Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Smålands FF - Div 6 Värnamo, övriga år
2011 Smålands FF - Div 6 Värnamo
2012 Smålands FF - Div 6 Värnamo
2016 Smålands FF - Div 6 Värnamo
2017 Smålands FF - Div 6 Värnamo
2018 Smålands FF - Div 6 Värnamo
2020 Smålands FF - Div 6 Värnamo
2021 Smålands FF - Div 6 Värnamo
2022 Smålands FF - Div 6 Värnamo
2023 Smålands FF - Div 6 Värnamo
2024 Smålands FF - Div 6 Värnamo
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
Bors SK
Dannäs/Hånger
FC Dardania
FC Peking
Horda AIK
IFK Gislaved
Långaryds IF
Nissafors IS /Hestra SSK
Rydaholms GoIF
Skeppshults BK
SWEBIH IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Smålands FF - Div 6 Värnamo
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2016
2017
2018
2020
2021
2022
2023
2024
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Albin Svensson
Bors SK
23
1620
2
Robin Hamic
Skeppshults BK
18
1440
3
Emil Avdic
IFK Gislaved
17
900
4
Arman Ashtiani
Horda AIK
17
1710
5
Andreas Gustafsson
Långaryds IF
15
1530
6
Tomas Karlsson
Nissafors IS /Hestra SSK
15
1620
7
Niclas Johnsson
Långaryds IF
14
900
8
Zenel Dautaj
Horda AIK
14
1710
9
Marcus Bjärsmyr
Nissafors IS /Hestra SSK
12
1710
9
Sameeh Taueh
IFK Gislaved
12
1710
11
Arber Maholli
Skeppshults BK
11
450
12
Yasin Shafi Abdi
FC Peking
11
720
13
Kenan Arslanovic
SWEBIH IF
11
900
14
Jonas Bystedt
Dannäs/Hånger
11
990
15
Nino Zivkovic
Skeppshults BK
11
1260
16
Milan Gavric
Dannäs/Hånger
11
1800
17
Ljaurent Alishani
Dannäs/Hånger
10
1080
18
Ogbonnaya Obinna Iwela
Nissafors IS /Hestra SSK
10
1350
19
Albin Martinsson
Rydaholms GoIF
9
1350
19
Elias Samsam
FC Dardania
9
1350
21
Max Lundahl Ericson
Bors SK
9
1800
22
Dennis Martinsson
Rydaholms GoIF
8
630
23
Vehbi Maholli
Skeppshults BK
8
1440
24
Mustafa Hotic
SWEBIH IF
7
1440
25
Eetu Tuomas Kontio
Nissafors IS /Hestra SSK
7
1620
26
Haris Isakovic
SWEBIH IF
7
1800
27
Ivan Vasilj
Rydaholms GoIF
6
810
28
Rasmus Karlsson
IFK Gislaved
6
990
29
Hugo Larsson
IFK Gislaved
6
1440
30
Ismail Yuusuf Haamud
FC Peking
6
1800
31
Emilio Andersson
Skeppshults BK
5
270
32
Mustafe Daud
FC Peking
5
630
33
Okänd spelare
Horda AIK
5
720
34
Karl Pettersson
Bors SK
5
990
35
Josip Marusic
Dannäs/Hånger
5
1350
36
Mohammad Reza Mosavi
Rydaholms GoIF
5
1440
37
Oliver Persson
Bors SK
5
1530
38
Abdifatah Omar Sharif
FC Peking
5
1620
39
Muayid Yassin
FC Peking
4
90
40
Adis Hodzic
SWEBIH IF
4
990
40
Adrian Shefqeti
Rydaholms GoIF
4
990
42
Kadir Hajrovic
Horda AIK
4
1170
42
Kadir Hajrovic
SWEBIH IF
4
1170
44
Mohammed Yaser Heydari
Horda AIK
4
1260
45
Tarik Bosno
IFK Gislaved
4
1350
46
Silvio Mrkonjic
SWEBIH IF
4
1440
47
Burim Rama
FC Dardania
4
1530
48
Oscar Isak Carl Stenkvist
Skeppshults BK
4
1710
48
Christer Nehlin
FC Peking
4
1710
48
Tobias Johansson
Bors SK
4
1710
51
Björn Åkesson
Dannäs/Hånger
3
270
52
Johan Görsson
Dannäs/Hånger
3
540
52
Samuel Hallberg
Långaryds IF
3
540
54
Mohamed Ahmed Hussein
FC Peking
3
630
55
Julius Nordin
Dannäs/Hånger
3
990
56
Muhamed Babacic
SWEBIH IF
3
1260
56
Muhammad Alaezzo
FC Dardania
3
1260
58
Sharif Omar Sharif
FC Peking
3
1350
58
Albert Gashi Sejdiu
Horda AIK
3
1350
60
Faton Cani
FC Dardania
3
1440
60
Jonas Källberg
Skeppshults BK
3
1440
62
Pontus Mildaeus
Dannäs/Hånger
3
1530
63
Elliot Lundh
IFK Gislaved
3
1620
64
Baraa Jamos
FC Dardania
3
1710
64
David Andersson
Bors SK
3
1710
66
Kushtrim Brahimi
FC Dardania
2
180
67
Agan Sela
FC Dardania
2
270
68
Joel Medin Hjertberg
Rydaholms GoIF
2
450
69
Ahmad Eslami
Långaryds IF
2
630
70
Johan Elmblad
Rydaholms GoIF
2
720
71
Jacop Rydén
Rydaholms GoIF
2
810
72
Besmir Bitiqi
Skeppshults BK
2
990
72
David Dao
Skeppshults BK
2
990
74
Driton Vejseli
Horda AIK
2
1080
75
Hannes Lundberg
Rydaholms GoIF
2
1170
76
Edvin Martinsson
Bors SK
2
1260
77
Ibrahim Hodzic
SWEBIH IF
2
1350
77
Patrik Svensson
Långaryds IF
2
1350
79
Niclas Götsten
Långaryds IF
2
1440
79
Dino Ahmetovic
IFK Gislaved
2
1440
79
Salif Kallo
SWEBIH IF
2
1440
79
Mohammed Reza Mohammadi
Horda AIK
2
1440
79
Emil Melkersson
Nissafors IS /Hestra SSK
2
1440
84
Gustav Lind Roos
Nissafors IS /Hestra SSK
2
1530
84
Arben Kuqanaj
FC Dardania
2
1530
84
Tefik Ferizi
FC Dardania
2
1530
87
Saddam Farhat
Skeppshults BK
2
1620
88
Alfred Martinsson
Rydaholms GoIF
2
1710
89
Arianit Bunjaku
Rydaholms GoIF
1
90
89
Jonas Larsson
FC Peking
1
90
89
Alexander Benny Ericsson
Långaryds IF
1
90
89
Daniel Ström
Dannäs/Hånger
1
90
93
Simon Martinsson Löf
Nissafors IS /Hestra SSK
1
180
94
Thor Erik Chavez Nielsen
Långaryds IF
1
270
94
Tony Karlsson
Rydaholms GoIF
1
270
94
Hjalmar Melkstam
Rydaholms GoIF
1
270
94
Jonathan Ortega Herrera
Rydaholms GoIF
1
270
98
Abdikadir Muuse Dhoombe
FC Peking
1
360
98
Agron Kelmendi
FC Dardania
1
360
100
Emin Tulek
IFK Gislaved
1
450
100
Philip Haglund
Rydaholms GoIF
1
450
100
Niklas Sandin
Rydaholms GoIF
1
450
103
Amer Khabazia
Långaryds IF
1
540
104
Leon Le
IFK Gislaved
1
630
104
Jovan Stanojlovic
Skeppshults BK
1
630
106
Fisnik Kuqi
FC Dardania
1
720
106
Kevin Husemanovic
Rydaholms GoIF
1
720
106
Fisnik Kuqi
Horda AIK
1
720
106
Rasmus Quiding
Nissafors IS /Hestra SSK
1
720
106
Filip Johansson
Bors SK
1
720
106
Jonas Blomberg
Dannäs/Hånger
1
720
106
Sebastian Persson
Dannäs/Hånger
1
720
113
Christoffer Ekdahl
Dannäs/Hånger
1
810
113
Martin Strand
Nissafors IS /Hestra SSK
1
810
113
Théodor Haglund
Rydaholms GoIF
1
810
113
Ahmad Houssen
FC Dardania
1
810
113
Alexander Nehlin
FC Peking
1
810
113
Alexander Moura
IFK Gislaved
1
810
119
Ulf Westlund
FC Peking
1
900
119
Hong Phuong Mac
Horda AIK
1
900
121
Anton Johansson
Rydaholms GoIF
1
990
121
Alex Mai
Horda AIK
1
990
121
Temorbig Haji Kamaludein
FC Dardania
1
990
121
Daniel Cosic
SWEBIH IF
1
990
125
Marcus Hallberg
Bors SK
1
1080
126
Jere Joonas Kontio
Nissafors IS /Hestra SSK
1
1170
126
Ali Yusuf Mohamed
FC Peking
1
1170
126
Jan Karl Salazar
FC Peking
1
1170
126
Henric Annmo
Horda AIK
1
1170
126
Jakob Elv
Rydaholms GoIF
1
1170
126
Kent Larsson
Långaryds IF
1
1170
126
Fareed Abdul Rahman
FC Dardania
1
1170
133
Markus Jonasson
Bors SK
1
1260
133
Khalid Abdalla Hassan Mohieldin
Horda AIK
1
1260
135
Stefan Gert Jörgen Landin
Nissafors IS /Hestra SSK
1
1350
135
Anton Andersson
Bors SK
1
1350
135
Hadayat Mohammadi
SWEBIH IF
1
1350
138
Adnan Hasific
SWEBIH IF
1
1440
138
Benny Truong
SWEBIH IF
1
1440
138
Hugo Nilsson
IFK Gislaved
1
1440
138
Robert Dujmovic
SWEBIH IF
1
1440
138
Mustafa Sulayman Abukar
FC Peking
1
1440
138
Oscar Börjesson
Långaryds IF
1
1440
144
Jesper Gustafsson
Långaryds IF
1
1530
144
Fredrik Pettersson
Nissafors IS /Hestra SSK
1
1530
144
Erik Ström
Bors SK
1
1530
144
Willy Hong
SWEBIH IF
1
1530
144
Viktor Gustavsson
Skeppshults BK
1
1530
144
Johan Andersson
IFK Gislaved
1
1530
144
David Johansson
Långaryds IF
1
1530
144
Niklas Andreasson
Långaryds IF
1
1530
152
Erik Mattsson
Långaryds IF
1
1620
152
Johan Runesson
Skeppshults BK
1
1620
152
Victor Davidsson
Bors SK
1
1620
155
Petter Gavelli
Dannäs/Hånger
1
1710
156
Mohamed Omar Sharif
IFK Gislaved
1
1800