Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland, övriga år
2017 Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
2018 Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
2019 Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
2020 Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
2022 Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
Emmaboda IS
Glömminge-Algutsrums IF
IFK Karlshamn
Kalmar Södra IF
Lindsdals IF
Lörby IF
Ramdala IF
Ronneby BK
Runsten/Möckleby IF
Rödsle BK
Team Södermöre
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2017
2018
2019
2020
2022
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Amanda Ahlström
Glömminge-Algutsrums IF
21
1710
2
Julia Wirsén
Rödsle BK
19
1800
3
Sandra Berg
Emmaboda IS
15
1530
4
Lina Thor
Kalmar Södra IF
14
1620
5
Andréa Lagerberg
Lörby IF
13
1350
6
Frida Svensson
Rödsle BK
13
1620
7
Wilma Olin
Ronneby BK
12
1530
7
Carolina Berntsson
IFK Karlshamn
12
1530
9
Maja Sjögren
Runsten/Möckleby IF
10
1440
10
Maja Lundgren
Lörby IF
10
1620
11
Sabina Wallin
Lindsdals IF
10
1710
12
Agnes Johansson
Team Södermöre
9
990
13
Jenny Hedfors
Glömminge-Algutsrums IF
9
1710
14
Wilma Abramsson
Runsten/Möckleby IF
8
1440
15
Ellen Sunesson
Lörby IF
7
90
16
Mimmi Krook Karlsson
Lörby IF
7
900
17
Sofia Törnberg
Lörby IF
7
1710
18
Eva Smit
Emmaboda IS
7
1800
19
Olivia Hall
Lörby IF
6
540
20
Ebba Crona
Team Södermöre
6
1260
21
Matilda Nyberg
Lindsdals IF
6
1440
22
Jonna Nilsson
IFK Karlshamn
6
1620
23
Julia Palmqvist
Ronneby BK
6
1800
24
My Hiller
Lörby IF
5
450
25
Shaida Dodkanlou
Emmaboda IS
5
1530
26
Wilma Karlsson
Lörby IF
5
1710
27
Julia Ekström
Ronneby BK
4
810
28
Ellen Adolfsson
Kalmar Södra IF
4
1260
29
Emilia Florén
Lindsdals IF
4
1350
30
Maria Petersson
Rödsle BK
4
1530
31
Johanna Sternisa Bellander
Glömminge-Algutsrums IF
4
1800
32
Lisa Johanson
Emmaboda IS
3
450
32
Denise Åverling
Rödsle BK
3
450
34
Ida Danilo
Lörby IF
3
630
35
Carolin Holgersson
Team Södermöre
3
720
35
Karin Göransson Karlsson
Ronneby BK
3
720
37
Tove Fried
Glömminge-Algutsrums IF
3
1080
38
Araya Nonthing
Lindsdals IF
3
1170
39
Victoria Axelsson
Ramdala IF
3
1350
40
Frida Runsten
Ronneby BK
3
1530
40
Johanna Andersson
Kalmar Södra IF
3
1530
40
Medina Maliqi
IFK Karlshamn
3
1530
40
Jennie Bengtsson
Lörby IF
3
1530
44
Ebba Rosengren
Lörby IF
3
1620
44
Pernilla Lindberg
Ramdala IF
3
1620
46
Maja Lycksell
Rödsle BK
3
1710
46
Moa Pettersson
Team Södermöre
3
1710
46
Melina Lind
Glömminge-Algutsrums IF
3
1710
49
Emma Wahlberg
Glömminge-Algutsrums IF
3
1800
50
Lisa Martinsson
Team Södermöre
2
360
51
Elin Johansson
IFK Karlshamn
2
450
52
Carolina Nilsson
IFK Karlshamn
2
540
53
Evelina Jansson
Glömminge-Algutsrums IF
2
630
53
Felicia Waller
Glömminge-Algutsrums IF
2
630
55
Wilma Salebäck
Runsten/Möckleby IF
2
720
55
Johanna Arvidsson
Glömminge-Algutsrums IF
2
720
55
Nina Olsson Norén
Rödsle BK
2
720
58
Alice Larsson
Emmaboda IS
2
810
59
Amanda Palmquist
Ronneby BK
2
842
60
Wilma Fyhr
Emmaboda IS
2
1170
61
Hanna Björkqvist
Ronneby BK
2
1260
62
Linnea Sörmlind
IFK Karlshamn
2
1440
63
Moa Ahlin
Team Södermöre
2
1530
63
Moa Berglund
Emmaboda IS
2
1530
65
Emelie Joelsson
Emmaboda IS
2
1620
65
Tove Holmström
IFK Karlshamn
2
1620
65
Jeanette Blomster
Lindsdals IF
2
1620
65
Nellie Dolk
Rödsle BK
2
1620
69
Angelica Rubin
Kalmar Södra IF
2
1710
69
Miranda Robson Gjakova
Emmaboda IS
2
1710
71
Era Ahlex
Emmaboda IS
2
1800
72
Elin Eriksson
Runsten/Möckleby IF
1
90
72
Michaela Ricklund
Runsten/Möckleby IF
1
90
72
Maja Beike
IFK Karlshamn
1
90
75
Matilda Persson
Glömminge-Algutsrums IF
1
180
75
Mathilda Engström
Rödsle BK
1
180
77
Emelie Folinder
Ramdala IF
1
270
77
Kim Josephson
Ramdala IF
1
270
77
Sara Nilsson
Ronneby BK
1
270
77
Beatrice Östersten
Team Södermöre
1
270
81
Ida Svensson
IFK Karlshamn
1
360
81
Mirlinda Brahimi
IFK Karlshamn
1
360
81
Clara Ahlkvist
Ronneby BK
1
360
81
Sanna Pettersson
Ramdala IF
1
360
85
Ellinor Kling
Rödsle BK
1
450
85
Esma Bajramovic
Lörby IF
1
450
87
Ellen Alvarmo
Runsten/Möckleby IF
1
540
87
Tea Gustavsson
Emmaboda IS
1
540
87
Jennifer Fröberg
IFK Karlshamn
1
540
90
Linn Lundberg
Team Södermöre
1
630
91
Cornelia Wigstedt
Kalmar Södra IF
1
702
92
Kaela Harmon
Lindsdals IF
1
720
92
Caroline Järnesjö
Glömminge-Algutsrums IF
1
720
92
Maja Astevall
Emmaboda IS
1
720
92
Tanja Vidovic
Emmaboda IS
1
720
96
Josefin Jonasson
Kalmar Södra IF
1
810
97
Elisabet Hagelin
Kalmar Södra IF
1
900
97
Nicole Gunnarsson
Lindsdals IF
1
900
97
Tuva Alritzson
Ronneby BK
1
900
97
Fanni Mattsson
Glömminge-Algutsrums IF
1
900
101
Tuva Gorton
Runsten/Möckleby IF
1
990
101
Sara Svensson
Ramdala IF
1
990
103
Hilda Börjesson
Lindsdals IF
1
1080
103
Felicia Börjesson
Kalmar Södra IF
1
1080
103
Sofie Mattsson
IFK Karlshamn
1
1080
106
Jonna Elmgren
Team Södermöre
1
1170
106
Caroline Jönsson
Runsten/Möckleby IF
1
1170
106
Smilla Molin Engqvist
Ramdala IF
1
1170
106
Thilde Fredriksson
Lindsdals IF
1
1170
110
Julia Johansson
Lörby IF
1
1260
111
Ida Karlsson
IFK Karlshamn
1
1350
112
Ida Johansson
Glömminge-Algutsrums IF
1
1530
112
Petra Arvidsson
Runsten/Möckleby IF
1
1530
114
Josefine Linnéa Svenneheim
Runsten/Möckleby IF
1
1620
114
Linn Jonasson
Lindsdals IF
1
1620
116
Amanda Olsson Torstensson
Runsten/Möckleby IF
1
1710
116
Matilda Johansson
IFK Karlshamn
1
1710
118
Sol Molin Engqvist
Ramdala IF
1
1800
118
Thea Schmidt Lund
Ramdala IF
1
1800
118
Maja Rosén
Glömminge-Algutsrums IF
1
1800
118
Elsa Lindblad
Rödsle BK
1
1800