Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Smålands FF - Div 5 NV, övriga år
2011 Smålands FF - Div 5 NV
2012 Smålands FF - Div 5 NV
2013 Smålands FF - Div 5 NV
2014 Smålands FF - Div 5 NV
2015 Smålands FF - Div 5 NV
2016 Smålands FF - Div 5 NV
2017 Smålands FF - Div 5 NV
2018 Smålands FF - Div 5 NV
2019 Smålands FF - Div 5 NV
2020 Smålands FF - Div 5 NV
2021 Smålands FF - Div 5 NV
2022 Smålands FF - Div 5 NV
2023 Smålands FF - Div 5 NV
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
Bankeryds SK
BK Bosna
BK Rondinella
Egnahems BK
Forserums IF
Hovslätts IK
IF Hallby FK
IFK Öxnehaga
Jönköpings BK
Norrahammars IK
Sommens AIF
Tabergs SK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Smålands FF - Div 5 NV
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Adam Rubin
Bankeryds SK
29
1440
2
Linus Lyck
Hovslätts IK
18
1620
3
Isac Jankovic
Jönköpings BK
16
1530
4
Chia Kaki Ahmed
BK Rondinella
13
810
5
Rickard Crona
Hovslätts IK
13
1530
6
Alija Muminovic
IF Hallby FK
11
1170
7
Johan Fridén
Bankeryds SK
11
1260
8
Toni Duras
IF Hallby FK
11
1620
9
Theodore Fokine
Sommens AIF
10
1350
9
Jens Larsson
Forserums IF
10
1350
11
Robert Benke
Jönköpings BK
9
990
12
Andreas Hagberg
Sommens AIF
9
1530
12
Songkran Toomrawat
Forserums IF
9
1530
14
Jonatan Kentson
IF Hallby FK
9
1710
15
Patrick Espinoza Torres
Tabergs SK
8
720
16
David Örnek
BK Bosna
8
1080
17
Marcus Kling
Tabergs SK
8
1620
18
Mohamed Omeirat
IFK Öxnehaga
8
1710
18
Alexander Svefors
Jönköpings BK
8
1710
20
Gabriel Javebrink
BK Rondinella
7
900
20
Amer Omerovic
BK Bosna
7
900
22
Niklas Hagberg
Jönköpings BK
7
1440
23
Fredrik Nilsson
Hovslätts IK
7
1620
23
Anton Warell
IF Hallby FK
7
1620
25
Osman Karimi
IFK Öxnehaga
7
1710
26
Fredrik Sönne
IF Hallby FK
6
450
27
Mohammed Omeirat
IFK Öxnehaga
6
1260
28
Mattias Gustafsson
Forserums IF
6
1800
28
Anton Edberg
Forserums IF
6
1800
28
Christofer Frisenette-Fich
IF Hallby FK
6
1800
31
Johan Lazar
BK Rondinella
5
900
32
Tom Johansson
Forserums IF
5
1170
33
Oscar Klaar
Sommens AIF
5
1260
34
Bassam Koutcho
Norrahammars IK
5
1440
35
Kim Angelis Flodin
Bankeryds SK
5
1530
35
Samuel Burman
Forserums IF
5
1530
37
Jonatan Nero Tisell
Egnahems BK
5
1710
38
Albin Flodin Stenholm
BK Rondinella
5
1800
39
Staivar Ishak
IFK Öxnehaga
4
630
40
Alexander Cenusa
Egnahems BK
4
1170
40
Anton Pihlkvist
BK Rondinella
4
1170
42
Benjamin Gabriel Benjamin
IFK Öxnehaga
4
1260
43
Patric Kristiansson
Sommens AIF
4
1350
43
Raid Tozy
Bankeryds SK
4
1350
45
Stefan Koutcho
Norrahammars IK
4
1620
46
Michel Chamoun
Jönköpings BK
4
1710
46
Marcus Jonsson
Bankeryds SK
4
1710
48
Robin Efrem
IFK Öxnehaga
4
1800
49
Mehdi Jan
BK Bosna
3
540
50
Jacob Blomgren
Norrahammars IK
3
630
50
Jonatan Larsson
Jönköpings BK
3
630
52
Tobias Bogdanoff
Norrahammars IK
3
720
52
Jakob Tedefält
Egnahems BK
3
720
54
Viktor Creutzberg
Egnahems BK
3
900
55
Alem Hasanovic
BK Bosna
3
1350
55
Andreas Johansson
Tabergs SK
3
1350
57
Besmir Kadriu
Norrahammars IK
3
1440
58
Jens Josefsson
IF Hallby FK
3
1530
58
Anton Grännö
Hovslätts IK
3
1530
60
Robin Edberg
Forserums IF
3
1710
61
Johan Fransson
Hovslätts IK
3
1800
61
Robin Wärn
Hovslätts IK
3
1800
63
Lukas Bexell
Norrahammars IK
2
450
64
Ablelom Kefiay
Norrahammars IK
2
540
64
Simon Creutz
Bankeryds SK
2
540
66
Valon Shabanaj
IFK Öxnehaga
2
630
67
Emil Sahrman
IF Hallby FK
2
720
68
Daniel Johansson
Hovslätts IK
2
810
68
David Karlsson
Egnahems BK
2
810
70
Cristofer Contreras Hernandez
BK Bosna
2
900
71
Oscar Engvall
BK Rondinella
2
990
71
Lucas Bäckström
Forserums IF
2
990
71
Jesper Sagemar
Tabergs SK
2
990
71
Henrik Karlsson
Tabergs SK
2
990
75
Johan Torstensson
Tabergs SK
2
1080
75
Robin Lindblad
Norrahammars IK
2
1080
77
Jesper Tornberg
IF Hallby FK
2
1170
77
Filip Stefansson
BK Rondinella
2
1170
77
Andreas Nordvall
Jönköpings BK
2
1170
77
Zebastian Hallin
Sommens AIF
2
1170
77
Edvin Huskic
Sommens AIF
2
1170
77
Jimmy Antonio Martinez Escobar
Forserums IF
2
1170
83
Joel Rogö
BK Rondinella
2
1260
83
Saim Tozy
Bankeryds SK
2
1260
83
André Hagborg Oltmans
Bankeryds SK
2
1260
86
Noa Almfors
Bankeryds SK
2
1350
86
Jonathan Eriksson
Tabergs SK
2
1350
86
Hammodi M Issam Jaber
IFK Öxnehaga
2
1350
86
Fahrudin Medjedovic
BK Bosna
2
1350
90
Jesper Fransson
Sommens AIF
2
1440
90
Pontus Kling
Tabergs SK
2
1440
92
Marcus Gustafsson
Forserums IF
2
1530
92
William Vukusic
Norrahammars IK
2
1530
94
Sebastian Kvist
Jönköpings BK
2
1620
94
Jonathan Almström
Bankeryds SK
2
1620
94
Hannes Malmberg
IF Hallby FK
2
1620
94
Raghed Werdina
BK Bosna
2
1620
98
Christian Katcho
IFK Öxnehaga
2
1710
98
Mattias Hagberg
Sommens AIF
2
1710
100
Simon Svensson
Norrahammars IK
2
1800
101
Morgan Abdi
IFK Öxnehaga
1
90
101
Mehdi Nasser
BK Bosna
1
90
103
Rebwar Shakir
BK Bosna
1
180
103
Ali Chit
BK Rondinella
1
180
103
Kevin Kizito
IF Hallby FK
1
180
106
Samuel Danielsson
IF Hallby FK
1
270
106
Sebastian Arias Murillo
BK Bosna
1
270
106
Gustav Nykvist
Egnahems BK
1
270
109
Benjamin Yosefi
BK Bosna
1
360
109
Arvid Elm
Hovslätts IK
1
360
109
Alfred Blomgren
Hovslätts IK
1
360
109
Masis Nissan Antranik
IFK Öxnehaga
1
360
113
Jonathan Jonsson
Hovslätts IK
1
450
113
Carlo Gewargeis
BK Bosna
1
450
113
Tiago Rodrigo Stein
BK Bosna
1
450
113
Tobias Johansson
Egnahems BK
1
450
117
Filmon Elfu
BK Bosna
1
540
117
Marios Shakro
BK Bosna
1
540
119
Adad Daood
Hovslätts IK
1
630
119
August Thollander
IF Hallby FK
1
630
119
Niclas Rådefjäll
IF Hallby FK
1
630
122
Carl Oksanen
Bankeryds SK
1
720
122
Anton Arberg
Norrahammars IK
1
720
122
Oscar Lundell
Norrahammars IK
1
720
122
Zacharias Hammo
IFK Öxnehaga
1
720
122
Axel Landén
Forserums IF
1
720
122
Jesper Rogö
BK Rondinella
1
720
122
Shakib Hamdard
Sommens AIF
1
720
129
Gabriel Alberto Valencia Jiménez
Tabergs SK
1
810
129
Tomas Lundgren
Bankeryds SK
1
810
129
Mirza Basic
BK Bosna
1
810
132
Srdjan Bilanovic
BK Bosna
1
900
132
Marcus Benjamin Sir
IFK Öxnehaga
1
900
134
Gustav Andersson
Forserums IF
1
990
134
Robin Johansson
Tabergs SK
1
990
134
Philip Almlöw
Tabergs SK
1
990
134
Petter Kalbe
Norrahammars IK
1
990
134
Gabriel Alberto Valencia Jiménez
BK Rondinella
1
990
134
Max Losdal
IF Hallby FK
1
990
140
Aljo Sarajlic
IFK Öxnehaga
1
1080
141
Adnan Comic
BK Bosna
1
1170
141
Yosef Abbas
BK Bosna
1
1170
141
Alazar Fikadu
Egnahems BK
1
1170
144
Niklas Johansson
Egnahems BK
1
1260
144
Tobias Karlsson
Egnahems BK
1
1260
144
Mattias Johansson
Tabergs SK
1
1260
144
Aram Taha Osman
Norrahammars IK
1
1260
148
Robert Karlsson
Jönköpings BK
1
1350
148
Theo Jonsson
Hovslätts IK
1
1350
148
Emanuel Rinaldo Miller
BK Rondinella
1
1350
148
Daniel Ibrahim
IFK Öxnehaga
1
1350
148
Fady Serop
IFK Öxnehaga
1
1350
148
Gabriel Chukro
IFK Öxnehaga
1
1350
148
Andréas Klaesson
Egnahems BK
1
1350
148
Irsha Ahmed Husen
Egnahems BK
1
1350
148
Gabriel Chukro
BK Bosna
1
1350
157
Albin Johansson
Egnahems BK
1
1440
157
Oskar Gustafsson
IF Hallby FK
1
1440
157
Benjamin Ackfjäll
Bankeryds SK
1
1440
160
Alexander Wallinder
Hovslätts IK
1
1530
160
Linus Källgren
Tabergs SK
1
1530
162
Sebastian Sagemar
Tabergs SK
1
1620
162
Kasper Svensson
Forserums IF
1
1620
162
Emil Cajfeldt
Forserums IF
1
1620
162
John Sandberg Eriksson
Egnahems BK
1
1620
166
Roz Agid
BK Bosna
1
1710
166
Dominik Michalski
IFK Öxnehaga
1
1710
166
Jonathan Fokine
Sommens AIF
1
1710
166
Filip Freding
BK Rondinella
1
1710
170
Johan Rogvall
Bankeryds SK
1
1800
170
Hassan Ashraf
Hovslätts IK
1
1800
170
Erik Lätth
Sommens AIF
1
1800
170
Robert Hakkarainen
Forserums IF
1
1800