Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Skånes FF - Div.6 Nordöstra, övriga år
2011 Skånes FF - Div.6 Nordöstra
2012 Skånes FF - Div.6 Nordöstra
2013 Skånes FF - Div.6 Nordöstra
2014 Skånes FF - Div.6 Nordöstra
2015 Skånes FF - Div.6 Nordöstra
2016 Skånes FF - Div.6 Nordöstra
2017 Skånes FF - Div.6 Nordöstra
2018 Skånes FF - Div.6 Nordöstra
2019 Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Övriga serier 2016
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Götaland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 3 Östra Svealand, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Norra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Smålands FF - Division 4 Elit Västra
Smålands FF - Division 4 Elit Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar Grupp B
Gotlands FF - Divison 5 Herrar Grupp A
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar A
Blekinge FF - Div. 6 Herrar B
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 6 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Norrbottens FF - Div 6, motion herrar
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Södra
Skånes FF - Div.6 Västra
Skånes FF - Div.6 Östra
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Lessebo
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Åseda
Smålands FF - Div 6 Älmhult
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordöstra
Södermanlands FF - Division 6 Sydvästra
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västerbottens FF - Division 6 Herrar grp 1
Västerbottens FF - Division 6 Herrar grp 2
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Vara
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Div 6 herrar norra
Ångermanlands FF - Div 6 herrar södra/västra
Örebro Läns FF - Div. 6 Norra
Örebro Läns FF - Div. 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Norra
Östergötlands FF - Division 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Västra
Östergötlands FF - Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar A-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar B-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 7 Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Stockholms FF - Herrar 7 J
Stockholms FF - Herrar 7 K
Södermanlands FF - Div 7 Södra Herrar
Södermanlands FF - Div 7 Östra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Bohusläns FF - Div.2 Damer Bohuslän/Dal
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Södra Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Norra, damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Norra Dam
Smålands FF - Div 2 Södra Dam
Smålands FF - Div 2 Östra Dam
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Östra
Västmanlands FF - Divison 2 damer Mellersta Sveala
Ångermanlands FF - Division 2 Damer Mellersta Norr
Östergötlands FF - Dam Division 2
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer Höst
Gestriklands FF - Division 3 Damer Vår
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer grp 1
Västerbottens FF - Div 3 damer grp 2
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 4 Södra, Damer
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gestriklands FF - Division 4 Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Norra Damer
Hallands FF - Div. 4 Södra Damer
Hälsinglands FF - Div. 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Mellersta, damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Hultsfred Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Tingsryd Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Resultimafyran (div 4 damer)
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer A-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer B-Slutspel
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Stockholms FF - Damer 5 C
Stockholms FF - Damer 5 D
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U 21 Finalspel
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra
Folksam U21 A-slutspel grp 1
Folksam U21 A-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 1
Folksam U21 B-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 3
Folksam U21 B-slutspel grp 4
Folksam U21 B-slutspel grp 5
Folksam U21 B-slutspel grp 6
Folksam U21 Superettan Norra
Folksam U21 Superettan Södra
U19 Allsvenskan Norra
U19 Allsvenskan Södra
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Södra Götaland
U19-slutspel
Upplands FF - U19 Div.1 Svealand
U17 Allsvenskan Norra
U17 Allsvenskan Södra
Södermanlands FF - U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
U17-slutspel
Herr A VM-kval
Herrar A EM Grupp E
Herrar A Landskamp
Herrar OS grupp B
Herrar U21 Landskamp
P19 3-nations
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations Danmark
P18 3-nations Sverige
P18 Landskamp
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 EM-slutspel Grupp C
P17 La Manga-turnering
P17 Landskamp (U19)
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk Grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
Lag
Ballingslöv GoIF
Farstorps GoIF
Färingtofta IK
Hässleholm Freeflow AC
Hästveda IF
Jägersborgs IF
Lönsboda GoIF
Näsums IF
Nävlinge IF
Sibbhults IF
Sösdala IF
VMA IK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
2016
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Oscar Hall
VMA IK
40
1980
2
Samuel Jönsson
Näsums IF
24
1710
3
Krister Mogianos
Ballingslöv GoIF
19
990
4
Adrian Pop
Farstorps GoIF
17
1890
5
Mergim Curri
Jägersborgs IF
16
1710
6
Hampus Nilsson
Nävlinge IF
16
1890
7
Jesper Larsson Odenmalm
Nävlinge IF
14
1620
8
Didrik Nilsson
Sibbhults IF
13
1620
9
Kevin Persson
VMA IK
13
1890
10
Bashir Khalili
Lönsboda GoIF
11
990
11
Tobias Isinger
Hästveda IF
11
1530
12
Robin Holmquist
VMA IK
11
1800
13
Viktor Nordqvist
Jägersborgs IF
9
1260
14
André Nilsson
Sibbhults IF
9
1440
14
Axel Svensson
Lönsboda GoIF
9
1440
16
Bilal Habiba
Hässleholm Freeflow AC
9
1890
17
Ola Lundström
Sibbhults IF
9
1980
18
Jesper Kullander
Farstorps GoIF
8
1530
18
Kim Johansson
Lönsboda GoIF
8
1530
20
Oliver Fransson
VMA IK
8
1620
21
Jesper Lauber
Sösdala IF
8
1710
22
Thimmy Jonsson
Nävlinge IF
8
1890
23
Edvinas Lukavicius
Sösdala IF
7
990
24
Freddy Persson
Hästveda IF
7
1170
25
Samuel Jonsson
VMA IK
7
1440
26
Karim Kange
Hästveda IF
7
1530
26
Johan Holmén
Jägersborgs IF
7
1530
28
Rasmus Lundin
VMA IK
7
1620
29
Hampus Flink
Sibbhults IF
7
1710
30
Oscar Bengtsson
Näsums IF
7
1800
31
Sebastian Persson
Sibbhults IF
6
1350
32
Daniel Svensson
Ballingslöv GoIF
6
1710
32
Hampus Dahl
Jägersborgs IF
6
1710
34
Alexander Tillman
Nävlinge IF
6
1890
35
Joakim Osberg
Ballingslöv GoIF
5
810
36
Philip Dahlberg
Näsums IF
5
900
36
Gustaf van der Schaaf
Färingtofta IK
5
900
38
Hampus Filipsson
Ballingslöv GoIF
5
1170
39
Khayrallah Boadni
Hässleholm Freeflow AC
5
1440
40
Andreas Kardum
VMA IK
5
1530
41
Johan Högman
Näsums IF
5
1620
41
Ted Rosquist
Jägersborgs IF
5
1620
43
Ola Pihl Eriksson
VMA IK
5
1800
44
André Johannesson
Sibbhults IF
5
1890
44
Mikael Hermansson
Sibbhults IF
5
1890
46
Jesper Kristiansson
Ballingslöv GoIF
4
360
47
Robin Persson
Sösdala IF
4
990
48
Anton Johansson
Näsums IF
4
1350
49
Sebastian Andersson
Näsums IF
4
1440
50
Sam Karlsson
Näsums IF
4
1530
51
Dennis Bergdahl
Lönsboda GoIF
4
1620
51
Ali Kharbout
Hässleholm Freeflow AC
4
1620
53
Jonas Streling
Jägersborgs IF
4
1710
53
André Klarinsson
Sösdala IF
4
1710
55
Anton Larsson
Nävlinge IF
4
1890
56
Erik Lönnestig
Näsums IF
3
630
56
Felix Pettersson
VMA IK
3
630
58
Alexander Månsson
Lönsboda GoIF
3
1260
58
Johan Svensson
Sösdala IF
3
1260
60
Alin Pop
Farstorps GoIF
3
1530
60
Tobias Larsen Reimer
Jägersborgs IF
3
1530
62
André Östergren
Farstorps GoIF
3
1620
62
Andréas Dahlquist
Hästveda IF
3
1620
62
Fardin Beg
Hästveda IF
3
1620
65
Markus Karlsson
Sösdala IF
3
1710
66
Andreas Jonsson
Nävlinge IF
3
1800
66
Dawid Szadziul
Sibbhults IF
3
1800
68
Jonatan Eliasson
Farstorps GoIF
3
1890
69
Almin Skoric
Jägersborgs IF
2
180
70
Timmie Velander
Nävlinge IF
2
360
71
Jhonjairo Calderon Navarro
Ballingslöv GoIF
2
450
72
Andreas Aarenstrup Enarsson
Ballingslöv GoIF
2
540
72
David Samuel Muwonge
Sibbhults IF
2
540
72
Isac Johansson
Hästveda IF
2
540
72
Ludvig Gustafsson
VMA IK
2
540
72
Pierre Rosén
VMA IK
2
540
72
Abdulmajid Al Hamwi
Hässleholm Freeflow AC
2
540
78
Hannes Karlsson
Lönsboda GoIF
2
630
79
Albin Blomqvist
Jägersborgs IF
2
720
80
Simon Gunnarsson
Farstorps GoIF
2
900
80
William Sjöstedt
Lönsboda GoIF
2
900
82
Olof Agnsfeldt
Jägersborgs IF
2
1080
82
Jens Lockman
Ballingslöv GoIF
2
1080
82
Erik Karlsson
Färingtofta IK
2
1080
85
Imad Jasem
Hässleholm Freeflow AC
2
1170
85
Jordi Contreras Cabezas
Ballingslöv GoIF
2
1170
85
Marcus Svensson
Nävlinge IF
2
1170
88
Fabian Olofsson
Lönsboda GoIF
2
1260
88
Morgan Lindgren
Färingtofta IK
2
1260
90
Khaled Al Ali
Hässleholm Freeflow AC
2
1350
90
Fredrik Svensson
Lönsboda GoIF
2
1350
90
Mattias Kardum
VMA IK
2
1350
93
Per Engander
Hästveda IF
2
1620
93
Philip Dahlberg
Sösdala IF
2
1620
93
Knut Nordahl
Sösdala IF
2
1620
96
Jens Pettersson
Farstorps GoIF
2
1710
96
Sebastian Ahlfeldt
Nävlinge IF
2
1710
96
Ola Kronholm
Sibbhults IF
2
1710
96
Ahmad Jaber
Hässleholm Freeflow AC
2
1710
96
Andreas Ohlström
Färingtofta IK
2
1710
101
Elliot Pramberg
VMA IK
2
1800
101
Hampus Johansson
Näsums IF
2
1800
103
Timmy Nilsson
Lönsboda GoIF
2
1890
103
Jesper Nilsson
Nävlinge IF
2
1890
105
Anton Johnsson
Ballingslöv GoIF
2
1980
106
Morgan Linderoth
Sibbhults IF
1
270
106
Robin Herrlin
Ballingslöv GoIF
1
270
106
Henrik Karlsson
Lönsboda GoIF
1
270
106
Martin Malmenryd
Näsums IF
1
270
110
Palle Lindner
Hästveda IF
1
360
110
Niklas Isaksson
Färingtofta IK
1
360
112
Alexander Niklasson
Näsums IF
1
450
112
Henrik Jonsson
Näsums IF
1
450
112
Sonny Nilsson
Farstorps GoIF
1
450
115
Johan Wikström
VMA IK
1
540
116
Samed Semsovic
Jägersborgs IF
1
630
117
Oskar Nilsson
Lönsboda GoIF
1
720
117
Mattias Pettersson
Lönsboda GoIF
1
720
117
Fredrik Tegeborn
Hästveda IF
1
720
117
Oskar Nöbbelin
Näsums IF
1
720
117
Noah Lindecrantz
Sibbhults IF
1
720
117
Jonas Plato
Sösdala IF
1
720
117
Marcus Jonasson
Sösdala IF
1
720
117
Glenn Åhlander
Sösdala IF
1
720
117
Henrik Park
Färingtofta IK
1
720
126
Martin Nilsonius Jönsson
Ballingslöv GoIF
1
810
126
Patrik Eek
Sösdala IF
1
810
126
Frans Lang
Näsums IF
1
810
126
Axel Kjellsson
Lönsboda GoIF
1
810
130
Ali Ibrahim Kadhim Al Challabi
Hässleholm Freeflow AC
1
900
130
Anton Karlsson
Hässleholm Freeflow AC
1
900
132
Fredrik Jönsson
VMA IK
1
990
132
Albert Månsson
Näsums IF
1
990
132
Erik Nöbbelin
Näsums IF
1
990
132
Marcus Lindh
Nävlinge IF
1
990
132
Kashif Haidari
Ballingslöv GoIF
1
990
137
Jonathan Stål
Färingtofta IK
1
1080
137
Joakim Hjelm
Färingtofta IK
1
1080
139
Abdulmalek Kattoub
Hässleholm Freeflow AC
1
1170
139
Jerrie Nordström
Farstorps GoIF
1
1170
139
Anton Svensson
Farstorps GoIF
1
1170
139
Philip Olsson
Lönsboda GoIF
1
1170
143
Emil Persson
Näsums IF
1
1260
144
Max-Ludwig Gustafsson Roslund
VMA IK
1
1350
144
Johannes Lennartsson
Hästveda IF
1
1350
146
Anton Nilsson
VMA IK
1
1440
146
Martin Larsson
Nävlinge IF
1
1440
148
Johan Hemberg
Sösdala IF
1
1530
148
André Nilsson
Sösdala IF
1
1530
148
Daniel Landgren
Sösdala IF
1
1530
148
Mustafa Zeinabo
Hässleholm Freeflow AC
1
1530
152
Alexander Dicksson
Ballingslöv GoIF
1
1620
152
Robiel Ogbaghergish
Jägersborgs IF
1
1620
154
Oliver Nilsson
Hästveda IF
1
1710
154
Alex Persson
VMA IK
1
1710
154
Victor Levine
Näsums IF
1
1710
154
Linus Magnusson
Nävlinge IF
1
1710
158
Johan Wångå
VMA IK
1
1800
159
Johan Olofsson
Nävlinge IF
1
1890
159
Albin Karlsson
Sibbhults IF
1
1890
159
Dejan Vranjes
Hässleholm Freeflow AC
1
1890