Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Göteborgs FF - Division 6A Herrar, övriga år
2011 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2012 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2013 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2014 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2015 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2016 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2017 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2018 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2019 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2020 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2021 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2022 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2023 Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
Bergsjö IF
Bjurslätts IF
Gamlestaden FF
Götaholms BK
Partille IF SC
Real Maskin BK
Surte IS FK
Sveakurd FC
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
Tollereds IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Tobias Bui
Gamlestaden FF
28
1530
2
Fenán Zemui
Götaholms BK
19
1530
3
Rade Radovic
Surte IS FK
15
1170
4
Robin Forsberg
Gamlestaden FF
14
1080
5
Jesper Jansson
Tollereds IF
12
1080
6
Benny Brunberg
Bjurslätts IF
11
990
7
Anton Holmberg
Tollereds IF
11
1080
8
Sarkawt Omar Salih
Sveakurd FC
10
1080
9
Charlie Bengtström
Götaholms BK
10
1440
10
Björn Mellberg
Tollereds IF
9
1260
11
Durim Bublica
Sveakurd FC
7
720
12
Lamin "T-J" Kanteh
Bergsjö IF
7
900
13
Sizar Ayoub
Sveakurd FC
7
990
14
Christopher Goncalves Melo
Gamlestaden FF
7
1170
15
Valon Hetemi
Bergsjö IF
7
1620
16
Njaga Njie
Bergsjö IF
6
180
17
Farid Runklint
Partille IF SC
6
720
18
Saman Herish Ahmed
Sveakurd FC
6
810
19
Dali Eshmail Hirmiz
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
6
1080
20
Johan Larsson
Real Maskin BK
5
810
21
Mohamed Omar Aday
Götaholms BK
5
900
22
Patrik Freter
Bjurslätts IF
5
990
22
David Hido
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
5
990
24
Christoffer "Bengan" Karlevid
Bjurslätts IF
5
1080
24
Hoang Pham
Gamlestaden FF
5
1080
26
Mohamed Abuukar
Bergsjö IF
5
1170
26
Iljir Krakoveti
Bergsjö IF
5
1170
28
Joel Hansén
Tollereds IF
4
270
29
Pasar "Doski" Sulaiman
Sveakurd FC
4
540
30
Nemanja Savovic
Götaholms BK
4
630
31
Tim Pukari
Real Maskin BK
4
810
32
Johan Farsan Magnusson
Real Maskin BK
4
990
33
Fredrik Vanhanen
Real Maskin BK
4
1080
34
Michel Antonio Alfaro Pardo
Surte IS FK
4
1170
34
Trimor Huskaj
Surte IS FK
4
1170
36
Christoffer Lundin
Bjurslätts IF
4
1350
37
Hadi Mahdi
Bergsjö IF
4
1440
38
Islam Miree
Bergsjö IF
3
360
39
Sebastian Engström
Real Maskin BK
3
450
40
Lukas Wallmander
Real Maskin BK
3
540
41
Omar "Duracell" Kurtovic
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
3
630
41
Victor Calming
Bergsjö IF
3
630
43
Victor Snow
Surte IS FK
3
720
44
Peter Slak
Surte IS FK
3
900
44
Peter Faraj
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
3
900
46
Louay Halabi
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
3
990
47
Karmo Öney
Sveakurd FC
3
1080
48
Pierre Yildirim
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
3
1170
49
Simon Sedig
Surte IS FK
2
90
50
Josef Strandh Anani
Götaholms BK
2
270
50
Jerry Bergstedt
Real Maskin BK
2
270
52
Martin Persson
Tollereds IF
2
360
52
Billey Joe Taylor
Bjurslätts IF
2
360
52
Pontus Larsson
Gamlestaden FF
2
360
55
Daniel Yusef
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
2
450
55
Aleksander Yildirim
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
2
450
55
Najib Nbou
Bjurslätts IF
2
450
58
Ilmar Keyo
Real Maskin BK
2
540
58
Sarkhobon Waheladen
Sveakurd FC
2
540
58
Christoffer Boström
Bjurslätts IF
2
540
61
Fitim Aliu
Sveakurd FC
2
720
62
Alexander Brask
Real Maskin BK
2
810
62
Daniel Edgren
Tollereds IF
2
810
64
Daniel Hultberg
Tollereds IF
2
900
64
Saman Sadeghi
Gamlestaden FF
2
900
64
Tim Östman Samuelsson
Bjurslätts IF
2
900
67
Richard Björnander
Gamlestaden FF
2
990
68
Jonathan Johansson
Partille IF SC
2
1080
68
Behar Tahiri
Sveakurd FC
2
1080
70
Jacob Casimiro de Ruíz
Real Maskin BK
2
1170
70
Anders Danielsson
Tollereds IF
2
1170
72
Jon Efraimsson
Tollereds IF
2
1350
72
Joakim Rinman
Gamlestaden FF
2
1350
72
Joakim Kos Håkansson
Bjurslätts IF
2
1350
75
Robin Jillesjö
Partille IF SC
2
1440
76
Pontus Svedberg
Götaholms BK
2
1530
77
Alexander Jancke
Gamlestaden FF
1
0
77
Amir Kassal
Bjurslätts IF
1
0
77
Josef Al-Bayati
Bjurslätts IF
1
0
77
Pontus Thorsén
Partille IF SC
1
0
81
Pawel Jez
Partille IF SC
1
90
81
Jim Bergstedt
Real Maskin BK
1
90
81
Sargon Gabrielsson
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
1
90
81
Christopher Awakim Manaz
Bjurslätts IF
1
90
81
Van Hieu Pham
Götaholms BK
1
90
81
Karlson Nwanege
Götaholms BK
1
90
81
Johan Myers
Tollereds IF
1
90
88
Haidar Muhssin
Bergsjö IF
1
180
88
Patrik Iljin
Götaholms BK
1
180
90
Abdirahman Bashir Mohamed
Götaholms BK
1
270
90
Kristian Tikkanen
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
1
270
92
Ivan "Griga" Tavares Rodrigues
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
1
360
92
Erik Borg
Surte IS FK
1
360
92
Kerat Solaiman Mosa
Sveakurd FC
1
360
92
Nathan Parker Zivi
Götaholms BK
1
360
92
Itian Werda
Gamlestaden FF
1
360
92
Jimmy Sjöblom
Bergsjö IF
1
360
98
Niklas Hjalmarsson
Bergsjö IF
1
540
98
Brwen Fatah Kokharaza
Bergsjö IF
1
540
100
Denis Delic
Bergsjö IF
1
630
100
Mathias Karlsson
Surte IS FK
1
630
100
Goran Mihajlovic
Bjurslätts IF
1
630
100
Karzan Ayoub
Sveakurd FC
1
630
100
Oliver Cardoso
Gamlestaden FF
1
630
105
Vllaznim Ibishi
Sveakurd FC
1
720
105
Tobias Petersson
Götaholms BK
1
720
105
Mohamed Mourad
Götaholms BK
1
720
108
Tobias Wallin
Partille IF SC
1
810
108
Robin Arktedius
Partille IF SC
1
810
108
Kalle Antoine Jarnebrink
Real Maskin BK
1
810
108
Magnus Wästlund
Real Maskin BK
1
810
108
André Chamoun
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
1
810
113
Gabriel Yildirim
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
1
900
113
Robin Christensen
Partille IF SC
1
900
113
Kristoffer Lundin
Partille IF SC
1
900
113
Dilshad M Ameen Aalrahman
Sveakurd FC
1
900
113
Almin Demir
Bjurslätts IF
1
900
118
Mattias Thalén
Gamlestaden FF
1
990
118
Pontus Olsson
Gamlestaden FF
1
990
118
Rasim Husejnovic
Sveakurd FC
1
990
118
Ayub Yassin
Sveakurd FC
1
990
118
George Mario Hannonsson
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
1
990
118
Marcus Mujanovic
Bjurslätts IF
1
990
124
Joao Mabiala
Gamlestaden FF
1
1080
125
Julio "Papi" Rivas
Bergsjö IF
1
1170
126
Joakim Säyläs
Partille IF SC
1
1260
126
Elias Abdalla
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg
1
1260
128
Per Sjöström
Tollereds IF
1
1350
128
Jesper Hammarstrand
Tollereds IF
1
1350
128
Mohammed "Hama" Ibrahim
Bergsjö IF
1
1350