Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Skånes FF - Div.2 Östra, damer, övriga år
2013 Skånes FF - Div.2 Östra, damer
2014 Skånes FF - Div.2 Östra, damer
Övriga serier 2013
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Götaland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 3 Östra Svealand, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hallands FF - Herr Div 4 Elit
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Norra
Skånes FF - Div.4 Södra
Skånes FF - Div.4 Västra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Smålands FF - Division 4 Elit Norra
Smålands FF - Division 4 Elit Södra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
Hallands FF - Herr Div 5
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar Höst
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra A
Skånes FF - Div.5 Sydvästra B
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Mellersta
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Div 5 Herrar Gul
Södermanlands FF - Div 5 Herrar Svart
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Nordvästra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Nordöstra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Norra
Örebro Läns FF - Div. 5 Södra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div 6 östra herrar
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar fortsättningsserie
Gotlands FF - Division 6 Herrar kval till div 5
Gotlands FF - Division 6 Herrar Norra
Gotlands FF - Division 6 Herrar södra
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Mellersta Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hallands FF - Herr Div 6 samt reservlagsserier
Hälsinglands FF - Division 6 Norra, Herrar
Hälsinglands FF - Division 6 Södra, Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar Höst
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra A
Skånes FF - Div.6 Nordvästra B
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Södra
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 Huskvarna
Smålands FF - Div 6 Högsby
Smålands FF - Div 6 Jönköping
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Div 6 Norra Herrar
Södermanlands FF - Div 6 Södra Herrar
Södermanlands FF - Div 6 Västra Herrar
Södermanlands FF - Div 6 Östra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 6 nordöstra herrar
Värmlands FF - Div 6 sydvästra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västerbottens FF - Div 6 norra herrar grp 1
Västerbottens FF - Div 6 norra herrar grp 2
Västerbottens FF - Div 6 södra herrar grp 1
Västerbottens FF - Div 6 västra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skara
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tidaholm
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 B
Örebro Läns FF - Div. 6 Norra
Örebro Läns FF - Div. 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Norra
Östergötlands FF - Division 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Västra
Östergötlands FF - Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 herrar
Gestriklands FF - Division 7 herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar Grupp 1 Hösten
Gestriklands FF - Division 7 Herrar Grupp 2 Hösten
Göteborgs FF - Division 7 D Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hälsinglands FF - Div. 7 Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Stockholms FF - Herrar 7 J
Stockholms FF - Herrar 7 K
Stockholms FF - Herrar 7 L
Södermanlands FF - Div 7 Herrar Höst 1
Södermanlands FF - Div 7 Herrar Höst 2
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 central herrar
Värmlands FF - Div 7 nordöstra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 B
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra A
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra B
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Örebro Läns FF - Div. 8 Norra
Örebro Läns FF - Div. 8 Södra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Div 1 Östra Götaland, damer
Bohusläns FF - Div.2 Damer Bohuslän/Dal
Gotlands FF - Division 2 Södra Svealand Damer
Göteborgs FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Division 2 Damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Södra Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Västra, damer
Skånes FF - Div.2 Östra, damer
Smålands FF - Div 2 Norra Dam
Smålands FF - Div 2 Södra Dam
Smålands FF - Div 2 Östra Dam
Stockholms FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Södra
Västmanlands FF - Division 2 Damer Norra Svealand
Ångermanlands FF - Division 2 Damer Mellersta Norr
Östergötlands FF - Dam Division 2
Blekinge FF - Div 3 damer
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer Grupp 1 Hösten
Gestriklands FF - Division 3 Damer Grupp 2 Hösten
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hallands FF - Division 3 norra Damer
Hallands FF - Division 3 södra Damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Smålands FF - Div 3 Västra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Örebro Läns FF - Div. 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Blekinge FF - Div 4 damer
Dalarnas FF - Division 4 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 4 Södra, Damer
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gestriklands FF - Division 4 Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Norra Damer
Hallands FF - Div. 4 Södra Damer
Hallands FF - Div.4 Mellersta Damer
Hälsinglands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Division 4 Norra, damer
Norrbottens FF - Division 4 Södra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Norra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 4 Hultsfred Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Norra Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Södra Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Mönsterås Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4 Västra
Upplands FF - Dam Div 4 Östra
Värmlands FF - Resultimafyran (div 4 damer)
Västerbottens FF - Div 4 norra damer
Västerbottens FF - Div 4 södra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västmanlands FF - Division 4 Damer
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Södermanlands FF - Division 5 Damer
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra damer
Värmlands FF - Div 5 östra damer
Östergötlands FF - Dam Division 5 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 5 Östra
Upplands FF - Dam Div 6
Lag
Dalby GIF
Fjälkinge IF
Hallands Nations FF
Hörby FF
Ifö Bromölla IF
Köpingebro IF
Lunds SK
Löberöds IF
Skurups AIF
Södra Sandby IF
Veberöds AIF
Wä IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Skånes FF - Div.2 Östra, damer
2013
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2013
2014
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Ellinore Kieninger
Ifö Bromölla IF
21
1800
2
My Malmborg
Skurups AIF
20
1800
3
Frida Ohlsson
Veberöds AIF
17
1800
4
Nadja Andersson
Wä IF
16
1800
5
Rebecka Holm
Veberöds AIF
15
1710
6
Jenny Lundahl
Skurups AIF
12
1080
7
Thérese Persson
Skurups AIF
12
1710
8
Jennie Andréason
Dalby GIF
11
1350
9
Amanda Blixt
Södra Sandby IF
11
1800
10
Anna Hellsten
Lunds SK
11
1980
11
Alexandra Frej
Skurups AIF
10
1710
11
Matilda Larsson
Skurups AIF
10
1710
13
Emmy Svensson
Veberöds AIF
10
1890
14
Alexandra Smrcina
Ifö Bromölla IF
10
1980
15
Pinar Yalcin
Dalby GIF
9
1530
16
Ellinor Persson
Ifö Bromölla IF
9
1980
17
Isabella Nilsson
Veberöds AIF
8
1710
18
Shpresa Seferi
Hörby FF
8
1800
19
Madeleine Lidberg
Köpingebro IF
8
1890
19
Sandra Nilsson
Fjälkinge IF
8
1890
21
Cathrine Jonsson
Södra Sandby IF
8
1980
22
Mikaela Brewitz
Lunds SK
7
630
23
Alexandra Andersson
Wä IF
7
810
24
Lina Svensson
Ifö Bromölla IF
7
900
25
Annelie Nilsson
Veberöds AIF
7
1350
26
Klara Sandquist
Hallands Nations FF
7
1440
27
Hanna Engqvist
Dalby GIF
7
1620
28
Sabina Svensson
Hörby FF
7
1710
29
Rebecca Söderlund
Södra Sandby IF
7
1800
30
Charlotte Karlsson
Ifö Bromölla IF
7
1980
31
Jonna Carlsson
Ifö Bromölla IF
6
1080
32
Ida Ginstrup
Hallands Nations FF
6
1530
33
Adelina Zahirovic
Dalby GIF
6
1620
34
Tove Eriksson
Södra Sandby IF
6
1710
35
Emelie Jönsson
Ifö Bromölla IF
6
1980
35
Felicia Andersson
Köpingebro IF
6
1980
37
Emma Maria Skoog
Hallands Nations FF
5
1170
38
Emelié Björkman
Wä IF
5
1440
39
Emma Ida Marie Rapp Rubensson
Fjälkinge IF
5
1710
40
Johanna Rydén
Skurups AIF
4
990
41
Rebecca Rosenlund
Hallands Nations FF
4
1170
42
Zara Nilsson
Skurups AIF
4
1350
43
Matilda Persson
Löberöds IF
4
1440
44
Sara Palmquist
Hörby FF
4
1530
44
Hager Ramadan
Dalby GIF
4
1530
46
Sofie Persson
Skurups AIF
4
1620
47
Frida Månsson
Hörby FF
4
1710
47
Rebecka Ling
Löberöds IF
4
1710
49
Moa Pettersson
Wä IF
4
1800
50
Lina Härle
Södra Sandby IF
4
1890
51
Cindy Grahn
Skurups AIF
3
0
52
Katy Gilmour
Hallands Nations FF
3
360
53
Annelie Vinqvist
Fjälkinge IF
3
810
54
Sophia Naa-Kutorkor Djane
Lunds SK
3
900
55
Thilda Andersson
Skurups AIF
3
1530
55
Sara Isell
Södra Sandby IF
3
1530
57
Wendela Sjöström
Dalby GIF
3
1620
58
Matilda Strid
Dalby GIF
3
1890
58
Martina Nilsson
Löberöds IF
3
1890
58
Malin Wirsén
Löberöds IF
3
1890
58
Cornelia Lennartson
Hörby FF
3
1890
62
Josefin Möller
Lunds SK
3
1980
63
Patience Eka Edwin
Södra Sandby IF
2
270
64
Sara Johansson
Södra Sandby IF
2
450
64
Lillit Ottosson
Lunds SK
2
450
64
Alva Mansten
Hallands Nations FF
2
450
64
Moa Petersson
Fjälkinge IF
2
450
68
Moa Augustsson Holm
Södra Sandby IF
2
630
68
Stina Stadig
Södra Sandby IF
2
630
70
Gabriella Jonsson Edfast
Södra Sandby IF
2
810
71
Malin Danielsson
Wä IF
2
990
72
Emma Persson
Köpingebro IF
2
1080
72
Sabina Andersson
Hallands Nations FF
2
1080
74
Emelie Widerberg
Hallands Nations FF
2
1350
75
Emilia Sandberg
Köpingebro IF
2
1440
76
Celia Tilde Louise Ahlqvist Boltes
Lunds SK
2
1620
76
Ronja Mårtensson
Veberöds AIF
2
1620
76
Ida Nilsson
Hörby FF
2
1620
79
Matilda Björk
Fjälkinge IF
2
1710
80
Naemi Jaworowski
Dalby GIF
2
1800
80
Antonia Hammer
Köpingebro IF
2
1800
82
Felicia Petersson
Köpingebro IF
2
1890
82
Klara Höög
Dalby GIF
2
1890
82
Helen Rosén
Veberöds AIF
2
1890
82
Antonia Corte
Löberöds IF
2
1890
86
Linnea Gradin
Ifö Bromölla IF
2
1980
86
Sanna Jeppsson
Veberöds AIF
2
1980
88
Maria Söderström
Hallands Nations FF
1
0
89
Nivin Salih
Södra Sandby IF
1
90
89
Evelina Kieninger
Ifö Bromölla IF
1
90
91
Frida Glans
Wä IF
1
180
92
Anna Blixt
Hallands Nations FF
1
270
93
Hanna Bramsvik
Köpingebro IF
1
360
93
Josefine Isberg
Veberöds AIF
1
360
93
Elin Öjerholm
Veberöds AIF
1
360
93
Ida Strand Svensson
Ifö Bromölla IF
1
360
97
Ebba Hansson
Skurups AIF
1
450
98
Louise Andersson
Södra Sandby IF
1
540
98
Klara Elin Olivia Westlin
Hallands Nations FF
1
540
98
Josefin Rosén
Löberöds IF
1
540
101
Sara Gustafsson
Fjälkinge IF
1
630
101
Anna Jaworska
Dalby GIF
1
630
101
Linita Karlsson
Lunds SK
1
630
104
Emelie Karlsson
Hallands Nations FF
1
720
104
Lina Albinsson
Hallands Nations FF
1
720
104
Emma Gustafsson
Södra Sandby IF
1
720
104
Felicia Zucchini
Södra Sandby IF
1
720
104
Karolina Höst
Södra Sandby IF
1
720
104
Sanna Svensson
Veberöds AIF
1
720
110
Sofia Pöllänen
Hallands Nations FF
1
810
111
Jennie Karlsson
Skurups AIF
1
900
112
Annie Wannö Said
Lunds SK
1
1080
112
Sara Nilsson
Lunds SK
1
1080
114
Anna-Lena Johansson
Wä IF
1
1170
115
Malin Anderberg
Löberöds IF
1
1260
116
Nilla Lennartsson
Hörby FF
1
1350
116
Amanda Ohlsson
Veberöds AIF
1
1350
116
Eleonora Grönlund
Lunds SK
1
1350
119
Assal Anehamre
Lunds SK
1
1440
119
Louise Hassellöf
Hallands Nations FF
1
1440
119
Nathalie Nilsson
Dalby GIF
1
1440
119
Cia Svensson
Fjälkinge IF
1
1440
123
Petronella Olofsson
Fjälkinge IF
1
1530
123
Nicolina Redner
Hallands Nations FF
1
1530
123
Ida Andersson
Wä IF
1
1530
123
Elin Nilsson
Skurups AIF
1
1530
127
Hanna Johansson
Lunds SK
1
1620
128
Frida Kristensson
Skurups AIF
1
1710
128
Anna Holmgren
Köpingebro IF
1
1710
130
Johanna Lindén
Köpingebro IF
1
1800
130
Tilda Agardius
Wä IF
1
1800
130
Erika Nilsson
Dalby GIF
1
1800
133
Elin Jönsson
Veberöds AIF
1
1890
133
Nathalie Hjerpe
Löberöds IF
1
1890
133
Therés Hedin
Hörby FF
1
1890