Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Smålands FF - Div 4 Västra, övriga år
2017 Smålands FF - Div 4 Västra
2018 Smålands FF - Div 4 Västra
2021 Smålands FF - Div 4 Västra
2022 Smålands FF - Div 4 Västra
2024 Smålands FF - Div 4 Västra
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
Anderstorps IF
Gislaveds IS
Guddarps IF
Kärda IF
Lagans AIK
Ljungby IF
Malmbäcks IF
Markaryds IF
Smålandsstenars GOIF
Waggeryds IK
Vrigstads IF
Värnamo S:a FF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Smålands FF - Div 4 Västra
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2017
2018
2021
2022
2024
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Liridon Bajgora
Markaryds IF
25
1800
2
Zoran Sredojevic
Anderstorps IF
23
1980
3
Admir Dadic
Gislaveds IS
21
1800
4
Sebastian Andersson
Waggeryds IK
20
1800
5
Dennis Andersson
Kärda IF
18
1800
6
Johan Ligård
Markaryds IF
15
1710
7
Karl Josefsson
Anderstorps IF
14
1890
8
Herman Andersson
Ljungby IF
12
1800
8
Anders Luu
Värnamo S:a FF
12
1800
8
Hannes Keynemo
Guddarps IF
12
1800
11
William Svensson
Lagans AIK
11
1530
12
Faton Trstena
Vrigstads IF
10
720
13
Joel Storck
Waggeryds IK
10
1080
14
Robert Glavas
Waggeryds IK
10
1350
15
Josef Axelsson
Lagans AIK
9
1260
16
Johan Brorsson
Ljungby IF
9
1440
17
Triphin Muyubira
Waggeryds IK
9
1530
18
Johan Gunnarsson
Anderstorps IF
9
1890
18
Bernardo Hernandez Arias
Gislaveds IS
9
1890
20
Otto Vallentin
Smålandsstenars GOIF
8
1080
21
Simon Sjöstrand
Ljungby IF
7
1530
22
Astrit Shabani
Markaryds IF
7
1620
22
Dino Okic
Värnamo S:a FF
7
1620
24
August Gunnarsson
Anderstorps IF
7
1710
24
Edin Hamzic
Gislaveds IS
7
1710
26
Nicklas Lööv
Guddarps IF
7
1800
27
Viggo Weilund
Vrigstads IF
7
1890
27
Gustaf Löfving
Värnamo S:a FF
7
1890
29
Villiam Olsson
Lagans AIK
7
1980
30
Luan Rizani
Anderstorps IF
6
1710
30
Anton Hjalmarsson
Smålandsstenars GOIF
6
1710
32
Antonio Milicevic
Värnamo S:a FF
5
540
33
Taffarel Habib
Malmbäcks IF
5
1080
34
Andreas Moberg
Lagans AIK
5
1350
34
Adnan Velic
Ljungby IF
5
1350
36
Erik Johannesson
Ljungby IF
5
1440
37
Edwin Forsman
Waggeryds IK
5
1710
38
Albin Jonsson
Smålandsstenars GOIF
5
1800
39
Adrian Paukovic
Anderstorps IF
4
630
39
Enes Smajlovic
Ljungby IF
4
630
41
Patricio Quinonez Gomez
Värnamo S:a FF
4
990
42
Kevin Bang
Värnamo S:a FF
4
1170
43
Hugo Ahl
Värnamo S:a FF
4
1260
43
Alexander Sjöström
Markaryds IF
4
1260
45
Samir Benkader
Lagans AIK
4
1350
46
Magnus Kristoffer Stern Ederström
Guddarps IF
4
1440
47
Gustav Olsson
Gislaveds IS
4
1620
48
Robert Dojcinovski
Gislaveds IS
4
1800
48
Theodor Åhsberg
Smålandsstenars GOIF
4
1800
50
Kazbek Gadziev
Markaryds IF
4
1890
51
Kushtrim Preteni
Kärda IF
3
1080
52
Filip Brtan
Malmbäcks IF
3
1170
52
Filip Lipovac
Waggeryds IK
3
1170
54
Jacob Johansson
Gislaveds IS
3
1260
55
Rebaz Muhammed
Malmbäcks IF
3
1350
55
Albin Nyberg
Lagans AIK
3
1350
57
Dino Obradovac
Lagans AIK
3
1440
58
Adnan Kahrimanovic
Vrigstads IF
3
1620
59
Marko Mladenovic
Anderstorps IF
3
1710
60
Tobias Alinder
Malmbäcks IF
3
1800
61
Ali Abdulnasser Elawad
Vrigstads IF
3
1890
61
Ivan Ndiike
Ljungby IF
3
1890
63
Johan Skoog
Anderstorps IF
2
810
64
Samuel Contreras
Vrigstads IF
2
900
64
Robert Olsson
Guddarps IF
2
900
64
Wilmer Grunditz
Värnamo S:a FF
2
900
67
Salman Mohamed Elmi
Waggeryds IK
2
990
67
Klenton Miles Stockman-Willis
Vrigstads IF
2
990
69
Felix Carlsson
Anderstorps IF
2
1080
70
Pontus Blaag
Guddarps IF
2
1170
71
Mikael Winqvist
Ljungby IF
2
1350
71
Markus Nyström
Gislaveds IS
2
1350
73
Nikola Tosic
Gislaveds IS
2
1440
74
Arvid Stenervik
Vrigstads IF
2
1530
74
Carl Erik Viking Andersson
Guddarps IF
2
1530
74
Nemanja Milosavljevic
Smålandsstenars GOIF
2
1530
74
Ivan Zuna
Kärda IF
2
1530
78
John Rehn
Smålandsstenars GOIF
2
1620
78
Carl Johan Arvidsson
Guddarps IF
2
1620
78
David Rydh
Ljungby IF
2
1620
78
Johan Jacobsson
Markaryds IF
2
1620
82
Nicklas Henningsson
Anderstorps IF
2
1710
82
Sasa Dobric
Gislaveds IS
2
1710
82
Johan Gustavsson
Guddarps IF
2
1710
85
Kristian Olsson
Lagans AIK
2
1800
85
Adam Gunnarsson
Smålandsstenars GOIF
2
1800
87
Anes Sejdic
Smålandsstenars GOIF
2
1890
87
Rasmus Boberg
Vrigstads IF
2
1890
87
William Andersson
Waggeryds IK
2
1890
87
Gustav Bogren
Gislaveds IS
2
1890
91
Ahmed Khaled Awad
Vrigstads IF
2
1980
91
Jonathan Johansson
Waggeryds IK
2
1980
93
Anton Karlsson
Guddarps IF
1
90
93
Lucas Hultman
Värnamo S:a FF
1
90
95
Elon Sahiti
Lagans AIK
1
270
95
David Poropat
Gislaveds IS
1
270
97
Andreas Hördegård
Vrigstads IF
1
450
97
Gustav Svärd
Guddarps IF
1
450
97
Anton Strandberg
Malmbäcks IF
1
450
100
Peter Mohlin
Malmbäcks IF
1
540
100
Daniel Nilsson
Guddarps IF
1
540
100
Olof Andersson
Lagans AIK
1
540
100
Kenan Karic
Vrigstads IF
1
540
100
Namir Nukic
Ljungby IF
1
540
100
Joakim Mahot Folkesson
Ljungby IF
1
540
106
Gustav Centerwall
Guddarps IF
1
630
107
Andreas Bernhardt
Smålandsstenars GOIF
1
720
108
Max Erljot
Smålandsstenars GOIF
1
810
108
Noel Gunnargård
Malmbäcks IF
1
810
110
Milos Bijelic
Smålandsstenars GOIF
1
900
110
Eldin Becirovic
Anderstorps IF
1
900
112
Andreé Balczar
Ljungby IF
1
990
112
Abdi Nuur Abdulahi
Lagans AIK
1
990
112
Haris Nukic
Lagans AIK
1
990
115
Senad Zulovic
Anderstorps IF
1
1080
116
Omar Jallow
Kärda IF
1
1170
116
Filip Gustafsson
Smålandsstenars GOIF
1
1170
116
Armin Pivalic
Smålandsstenars GOIF
1
1170
116
Linus Fransson
Malmbäcks IF
1
1170
120
Gustav Nyberg
Kärda IF
1
1260
120
Nemanja Tosic
Gislaveds IS
1
1260
122
Christoffer Johansson
Vrigstads IF
1
1350
122
Martin Johansson
Kärda IF
1
1350
124
Robert Nilsson
Kärda IF
1
1440
124
Tomislav Jakesevic
Malmbäcks IF
1
1440
124
Jonatan Waldén
Markaryds IF
1
1440
127
Gustav Krafth
Guddarps IF
1
1530
127
Sebastian Vilhelmsson
Guddarps IF
1
1530
127
Adrian Florin Redes
Kärda IF
1
1530
127
Daniel Nilsson
Lagans AIK
1
1530
127
Kiattisak Chongcham
Lagans AIK
1
1530
127
Adam Ingelsten
Värnamo S:a FF
1
1530
133
Adam Boqvist Thiel
Smålandsstenars GOIF
1
1620
133
Sebastian Nyström
Gislaveds IS
1
1620
133
Haris Hodzic
Ljungby IF
1
1620
136
Jonathan Da Silva
Ljungby IF
1
1710
136
Lennart Gustafsson
Ljungby IF
1
1710
136
Abdikariin Daauud Axmed
Gislaveds IS
1
1710
136
Victor Eriksson
Kärda IF
1
1710
140
Victor Hjalmarsson
Smålandsstenars GOIF
1
1800
140
Oscar Pedersen
Guddarps IF
1
1800
140
Albin Ljungdahl
Lagans AIK
1
1800
140
Oliver Fredriksson
Markaryds IF
1
1800
144
André Fredriksson
Markaryds IF
1
1890
144
Marc Carlsson
Guddarps IF
1
1890
144
Hugo Bergman
Värnamo S:a FF
1
1890
147
Arsalan Farhad Qato Duna
Malmbäcks IF
1
1980
147
Alfons Andersson
Markaryds IF
1
1980
147
Axel Persson
Markaryds IF
1
1980