Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Blekinge FF - Div. 4 Herrar, övriga år
2011 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2012 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2013 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2014 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2015 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2016 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2017 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2018 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2019 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2020 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2021 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2022 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2023 Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
AIK Atlas
Asarums IF FK U
Hasslö GoIF
Hällaryds IF
Högadals IS
Kristianopels GoIF
Listerby IK
Lyckå FF
Mörrums GoIS FK
Nättraby GoIF
Ronneby BK
Sillhövda AIK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Mandus Brinkehed
Sillhövda AIK
24
1710
2
Jimmie "89" Svensson
Hällaryds IF
20
1170
3
Pontus Lambrant
Lyckå FF
20
1620
4
Morgan Vesterlund
Nättraby GoIF
18
1620
5
Marcus Fransson
Nättraby GoIF
16
1710
6
Nisse Ekström
Ronneby BK
13
1800
7
Gustav Olsson
Ronneby BK
12
1620
8
Anders Olsson
AIK Atlas
12
1800
9
Fredrik Nordbäck
Nättraby GoIF
12
1890
10
André Sjöberg
Mörrums GoIS FK
11
1530
10
Oskar Valdenäs
Lyckå FF
11
1530
12
Jakob Göransson
Ronneby BK
11
1594
13
Eric Kennartsson
Högadals IS
11
1800
14
Filip Berg
Kristianopels GoIF
9
1620
15
Axel Andersson
Asarums IF FK U
8
720
15
Axel Andersson
Mörrums GoIS FK
8
720
17
Filip Brorsson
Hällaryds IF
8
1016
18
Calle Falck
Nättraby GoIF
8
1350
19
Henrik Nilsson
Lyckå FF
8
1620
20
Viktor Magnusson
Sillhövda AIK
8
1704
21
Anton Alexandersson
Sillhövda AIK
8
1710
22
Galib Trgo
Hällaryds IF
8
1723
23
Jake Andersson
Listerby IK
8
1800
24
Joakim Mattsson
Ronneby BK
7
1646
25
Robin Olsson
AIK Atlas
7
1745
26
Mathias Johansson
Ronneby BK
7
1800
27
Hjalmar Ekström
Ronneby BK
7
1980
28
Riad Shehu
Ronneby BK
6
540
29
Sam Johansson
Listerby IK
6
900
30
Emil Alexandersson
Sillhövda AIK
6
990
31
Hampus Filipsson
Hasslö GoIF
6
1439
32
Sebastian Ahlborg
Listerby IK
6
1440
33
Rachid Merzi
Högadals IS
6
1556
34
Anton Asplund
Mörrums GoIS FK
6
1620
35
Villiam Claesson
Kristianopels GoIF
5
1350
36
Hugo Blomkvist
Kristianopels GoIF
5
1530
36
Per Karlsson
Listerby IK
5
1530
38
Andreas Svensson
AIK Atlas
5
1675
39
Victor Ljungström
Hällaryds IF
5
1877
40
Andreas Persson
Mörrums GoIS FK
4
450
41
Ahmed Alkattah
Ronneby BK
4
540
42
Jacob Linge
Nättraby GoIF
4
1350
43
Kenni Andersson
Listerby IK
4
1440
44
Hugo Karlsson
Mörrums GoIS FK
4
1530
45
Sadat Maxhuni
Hasslö GoIF
4
1620
46
Mikael Olsson
Listerby IK
4
1800
46
Mathias Ravelli
Lyckå FF
4
1800
48
Omir Alhezwani
Lyckå FF
4
1890
49
Carl Hesselberg
Nättraby GoIF
3
720
50
Alex Lindberg
Högadals IS
3
1080
51
Herman Persson
Hällaryds IF
3
1170
52
Gustaf Seebass Svensson
AIK Atlas
3
1225
53
Shohib Hafiz
Mörrums GoIS FK
3
1260
54
Emil Milsten
Sillhövda AIK
3
1291
55
Simon Svensson
Hällaryds IF
3
1342
56
Zac Zanichelli
Asarums IF FK U
3
1440
57
Felix Wedin
Asarums IF FK U
3
1620
57
Andreas Augustsson
Kristianopels GoIF
3
1620
59
Philip Comstedt
Ronneby BK
3
1710
59
Simon Höggårdh
Högadals IS
3
1710
61
Carl Fagerström
Ronneby BK
3
1800
61
Dennis Woss
Kristianopels GoIF
3
1800
61
Rickard Nilsson
Kristianopels GoIF
3
1800
64
Linus Holgersson
Hasslö GoIF
3
1980
65
Joel Ekdahl
Ronneby BK
2
270
66
Julius Marminge
Ronneby BK
2
450
67
Jakob Svensson
Hällaryds IF
2
540
68
Wouter Nathan Jeroense
Sillhövda AIK
2
720
68
Fredrik Malmgren
Lyckå FF
2
720
70
Sverker Norlin
AIK Atlas
2
810
70
Sverker Norlin
Nättraby GoIF
2
810
70
Eldar Medovic
Ronneby BK
2
810
70
Simon Bosnjak
Kristianopels GoIF
2
810
74
Filip Svensson
Högadals IS
2
982
75
Olof Lavesson
Hasslö GoIF
2
990
75
Hugo Söderdahl
Mörrums GoIS FK
2
990
77
Alexander Andersson
Asarums IF FK U
2
1170
78
Simon Enarsson
Listerby IK
2
1260
79
Alexander Olofsson
Hällaryds IF
2
1324
80
Tobias Gneupel
Sillhövda AIK
2
1350
81
Jonas Bystedt
Nättraby GoIF
2
1440
81
Rasmus Johnsson
Lyckå FF
2
1440
83
Patrik Sokcic
Mörrums GoIS FK
2
1530
83
Alexander Calic
Ronneby BK
2
1530
83
Johan Möller
Ronneby BK
2
1530
83
Johannes Jaldelöw
Hällaryds IF
2
1530
83
Albin Westlund Nilsson
Hällaryds IF
2
1530
88
Andreas Olsson
Hällaryds IF
2
1543
89
Per Bodenhem
Nättraby GoIF
2
1710
89
Jonathan Månsson
Mörrums GoIS FK
2
1710
89
Axel Olsson
Lyckå FF
2
1710
92
Daniel Nilsson
Lyckå FF
2
1800
92
Victor Moberg
Lyckå FF
2
1800
92
Andrei Hoara
Kristianopels GoIF
2
1800
95
Edvin Erléus
Asarums IF FK U
2
1890
96
Niklas Holgersson
AIK Atlas
2
1925
97
Lucas Svahn
Nättraby GoIF
2
1980
98
Chinedue Stephan Madueke
Asarums IF FK U
1
90
98
Kassem El Hajj
Asarums IF FK U
1
90
98
Dino Kadic
Kristianopels GoIF
1
90
98
Kevin Wallin
Högadals IS
1
90
102
Herman Kronström
AIK Atlas
1
270
102
Albin Jakobsson
Nättraby GoIF
1
270
104
Viktor Andersson
Mörrums GoIS FK
1
360
105
Albin Fransson
Listerby IK
1
450
106
Fabian Carlsson Notelius
AIK Atlas
1
540
106
Zakariya Zahid
Asarums IF FK U
1
540
108
Hilding Åkesson
Kristianopels GoIF
1
630
108
Sebastian Wikell
Mörrums GoIS FK
1
630
110
Christoffer Skoog
Mörrums GoIS FK
1
720
110
Ahmed Kadhim Abed
AIK Atlas
1
720
110
Elias Karlsson
Hasslö GoIF
1
720
110
Mathias Kullberg
Listerby IK
1
720
114
Karl Truedsson
Mörrums GoIS FK
1
810
114
Tim Nielsen
Asarums IF FK U
1
810
114
Sebastian Åkerman
Kristianopels GoIF
1
810
114
Martin Ahlin
Nättraby GoIF
1
810
118
William Ohnysson
Asarums IF FK U
1
900
118
William Johansson
Mörrums GoIS FK
1
900
118
Jens Rasmussen
AIK Atlas
1
900
121
Lirigzon Kastrati
Högadals IS
1
908
122
Christoffer Robertsson
Hasslö GoIF
1
1080
122
Robin Svensson
Hällaryds IF
1
1080
124
Dennis Knutsson
Asarums IF FK U
1
1170
125
Fredrik Kristoffersson
Nättraby GoIF
1
1260
125
Robin Persson
Mörrums GoIS FK
1
1260
127
Festim Tocani
Hasslö GoIF
1
1350
127
Hannes Böös
Asarums IF FK U
1
1350
127
Magnus Olsson
Kristianopels GoIF
1
1350
130
Erik Appelkvist
Kristianopels GoIF
1
1440
131
Eric Gustafsson
Högadals IS
1
1504
132
Erik Elmberg
Högadals IS
1
1513
133
Henrik Olsson
Hällaryds IF
1
1517
134
Jacob Sternestedt
Sillhövda AIK
1
1519
135
Ola Holgersson
Sillhövda AIK
1
1530
135
Arvid Westlund Nilsson
Högadals IS
1
1530
135
Jesper Fredriksson
AIK Atlas
1
1530
138
Andreas Särnby
Hällaryds IF
1
1538
139
Filmon Mebrahtu
Högadals IS
1
1547
140
Anton Pettersson
Lyckå FF
1
1620
140
David Göransson
Ronneby BK
1
1620
140
Christoffer Svensson
Nättraby GoIF
1
1620
140
Anton Karlsson
Asarums IF FK U
1
1620
144
Lukas Eriksson
Hällaryds IF
1
1643
145
Jint Van Reeden
Hällaryds IF
1
1687
146
Samuel Gullin
Lyckå FF
1
1710
146
Filip Mattsson
Högadals IS
1
1710
146
Victor Lindberg
Högadals IS
1
1710
146
Andreas Pettersson
Hasslö GoIF
1
1710
146
Fredrik Gustavsson
AIK Atlas
1
1710
146
Samuel Ulvenhag
Nättraby GoIF
1
1710
152
Mikael Folkesson
Sillhövda AIK
1
1769
153
Robin Hallgren
Nättraby GoIF
1
1800
153
Adam Krook
Hällaryds IF
1
1800