Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Västmanlands FF - Division 7 Herrar, övriga år
2011 Västmanlands FF - Division 7 Herrar
2012 Västmanlands FF - Division 7 Herrar
2014 Västmanlands FF - Division 7 Herrar
2015 Västmanlands FF - Division 7 Herrar
2016 Västmanlands FF - Division 7 Herrar
2019 Västmanlands FF - Division 7 Herrar
2020 Västmanlands FF - Division 7 Herrar
2021 Västmanlands FF - Division 7 Herrar
2022 Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Övriga serier 2016
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Götaland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 3 Östra Svealand, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Norra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Smålands FF - Division 4 Elit Västra
Smålands FF - Division 4 Elit Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar Grupp B
Gotlands FF - Divison 5 Herrar Grupp A
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar A
Blekinge FF - Div. 6 Herrar B
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 6 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Norrbottens FF - Div 6, motion herrar
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Södra
Skånes FF - Div.6 Västra
Skånes FF - Div.6 Östra
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Lessebo
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Åseda
Smålands FF - Div 6 Älmhult
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordöstra
Södermanlands FF - Division 6 Sydvästra
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västerbottens FF - Division 6 Herrar grp 1
Västerbottens FF - Division 6 Herrar grp 2
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Vara
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Div 6 herrar norra
Ångermanlands FF - Div 6 herrar södra/västra
Örebro Läns FF - Div. 6 Norra
Örebro Läns FF - Div. 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Norra
Östergötlands FF - Division 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Västra
Östergötlands FF - Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar A-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar B-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 7 Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Stockholms FF - Herrar 7 J
Stockholms FF - Herrar 7 K
Södermanlands FF - Div 7 Södra Herrar
Södermanlands FF - Div 7 Östra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Bohusläns FF - Div.2 Damer Bohuslän/Dal
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Södra Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Norra, damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Norra Dam
Smålands FF - Div 2 Södra Dam
Smålands FF - Div 2 Östra Dam
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Östra
Västmanlands FF - Divison 2 damer Mellersta Sveala
Ångermanlands FF - Division 2 Damer Mellersta Norr
Östergötlands FF - Dam Division 2
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer Höst
Gestriklands FF - Division 3 Damer Vår
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer grp 1
Västerbottens FF - Div 3 damer grp 2
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 4 Södra, Damer
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gestriklands FF - Division 4 Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Norra Damer
Hallands FF - Div. 4 Södra Damer
Hälsinglands FF - Div. 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Mellersta, damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Hultsfred Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Tingsryd Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Resultimafyran (div 4 damer)
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer A-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer B-Slutspel
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Stockholms FF - Damer 5 C
Stockholms FF - Damer 5 D
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U 21 Finalspel
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra
Folksam U21 A-slutspel grp 1
Folksam U21 A-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 1
Folksam U21 B-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 3
Folksam U21 B-slutspel grp 4
Folksam U21 B-slutspel grp 5
Folksam U21 B-slutspel grp 6
Folksam U21 Superettan Norra
Folksam U21 Superettan Södra
U19 Allsvenskan Norra
U19 Allsvenskan Södra
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Södra Götaland
U19-slutspel
Upplands FF - U19 Div.1 Svealand
U17 Allsvenskan Norra
U17 Allsvenskan Södra
Södermanlands FF - U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
U17-slutspel
Herr A VM-kval
Herrar A EM Grupp E
Herrar A Landskamp
Herrar OS grupp B
Herrar U21 Landskamp
P19 3-nations
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations Danmark
P18 3-nations Sverige
P18 Landskamp
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 EM-slutspel Grupp C
P17 La Manga-turnering
P17 Landskamp (U19)
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk Grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
Lag
Barkarö SK
Ekeby BK
FC Samba Peshmerga
FC Sporting Västerås
FC Västerås
Götlunda IF
IF Zmajevi
Kaldeiska KF
Kazakiska IF
STAR IF
Wahlsta SK
Virsbo IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
2016
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2014
2015
2016
2019
2020
2021
2022
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Sebastian Sallanto
FC Samba Peshmerga
46
1800
2
Andreas Wiklund
FC Västerås
34
1800
3
August Gustafsson
Barkarö SK
26
1350
3
Jonathan Sawaya
Kaldeiska KF
26
1350
5
Kamiran Safari
FC Samba Peshmerga
23
1800
6
Marcus Eriksson
Götlunda IF
21
1440
7
Emil Högberg
Virsbo IF
21
1710
8
Freddie Glenberg
FC Västerås
20
1710
9
Tivar Kanoun
Kaldeiska KF
18
1800
10
Hampus Kvarnström
Barkarö SK
17
1530
11
Joakim Sjöberg
FC Västerås
12
1620
12
Mikael Yacoub
Kazakiska IF
11
1440
12
Mikael Yacoub
Kaldeiska KF
11
1440
14
Fredrik Tengström
FC Sporting Västerås
11
1890
15
Amir Foric
IF Zmajevi
10
1710
15
Mahdi Behsudi
STAR IF
10
1710
17
Radwan Farah
Götlunda IF
10
1800
18
Ali Heidari
STAR IF
9
1530
19
Björn Olsson
FC Västerås
8
630
20
Felix Hedquist
Götlunda IF
8
1440
21
Hade Amere
STAR IF
7
1080
22
Shamiran Ghaitouli
FC Samba Peshmerga
7
1620
23
David Salim Selewa
Kaldeiska KF
6
720
24
Elias Carvajal Estrada
Ekeby BK
6
990
25
Christoffer Svedberg
Barkarö SK
6
1080
26
Jonas Breed
Barkarö SK
6
1350
27
Emil Färnqvist
Ekeby BK
6
1530
28
Robbin Åström
FC Sporting Västerås
6
1620
29
Felix Axelsson
Götlunda IF
5
450
30
Benyamin Ülger
Kaldeiska KF
5
900
31
Hesameddin Hessani Haghighi
IF Zmajevi
5
1260
32
Mikael Wallin
FC Sporting Västerås
5
1350
33
Peter Andersson
Virsbo IF
5
1440
34
Milad Goriel Younan
Kaldeiska KF
5
1530
35
Christoffer Labbe Lundin
FC Västerås
5
1620
36
Ahmed Qasim Abdullahi
FC Västerås
5
1710
36
Dennis Karlström
Ekeby BK
5
1710
36
Daniel Pettersson
Götlunda IF
5
1710
39
Omar Jamal Alnabhani
FC Samba Peshmerga
5
1980
40
Amanuel Berhane
Kazakiska IF
4
450
41
Linus Pettersson
Ekeby BK
4
540
42
Hajar Piruati
FC Västerås
4
630
43
Dennis Hagen
Ekeby BK
4
720
44
Sarwar Gholami
STAR IF
4
990
45
Diar Salem Khaled
FC Västerås
4
1350
45
Fabian von Essen
Barkarö SK
4
1350
47
Soran Safari
FC Samba Peshmerga
4
1530
48
Ramadan Farah
Götlunda IF
4
1710
48
Jawad Mohammad Ali
STAR IF
4
1710
48
Martin Faiz
Kaldeiska KF
4
1710
48
Paul Hauki
Virsbo IF
4
1710
48
Christian Rönnberg
Virsbo IF
4
1710
53
Saban Karamani
Wahlsta SK
4
1890
53
Victor Grennard
Barkarö SK
4
1890
53
Patrik Pålman
FC Sporting Västerås
4
1890
56
Jonathan Radvogin
FC Samba Peshmerga
3
180
57
Daniel Gheysari Badelani
FC Samba Peshmerga
3
270
58
Rabin Gebreziabeher
STAR IF
3
450
59
Nali Shamsaldin Hussein Syanati
FC Västerås
3
630
60
Sebastian Hedman
Barkarö SK
3
720
60
Romiel Raad
Kaldeiska KF
3
720
62
Liridon Hasani
IF Zmajevi
3
900
62
Dino Ceric
IF Zmajevi
3
900
62
Oskar Holmkvist
Ekeby BK
3
900
65
Amel Alibasic
FC Samba Peshmerga
3
990
66
Hannes Borell
Götlunda IF
3
1080
66
Vladan Jovanovic
Ekeby BK
3
1080
66
Bruno Duarte De Oliveira
FC Västerås
3
1080
69
Carl Magnus Tobias Norström
Wahlsta SK
3
1530
69
Dawod Afzali
STAR IF
3
1530
71
Vernes Cajo
Wahlsta SK
3
1620
71
Peter Flodman
FC Västerås
3
1620
71
Christopher Magnusson
Barkarö SK
3
1620
74
David Persson
Wahlsta SK
3
1710
74
Zijah Memic
FC Samba Peshmerga
3
1710
76
Alidad Safdari
STAR IF
3
1800
76
Fredrik Pettersson
Götlunda IF
3
1800
76
Tobias Nilsson
FC Västerås
3
1800
79
Zring Salar Ali
Barkarö SK
2
180
79
Kemal Termiz
IF Zmajevi
2
180
81
Kevin Andreas Martinez Castaneda
FC Samba Peshmerga
2
360
82
Jani Muntila
Barkarö SK
2
450
82
Anton Strömberg
FC Västerås
2
450
84
Ara Sultanpour
Barkarö SK
2
540
84
Helgurd Hajo
Kazakiska IF
2
540
84
Igor Imamovic
Virsbo IF
2
540
84
Ali Mohammadi
STAR IF
2
540
88
Monir Ahmad
STAR IF
2
630
88
Nawzad Ibrahim Kader
FC Samba Peshmerga
2
630
88
Steven Youhanna
Kaldeiska KF
2
630
88
Sebastian Vieweg
FC Sporting Västerås
2
630
92
Robin Askblom
FC Sporting Västerås
2
720
92
Erik Berghard Ljungqvist
Barkarö SK
2
720
92
Ahmed-Zaki Mohamed Osman
Kazakiska IF
2
720
92
Viktor Svensson
Götlunda IF
2
720
92
Mojtaba Azimi
STAR IF
2
720
97
Boban Nikolic
IF Zmajevi
2
900
98
Yasin Askari
STAR IF
2
1170
98
Anton Dahl
Götlunda IF
2
1170
100
Hassan Nuur Abdullahi
Barkarö SK
2
1260
100
Aykut Makin
Kazakiska IF
2
1260
102
Semih Atakan Basol
Kazakiska IF
2
1350
102
Sören Stadig
Virsbo IF
2
1350
102
Suud Hagos Idris
Virsbo IF
2
1350
105
Johan Knutsson
FC Sporting Västerås
2
1440
105
Philip Atina Isho
Kaldeiska KF
2
1440
107
Sebastian Carlsson
Götlunda IF
2
1620
107
Andreas Ahonen
FC Västerås
2
1620
107
Didier Nzomukunda
FC Västerås
2
1620
107
Tekle Debesay Kidane
Virsbo IF
2
1620
107
Slavisa Lukic
Wahlsta SK
2
1620
112
Serafettin Arkin Keser
Kazakiska IF
2
1710
113
Marcus Ljung
Götlunda IF
2
1800
114
Leif Swan
FC Sporting Västerås
1
90
114
Shyar Fatah
IF Zmajevi
1
90
114
Visar Tahiri
IF Zmajevi
1
90
114
Edin Alic
IF Zmajevi
1
90
118
Neville Råsmalm Kohlén
Ekeby BK
1
180
118
August Borell
Götlunda IF
1
180
118
Morgan Ängerfors
FC Samba Peshmerga
1
180
121
Philip Gustafsson
Götlunda IF
1
270
121
Alexander Nganga Mukuru
Kazakiska IF
1
270
121
Daniel Westergård-Arvidsson
Wahlsta SK
1
270
121
Gholam Reza Nazari
Virsbo IF
1
270
125
Nasser Moradian
Wahlsta SK
1
360
125
Marcus Johansson
Ekeby BK
1
360
125
Kevin Johansson
Barkarö SK
1
360
128
Amir Isovic
IF Zmajevi
1
450
128
Sedzad Bulut
IF Zmajevi
1
450
128
Kamil Hanna
FC Sporting Västerås
1
450
128
Robin Hans Emil Reinholdsson
Ekeby BK
1
450
128
Zafer Altay
Kazakiska IF
1
450
128
Richard Westford
Wahlsta SK
1
450
128
Abdikarin Mohamud
Wahlsta SK
1
450
128
Pontus Lars Gunnar Wiklund
Virsbo IF
1
450
128
Jakob Kaya
Kaldeiska KF
1
450
137
Johan Eriksson
Virsbo IF
1
540
137
Tobias Holm
Wahlsta SK
1
540
137
Aziz Sofi
FC Sporting Västerås
1
540
137
Denis Henic
IF Zmajevi
1
540
141
Hannes Månsson Höglund
Barkarö SK
1
630
141
Abdulrazak Dadkarim Abdulkarim
FC Sporting Västerås
1
630
141
Emil Lind
Wahlsta SK
1
630
141
Mustafa Al-Doori
Wahlsta SK
1
630
141
Nima Bigdely
Kazakiska IF
1
630
146
Ninib Ani
Kazakiska IF
1
720
146
Medhanie Tekle Gebrengus
Virsbo IF
1
720
146
Wisam Maher Yousef
Kaldeiska KF
1
720
146
Mahdi Zare
STAR IF
1
720
146
Sakhi Rahimi
STAR IF
1
720
146
Mostafa Hosseini
STAR IF
1
720
152
Almir Alibasic
FC Samba Peshmerga
1
810
152
Serbest Faiz
Kaldeiska KF
1
810
152
Papin Nishimwe
Kazakiska IF
1
810
152
Kevin Ahlbäck
Wahlsta SK
1
810
152
Sanel Ramic
Ekeby BK
1
810
152
Younes Moeini
FC Sporting Västerås
1
810
152
Johan Carlsson
Barkarö SK
1
810
159
Armin Vukovic
IF Zmajevi
1
900
159
Nazar Nader Kanun
Kaldeiska KF
1
900
161
Hamid Hejri
FC Samba Peshmerga
1
990
161
Nematullah Amiri
STAR IF
1
990
161
Jimmy Bergkvist
FC Sporting Västerås
1
990
161
Anders Grankvist
Virsbo IF
1
990
165
Mustafa Basol
Kazakiska IF
1
1080
165
Robin Grbic
Ekeby BK
1
1080
165
Fredrik Ladholm
FC Västerås
1
1080
165
Mirnes Delic
IF Zmajevi
1
1080
165
Selim Duderija
IF Zmajevi
1
1080
165
Adam Sezkir
Kaldeiska KF
1
1080
171
Antony Mc Iver
FC Samba Peshmerga
1
1170
171
Mohammed Reza Jafari
STAR IF
1
1170
171
Andreas Salomaa
Ekeby BK
1
1170
174
Elliott Salomaa
Ekeby BK
1
1260
174
Burak Isa Kubilay
Kazakiska IF
1
1260
174
Sead Selimovic
IF Zmajevi
1
1260
174
Matti Kallo
FC Västerås
1
1260
174
Adrian Camilo Benitez Cely
FC Sporting Västerås
1
1260
174
Eric Vestin
Götlunda IF
1
1260
174
Melker Ryman
Götlunda IF
1
1260
174
Matti Kallo
Kaldeiska KF
1
1260
182
Arman Keser
Kazakiska IF
1
1350
182
Gustaf Berg
Virsbo IF
1
1350
182
Alexander Zetterlund
Ekeby BK
1
1350
185
Yavuz Kahruman
Kazakiska IF
1
1440
185
Christopher Fridh
FC Sporting Västerås
1
1440
185
Damir Tajic
IF Zmajevi
1
1440
185
Elvedin Alibasic
FC Samba Peshmerga
1
1440
189
Diako Marwati
FC Västerås
1
1530
189
Steve Michael
Kaldeiska KF
1
1530
189
Elias Engman
Ekeby BK
1
1530
192
Patrik Wallin
FC Sporting Västerås
1
1620
192
Tommy Ljung
Götlunda IF
1
1620
194
Jakarkhwein Omar
FC Samba Peshmerga
1
1710
194
Suleiman Hosseini
STAR IF
1
1710
194
Goran Safari
FC Samba Peshmerga
1
1710
194
Sebastian Söderberg
FC Västerås
1
1710
194
Daniel Persson
Barkarö SK
1
1710
194
Sead Cerimovic
Wahlsta SK
1
1710
194
Ahmed Hassan
Wahlsta SK
1
1710
194
Lavan Behnam Youhanna
Kaldeiska KF
1
1710
202
Timurhan Seyit Kuscu
Kazakiska IF
1
1800
202
David Johansson
FC Västerås
1
1800
204
Mahdi Ghanbari
STAR IF
1
1890
205
Miika Sallanto
FC Samba Peshmerga
1
1980
205
Samir Sahuric
IF Zmajevi
1
1980