Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra, övriga år
2011 Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
2012 Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
2013 Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
2014 Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
2016 Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
2017 Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
2018 Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
2019 Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
2020 Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
2022 Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
2023 Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
Azech SF
Calcio Amore FC
Chile Unido IF
FF Jaguar
IK Derik
KFUM Trix
Krokeks IF
Lotorps IF
Norrköpings Akademiska FF
Sonstorps IK
Svärtinge SK
Syrianska IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2016
2017
2018
2019
2020
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Adrian Ivung
Svärtinge SK
24
1530
2
Oskar Khoshaba
IK Derik
22
1890
3
Daniel Soner
Azech SF
15
1620
4
Allan Borgvardt
Svärtinge SK
14
630
5
Felix Gustafsson
Krokeks IF
14
1530
6
Lukas Burman
Krokeks IF
13
1530
7
Sebastian Daagh
Sonstorps IK
12
1170
8
Mikael Stenbom
IK Derik
10
540
9
Jesper Karlsson
Sonstorps IK
10
810
10
Fredrik Pettersson
Sonstorps IK
10
1440
11
Mårten Abrahamsson
Sonstorps IK
8
720
12
Philip Cobanoglu
Azech SF
8
900
13
Pierre Olsson
Calcio Amore FC
8
1080
14
Jeremy Villalobos Petkovic
Chile Unido IF
8
1440
15
Henrik Andersson
Svärtinge SK
8
1800
16
Jonathan Kaukonen
Sonstorps IK
7
1080
17
Daniel Cakar
IK Derik
7
1350
18
Ludvig Widell
Norrköpings Akademiska FF
6
900
19
Fadi Malki
IK Derik
6
990
20
Erik Axtegen
Krokeks IF
6
1080
21
Jesper Johansson
Lotorps IF
6
1260
22
Richard Telleskog
Lotorps IF
6
1350
23
Christoffer Andersson
Svärtinge SK
6
1530
24
Sharbel Yacoub
IK Derik
6
1620
25
Shpend Burrniku
FF Jaguar
6
1800
25
Isak Ekenblom
Svärtinge SK
6
1800
27
Dzenis Halilovic
FF Jaguar
5
270
28
Carlos Eduardo Oliveira Gomes Dias
FF Jaguar
5
540
29
David Nolér
Sonstorps IK
5
720
30
Muhammed Kisa
Norrköpings Akademiska FF
5
900
31
Alexander Haxholm
Sonstorps IK
5
990
32
David Henriksson
Lotorps IF
5
1080
32
Samir Behnan
Azech SF
5
1080
34
Eric Andersson
Lotorps IF
5
1170
34
Alex Edwards Nilsson
KFUM Trix
5
1170
36
Asmerom Tesfamariam
Syrianska IF
5
1260
37
Abbas Avaz Pour
Calcio Amore FC
5
1350
38
Lucas Hederberg
KFUM Trix
5
1800
39
Oliver Carlberg
KFUM Trix
4
720
40
Simon Karagöl
Azech SF
4
810
40
Anders Engberg
Lotorps IF
4
810
42
Eric Askenberg
KFUM Trix
4
1170
43
Erik Alvarez
IK Derik
4
1260
43
Edis Sabani
Calcio Amore FC
4
1260
43
Rasmus Elmersson
Norrköpings Akademiska FF
4
1260
46
Edis Sabani
FF Jaguar
4
1350
46
Robin Karlsson
Chile Unido IF
4
1350
48
Jonathan Fredriksson
Krokeks IF
4
1440
49
Markus Pettersson
Norrköpings Akademiska FF
4
1530
49
Adam Rosenqvist
KFUM Trix
4
1530
51
Malek Sahdo
Azech SF
3
450
52
Kalle Burman
Krokeks IF
3
540
52
Gerve Mundeke
KFUM Trix
3
540
54
Danny Pincheira Castillo
Chile Unido IF
3
810
54
Martin Hansson
Krokeks IF
3
810
56
Mirza Tule
Calcio Amore FC
3
990
57
Georgian-Mugurel Stamate
Azech SF
3
1170
57
Olle Hederberg
Krokeks IF
3
1170
59
Hareth Albomnaijl
IK Derik
3
1440
59
Thor Khodayari
Norrköpings Akademiska FF
3
1440
59
Hareth Albomnaijl
Calcio Amore FC
3
1440
62
Mattias Lindblad
Calcio Amore FC
3
1710
62
Alexander Mbye Johansson
Norrköpings Akademiska FF
3
1710
62
Emil Ferm Karlsson
Sonstorps IK
3
1710
62
Martin Monberg
Lotorps IF
3
1710
66
Hannes Borin
Krokeks IF
3
1800
67
Robert Lundfeldt
Lotorps IF
2
90
67
Denis Nokic
FF Jaguar
2
90
69
Tobias Nilsson
KFUM Trix
2
180
70
Antonio Aziz
Chile Unido IF
2
360
71
Olle Peterson
KFUM Trix
2
450
71
Viktor Forslund
Norrköpings Akademiska FF
2
450
73
Robin Daag
Lotorps IF
2
540
74
Albin Eklund
Svärtinge SK
2
630
74
Eric Holmqvist
Krokeks IF
2
630
76
Alexander Rudensten
Norrköpings Akademiska FF
2
720
77
David Togmat
Syrianska IF
2
900
77
Gabriel Georgis
Azech SF
2
900
79
Wictor Låringe Jarehall
Sonstorps IK
2
990
80
Jonas Randleff
Sonstorps IK
2
1170
80
Timmo Mildh
Lotorps IF
2
1170
80
Filip Johansson
Svärtinge SK
2
1170
80
Simon Nissan Samuel
Azech SF
2
1170
80
Nusret Saljunovic
FF Jaguar
2
1170
80
Patricio Hansen Calabaceros
Chile Unido IF
2
1170
86
Henrik Niklasson
Lotorps IF
2
1260
87
Daniel Arvidsson
Krokeks IF
2
1350
87
Sanel Subasic
FF Jaguar
2
1350
87
Deivid Ayaz
Azech SF
2
1350
87
Josef Issa
IK Derik
2
1350
91
Antebas Issa
IK Derik
2
1440
91
Emil Persson
Svärtinge SK
2
1440
93
Edin Bejtja
Sonstorps IK
2
1530
93
Amer Feratovic
FF Jaguar
2
1530
93
Patrik Emanuelsson
KFUM Trix
2
1530
96
Andreas Persson
Krokeks IF
2
1620
97
Jerry Pettersson
KFUM Trix
2
1710
98
Murad Hanna
Azech SF
2
1800
99
Simon Can
Syrianska IF
2
1890
100
Björn Karlsson
Lotorps IF
1
0
100
Thomas Karagöl
Azech SF
1
0
102
Simon Altun
Syrianska IF
1
90
102
Robin Angström
Krokeks IF
1
90
102
Egzon Lushaku
KFUM Trix
1
90
102
Tobias Svensson
KFUM Trix
1
90
102
Linus Claar
KFUM Trix
1
90
107
Adam Ringqvist
KFUM Trix
1
180
107
Johan Larsson
KFUM Trix
1
180
107
Ali Amiri
KFUM Trix
1
180
107
Mikael Syrén
Svärtinge SK
1
180
107
Sami Mohammadi
Syrianska IF
1
180
107
Andreas Karlsson
Sonstorps IK
1
180
107
Johannes Yavsan
Azech SF
1
180
107
Egzon Lushaku
FF Jaguar
1
180
107
Gustav Sedvallson
Norrköpings Akademiska FF
1
180
116
Joel Nilsson
Norrköpings Akademiska FF
1
270
116
Almir Mehmeti
Calcio Amore FC
1
270
116
Shaban Demirov
FF Jaguar
1
270
116
Elias Daoud
IK Derik
1
270
116
Edhem Mujkovic
Azech SF
1
270
116
Vincent Toledo Araya
Chile Unido IF
1
270
122
Zitty Kabata
Chile Unido IF
1
360
122
Olle Berglund
KFUM Trix
1
360
122
Sila Gwada Abuor
Azech SF
1
360
122
Alexander Skillt
Norrköpings Akademiska FF
1
360
126
Yahia Mohammadi
Syrianska IF
1
450
126
Carlos Tapia Segovia
Chile Unido IF
1
450
128
Evelin Zerdo
Chile Unido IF
1
540
128
Marcus Eklöf
Norrköpings Akademiska FF
1
540
128
Evelin Zerdo
FF Jaguar
1
540
131
Gabriel Külen
Azech SF
1
630
131
Ahmed Abdullahi Hashi
FF Jaguar
1
630
131
Hassan Al-Abdalla
Chile Unido IF
1
630
134
Alex Gonzalez Fernandez
Chile Unido IF
1
720
134
Mahomed Mustaf Hussen
FF Jaguar
1
720
134
Giorgi Beridze
Azech SF
1
720
134
Levi Victor Mopotu
FF Jaguar
1
720
134
Jesper Säberg
Norrköpings Akademiska FF
1
720
139
Georges Mekhtar
Syrianska IF
1
810
139
Mesut Ogur
Syrianska IF
1
810
139
Zoltan Vajda
KFUM Trix
1
810
142
Dani Danho
Syrianska IF
1
900
142
Erik Gustafsson
Lotorps IF
1
900
142
Astrit Mehmeti
Calcio Amore FC
1
900
145
Jonathan Nestenius
Norrköpings Akademiska FF
1
990
146
Robin Jonsson
Calcio Amore FC
1
1080
146
Siaka Camara
Calcio Amore FC
1
1080
146
Ermin Redzematovic
Calcio Amore FC
1
1080
146
Jacob Gillström
Svärtinge SK
1
1080
146
Johan Jakobsson
Krokeks IF
1
1080
146
Carlos Malki
Chile Unido IF
1
1080
152
Spaho Kajevikj
Chile Unido IF
1
1170
152
Andreas Iwung
Svärtinge SK
1
1170
152
Emanuel Can
Syrianska IF
1
1170
152
Stefan Iljazovic
Syrianska IF
1
1170
152
Ibrahim Hussein
Calcio Amore FC
1
1170
152
Filip Kalpakidis
Calcio Amore FC
1
1170
158
Spaho Kajevikj
FF Jaguar
1
1260
158
Ramzi Hablani
IK Derik
1
1260
158
Daniel Ödün
IK Derik
1
1260
161
Daniel Altun
Syrianska IF
1
1350
162
Johannes Can
Syrianska IF
1
1440
162
Sebastian Karlsson
Chile Unido IF
1
1440
164
Mathias Steen
Svärtinge SK
1
1530
164
Robin Laszlo
Sonstorps IK
1
1530
166
Ibrahim Wadia Bahnan
Azech SF
1
1620
166
Albin Abrahamsson
Norrköpings Akademiska FF
1
1620
166
Ludvig Thiberg
Chile Unido IF
1
1620
169
Jack Yakob
IK Derik
1
1800
169
Michel Can
Syrianska IF
1
1800
171
Magloire Nkanu
IK Derik
1
1890