Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Upplands FF - Herr Div 6 Västra, övriga år
2011 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2012 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2013 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2014 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2015 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2016 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2017 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2018 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2019 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2020 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2022 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2023 Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
Bälinge IF 2
Danmarks IF
Harbo IF
Morgongåva SK
Runhällens BoIS
SK Iron
Sunnersta AIF 2
Upsala IF 2
Vaksala SK 2
Östervåla IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Hampus Ohlström
Harbo IF
22
1620
2
Martin Lindbom
Runhällens BoIS
20
360
3
Said Abdul Malik
Vaksala SK 2
14
1350
4
Dennis Fredriksson
Vaksala SK 2
13
900
5
Filip Lundin
Bälinge IF 2
11
450
6
Johan Pettersson
Bälinge IF 2
11
540
7
Rasmus Olsson
Vaksala SK 2
10
1350
8
Gustav Andrén
Upsala IF 2
8
1260
9
Måns Jansson
Östervåla IF
8
1440
10
Samuel Schääf Olsson
Danmarks IF
7
990
10
Andreas Warnberg
Runhällens BoIS
7
990
12
Johan Hägg
Bälinge IF 2
6
450
13
Oskar Lundin
Bälinge IF 2
6
630
13
Hussein Nouri
Morgongåva SK
6
630
15
Hampus Welin
Vaksala SK 2
6
1170
16
Jens Östensson
SK Iron
6
1260
17
Rasmus Arbin
SK Iron
6
1440
17
Alexander Thell
Harbo IF
6
1440
19
Rasmus Klettner
Vaksala SK 2
5
270
20
Eric Carlsson
Bälinge IF 2
5
360
21
Martin Soors
Vaksala SK 2
5
540
22
Adrian Johansson
Runhällens BoIS
5
630
22
Hadad Sepulveda Ahmadi
Harbo IF
5
630
24
Rasmus Niklasson Johansson
Bälinge IF 2
5
720
25
Ali Qarawaloos
Morgongåva SK
5
810
26
Johan Holm
Östervåla IF
5
900
27
Adam Larsson
Harbo IF
5
1260
28
Zackarias Nilsson
Morgongåva SK
5
1350
29
Joel Lif
Bälinge IF 2
4
540
30
Albert Lundh
Vaksala SK 2
4
810
31
Abdulrahman Nizar Ali
Danmarks IF
4
900
31
Adam Danielsson
Danmarks IF
4
900
33
Albin Johansson
Östervåla IF
4
1080
33
Marcus Jonsson
SK Iron
4
1080
35
Elliot Vesterlind
Vaksala SK 2
4
1260
36
Viktor Hanning
Morgongåva SK
4
1350
37
Simon Johansson
Harbo IF
4
1530
37
Robin Jansson
Östervåla IF
4
1530
39
Isak Kezic
Vaksala SK 2
3
0
40
Jakob Söderberg
Vaksala SK 2
3
90
41
Simon Lännevall
Vaksala SK 2
3
180
42
David Hurtig
Sunnersta AIF 2
3
270
43
Samuel Sepulveda
Harbo IF
3
360
43
Anis Haboul
Bälinge IF 2
3
360
43
Filip Elfberg
Bälinge IF 2
3
360
46
Niklas Svärd
Morgongåva SK
3
450
47
Oliver Gustafsson
Vaksala SK 2
3
540
47
Jesper Åkerman
SK Iron
3
540
47
Leo Hansson
Sunnersta AIF 2
3
540
50
Andreas Holst
Harbo IF
3
720
51
Oscar Johansson
Bälinge IF 2
3
810
51
Mohamed Osman Hassan
Sunnersta AIF 2
3
810
53
Eshaq Jafari
Morgongåva SK
3
900
54
Hampus Ericson
Danmarks IF
3
990
55
Jonas Eriksson
Vaksala SK 2
3
1080
56
Joel Eriksson
Runhällens BoIS
3
1170
57
Erik Axelsson
Danmarks IF
3
1260
57
Samuel Englund Nivala
Morgongåva SK
3
1260
59
Hawbash Kadyr
Upsala IF 2
3
1350
60
Abir Khan
Upsala IF 2
2
90
60
Jacob Angeldal
Vaksala SK 2
2
90
62
Erik Robertsson
Sunnersta AIF 2
2
180
62
Hans Bäckström
Morgongåva SK
2
180
64
Mohammed Abdulkadir Sharif
Sunnersta AIF 2
2
270
64
Theodor Olsson
Sunnersta AIF 2
2
270
64
Alexander Lindahl
Bälinge IF 2
2
270
67
Dennis Ekdahl
Bälinge IF 2
2
360
67
Sixten Ströberg
Upsala IF 2
2
360
67
Linus Ahlberg
Östervåla IF
2
360
70
Alexander Venngren
Östervåla IF
2
450
71
Joakim Göthlin
Danmarks IF
2
540
71
Marcus Folkesson
Morgongåva SK
2
540
73
Damir Dervovic
Danmarks IF
2
630
73
Simon Sundblad
Danmarks IF
2
630
73
Johan Torstensson
Bälinge IF 2
2
630
73
Adrian Bejmyr
Sunnersta AIF 2
2
630
77
Petter Hiller
Runhällens BoIS
2
720
77
Pontus Lundberg Säfström
Vaksala SK 2
2
720
77
Mathias Johansson
Danmarks IF
2
720
77
Philip Rilvén
Danmarks IF
2
720
77
Sakarias Bahamondez
Upsala IF 2
2
720
82
Emil Ramqvist
Bälinge IF 2
2
810
83
Alexander Lund
Bälinge IF 2
2
900
83
Oliver Ottosson
Vaksala SK 2
2
900
83
Freddy Masonen
Runhällens BoIS
2
900
83
Oskar Ekman
Upsala IF 2
2
900
83
Jakob Eriksmark
Morgongåva SK
2
900
83
Oskar Ekman
Sunnersta AIF 2
2
900
89
Andreas Sundlöf
Harbo IF
2
1080
89
Fredrik Jonsson
SK Iron
2
1080
91
Kristoffer Hoff Andersson
SK Iron
2
1170
92
Adam Andersson
Östervåla IF
2
1260
93
Mohamed Abdulsalam Beyan
Danmarks IF
1
0
93
Kristian Oldenburg
SK Iron
1
0
93
Christoffer Swartling
Runhällens BoIS
1
0
96
Albin Holmberg
Bälinge IF 2
1
90
96
Jonathan Johansson
Bälinge IF 2
1
90
96
Erik Roldin
Danmarks IF
1
90
96
Musbah Abu Sada
Östervåla IF
1
90
96
Ludvig Friberg
Morgongåva SK
1
90
101
Olle Hedlund
Runhällens BoIS
1
180
101
Ahmed Hamed Majid Abdulla
Bälinge IF 2
1
180
101
Christoffer Dahlén
Bälinge IF 2
1
180
101
Fredrik Lind
Runhällens BoIS
1
180
101
John Metcalfe
Sunnersta AIF 2
1
180
106
Simon Sundman
Bälinge IF 2
1
270
106
Abdifatah Osman
Upsala IF 2
1
270
108
Jörgen Dahlström
Upsala IF 2
1
360
108
Einar Olsson
Sunnersta AIF 2
1
360
108
Tim Wengelin
Sunnersta AIF 2
1
360
111
Nathaniel Elikem Aniaku
Sunnersta AIF 2
1
450
111
Sadigh Ahmadi
Danmarks IF
1
450
111
Joakim Stjernling
Bälinge IF 2
1
450
111
Martin Degeryd
Bälinge IF 2
1
450
111
Filip Sundman
Bälinge IF 2
1
450
116
Adam Berggren
Runhällens BoIS
1
540
116
Erik Näsström
Vaksala SK 2
1
540
116
Filip Pettersson
Upsala IF 2
1
540
116
Leo Essemyr De Los Reyes
Upsala IF 2
1
540
116
Karl Freier
Sunnersta AIF 2
1
540
121
Emil Brandel
Östervåla IF
1
630
121
Mario Vukorepa
Harbo IF
1
630
121
Johan Hillberg Åkerblom
SK Iron
1
630
121
Jens Andersson
SK Iron
1
630
121
Stefan Eklund
SK Iron
1
630
126
Gustav Andersson
SK Iron
1
720
126
Niklas Karlsson
Runhällens BoIS
1
720
126
Lukas Eriksson
Vaksala SK 2
1
720
126
Micke Carlstam
Morgongåva SK
1
720
126
Oskar Strandberg
Morgongåva SK
1
720
131
Moses Lindhe
Upsala IF 2
1
810
131
Wilhelm Laska
SK Iron
1
810
131
Robin Rask
Sunnersta AIF 2
1
810
131
Oskar Ehn
Sunnersta AIF 2
1
810
135
Jakob Örndahl
Sunnersta AIF 2
1
900
135
Erik Öberg
SK Iron
1
900
135
Jakob Örndahl
Upsala IF 2
1
900
138
Andreas Karlsson
Runhällens BoIS
1
990
138
Yasir Ibrahim Suleiman
Vaksala SK 2
1
990
138
Malte Gundhus
Vaksala SK 2
1
990
138
Filip Palmred
Vaksala SK 2
1
990
142
Collins Okuno
Sunnersta AIF 2
1
1080
142
Henrik Traneus
Upsala IF 2
1
1080
144
Anton Johansson
Harbo IF
1
1170
145
Isac Sepulveda
Harbo IF
1
1260
145
Andreas Johansson
Runhällens BoIS
1
1260
147
Oskar Hermansson
Runhällens BoIS
1
1350
147
Adam Holmström
Bälinge IF 2
1
1350
147
Anders Mann
Danmarks IF
1
1350
150
Sanjin Konakovic
Danmarks IF
1
1440
151
Thomas Eriksson
Östervåla IF
1
1530
151
Simon Gustavsson
Östervåla IF
1
1530
151
Joakim Mattsson
Harbo IF
1
1530