Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra, övriga år
2011 Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
2012 Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
2016 Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
2017 Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
2018 Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
2021 Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
2022 Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
2023 Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
2024 Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Övriga serier 2017
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Östra Svealand, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar A
Blekinge FF - Div. 6 Herrar B
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 6 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Södra
Skånes FF - Div.6 Västra
Skånes FF - Div.6 Östra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Smålands FF - Div 6 Älmhult
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordöstra
Södermanlands FF - Division 6 Sydvästra
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Vara
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Division 6 Norra
Östergötlands FF - Division 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Västra
Östergötlands FF - Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar A-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar B-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 7 Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Stockholms FF - Herrar 7 J
Stockholms FF - Herrar 7 K
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 sydvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Hälsinglands FF - Div. 2 Damer Södra Norrland
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Västmanlands FF - Divison 2 damer Mellersta Sveala
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer gr.1
Gestriklands FF - Division 3 Damer gr.2
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Smålands FF - Div 3 Västra Dam
Smålands FF - Div 3 Östra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Division 4 Norra, damer
Norrbottens FF - Division 4 Södra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Vetlanda Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Värnamo Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Stockholms FF - Damer 5 C
Stockholms FF - Damer 5 D
Stockholms FF - Damer 5 E
Upplands FF - Dam Div 5 Norra
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U 21 Finalspel
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra
Folksam U21 A-slutspel grp 1
Folksam U21 A-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 1
Folksam U21 B-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 3
Folksam U21 B-slutspel grp 4
Folksam U21 B-slutspel grp 5
Folksam U21 B-slutspel grp 6
Folksam U21 Superettan Norra
Folksam U21 Superettan Södra
U19 Allsvenskan Norra
U19 Allsvenskan Södra
U19 Kval till Allsvenskan
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U19-slutspel
U17 Allsvenskan Norra
U17 Allsvenskan Södra
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
U17-slutspel
Gestriklands FF - U16 Nationell A1
Gestriklands FF - U16 Nationell B1
Gestriklands FF - U16 Nationell Grupp 1
Hallands FF - U16 Nationell A3
Hallands FF - U16 Nationell B4
Hallands FF - U16 Nationell Grupp 4
Skånes FF - U16 Nationell A4
Skånes FF - U16 Nationell B5
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell B6
U16 Nationell Grupp 6
U16 Norrlandskval
Västerbottens FF - U16 Nationell Grupp 7
Örebro Läns FF - U16 Nationell A2
Örebro Läns FF - U16 Nationell B2
Örebro Läns FF - U16 Nationell B3
Örebro Läns FF - U16 Nationell Grupp 2
Örebro Läns FF - U16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - U16 Nationell Slutspel
Herr A Landskamp
Herrar A play off till VM
U21 Herr EM Grupp A
U21 Herr EM-kval
U21 Herr Landskamp
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM Grupp A
P19 EM-kval 1
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17 Landskamp (U19)
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk Grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
Lag
Axvalls IF
Borgunda IK
Ekedalens SK
Fagersanna IF
IF Tymer
IFK Värsås
Jula BK
Kinne-Vedums IF
Norra Fågelås IF
Sils IF
Töreboda IK
Valtorps IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
2017
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2016
2017
2018
2021
2022
2023
2024
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Emil Sand
Ekedalens SK
22
1980
2
Joseph Muweke
Borgunda IK
17
1530
3
Peder Denzler
Norra Fågelås IF
17
1890
4
Johan Wallgren
Fagersanna IF
16
1710
5
Marcus Erlingfors
Axvalls IF
15
1620
6
Emil Koivisto
IFK Värsås
13
1710
6
Edvin Olsson
Valtorps IF
13
1710
8
Björn Persson
Ekedalens SK
12
1800
9
Henrik Häll
Ekedalens SK
12
1890
10
Viktor Synnerdahl
Sils IF
10
1440
11
Patrik Fahlgren
Kinne-Vedums IF
10
1800
12
Peter Dahlin
Kinne-Vedums IF
9
1440
13
Rasmus Fogelström
Fagersanna IF
9
1620
14
Sebastian Selkälä
IFK Värsås
8
1440
15
Henrik Andersson
Jula BK
8
1620
16
Albin Istrefi
Kinne-Vedums IF
8
1710
17
Christoffer Mako
Borgunda IK
7
1260
18
Karl Zettervall
Axvalls IF
7
1530
19
Martin Nyberg
IF Tymer
7
1620
19
Joakim Malmlöf
Fagersanna IF
7
1620
21
Julian Said
Borgunda IK
7
1710
22
Oscar Sand
Ekedalens SK
7
1890
23
Joel Claesson
Jula BK
6
1620
24
Simon Odh
Valtorps IF
6
1800
25
Ludwig Halleröd
Valtorps IF
5
1170
25
Paulo Younan
Fagersanna IF
5
1170
27
Jonas Carlsson
Jula BK
5
1260
27
Magnus Eriksson
Borgunda IK
5
1260
27
Sebastian Evertsson
Axvalls IF
5
1260
30
Farzad Heyati
IF Tymer
5
1710
31
Viktor Bengtsson
Fagersanna IF
5
1800
32
Filip Briland
IFK Värsås
5
1890
32
Jonathan Grahn
IFK Värsås
5
1890
34
Johan Öst
IFK Värsås
4
1080
35
Emil Rydberg
Valtorps IF
4
1170
36
Ludvig Ljungkvist
Jula BK
4
1530
37
Robin Klasson
IF Tymer
4
1710
37
Edgar Espinoza Holmgren
Sils IF
4
1710
39
Kim Andersson
IFK Värsås
4
1800
40
Jesper Svensson
Sils IF
4
1890
41
Patrik Fogelberg
Norra Fågelås IF
4
1980
42
Bahador Mohammadi
Borgunda IK
3
810
43
Henrik Ljungkvist
Jula BK
3
990
44
Robin Fasth
IF Tymer
3
1350
45
Oskar Wallgren
IF Tymer
3
1440
45
Jasmin Julardzija
Sils IF
3
1440
47
Marcus Lundberg
Axvalls IF
3
1620
47
Martin Gustavsson
Norra Fågelås IF
3
1620
49
Mattias Wallin
Norra Fågelås IF
3
1710
49
Viktor Callerud
Sils IF
3
1710
49
Emil Åkesson
Sils IF
3
1710
52
Jonas Söder
Jula BK
3
1800
52
Mario Dafid
Borgunda IK
3
1800
54
Johan Lundell
Ekedalens SK
3
1890
55
Oskar Börjesson
Ekedalens SK
3
1980
56
Fredrik Gustafsson
Sils IF
2
270
56
Simon Bylund
Norra Fågelås IF
2
270
56
Simon Storm
Axvalls IF
2
270
59
Petter Lundgren
Norra Fågelås IF
2
540
59
Evan Pleil Pollari
Jula BK
2
540
59
Dan Karlsson
Töreboda IK
2
540
62
Erik Larsson
Kinne-Vedums IF
2
630
62
Oskar Jacobson
Kinne-Vedums IF
2
630
62
Simon Samano
Fagersanna IF
2
630
65
Fredrik Crommert
Fagersanna IF
2
720
65
Hugo Hammar
Axvalls IF
2
720
67
Erik Strand
IF Tymer
2
990
68
Bülent Demirbag
Borgunda IK
2
1260
68
Tom Hassel
IF Tymer
2
1260
68
Anton Andersson
Sils IF
2
1260
68
Jan-Erik Brandt
Norra Fågelås IF
2
1260
72
Henrik Larsson
Jula BK
2
1350
73
Johan Rosander
Töreboda IK
2
1530
73
Dennis Ivar
Valtorps IF
2
1530
73
Robin Assarsson
Valtorps IF
2
1530
73
Nicklas Lagerin
Fagersanna IF
2
1530
73
Tobias Gustafsson
Axvalls IF
2
1530
78
Christian Thorvald
Norra Fågelås IF
2
1620
78
Albin Adolfsson
Axvalls IF
2
1620
78
Fredrik Ahlgren
IF Tymer
2
1620
78
Anton Strid Svensson
Kinne-Vedums IF
2
1620
82
Leonard Keymer
Töreboda IK
2
1710
82
Alexander Gustafsson
Fagersanna IF
2
1710
82
Glenn Persson
Sils IF
2
1710
85
Anton Mann
Valtorps IF
2
1800
85
David Hermansson
Töreboda IK
2
1800
85
Linus Sandin
Norra Fågelås IF
2
1800
88
Filip Lagerqvist
Norra Fågelås IF
2
1890
88
Sebastian Nicklasson
Fagersanna IF
2
1890
90
Carl Hallin
Ekedalens SK
2
1980
90
Simon Gustavsson
Ekedalens SK
2
1980
92
Stefan Johansson
Töreboda IK
1
0
93
Thom Klasson
IF Tymer
1
360
93
Semir Crnalic
IF Tymer
1
360
93
Leonard Zagradi
Jula BK
1
360
93
Sebastian Norrby
Axvalls IF
1
360
97
Johan Belfrage
IF Tymer
1
450
97
Albin Arneng
IF Tymer
1
450
97
Ludvig Lind
IFK Värsås
1
450
100
Jimmy Johansson
IF Tymer
1
540
100
Mohsen Sohrabi
Töreboda IK
1
540
100
Fredrik Lindblom
Jula BK
1
540
103
Andreas Blomqvist
Norra Fågelås IF
1
630
104
Kim Storås
Valtorps IF
1
720
105
Jay Patel
Valtorps IF
1
810
106
Tommy Andersson
Valtorps IF
1
900
106
Johan Månsson
Sils IF
1
900
108
Albin Åkesson
Sils IF
1
990
108
Victor Dighammar
Ekedalens SK
1
990
108
Zacharias Orschel
Jula BK
1
990
108
Jesse Zaza Svensson Jackson
Axvalls IF
1
990
112
Daniel Hertzberg
Kinne-Vedums IF
1
1080
112
Jakob Gustavsson
Töreboda IK
1
1080
114
Marcus Johnsson Hjort
IF Tymer
1
1170
114
Alexander Valtersson
Fagersanna IF
1
1170
114
Jakob Persson
IFK Värsås
1
1170
117
Joakim Johansson
Axvalls IF
1
1260
118
Jesper Karlsson
IFK Värsås
1
1350
118
Oliver Wettergren
IF Tymer
1
1350
118
Jonathan Svensson
Töreboda IK
1
1350
121
Albert Bega
Töreboda IK
1
1440
121
Hampus Bertilsson
IF Tymer
1
1440
121
Kevin Sadiq
IF Tymer
1
1440
121
Martin Svensson
Valtorps IF
1
1440
121
Eric Bergviken
Valtorps IF
1
1440
121
Jonathan Malmgren
IFK Värsås
1
1440
127
Kristoffer Moberg
Fagersanna IF
1
1530
127
William Pjanic Rådh
Sils IF
1
1530
127
Linus Hellgren
Töreboda IK
1
1530
127
Philip Andersson
Kinne-Vedums IF
1
1530
131
Mohammad Sadjad Hosseini
Töreboda IK
1
1620
131
Marcus Berglund
IFK Värsås
1
1620
131
Alexander Nicklasson
Fagersanna IF
1
1620
134
Arvid Söderberg
IFK Värsås
1
1710
134
Jesper Valtersson
Fagersanna IF
1
1710
134
Pontus Fahlgren
Valtorps IF
1
1710
134
Ola Hermansson
Axvalls IF
1
1710
134
Ludvig Kristoffersson
Axvalls IF
1
1710
134
Viktor Johansson
Kinne-Vedums IF
1
1710
134
Mikael Lugn
Kinne-Vedums IF
1
1710
134
Karl Andersson
Jula BK
1
1710
134
Felix Folkesson
Jula BK
1
1710
143
Martin Algotsson
Kinne-Vedums IF
1
1800
143
Hugo West
Töreboda IK
1
1800
143
Christian Kullman
Valtorps IF
1
1800
143
Patrik Ekman
Sils IF
1
1800
143
Carl Nilsson
Sils IF
1
1800
143
Marcus Fogelberg
Norra Fågelås IF
1
1800
149
Allan Youbert David
Borgunda IK
1
1890
149
Robin Valtersson
Fagersanna IF
1
1890
149
Erik Börjesson
Ekedalens SK
1
1890
149
Mohanad Alshehabe
Töreboda IK
1
1890
149
Daniel Sandqvist
Kinne-Vedums IF
1
1890
149
Robin Claesson
IF Tymer
1
1890
155
Adam Käll
Valtorps IF
1
1980
155
Johan Löwing
Ekedalens SK
1
1980
155
Fredrik Johansson
IFK Värsås
1
1980