Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Dalslands FF - Division 6 Herrar , övriga år
2011 Dalslands FF - Division 6 herrar
2012 Dalslands FF - Division 6 herrar
2013 Dalslands FF - Division 6 herrar
2014 Dalslands FF - Division 6 herrar
2015 Dalslands FF - Division 6 herrar
2016 Dalslands FF - Division 6 herrar
2017 Dalslands FF - Division 6 Herrar
2018 Dalslands FF - Division 6 Herrar
2019 Dalslands FF - Division 6 Herrar
2020 Dalslands FF - Division 6 Herrar
2021 Dalslands FF - Division 6 Herrar
2022 Dalslands FF - Division 6 herrar
2023 Dalslands FF - Division 6 Herrar
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
Bengtsfors IF lag 2
Brålanda IF lag 2
Dals Långeds IK
Eds FF Lag 2
Håfreströms IF lag 2
Högsäters GF lag 2
IF Viken lag 2
IFK Åmål lag 2
Kroppefjälls IF
Ärtemark/Billingsfors
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Dalslands FF - Division 6 Herrar
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Hossam Kaawach
IFK Åmål lag 2
26
1260
2
Mathias Skoogh-Olsson
Kroppefjälls IF
14
1260
3
Shaun Watt
IFK Åmål lag 2
13
630
4
Marcel Bruin
Ärtemark/Billingsfors
13
1350
5
Florijan Fejzulovic
Håfreströms IF lag 2
10
630
5
Christian Johansson
Eds FF Lag 2
10
630
7
Johan Henriksson
Ärtemark/Billingsfors
10
900
8
Filip Eriksson
Högsäters GF lag 2
10
1260
9
Roy Rizk
Högsäters GF lag 2
10
1440
10
Flamur Mollapolci
Håfreströms IF lag 2
9
990
11
Dennie Payne Säveland
IF Viken lag 2
9
1080
11
Noel Robert Lindelo Mattsson
Bengtsfors IF lag 2
9
1080
13
Taghi Mohammadi
Kroppefjälls IF
9
1620
13
Taghi Mohammadi
Håfreströms IF lag 2
9
1620
15
Emil Nilsson
IF Viken lag 2
8
1080
16
Bassam Alawad
Dals Långeds IK
7
990
17
Rohulla Hoseinzadegan
Eds FF Lag 2
7
1170
18
Ali Makiya
Kroppefjälls IF
7
1350
18
Ali Makiya
Brålanda IF lag 2
7
1350
20
Dennis Karlsson
Kroppefjälls IF
6
900
21
Mahmoud Shehade
Bengtsfors IF lag 2
6
1170
22
Eric Birgersson
Brålanda IF lag 2
5
450
22
Mathias Olsson
Ärtemark/Billingsfors
5
450
22
Anton Öhrling
Håfreströms IF lag 2
5
450
25
Burim Avdijaj
Håfreströms IF lag 2
5
540
26
Sherif Haziri
Håfreströms IF lag 2
5
720
27
Glenn Öder
Håfreströms IF lag 2
5
990
28
Mattias Bryntesson
Bengtsfors IF lag 2
5
1170
28
Mattias Bryntesson
Dals Långeds IK
5
1170
28
Homayoun Ahmadhi
Dals Långeds IK
5
1170
31
Emil Bergling
Bengtsfors IF lag 2
5
1260
32
Andreas Sjöblom
Kroppefjälls IF
5
1530
33
Viktor Johansson
Eds FF Lag 2
4
180
34
Erik Eriksson
Eds FF Lag 2
4
720
34
Mahdi Dolati
Håfreströms IF lag 2
4
720
34
Aliakbar Ahmadi
Ärtemark/Billingsfors
4
720
37
Edwin Bergslätt
Eds FF Lag 2
4
810
38
Najibullah Meherdel
Eds FF Lag 2
4
1350
39
Jakob Helldén
Brålanda IF lag 2
3
90
39
Tobias Härd
IF Viken lag 2
3
90
41
Daniel Blom
Högsäters GF lag 2
3
360
42
Enis Fejzulovic
Håfreströms IF lag 2
3
540
43
Rasmus Karlsson
Eds FF Lag 2
3
630
43
Anton Stavvik
Bengtsfors IF lag 2
3
630
45
Saleem Nejma
IFK Åmål lag 2
3
720
45
Filip Blixt
IF Viken lag 2
3
720
45
Nicklas Skogsberg
Brålanda IF lag 2
3
720
45
Mortaza Yaghoobi
Håfreströms IF lag 2
3
720
49
Gustav Weingartshofer
IFK Åmål lag 2
3
810
50
Jesper Andersson
Högsäters GF lag 2
3
900
51
Fredrik Nordström
IFK Åmål lag 2
3
990
51
Hampus Stålhandske
IF Viken lag 2
3
990
53
Ervin Fejzulovic
Håfreströms IF lag 2
3
1080
54
Björn Gredander
Ärtemark/Billingsfors
3
1170
54
Masoud Khamis
IFK Åmål lag 2
3
1170
54
Robert Martinsson
Högsäters GF lag 2
3
1170
57
Petrus Eriksson
Bengtsfors IF lag 2
3
1260
57
Henrik Karlsson
Ärtemark/Billingsfors
3
1260
59
Meron Berhe Ghile
Håfreströms IF lag 2
3
1350
60
Robin Ferdinandsson
Eds FF Lag 2
3
1440
60
Carlos Rodén
Kroppefjälls IF
3
1440
62
Jonas Alfredsson
Bengtsfors IF lag 2
2
90
62
Ahmed Ziku Jaggwe
Eds FF Lag 2
2
90
62
Vitalis Takawira Jr
Högsäters GF lag 2
2
90
62
Mirnes Selamovic
IFK Åmål lag 2
2
90
62
Gjemajl Lulaj
IFK Åmål lag 2
2
90
67
Erik Aronsson
Brålanda IF lag 2
2
180
67
Karl Wennerström
Eds FF Lag 2
2
180
69
Mohamad Ayan
Eds FF Lag 2
2
270
69
Kern Hodges
IF Viken lag 2
2
270
69
Simon Kemppinen Juhl
Ärtemark/Billingsfors
2
270
72
Mohsen Mohammadi
IF Viken lag 2
2
360
73
Zaher Hamadah
Dals Långeds IK
2
450
73
Victor Ljung
Håfreströms IF lag 2
2
450
75
Hampus Larsson
Brålanda IF lag 2
2
540
76
William Bernhardsson
Brålanda IF lag 2
2
630
77
Jonathan Magnusson
IFK Åmål lag 2
2
720
78
Jakob Blom
Bengtsfors IF lag 2
2
810
78
Oskar Zetterström
Bengtsfors IF lag 2
2
810
78
Ebrima Jobe
Ärtemark/Billingsfors
2
810
81
Dawit Gebreyesus
Kroppefjälls IF
2
900
81
Mohammad Omran Mosafer
IFK Åmål lag 2
2
900
83
Khattab Abd Alhamid
Dals Långeds IK
2
990
84
Mahdi Nazari
Kroppefjälls IF
2
1080
84
Baqer Bonjadi
Högsäters GF lag 2
2
1080
86
Zekarias Estifanos
Brålanda IF lag 2
2
1170
86
Albin Sundström
Dals Långeds IK
2
1170
88
Alexander Adamsson
Eds FF Lag 2
2
1260
88
Theo Johannesson
Eds FF Lag 2
2
1260
90
Markus Bryntesson
Dals Långeds IK
2
1350
90
Benjamin Osmani
Högsäters GF lag 2
2
1350
90
Nazmi Chihadeh
IFK Åmål lag 2
2
1350
93
Jonatan Emanuelsson
Kroppefjälls IF
2
1440
94
Sebastian Plate
IFK Åmål lag 2
2
1530
95
Emil Johansson
Brålanda IF lag 2
2
1620
96
Rasmus Facht
IF Viken lag 2
1
90
96
Zakariyya Salem
IF Viken lag 2
1
90
96
Mahmood Abdulhakeem Abdualdaem
Brålanda IF lag 2
1
90
96
Senad Husic
IFK Åmål lag 2
1
90
96
Raymond Andersson
Högsäters GF lag 2
1
90
96
Liman Hasani
Kroppefjälls IF
1
90
96
Gustav Källén
Eds FF Lag 2
1
90
96
Jesper Aronsson
Bengtsfors IF lag 2
1
90
104
Pontus Marsell
Bengtsfors IF lag 2
1
180
104
Simon Fredriksson
Bengtsfors IF lag 2
1
180
104
Adam Staf
Dals Långeds IK
1
180
104
Melker Paulsson
Eds FF Lag 2
1
180
104
Jakob Skoglund Olsson
Eds FF Lag 2
1
180
104
Anton Andersson
Eds FF Lag 2
1
180
104
Marcus Hermansson
Brålanda IF lag 2
1
180
104
Oscar Ahlbom
Högsäters GF lag 2
1
180
104
Pontus Johannesson
Högsäters GF lag 2
1
180
104
Mohamed Jeylani
Högsäters GF lag 2
1
180
104
David Martinsson
Högsäters GF lag 2
1
180
104
Jonas Hansson
Högsäters GF lag 2
1
180
104
Caué Benício
IFK Åmål lag 2
1
180
104
Leandro TEOFILO
IFK Åmål lag 2
1
180
104
Simon Schullström Jansson
IFK Åmål lag 2
1
180
104
Wilhelm Lidre
Brålanda IF lag 2
1
180
120
ALAEDIN VARATANOVIC
IFK Åmål lag 2
1
270
120
Alexander Andersson
Eds FF Lag 2
1
270
120
Linus Axelsson
Eds FF Lag 2
1
270
120
Hilmar Thor Olafsson
Kroppefjälls IF
1
270
120
Mohamad Snoubar
Kroppefjälls IF
1
270
120
Dalha Abdihakin Sahal
Ärtemark/Billingsfors
1
270
126
Ove Zetterström
Kroppefjälls IF
1
360
126
Anton Staf
Dals Långeds IK
1
360
126
Albert Edvardsson
Bengtsfors IF lag 2
1
360
126
Fawaz Ali Alshmas
IFK Åmål lag 2
1
360
126
Daniel Drottz
Högsäters GF lag 2
1
360
126
Ove Zetterström
Brålanda IF lag 2
1
360
132
Wictor Dörrich
Brålanda IF lag 2
1
450
132
Veiron Larsson
Högsäters GF lag 2
1
450
132
Mc Bride Ndjavera
IFK Åmål lag 2
1
450
132
Noureddin Kurdi
Bengtsfors IF lag 2
1
450
136
Alexander Skogsberg
Brålanda IF lag 2
1
540
136
Stefan Johansson
Dals Långeds IK
1
540
136
Argjend Mollapolci
Håfreströms IF lag 2
1
540
136
Enayat Mahdiyar
Ärtemark/Billingsfors
1
540
140
Muhammed Jassim
IF Viken lag 2
1
630
140
Adam Johannesson
IF Viken lag 2
1
630
140
Mikael Bertilsson
Brålanda IF lag 2
1
630
143
Mohammad Reza Rezayi
Kroppefjälls IF
1
720
144
Fabian Reidevall
Dals Långeds IK
1
810
144
Albert Halvorsson
Dals Långeds IK
1
810
144
Joel Sundberg
Bengtsfors IF lag 2
1
810
144
Rayif Mahrat
IFK Åmål lag 2
1
810
148
Basil Al Karawi
IF Viken lag 2
1
900
148
Oscar Enarsson
Bengtsfors IF lag 2
1
900
148
Omidullah Oruni
Håfreströms IF lag 2
1
900
151
Mohammad Javad Ibrahimi
Kroppefjälls IF
1
990
151
Reza Karimi
Eds FF Lag 2
1
990
151
Adrian Hansen
IF Viken lag 2
1
990
151
Magnus Blomberg
Högsäters GF lag 2
1
990
155
Mahamudul Hasan
IF Viken lag 2
1
1080
155
Johan Odén
Eds FF Lag 2
1
1080
155
Ludwig Mossberg
Kroppefjälls IF
1
1080
155
Fredrik Bernhardsson
Bengtsfors IF lag 2
1
1080
159
Rikard Dahlin
Dals Långeds IK
1
1170
159
Mohammed Ali
IFK Åmål lag 2
1
1170
159
Omid Salamal
Håfreströms IF lag 2
1
1170
159
Jimmy Carlson
Ärtemark/Billingsfors
1
1170
163
Erik Ahnström Helgstedt
IF Viken lag 2
1
1260
164
Mattias Jonsson
Brålanda IF lag 2
1
1350
164
Zakaria Akrami
Ärtemark/Billingsfors
1
1350
166
Marcus Larsson
Högsäters GF lag 2
1
1440
166
Patrik Sundström
Dals Långeds IK
1
1440
166
Patrik Sundström
Bengtsfors IF lag 2
1
1440
169
Andreas Molin
Eds FF Lag 2
1
1530
169
Mohammad Tariq Karimi
Ärtemark/Billingsfors
1
1530