Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
P19 Div.1 - Region 5, övriga år
2019 P19 Div.1 - Region 5
2022 P19 Div.1 - Region 5
2023 P19 Div.1 - Region 5
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Akropolis IF
Bele Barkarby FF
Brommapojkarna DFF
FC Gute
Hammarby TFF
Håbo FF
IFK Stocksund
IK Brage
IK Frej Täby FK
Ljusdals IF
Sandvikens IF
Sollentuna FK
Sundbybergs IK
Vaksala SK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
P19 Div.1 - Region 5
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2019
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Rashid Mohamed Chambo
IK Frej Täby FK
26
1260
2
Erik Herre
IFK Stocksund
24
1800
3
William Hofvander
IK Frej Täby FK
22
2160
4
Delmi Muaka
Sandvikens IF
17
1710
5
Andreas Räisänen
IK Frej Täby FK
15
810
6
Linus Kaps
IK Brage
15
1710
7
Dalbak Saeed Mahmood Mahmood
IK Brage
14
270
8
Felix Strängborn
Brommapojkarna DFF
14
1440
9
Axel Macquart-Moulin
IFK Stocksund
13
1080
10
Antonio Abboud
Akropolis IF
13
1530
11
Simon Miedinger
IK Frej Täby FK
11
720
12
Gabriel Dridi
Sundbybergs IK
11
1170
13
Fabian Lunell
IFK Stocksund
11
2070
14
Emil Stenstrand
Sollentuna FK
11
2250
15
Oscar Sears
IFK Stocksund
10
720
16
Adam Larsson
Sandvikens IF
10
900
17
Bruno Cyrino Gonzalez
Akropolis IF
10
2250
18
Lucas Hjerp
FC Gute
9
990
18
Pontus Jonsson
IK Brage
9
990
20
Dion Drake Haggart
Akropolis IF
9
2160
21
Anton Nygren
FC Gute
8
630
22
Jonathan Lindström
IK Brage
8
720
23
Jonathan Örn
IFK Stocksund
8
810
24
Adam Würtz
Bele Barkarby FF
8
990
25
Abdirahman Abdalla Mohamed
Brommapojkarna DFF
8
1080
26
Henrik Wichmann
IK Frej Täby FK
8
1710
27
William Sonntag
IK Frej Täby FK
8
1800
28
Stefan Veselinovic
Hammarby TFF
8
2250
29
Hamza Marhri
Sollentuna FK
7
1170
30
Christopher Krook
IK Frej Täby FK
7
1260
31
Adam Carlsson
Brommapojkarna DFF
7
1350
32
William Lindskog Stegfeldt
Brommapojkarna DFF
7
1440
32
Matthew Seisay
Akropolis IF
7
1440
34
Emil Holmen
Akropolis IF
7
1800
34
Gustaf Jensen
Sundbybergs IK
7
1800
36
Patrick Esangbedo
IK Brage
6
900
37
Nicolaus Ssentongo
Hammarby TFF
6
990
38
Ismail Ibrahim
Brommapojkarna DFF
6
1080
38
Chris Fox
Bele Barkarby FF
6
1080
38
Benjamin Holm
Akropolis IF
6
1080
41
Jesper Kyrö
Sandvikens IF
6
1170
42
Samuel Hjelm
Sandvikens IF
6
1440
43
Emil Sjöstrand
Sandvikens IF
6
1980
43
Lucas Englund
Håbo FF
6
1980
45
Henrik Åkerman
Akropolis IF
6
2160
46
Ferhan Abic
IK Brage
5
180
47
Robin Safari
Bele Barkarby FF
5
630
48
Denis Milovanovic
Hammarby TFF
5
1080
49
Karl Östberg
FC Gute
5
1260
50
Jesper Andersson
IK Brage
5
1530
51
Leon Liinanki
Brommapojkarna DFF
5
1620
51
Maximilian Dejene
IFK Stocksund
5
1620
53
Hugo Sundquist
IFK Stocksund
5
1890
53
Hugo Sundquist
Sundbybergs IK
5
1890
55
Jesper Eklund Modinger
Sundbybergs IK
5
1980
56
Ömür Pektas
IFK Stocksund
4
180
57
Tóbías Ingvarsson
Brommapojkarna DFF
4
540
58
Iyad Najem
Sundbybergs IK
4
630
59
Fatmir Sabani
Bele Barkarby FF
4
720
60
Elias Aslan
IFK Stocksund
4
900
61
Josef Al-Ani
Hammarby TFF
4
1170
62
Alexander Ljusberg
Sundbybergs IK
4
1440
62
Wille Pihlström
IK Brage
4
1440
64
Roni Hajo
IK Brage
4
1530
65
Rasmus Dahlén
Brommapojkarna DFF
4
1620
66
Emil Larsson
Sundbybergs IK
4
1800
67
Alfred Magnusson
FC Gute
4
1980
68
Elis Irestedt
Sollentuna FK
4
2070
69
Daniel Ögren
IK Brage
4
2250
70
Ruben Mazzola
IK Brage
3
180
71
Okänd spelare
Ljusdals IF
3
360
72
Ramtin Torabi
Vaksala SK
3
540
73
Alexander Salloum
Sollentuna FK
3
630
74
Antonio Buhovac Björnstedt
Sollentuna FK
3
720
74
Jacob Ohlsson
Bele Barkarby FF
3
720
74
Axel Lundgren
Bele Barkarby FF
3
720
74
Axel Lundgren
Håbo FF
3
720
78
Martin Soors
Vaksala SK
3
810
79
Yasin Sharif
Sandvikens IF
3
900
79
Shukrullah Rahimi
FC Gute
3
900
81
David Lind
IK Frej Täby FK
3
990
81
Keywan Shams
Bele Barkarby FF
3
990
81
Alexander Widlund
Bele Barkarby FF
3
990
84
Elias Burnett-Cargill Thimrén
Akropolis IF
3
1170
85
Mustafa Alami
IK Brage
3
1260
86
Javier Ganga
Brommapojkarna DFF
3
1350
86
Roholimbere Bitwenge
Ljusdals IF
3
1350
86
Oscar Kamau
Vaksala SK
3
1350
89
Isak Poukka Tejeda
Hammarby TFF
3
1440
89
David Gärdelöv
IFK Stocksund
3
1440
91
Mustafe Abokor
Sollentuna FK
3
1530
91
Jesper Dolk
Ljusdals IF
3
1530
93
Meric Karadag
Sundbybergs IK
3
1980
94
Yacqub Osman
Sundbybergs IK
2
90
94
Emil Drugge Stals
FC Gute
2
90
94
Adam Eskilsson Nordén
IK Brage
2
90
97
Oscar Englund
IFK Stocksund
2
270
98
Ngabu Bulo
Ljusdals IF
2
360
98
Ossian Ogestad
FC Gute
2
360
98
Dylan Rashid
Bele Barkarby FF
2
360
98
Gustaf Pernelid
Akropolis IF
2
360
102
Nathnael Medhin
Sollentuna FK
2
450
102
Nathnael Medhin
Sollentuna FK
2
450
104
Lucas Bejrum
FC Gute
2
540
105
Toma Korkis
IK Frej Täby FK
2
630
106
Joar Guteson
FC Gute
2
720
106
Oscar Månkell
Akropolis IF
2
720
106
Malkolm Igweadiani-Okonkwo Lundman
Bele Barkarby FF
2
720
109
Johan Sedendahl Eriksson
IFK Stocksund
2
900
110
Mohammed Fathi Nabeel Al-Dahhan
Hammarby TFF
2
990
110
Hamed Noori
Vaksala SK
2
990
112
Jakob Söderberg
Vaksala SK
2
1170
112
Mikael Abera Techan
IFK Stocksund
2
1170
114
Tobias Andersson
IK Brage
2
1260
114
Vincent Beronius
Sandvikens IF
2
1260
116
Sebastian Straméus
Akropolis IF
2
1350
117
William Korpi
Håbo FF
2
1440
118
Marcus Aggebo Karlsson
IK Frej Täby FK
2
1530
118
Carl Colmenius
Sollentuna FK
2
1530
120
Martin Sjögren
FC Gute
2
1620
120
Adam Hodin
Sandvikens IF
2
1620
120
Melker Dahlqvist
Sandvikens IF
2
1620
123
Mojtaba Khavari
FC Gute
2
1710
124
Marcus Esin
IK Frej Täby FK
2
1890
124
Emil Schough
IFK Stocksund
2
1890
124
Abel Abraham Amanuel
Ljusdals IF
2
1890
124
Dex Jillings
Ljusdals IF
2
1890
124
Henrik Tallroth
Sollentuna FK
2
1890
129
Joel Samuelsson
IK Frej Täby FK
2
2160
130
Mohanad Mostafa Abdel Ghafar
FC Gute
1
0
130
Ahmed Abdi Mohamed Nur
Ljusdals IF
1
0
130
Elliot Eriksson
IFK Stocksund
1
0
130
Ali Fathi
IFK Stocksund
1
0
130
Andy Lundin
IK Brage
1
0
130
Kevin Breitholtz
Brommapojkarna DFF
1
0
130
Osei Darko
Akropolis IF
1
0
130
Emil Tunc
Sundbybergs IK
1
0
138
Raman Rashed
Bele Barkarby FF
1
90
138
Nathan Gastao
Akropolis IF
1
90
138
Hugo Ljungberg
Brommapojkarna DFF
1
90
138
Henry Sletsjøe
IFK Stocksund
1
90
138
Asad Abdi Mohamed Nur
Ljusdals IF
1
90
138
Rana Waseem Iftikhar
FC Gute
1
90
138
Philip Leal
FC Gute
1
90
138
Albert Broström
FC Gute
1
90
146
Hussein Juma
IK Frej Täby FK
1
180
146
Amir Reza Moradzadeh
FC Gute
1
180
146
Sayyed Amin Mossavi
Hammarby TFF
1
180
146
Edvin Dahlberg
Hammarby TFF
1
180
150
Daniel Asaba
Bele Barkarby FF
1
270
150
Filip Sandsten
Håbo FF
1
270
150
Yasir Ibrahim Suleiman
Vaksala SK
1
270
150
Anton Persson
Sandvikens IF
1
270
150
Lucas Wikström Hollingworth
IK Frej Täby FK
1
270
150
Fredrik Asp
Sollentuna FK
1
270
156
Jesper Cyrus Stålheim
FC Gute
1
360
156
Samuel Larpes
Bele Barkarby FF
1
360
156
Vincent Multing
Akropolis IF
1
360
156
Dennis Runnzell Kjellin
Hammarby TFF
1
360
160
Said Abdul Malik
Vaksala SK
1
450
160
Sofiane Kerri
Håbo FF
1
450
160
Kristóf Antal
Sundbybergs IK
1
450
160
Gustav Glifberg
FC Gute
1
450
164
August Söderlund
FC Gute
1
540
164
Isak Ahl Holmström
FC Gute
1
540
164
Mose Zehaya
Hammarby TFF
1
540
164
Afram Goro
Håbo FF
1
540
164
Oscar Hedén Finnhammar
Bele Barkarby FF
1
540
164
Harun Hashi
Vaksala SK
1
540
164
Leo Persson
Hammarby TFF
1
540
171
Steven Man
Hammarby TFF
1
630
171
Noel Zapadka
Hammarby TFF
1
630
171
Azim Jaferi
Håbo FF
1
630
171
Måns Böving
Håbo FF
1
630
171
Tom Norevik
IK Frej Täby FK
1
630
176
Andreas Tetlie
Brommapojkarna DFF
1
720
176
Danijel Jovanovic Safari
Bele Barkarby FF
1
720
176
Måns Widlund
Bele Barkarby FF
1
720
179
Victor Gendra
Bele Barkarby FF
1
810
179
Zeb Karlsson Fundell
Vaksala SK
1
810
179
Jesper Holmgren
Hammarby TFF
1
810
179
Casper Sörensen
IFK Stocksund
1
810
179
Hekmat Ahamdi
FC Gute
1
810
179
Christoffer Borg
Ljusdals IF
1
810
185
Elias Schröder
Ljusdals IF
1
900
185
Jesper Åström
Brommapojkarna DFF
1
900
185
Robin Nolin
Vaksala SK
1
900
188
Frej Apelman
Brommapojkarna DFF
1
990
188
William Höglund
IK Brage
1
990
190
Hampus Welin
Vaksala SK
1
1080
191
Keyvan Akvan
Bele Barkarby FF
1
1170
191
Sroush Khulmi
Ljusdals IF
1
1170
191
Hojat Aslami
Ljusdals IF
1
1170
194
Elias Andersson
Ljusdals IF
1
1350
194
Sebastian Carlberg
Sollentuna FK
1
1350
194
Ferhat Özkanat
Sundbybergs IK
1
1350
194
Adam Mannai
Sundbybergs IK
1
1350
198
Viktor Widlund
Bele Barkarby FF
1
1440
198
Rasmus Kronemyr
Brommapojkarna DFF
1
1440
198
Fawaz Omer
Hammarby TFF
1
1440
198
Jesper Lindholm
Ljusdals IF
1
1440
202
Kensty Salvador Martinez
Hammarby TFF
1
1530
202
Adrian Gustafsson
Brommapojkarna DFF
1
1530
202
Albin Dogan
Vaksala SK
1
1530
202
Gustav Kihlgren
Håbo FF
1
1530
206
Okänd spelare
Ljusdals IF
1
1620
207
David Rasmusson
FC Gute
1
1710
208
Samuel Bergman
IK Brage
1
1800
208
Mattias Erlandsson
Sollentuna FK
1
1800
210
Lukas Frogner
IK Brage
1
1890
210
Karl Johansson
IK Brage
1
1890
210
Oscar Dahlöf
Sandvikens IF
1
1890
213
Amadeus Fröderberg
Sundbybergs IK
1
1980
214
Farhad Hosseini
Sandvikens IF
1
2070
214
William Strate
Sollentuna FK
1
2070
214
Oskar Kvarnback
Brommapojkarna DFF
1
2070
217
Rocco Wallin
IK Frej Täby FK
1
2250
217
Svante Rosengren
FC Gute
1
2250