Maruan Smiri
Rinkeby United FC
1
810
132
Niclas Eriksson
Långholmen FC
1
900
132
André Bringner
Hässelby SK FF
1
900
134
Filip Ärnlöv
FC Krukan
1
990
134
Dilan Amin
Enskededalen FC
1
990
136
Felipe Eklund Carvajal
Enskededalen FC
1
1080
136
Gabriel Nilsson
Ekerö BoIS
1
1080
136
Alex Owe Segerström
Ekerö BoIS
1
1080
139
Daniel Rosén
Reymersholms IK
1
1170
139
Alex Fronda
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
1170
139
Pietro Galardi
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
1170
139
Robin Tehrani
Olympiacos FC
1
1170
139
Aristeidis Eleftheriou
Olympiacos FC
1
1170
144
Oliver Rantil
FC Krukan
1
1260
144
Erik Hellström Bohman
Långholmen FC
1
1260
144
Victor Elm
Långholmen FC
1
1260
144
Binyam Gebrakristos
Enskededalen FC
1
1260
148
Mosaddiq Zekria
Hanvikens SK
1
1350
148
Isper Igualikinya
Värtans IK
1
1350
148
Matteus Sezkir
Olympiacos FC
1
1350
148
Ali Sheaib
Rinkeby United FC
1
1350
152
Daryush Wejdan
Hanvikens SK
1
1440
153
Erik Zetterström
FC Krukan
1
1530
153
Milkyas Andue
Rinkeby United FC
1
1530
155
Erik K Karlsson
Spårvägens FF
1
1620
155
Marcus Bogren
FC Krukan
1
1620
155
Jack Tvedberg
Hanvikens SK
1
1620
158
Alexander Moberg
Ekerö BoIS
1
1710
159
Mohammed Bére Tandia
Spårvägens FF
1
1800
159
David Qvist
Hanvikens SK
1
1800
159
Alhagi Njie
Enskededalen FC
1
1800
162
Omar Touray
Enskededalen FC
1
1890