Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Smålands FF - Div 5 Södra, övriga år
2011 Smålands FF - Div 5 Södra
2012 Smålands FF - Div 5 Södra
2013 Smålands FF - Div 5 Södra
2014 Smålands FF - Div 5 Södra
2015 Smålands FF - Div 5 Södra
2016 Smålands FF - Div 5 Södra
2017 Smålands FF - Div 5 Södra
2018 Smålands FF - Div 5 Södra
2019 Smålands FF - Div 5 Södra
2020 Smålands FF - Div 5 Södra
2020 Smålands FF - Div 5 Södra
2021 Smålands FF - Div 5 Södra
2022 Smålands FF - Div 5 Södra
2023 Smålands FF - Div 5 Södra
2024 Smålands FF - Div 5 Södra
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Alstermo/Orrefors
Emmaboda IS
Flerohopps GoIF
Konga SK
Norrhults BK
Näshults IF
Nöbbele BK
Rottne IF
Tingsryd United FC
Växjö BoIS
Åby/Tjureda IF
Örsjö IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Smålands FF - Div 5 Södra
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2020
2021
2022
2023
2024
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Johnbosco Samuel Kalu
Växjö BoIS
47
1620
2
Ajdin Hadzic
Tingsryd United FC
26
1710
3
Awil Farha
Flerohopps GoIF
19
1800
4
Gabriel Alexandersson
Rottne IF
17
1890
5
Peter Appelkvist
Rottne IF
15
1800
5
Simon Olofsson
Konga SK
15
1800
7
Rasmus Brauer
Rottne IF
12
1620
8
Joakim Jakobsson
Norrhults BK
12
1800
9
Lukas Magnusson
Rottne IF
12
1890
10
Alexander Rosenberg
Konga SK
11
1620
11
Marcus Svensson
Näshults IF
10
1440
12
Erik Lindström
Emmaboda IS
10
1890
13
Samuel Gunnarsson
Norrhults BK
9
1170
14
Jonathan Åberg
Tingsryd United FC
9
1800
15
Bajram Haziri
Tingsryd United FC
8
900
16
Viktor Lindgren
Näshults IF
8
1710
17
Ibro Fazlic
Åby/Tjureda IF
7
990
18
Alban Bislimi
Tingsryd United FC
7
1350
19
Edo Saydoyan
Norrhults BK
7
1530
19
Mahmod Meary
Konga SK
7
1530
21
Simon Björn
Nöbbele BK
7
1800
22
Emil Fransson
Konga SK
6
1800
22
Noa Jakobsson
Norrhults BK
6
1800
24
Josef Colliander-Nelson
Näshults IF
5
720
25
Bobby Colliander-Nelson
Näshults IF
5
990
26
Poul Kalemera
Åby/Tjureda IF
5
1170
26
Poul Kalemera
Växjö BoIS
5
1170
28
Mikael Niklas Karlsson
Alstermo/Orrefors
5
1440
29
Bader Aldenar
Växjö BoIS
5
1710
30
Alexander Widjestål
Norrhults BK
5
1800
30
Sebastian Bertilsson
Flerohopps GoIF
5
1800
32
Ali Al-Saedi
Växjö BoIS
4
720
33
Karzan Yassin
Åby/Tjureda IF
4
810
34
Deljan Osman
Åby/Tjureda IF
4
900
35
Einar Henningsson
Nöbbele BK
4
1260
36
Joel Edvinsson
Nöbbele BK
4
1350
37
Said Saydoyan Hovik
Näshults IF
4
1440
37
Timmy Gummesson
Rottne IF
4
1440
39
Ssempebwa William
Växjö BoIS
4
1620
39
Jonathan Augustsson
Emmaboda IS
4
1620
41
Christopher Plikas
Konga SK
4
1710
42
Dag Björnberg
Alstermo/Orrefors
4
1800
43
Ing Ackevald
Alstermo/Orrefors
4
1980
44
Mattias Evestål
Flerohopps GoIF
3
180
45
Amer Catak
Tingsryd United FC
3
540
46
Jesper Johansson
Alstermo/Orrefors
3
720
47
Kristian Hermansson
Örsjö IF
3
1080
48
Elias Sörensson
Emmaboda IS
3
1170
49
Swaleh Bille Bashir
Växjö BoIS
3
1260
49
Victor Gunnarsson
Örsjö IF
3
1260
49
Swaleh Bille Bashir
Tingsryd United FC
3
1260
52
William Franze'n
Örsjö IF
3
1350
53
Karl Johansson
Konga SK
3
1440
54
Samuel Nilsson
Örsjö IF
3
1530
54
Victor Hellström
Flerohopps GoIF
3
1530
54
Karl Holgersson
Nöbbele BK
3
1530
57
Peter Abelsson
Flerohopps GoIF
3
1620
57
David Evaldsson
Örsjö IF
3
1620
59
Felix Stigsson
Flerohopps GoIF
3
1710
60
Mike Jarhall
Alstermo/Orrefors
3
1800
61
Yonatan Amanuel
Alstermo/Orrefors
3
1890
62
Anton Sjöholm
Växjö BoIS
2
540
63
Elias Nilsson
Norrhults BK
2
720
64
Vehbi Ramadani
Åby/Tjureda IF
2
810
65
David Finnhult
Växjö BoIS
2
900
66
Mattias Olsson
Växjö BoIS
2
1080
66
Paulo Peliganga
Rottne IF
2
1080
68
Max Claesson
Emmaboda IS
2
1440
68
Nasrollah Hazara
Växjö BoIS
2
1440
70
Simon Magnusson
Flerohopps GoIF
2
1530
71
Alen-Elli Catak
Nöbbele BK
2
1620
72
Jesper Vendel
Nöbbele BK
2
1710
72
Eric Petersson
Norrhults BK
2
1710
72
Yoel Iyassu
Örsjö IF
2
1710
75
Kalle Sandberg
Emmaboda IS
2
1800
75
Felix Rundqvist
Konga SK
2
1800
75
Linus Sjöquist
Alstermo/Orrefors
2
1800
75
Mikael Pettersson
Alstermo/Orrefors
2
1800
79
Kasper Rinaldo Persson
Nöbbele BK
2
1890
79
Henrik Hörlin
Rottne IF
2
1890
79
Christofer Rube
Konga SK
2
1890
79
Andreas Nygren
Örsjö IF
2
1890
83
Simon Almqvist
Örsjö IF
2
1980
83
Joakim Karlsson
Emmaboda IS
2
1980
83
Wille Elheim
Tingsryd United FC
2
1980
86
Oscar Yngvesson
Näshults IF
1
90
86
Ahmed Asaad Melhem
Växjö BoIS
1
90
88
Andreas Afram
Växjö BoIS
1
270
88
Philip Emanuelsson
Norrhults BK
1
270
88
Anton Gummesson
Norrhults BK
1
270
88
Johan Karlsson
Örsjö IF
1
270
88
Simon Nilsson
Nöbbele BK
1
270
88
Stefan Radojevic
Åby/Tjureda IF
1
270
94
Isac Blomdahl
Rottne IF
1
360
94
Hassan Rahimi
Växjö BoIS
1
360
94
Viktor Larsson
Växjö BoIS
1
360
97
Anton Söderberg
Näshults IF
1
540
97
Ludwig Karlsson
Tingsryd United FC
1
540
99
Admir Osmanbasic
Tingsryd United FC
1
630
99
Qadar Ailahi Ahmed
Norrhults BK
1
630
99
Emil Jonsson
Alstermo/Orrefors
1
630
102
Robin Thour
Åby/Tjureda IF
1
720
102
Barsin Nissan
Åby/Tjureda IF
1
720
102
Liam Petersson
Näshults IF
1
720
105
Henrik Pettersson
Flerohopps GoIF
1
810
105
Hugo Sving
Rottne IF
1
810
105
Johan Vukasovic
Nöbbele BK
1
810
108
Fabian Emilsson
Norrhults BK
1
900
109
Hampus Wiberg Bocek
Åby/Tjureda IF
1
990
109
Riad Islami
Tingsryd United FC
1
990
109
Momodou Lamin Conteh
Alstermo/Orrefors
1
990
112
Fredrik Johansson
Åby/Tjureda IF
1
1080
112
Andreas Bjerendal
Näshults IF
1
1080
112
Ola Karlsson
Emmaboda IS
1
1080
115
Love Johansson
Nöbbele BK
1
1170
115
Linus Lundqvist
Rottne IF
1
1170
117
Jonathan Magnusson
Nöbbele BK
1
1260
118
Said Mahdi Yosufi
Nöbbele BK
1
1350
118
Erik Johnsson
Örsjö IF
1
1350
118
Emil Nilsson
Åby/Tjureda IF
1
1350
118
Simon Isaksson
Rottne IF
1
1350
122
Haben Issak
Näshults IF
1
1440
122
Elias Svensson
Näshults IF
1
1440
122
Emil Isaksson
Flerohopps GoIF
1
1440
122
Niklas Petersson
Örsjö IF
1
1440
122
Philip Ahlqvist
Norrhults BK
1
1440
122
Anton Nordström
Emmaboda IS
1
1440
122
Huleis Said Ali
Alstermo/Orrefors
1
1440
129
Fredrik Lagerqvist
Emmaboda IS
1
1530
129
Abjess Moba
Växjö BoIS
1
1530
129
Rickard Sternsson
Örsjö IF
1
1530
129
Robin Wilson
Flerohopps GoIF
1
1530
129
Alan Bakhtiar Tawfiq
Näshults IF
1
1530
129
Erik Isaksson
Näshults IF
1
1530
135
Sayed Rija Korashi
Nöbbele BK
1
1620
135
Reza Fahim
Tingsryd United FC
1
1620
135
Alfred Ingemarsson
Tingsryd United FC
1
1620
135
Anton Lennartsson
Växjö BoIS
1
1620
139
Hugo Ernlothsson
Emmaboda IS
1
1710
140
Alexander Lindahl
Norrhults BK
1
1800
140
Johan Berglund
Tingsryd United FC
1
1800
140
Samuel Engsmo Österlund
Alstermo/Orrefors
1
1800
143
Armin Hadzic
Tingsryd United FC
1
1890
143
Lucas Hedberg
Tingsryd United FC
1
1890
143
Isak Ljung
Emmaboda IS
1
1890
146
Tim Lindsjö
Norrhults BK
1
1980