Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A, övriga år
2014 Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
2015 Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
2018 Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
2019 Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
2020 Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
2021 Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
2022 Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
2023 Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
2024 Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
AC Kvarnby
Ariana FC
Bosnien Hercegovinas SK
Bunkeflo FF
FC Bellevue
FC Näset
Gislövs IF
Gylle AIF
Lindeborgs FF 1948
Liria IF
Seveds FK
Skanör Falsterbo IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2014
2015
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Endrit Sahiti
Liria IF
22
1980
2
Saban Pehilj
Bosnien Hercegovinas SK
21
990
3
Qendrim Selmani
FC Bellevue
19
1800
4
Felix Harletun
Gislövs IF
17
1800
5
Osama Khalid
FC Bellevue
16
1890
6
Dylan Gomli
Bosnien Hercegovinas SK
14
900
7
Oliver Kihlberg
FC Bellevue
14
1890
8
Didrik Lindell
Skanör Falsterbo IF
13
1710
9
Carl Odell
Gislövs IF
12
1530
10
Marcus Lundell
Gislövs IF
12
1890
11
Theo Sandahl
Skanör Falsterbo IF
10
1350
12
Oskar Melldén
Lindeborgs FF 1948
10
1440
12
Felix Adekeye
Bosnien Hercegovinas SK
10
1440
14
Ragit Shaqiri
FC Bellevue
10
1620
15
Orgent Salihi
Liria IF
10
1980
16
Shabir Hussain Jagori
Ariana FC
9
1620
16
Ghassan Talozi
Ariana FC
9
1620
18
Anton Nässel
FC Näset
8
1170
19
Drilon Sahiti
Liria IF
8
1530
20
Jamal Malik
Seveds FK
8
1800
21
Fredrik Sörensson
Bunkeflo FF
7
1350
22
Umid Azizi
Ariana FC
7
1620
23
Vernes Puric
Bosnien Hercegovinas SK
7
1800
24
Csaba Sztojka
Bosnien Hercegovinas SK
6
1080
25
Hugo Otterhag Bengtsson
AC Kvarnby
6
1350
26
Robin Stockman
Bunkeflo FF
6
1440
27
Johan Mårtensson
Bunkeflo FF
6
1530
28
Zaman Zadran
Ariana FC
6
1620
28
Christoffer Gustafsson Månsson
AC Kvarnby
6
1620
30
Mustafa Arezoo
Ariana FC
6
1710
31
Sebastian Kellgren
Skanör Falsterbo IF
6
1980
32
Oliver Blönnigen
FC Näset
5
540
33
Sammy Bezerra De Souza
Lindeborgs FF 1948
5
1260
33
Vinkar Khoshawi Essa Essa
Gylle AIF
5
1260
35
Fredrik Håkansson Möller
AC Kvarnby
5
1350
35
Oskar Andersson
AC Kvarnby
5
1350
35
Lukas Ramhorn Mårtensson
Lindeborgs FF 1948
5
1350
38
Flamour Sekiraca
Liria IF
5
1620
38
Robin Rosvall
Skanör Falsterbo IF
5
1620
40
Henrik Petersson
FC Näset
5
1800
41
Noraollah Amiri
Ariana FC
4
630
41
Ahmed Tamim
Seveds FK
4
630
43
Edin Cakovic
Bosnien Hercegovinas SK
4
720
43
Nemanja Mitic
Bosnien Hercegovinas SK
4
720
43
Isak Greby
AC Kvarnby
4
720
46
Freskim Rexha
Liria IF
4
810
46
Ymridin Gashi
Ariana FC
4
810
48
Edo Sejdinovic
Bosnien Hercegovinas SK
4
1260
49
Måns Murmark
FC Näset
4
1350
49
Felipe Belmar
AC Kvarnby
4
1350
51
Alexander Wennberg
Bunkeflo FF
4
1440
52
Andreas Olsson
Bunkeflo FF
4
1530
53
Muhammad Afzal Sangin
Ariana FC
4
1620
53
Omar El-Ali
Bosnien Hercegovinas SK
4
1620
55
Jens Tillgren
Bunkeflo FF
4
1800
56
Edriss Hushmand
Ariana FC
3
360
57
Danijel Hrvacevic
Ariana FC
3
540
58
Saber Azizi
Ariana FC
3
630
58
Joel Berggrensson
Lindeborgs FF 1948
3
630
60
Ali El-Masri
Ariana FC
3
990
61
Daniel Ramljak
FC Bellevue
3
1080
62
Edvin Mousa
Gylle AIF
3
1260
63
Karl André Olsson
Lindeborgs FF 1948
3
1530
64
Skodran Izmaku
Lindeborgs FF 1948
3
1620
64
Kristian Olsson
Bunkeflo FF
3
1620
64
Ali Al-Khafagi
Seveds FK
3
1620
67
Dennis Troedsson
AC Kvarnby
3
1710
68
André Andersson
Gislövs IF
3
1800
69
Omar Rincon Buritica
Liria IF
3
1890
69
Lucian Popilean
Gylle AIF
3
1890
71
Kevin Permin
AC Kvarnby
2
180
72
Alban Dreshaj
Seveds FK
2
360
72
Jakob Åström
FC Näset
2
360
74
Drilon Tairi
FC Bellevue
2
450
74
Max Bengtsson
Lindeborgs FF 1948
2
450
74
Johannes Van Thiel
Gylle AIF
2
450
77
Daniel Simonovski
Gylle AIF
2
540
77
Oliver Hallberg Berghult
Lindeborgs FF 1948
2
540
79
Waseem Jafleh
Ariana FC
2
720
80
Karl Magnusson
Skanör Falsterbo IF
2
810
81
Axel Fransson
Lindeborgs FF 1948
2
900
81
Jacob Pressing
Bunkeflo FF
2
900
83
Anders Kruuse
Lindeborgs FF 1948
2
990
83
Fatmir Guta
Gylle AIF
2
990
85
Ahmad Hamarsheh
Lindeborgs FF 1948
2
1080
86
Linus Nilsson
Ariana FC
2
1260
86
Hassan El-Dawi
Gylle AIF
2
1260
88
Carl-eric Persson
AC Kvarnby
2
1440
88
Gjon Skepi
AC Kvarnby
2
1440
90
Andrèe Nilsson
Bunkeflo FF
2
1530
91
Jesper Axelsson
FC Näset
2
1620
91
Jacob Sjödahl
FC Näset
2
1620
91
Maxime Ndziba
Liria IF
2
1620
91
Rend Babker
Liria IF
2
1620
91
Viktor Nilsson
Gislövs IF
2
1620
96
Simon Trygg Pizevski
AC Kvarnby
2
1710
96
Jonathan Löfberg Elg
FC Näset
2
1710
96
Ahmed Ghodhbani
Seveds FK
2
1710
99
Mohammad Salim Haidari
Ariana FC
2
1800
99
Majed Alabdallah
Bosnien Hercegovinas SK
2
1800
99
Aman Jafari
FC Bellevue
2
1800
102
Andreas Hansson
Skanör Falsterbo IF
2
1980
103
Emil Magnusson
Bunkeflo FF
1
90
103
Dominique Egli
AC Kvarnby
1
90
105
Kusha Modyr-Torshizi
FC Bellevue
1
180
105
Nils Bröddén
Lindeborgs FF 1948
1
180
107
Christopher Olsson
Bunkeflo FF
1
270
107
Isak Andersson
FC Näset
1
270
107
Samy Mazari
Liria IF
1
270
107
André Petö
Seveds FK
1
270
111
Mustafa Saad
Gylle AIF
1
360
111
Valon Zejnullahu
Gylle AIF
1
360
111
Tim Andersson
Ariana FC
1
360
111
Esad Henic
Bosnien Hercegovinas SK
1
360
111
Amjad El Goranie
Lindeborgs FF 1948
1
360
116
Tom Johansson
Lindeborgs FF 1948
1
540
116
Fabian Vinje
Skanör Falsterbo IF
1
540
116
Ismaila Barrow
Bosnien Hercegovinas SK
1
540
116
David Johansson
AC Kvarnby
1
540
116
Knut Otterhag Bengtsson
AC Kvarnby
1
540
116
Elbasan Seljmani
Lindeborgs FF 1948
1
540
116
Burim Gashi
Liria IF
1
540
116
Kevin Stefan Månsson
Bunkeflo FF
1
540
116
Simon Glantz
Bunkeflo FF
1
540
125
Roberto Secka
Bunkeflo FF
1
630
125
Marcus Kirchhoff
Bunkeflo FF
1
630
125
Lucas Anderberg
Bunkeflo FF
1
630
125
Belmin Omerovic
Bosnien Hercegovinas SK
1
630
125
Alem Durakovic
Bosnien Hercegovinas SK
1
630
125
Mattias Karlsson
Gylle AIF
1
630
131
Tobias Gothred
Gylle AIF
1
720
131
Gabriel Naranjo Sövgren
Lindeborgs FF 1948
1
720
131
Alex Schulz Mårtensson
Gislövs IF
1
720
134
Dara Tysani
Lindeborgs FF 1948
1
810
135
Martin Malmgren
Gislövs IF
1
900
135
Fredrik Nyström
Skanör Falsterbo IF
1
900
135
Christian Jönsson
Bunkeflo FF
1
900
135
Veton Kabashi
Liria IF
1
900
135
Maxim Norzai
Ariana FC
1
900
135
Omar Zadran
Ariana FC
1
900
135
Miguel Angel Holmström
Seveds FK
1
900
135
Christoffer Ahlgren
AC Kvarnby
1
900
143
Ali Farah Hussein
Seveds FK
1
990
143
Khalil Mahjoub
Liria IF
1
990
145
Ahmad Hussein
Liria IF
1
1080
145
Alexander Palhoto
Lindeborgs FF 1948
1
1080
145
Salko Smajlovic
Bosnien Hercegovinas SK
1
1080
145
Kewin Hasselquist
Gylle AIF
1
1080
145
Ismet Guta
Gylle AIF
1
1080
150
Alden Smajlovic
Bosnien Hercegovinas SK
1
1170
150
Semir Samardzic
Bosnien Hercegovinas SK
1
1170
150
Joel Lundegren
Lindeborgs FF 1948
1
1170
150
Daniel Andersson
Gislövs IF
1
1170
150
William Mårtensson
FC Bellevue
1
1170
150
Victor Kirstein
FC Bellevue
1
1170
156
Zahoor Suleman
Ariana FC
1
1260
157
Viktor Malmgren
Gislövs IF
1
1350
157
Markus Bengtsson
Lindeborgs FF 1948
1
1350
157
Hassan Al-Ameeri
Gylle AIF
1
1350
157
Oliver Cosic
AC Kvarnby
1
1350
161
Oliver Ocaranza
FC Bellevue
1
1440
161
Rinor Beqiri
Liria IF
1
1440
163
Sebastian Parera Moreno
Liria IF
1
1530
163
Vilmer Regmyr
Skanör Falsterbo IF
1
1530
163
August Eriksson
FC Näset
1
1530
163
Casper Nilsson
FC Näset
1
1530
163
Magnus Tingne
Bunkeflo FF
1
1530
163
Leo Ek
Gislövs IF
1
1530
163
Malte Otterhag Bengtsson
AC Kvarnby
1
1530
163
Yassine Soumah
Seveds FK
1
1530
171
Omar Mir
Seveds FK
1
1620
171
Jonas Lindskog
AC Kvarnby
1
1620
171
Denis Licina
Bosnien Hercegovinas SK
1
1620
174
Gustav Härstedt
FC Näset
1
1710
174
Philip Persson
Skanör Falsterbo IF
1
1710
174
Aljbert Izmaku
Seveds FK
1
1710