Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
P19 Div.1 - Region 1, övriga år
2019 P19 Div.1 - Region 1
2020 P19 Div.1 - Region 1
2022 P19 Div.1 - Region 1
2023 P19 Div.1 - Region 1
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Bjärreds IF
BK Olympic
Eskilsminne IF
Falkenbergs FF
IF Limhamn Bunkeflo
IF Lödde
IFK Hässleholm
IFK Osby
Kristianstad FC
Landskrona BoIS
Lunds BK
Varbergs BoIS FC
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
P19 Div.1 - Region 1
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2019
2020
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Mostafa Kebbi
Falkenbergs FF
27
1620
2
Sivan Awla
BK Olympic
24
1800
3
Rasmus Fridolf
Falkenbergs FF
22
1620
4
Lorik Ademi
Falkenbergs FF
15
1170
5
Elias Saber
Landskrona BoIS
15
1350
6
Philip Håkansson
Eskilsminne IF
15
1440
7
Vilhelm Åkervall Stenqvist
Varbergs BoIS FC
14
1080
8
Jesper Strid
Lunds BK
14
1890
9
Ardit Stagova
Kristianstad FC
13
1440
10
Asmir Karalic
Landskrona BoIS
12
1170
11
Carl Puumalainen
Lunds BK
12
1350
12
Arkin Mehmet
Lunds BK
12
1440
13
Isak Ekström
IF Lödde
12
1710
14
Max Mårtensson
Landskrona BoIS
11
630
15
Mahmoud Elghoul
IF Limhamn Bunkeflo
9
1620
16
Melker Heier
Landskrona BoIS
8
630
17
Carl Mujaguzi
IFK Hässleholm
8
720
18
Isaac Holmberg
IFK Hässleholm
8
1170
19
Anton Westring
Lunds BK
7
540
19
Dardan Aliti
Lunds BK
7
540
21
Hampus Runefjord
Bjärreds IF
7
810
22
Casper Burehed
Lunds BK
7
1080
23
Oliver Martyn
IF Limhamn Bunkeflo
7
1260
24
Tamás Berta
Falkenbergs FF
7
1350
25
Feras Saad
Eskilsminne IF
6
630
26
Gentrit Kurti
IFK Hässleholm
6
990
27
Albert Aliu
Varbergs BoIS FC
6
1080
28
Jusuf Qoku
BK Olympic
6
1350
28
Colin Yusuf
BK Olympic
6
1350
30
Hampus Nilsson
Landskrona BoIS
6
1620
31
Waed Mohammed Ali Shaif
IFK Hässleholm
5
270
32
Elliot Nilsson
IFK Hässleholm
5
360
33
André Boman
Varbergs BoIS FC
5
540
33
Axel Nilsson
IF Limhamn Bunkeflo
5
540
35
Edvin Istrefi
Landskrona BoIS
5
900
35
Carl Bäckman
IFK Osby
5
900
37
Otto Rosenqvist
IF Lödde
5
1080
37
Adhurim Rexhi
Falkenbergs FF
5
1080
37
William Nilsson
Eskilsminne IF
5
1080
37
Henrik Sandell
IF Limhamn Bunkeflo
5
1080
37
Henrik Sandell
Bjärreds IF
5
1080
42
Ludvig Asterman Brink
Eskilsminne IF
5
1440
43
Simon Torstensson
Varbergs BoIS FC
5
1710
44
Linus Helltegen
Varbergs BoIS FC
5
1890
45
Theodor Fahlström
IFK Osby
4
270
46
Jacob Ondrejka
Landskrona BoIS
4
450
47
Liam Munther
Varbergs BoIS FC
4
540
47
Hamid Abdulla
BK Olympic
4
540
49
Liam Lehtola
Kristianstad FC
4
630
50
Mohammed Hleihel
Eskilsminne IF
4
720
51
Edis Alievski
Bjärreds IF
4
810
52
Bleon Gubetini
Varbergs BoIS FC
4
990
53
Noor Jassem
Eskilsminne IF
4
1080
54
Theodor Hardenby Öhrwall
Landskrona BoIS
4
1170
54
Oskar Nordenman
Bjärreds IF
4
1170
56
Lucas Johnsson
IFK Hässleholm
3
90
57
Shane Kalem Royson
Falkenbergs FF
3
180
58
Daniel Paulsson
IF Limhamn Bunkeflo
3
270
59
Wiktor Mazur
IF Limhamn Bunkeflo
3
540
60
Emil Månsson
Kristianstad FC
3
630
61
Leo Cariboni Killander
Lunds BK
3
720
61
Elias Åhnberg
Bjärreds IF
3
720
63
Markus Klintberg
Bjärreds IF
3
810
64
Wille Harvigsson
IF Limhamn Bunkeflo
3
990
64
Anton Friberg
Falkenbergs FF
3
990
66
Mohammed Chahrour
Eskilsminne IF
3
1080
66
Andrej Stoiljkovic
BK Olympic
3
1080
68
Mustafa Nazeri
BK Olympic
3
1350
68
Raphael Ahlm
Varbergs BoIS FC
3
1350
70
Walid Ali
BK Olympic
3
1800
71
Mohammad Ahmadi
Falkenbergs FF
3
1890
72
David Ahlberg
Landskrona BoIS
2
0
72
Muhammed Yavuzkir
IF Lödde
2
0
74
Mardin Cormusai
Lunds BK
2
90
74
Wictor Bodelind
Varbergs BoIS FC
2
90
74
Kalle Tiberg
Varbergs BoIS FC
2
90
74
Mattias Andersson
IF Limhamn Bunkeflo
2
90
74
Ayhan Asanovski
Bjärreds IF
2
90
79
Edin Alic
Kristianstad FC
2
180
79
Sebastian Sättemo Ljesic
Varbergs BoIS FC
2
180
81
Alexander Robért
IF Limhamn Bunkeflo
2
270
82
Edin Misanovic
Landskrona BoIS
2
360
82
Sufyan Abuzayda
Kristianstad FC
2
360
82
Melker Knutsson
Kristianstad FC
2
360
85
Emmanuel Ansu
IFK Hässleholm
2
450
85
Mustafa Owaid
IFK Hässleholm
2
450
85
Almir Bajramovic
Eskilsminne IF
2
450
85
Anton Baqaj
IF Limhamn Bunkeflo
2
450
89
Tim Frösslund
Bjärreds IF
2
540
89
Felix Persson
Bjärreds IF
2
540
89
Zackarias Petersen
Eskilsminne IF
2
540
92
Ijara Naoul
Lunds BK
2
630
93
Melwin Dahlin
IFK Osby
2
720
94
Albin Sannemo
Kristianstad FC
2
810
95
Axel Levd Nolgren
Lunds BK
2
900
96
Albin Osdautaj
Varbergs BoIS FC
2
990
97
Oskar Nilsson
Eskilsminne IF
2
1170
98
Lucas Sibelius
Falkenbergs FF
2
1260
98
Jack Blomqvist
Landskrona BoIS
2
1260
100
Emil Jönsson
Landskrona BoIS
2
1440
100
Wille Sörensen
Eskilsminne IF
2
1440
100
Kouame Evrard Beda
Kristianstad FC
2
1440
100
Mohamed Ben Abderrahmen
BK Olympic
2
1440
104
Fabian Green
IF Limhamn Bunkeflo
2
1620
105
Ali Haider Al Kuraishi
BK Olympic
1
0
105
Daniel Sepulveda
Eskilsminne IF
1
0
105
Eric Cochinescu
Eskilsminne IF
1
0
108
Gustav Johansson
Falkenbergs FF
1
90
108
Anton Tahiri
Kristianstad FC
1
90
108
Max Persson
Eskilsminne IF
1
90
108
Osama Khattab
Landskrona BoIS
1
90
108
Gabriel Nilsson
IFK Osby
1
90
108
Isaac Klevvall
IFK Osby
1
90
108
Fabian Kolgjini
Lunds BK
1
90
108
Christian Noring
Lunds BK
1
90
108
Dion Krasniqi
Lunds BK
1
90
108
Noel Hansson
Lunds BK
1
90
108
Ali Bdeir
BK Olympic
1
90
108
Jonathan Okenge Wembonyama
Bjärreds IF
1
90
120
Max'Med Omar Mohamed
BK Olympic
1
180
120
Ayham Fadel
Bjärreds IF
1
180
120
Alfred Marsal
Bjärreds IF
1
180
120
Victor Lundin
IFK Osby
1
180
120
Johan Gallo
Landskrona BoIS
1
180
120
Mohammed Kweder
Kristianstad FC
1
180
120
Alvar Lindsjö
Eskilsminne IF
1
180
127
Gustav Nilosjö
Kristianstad FC
1
270
127
Linus Gustafsson
Varbergs BoIS FC
1
270
127
Albert Ahnlide
Bjärreds IF
1
270
130
Norton Åkersta
IFK Osby
1
360
130
Hugo Tullhög
IF Lödde
1
360
130
Samuel Wikström
Kristianstad FC
1
360
130
Theo Sjöstrand
Eskilsminne IF
1
360
130
Isak Olsson
IFK Hässleholm
1
360
135
Egon Ipsen
IFK Hässleholm
1
450
135
Ilyas Adan
BK Olympic
1
450
135
Viktor Begic
IF Limhamn Bunkeflo
1
450
138
Noel Berander
Falkenbergs FF
1
540
139
Eneo Cela
Eskilsminne IF
1
630
139
Arvid Schultz
IFK Osby
1
630
139
Isac Larsson Munthe
Lunds BK
1
630
142
Robert Larson
IFK Osby
1
720
142
Noah Johansson
Varbergs BoIS FC
1
720
142
Nils Bertilsson
Varbergs BoIS FC
1
720
142
Max Moore
IFK Hässleholm
1
720
142
Anwar Kaddah
BK Olympic
1
720
142
Issa Al-Ali
BK Olympic
1
720
148
Efstratios Perakis
Varbergs BoIS FC
1
810
148
Johan Asklund
Lunds BK
1
810
150
Erik Mårtensson
IF Lödde
1
900
150
Melker Uddenäs
Eskilsminne IF
1
900
150
Adam Larsson
Bjärreds IF
1
900
153
Viktor Brodin
Bjärreds IF
1
990
153
Johannes Regedal
IF Lödde
1
990
153
Tim Hauzenberger
IFK Osby
1
990
153
Jesper Bengtsson
Varbergs BoIS FC
1
990
153
Theo Berntsson
Varbergs BoIS FC
1
990
153
Luka Petrovic
Landskrona BoIS
1
990
159
Oliver Eriksson
Varbergs BoIS FC
1
1170
159
Armin Culum
IFK Hässleholm
1
1170
159
Oliver Kertes
IF Limhamn Bunkeflo
1
1170
162
Axel Grahn
IF Limhamn Bunkeflo
1
1260
162
Max Persson
IF Limhamn Bunkeflo
1
1260
162
Rahman Khawari
IFK Hässleholm
1
1260
165
Valon Metaj
BK Olympic
1
1440
165
Martin Falck
Eskilsminne IF
1
1440
165
Johan Borgelin
Eskilsminne IF
1
1440
165
Jonathan Dahlström
IF Lödde
1
1440
165
Theo Verngren
IF Limhamn Bunkeflo
1
1440
165
Mads Johansen
IF Limhamn Bunkeflo
1
1440
171
Teo Helm
IFK Hässleholm
1
1530
171
Rasmus Hedlin
Kristianstad FC
1
1530
173
Albin Henningsson
Kristianstad FC
1
1620
174
Jens Ivarsson
IF Lödde
1
1710
174
Oliver Svensson Applewhaite
Lunds BK
1
1710
176
Sebastian Olsson
Lunds BK
1
1800
176
André Wasik
Kristianstad FC
1
1800
178
Melker Larsson
Falkenbergs FF
1
1890