Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta, övriga år
2012 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2013 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2014 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2015 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2016 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2017 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2018 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2019 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2020 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2021 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2022 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2023 Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
Bagarmossen Kärrtorp BK
Ekerö BoIS
Enskededalen FC
FC Krukan
Hanvikens SK
Hässelby SK FF
Långholmen FC
Olympiacos FC
Reymersholms IK
Rinkeby United FC
Spårvägens FF
Värtans IK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Mahad Said
Enskededalen FC
12
2
1350
2
Kim Öhrström
Ekerö BoIS
10
1
1620
3
Alexander Theodoridis
Olympiacos FC
9
1
1170
3
Ali Sheaib
Rinkeby United FC
9
1
1350
5
Milkyas Andue
Rinkeby United FC
8
1
1530
5
Daryush Wejdan
Hanvikens SK
8
1
1440
7
Said Dalel-Said
Rinkeby United FC
8
0
1440
8
Danny Partridge
Långholmen FC
7
2
1440
8
Tobias Franzén
Olympiacos FC
7
2
1440
10
Adam Idris Nordqvist
Enskededalen FC
7
1
1530
11
Sami Romdhani
Enskededalen FC
7
0
1530
11
Nikola Zarev
Enskededalen FC
7
0
1440
11
Oliver Rantil
FC Krukan
7
0
1260
11
Jack Tvedberg
Hanvikens SK
7
0
1620
15
Marcus Andersson
Hässelby SK FF
6
0
1620
15
Jonathan Jan
Långholmen FC
6
0
1440
15
Andrew John O'Sullivan
Långholmen FC
6
0
1170
15
Manfred Magnusson
Långholmen FC
6
0
810
15
Jacob Stigsson Flygare
Långholmen FC
6
0
1890
15
Lars Henrik Hagren
Reymersholms IK
6
0
1440
15
Behrouz Badreh
Ekerö BoIS
6
0
1530
15
Pietro Galardi
Bagarmossen Kärrtorp BK
6
0
1170
15
Lucas Gonzalez Arancibia
Bagarmossen Kärrtorp BK
6
0
1170
15
Kevin Quist
Bagarmossen Kärrtorp BK
6
0
1620
25
Adrian Pettersson
Olympiacos FC
5
1
1710
25
Jens Lindbladh
Reymersholms IK
5
1
1350
25
Richard Peter Bond
Långholmen FC
5
1
990
28
Niclas Eriksson
Långholmen FC
5
0
900
28
André Vergara Åhlin
Långholmen FC
5
0
720
28
Victor Elm
Långholmen FC
5
0
1260
28
Hugo Ryckert
Reymersholms IK
5
0
1530
28
Zalif Sener
Rinkeby United FC
5
0
990
28
Modou Saine
Spårvägens FF
5
0
1710
28
Robert Törnbrant
Hässelby SK FF
5
0
810
28
Emil Enblom
Värtans IK
5
0
1620
28
Dimostenis Parastatidis
Olympiacos FC
5
0
900
28
Felipe Eklund Carvajal
Enskededalen FC
5
0
1080
38
Christoffer Hansebjer
Enskededalen FC
4
1
810
38
Mihai Popescu
Ekerö BoIS
4
1
1890
38
Matteus Sezkir
Olympiacos FC
4
1
1350
38
Magnus Söderheim
Bagarmossen Kärrtorp BK
4
1
1170
38
Jakob Aronsson
Bagarmossen Kärrtorp BK
4
1
1710
38
Tobias Olsson
Hässelby SK FF
4
1
900
38
Stefanos Papathanasiou
Hässelby SK FF
4
1
1620
38
Jimmy Byrén
Spårvägens FF
4
1
1530
46
Joakim Sochor
Spårvägens FF
4
0
1530
46
Basil Sabiq
Spårvägens FF
4
0
720
46
Georges Moussally
Rinkeby United FC
4
0
1170
46
Doudou Jobe
Rinkeby United FC
4
0
1890
46
Lukas Winterschladen
Reymersholms IK
4
0
1260
46
Perry Wild
Långholmen FC
4
0
990
46
Jurijs Krivoseja
Hässelby SK FF
4
0
900
46
David Gustafsson
Värtans IK
4
0
1440
46
Joel Lövgren
Värtans IK
4
0
630
46
Robin Bornehav
Värtans IK
4
0
810
46
Carl Björk
Värtans IK
4
0
1710
46
Mosaddiq Zekria
Hanvikens SK
4
0
1350
46
Jeff Ofori
Bagarmossen Kärrtorp BK
4
0
1170
46
Süleyman Erdogdu
Olympiacos FC
4
0
1260
46
Aristeidis Eleftheriou
Olympiacos FC
4
0
1170
46
Alexander Moberg
Ekerö BoIS
4
0
1710
46
Elton Bergkvist Hernestig
Ekerö BoIS
4
0
1350
63
Robel Beyene
Hässelby SK FF
3
2
1080
64
Joakim Alriksson
Värtans IK
3
1
1620
64
George Shabo
Rinkeby United FC
3
1
1350
64
Danny Tadaris
Rinkeby United FC
3
1
450
64
Jean Moussally
Olympiacos FC
3
1
1530
68
André Espinosa
Ekerö BoIS
3
0
1440
68
Andreas Nordin
Ekerö BoIS
3
0
270
68
Gabriel Nilsson
Ekerö BoIS
3
0
1080
68
Alexander Lagerman
Ekerö BoIS
3
0
900
68
Ylvi Zyberi
Olympiacos FC
3
0
1620
68
Nikolaos Karakassis
Olympiacos FC
3
0
360
68
León Hörnkvist
Bagarmossen Kärrtorp BK
3
0
1440
68
Nicolas Micic
Bagarmossen Kärrtorp BK
3
0
630
68
Johan Svantesson
Reymersholms IK
3
0
1350
68
Tuman Badjie
Rinkeby United FC
3
0
1080
68
Aydin Ayhan
Rinkeby United FC
3
0
1260
68
Biyan Bozan
Rinkeby United FC
3
0
1530
68
Hazem Achkoudir
Rinkeby United FC
3
0
1530
68
Adriano Visconti
Spårvägens FF
3
0
1440
68
Nabeel Rahman
Spårvägens FF
3
0
1620
68
Olle Hiort
Långholmen FC
3
0
1530
68
Max Isaksson
FC Krukan
3
0
1350
68
Thomas Vines
Reymersholms IK
3
0
1530
68
Niklas Gissberg
Reymersholms IK
3
0
270
68
Yasir Daud
Hanvikens SK
3
0
1170
68
Jonathan Avernäs
Hanvikens SK
3
0
900
68
Raphael Silveira Nolasco de Souza
Hässelby SK FF
3
0
1080
68
Linus Axelsson
Hässelby SK FF
3
0
1710
68
Kristoffer Östlin
Hässelby SK FF
3
0
1530
68
Markus van Horik
FC Krukan
3
0
1080
68
Vedran Eminefendic
FC Krukan
3
0
1440
94
Ludwig Nordin
Värtans IK
2
1
1620
94
Jose Anibal Hoyos Burbano
Enskededalen FC
2
1
720
96
Mam Sait Jeng
Enskededalen FC
2
0
900
96
Buba Sayde
Enskededalen FC
2
0
540
96
Jonas El Amri
Enskededalen FC
2
0
270
96
Fredrik Almkrantz
Ekerö BoIS
2
0
1890
96
Alhagi Njie
Enskededalen FC
2
0
1800
96
Jimmy Suhr
Ekerö BoIS
2
0
1620
96
Jonas Viktor Syrén
Ekerö BoIS
2
0
630
96
Matthias Klingberg
Ekerö BoIS
2
0
540
96
Max Whitman
Ekerö BoIS
2
0
360
96
Douglas Eriksson
Bagarmossen Kärrtorp BK
2
0
630
96
Ricky Byrén
Spårvägens FF
2
0
720
96
Prince Masiabe Mperi Mpuku
Bagarmossen Kärrtorp BK
2
0
900
96
Victor Pansera
Bagarmossen Kärrtorp BK
2
0
900
96
Marcus Wänfelt Lupinski
Bagarmossen Kärrtorp BK
2
0
1170
96
Kyriakos Constantinou
Olympiacos FC
2
0
1350
96
Mehmet-Kaan Günes
Olympiacos FC
2
0
450
96
Diyar Kizilkaya
Bagarmossen Kärrtorp BK
2
0
180
96
Tobias Wanke
Värtans IK
2
0
1530
96
Robert Kjellman
Värtans IK
2
0
1440
96
Daniel Ålund
Värtans IK
2
0
900
96
Fabian Wahlberg
Värtans IK
2
0
540
96
Richard Wester
Värtans IK
2
0
180
96
Deniz Bilgin
Hanvikens SK
2
0
1080
96
Carlos Nicolas Cordero Alvarez
Hanvikens SK
2
0
1800
96
Svante Andersson
Värtans IK
2
0
180
96
Olof Indal
FC Krukan
2
0
540
96
Samuel Machado Soria
FC Krukan
2
0
450
96
Erik Abrahamsson
Hässelby SK FF
2
0
360
96
Vilgot Björkman
Hässelby SK FF
2
0
450
96
Marcus Bogren
FC Krukan
2
0
1620
96
Dalha Fouad Ali
Hanvikens SK
2
0
1260
96
Joakim Kupari
Hanvikens SK
2
0
1350
96
André Bringner
Hässelby SK FF
2
0
900
96
Linus Arvidsson Kesselfors
Hässelby SK FF
2
0
720
96
Nichlas Mattsson Saarisilta
Långholmen FC
2
0
450
96
Neo Lind
Reymersholms IK
2
0
540
96
Simon Pittuco
Reymersholms IK
2
0
540
96
Patrik Lindberg
Långholmen FC
2
0
1170
96
Adam Laszlo
Långholmen FC
2
0
450
96
Kurt Anthony McCarthy
Långholmen FC
2
0
540
96
James David Baldwin
Långholmen FC
2
0
1440
96
Christopher Allen
Långholmen FC
2
0
990
96
Bashir Hussein Isse
Rinkeby United FC
2
0
1350
96
Abwe Masimango
Spårvägens FF
2
0
1800
96
Abdirahman Mohammed Ali
Rinkeby United FC
2
0
1170
141
Tomas Valdes Verdecia
Rinkeby United FC
1
1
1890
141
Oscar Storesund Malm
Rinkeby United FC
1
1
360
141
Jesper Stenersjö
Spårvägens FF
1
1
450
141
Morad Abdelzadeh
Långholmen FC
1
1
450
141
Oskar Mellanmyr
Hanvikens SK
1
1
1710
141
Marcus Minari
Olympiacos FC
1
1
630
141
Tomas Fredrik Sahlin
Enskededalen FC
1
1
540
148
Sarkaft Salim
Enskededalen FC
1
0
1170
148
Christodoulos Kitsos
Olympiacos FC
1
0
450
148
Savas Gialavozis
Olympiacos FC
1
0
360
148
Robin Tehrani
Olympiacos FC
1
0
1170
148
Magnus Minari
Olympiacos FC
1
0
810
148
Anastasios Mavromatidis
Olympiacos FC
1
0
720
148
Ramazan Göker
Olympiacos FC
1
0
720
148
Elmurad Amarov
Olympiacos FC
1
0
630
148
Kennedy Wambugu Gathoni
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
0
270
148
Johan Gustafsson
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
0
180
148
Alexander Muena Ahumada
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
0
810
148
Daniel Kofi Wregbo
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
0
990
148
Daniel Franzén
Bagarmossen Kärrtorp BK
1
0
540
148
Anton Dahlström
Ekerö BoIS
1
0
630
148
Kim Odelius
Olympiacos FC
1
0
1530
148
Calle Johansson
Ekerö BoIS
1
0
810
148
Jusef Issa
Ekerö BoIS
1
0
270
148
Dennis Johansson
Ekerö BoIS
1
0
270
148
Keyvan Hozireh
Ekerö BoIS
1
0
180
148
Victor Wennergren
Ekerö BoIS
1
0
180
148
Dilan Amin
Enskededalen FC
1
0
990
148
Omar Touray
Enskededalen FC
1
0
1890
148
Alex Owe Segerström
Ekerö BoIS
1
0
1080
148
Haithem Ouertani
Enskededalen FC
1
0
90
148
Karim Idris
Enskededalen FC
1
0
360
148
Matarr Touray
Enskededalen FC
1
0
900
148
Adonay Ugube Gilamikael
Enskededalen FC
1
0
630
148
Vaughn Miller
Värtans IK
1
0
90
148
Gareth Miller
Värtans IK
1
0
0
148
Sam Motazedian
Hanvikens SK
1
0
180
148
Dejan Zeljic
Hanvikens SK
1
0
180
148
Gustav Fridén
Hanvikens SK
1
0
900
148
Max Embring
Hanvikens SK
1
0
900
148
Jimmy Lekberg
Hanvikens SK
1
0
630
148
Mattias Östberg
Hanvikens SK
1
0
540
148
Jack Sundell
Värtans IK
1
0
180
148
Jacob Andersson
Värtans IK
1
0
180
148
Sebastian Thomsson
Värtans IK
1
0
270
148
Youssef Riahi
Värtans IK
1
0
450
148
Henrik Hellström
Värtans IK
1
0
360
148
Marcus Vivstam
Värtans IK
1
0
810
148
Yousef Bagheri
Hässelby SK FF
1
0
630
148
Adam Douglas
Hässelby SK FF
1
0
1260
148
Thomas Shaw
Hässelby SK FF
1
0
1170
148
Rasmus Bela Loso
Hässelby SK FF
1
0
360
148
Mussie Tareke
Hässelby SK FF
1
0
90
148
Andreas Bäckström Svensson
FC Krukan
1
0
270
148
Ahmad Abdelrahman
FC Krukan
1
0
270
148
Jacob Lillienberg
FC Krukan
1
0
180
148
Gustav Svensson
FC Krukan
1
0
1710
148
Pehr Andersson
FC Krukan
1
0
1620
148
Philip Havossar
FC Krukan
1
0
1440
148
Johan Nyberg
FC Krukan
1
0
990
148
Johan Daniel Apler
FC Krukan
1
0
630
148
Michael Derek Roy Panter
Långholmen FC
1
0
720
148
Marcus Seisay
Långholmen FC
1
0
810
148
Steve Gustafsson
Reymersholms IK
1
0
450
148
Love Edander Arvefjord
Reymersholms IK
1
0
450
148
Joakim Engström Höjer
Reymersholms IK
1
0
450
148
John Ingeström
Reymersholms IK
1
0
270
148
Nicolas Leonel Andersson Tobias
Långholmen FC
1
0
360
148
Amir Azrafshan
Långholmen FC
1
0
270
148
David Nyberg
Reymersholms IK
1
0
720
148
Alexander Hellgren Sundgren
Reymersholms IK
1
0
1800
148
Marcus Pramborg
Reymersholms IK
1
0
1260
148
Daniel Rosén
Reymersholms IK
1
0
1170
148
Ivan Tedengren
Reymersholms IK
1
0
900
148
Filip Evertsson
Reymersholms IK
1
0
810
148
Victor Ihrman
Reymersholms IK
1
0
90
148
William Nordenström
Reymersholms IK
1
0
90
148
Alessandro Visconti
Spårvägens FF
1
0
180
148
Ali Sajjad Qadri
Spårvägens FF
1
0
90
148
Marcus Skoglund
Spårvägens FF
1
0
0
148
Oscar Griehsel Facey
Spårvägens FF
1
0
540
148
Erik K Karlsson
Spårvägens FF
1
0
1620
148
Tony Gozzi
Spårvägens FF
1
0
1350
148
Kluvert Eyire Tembu
Spårvägens FF
1
0
1170
148
Mohamed Abdirahman Koje
Rinkeby United FC
1
0
270
148
Maruan Smiri
Rinkeby United FC
1
0
810
148
Abdifitah Abdulahi Abukar
Rinkeby United FC
1
0
990
148
Victor Rodriguez
Rinkeby United FC
1
0
1440
229
Erik Zetterström
FC Krukan
0
1
1530
229
Kalle Nordberg Klang
Hässelby SK FF
0
1
360