Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Stockholms FF - Herrar 6 B, övriga år
2012 Stockholms FF - Herrar 6 B
2013 Stockholms FF - Herrar 6 B
2014 Stockholms FF - Herrar 6 B
2015 Stockholms FF - Herrar 6 B
2016 Stockholms FF - Herrar 6 B
2017 Stockholms FF - Herrar 6 B
2018 Stockholms FF - Herrar 6 B
2019 Stockholms FF - Herrar 6 B
2020 Stockholms FF - Herrar 6 B
2021 Stockholms FF - Herrar 6 B
2022 Stockholms FF - Herrar 6 B
2023 Stockholms FF - Herrar 6 B
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Banjul FC
Bromstens IK
FC of Hässelby
Idrottsgatans BK
IF Lokomotiv Blackeberg
Polonia Falcons FF
Qaran IKF
Råsunda IS
Scandinavian Soccer IF United FC
Ursvik IK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Stockholms FF - Herrar 6 B
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Mgaya Juma Kalulu
Banjul FC
23
1350
2
Youssef Akhboubouch
Råsunda IS
21
1440
3
Sulayman Conteh
Banjul FC
11
1260
4
Saied Bubaker
Qaran IKF
10
1170
4
Saied Bubaker
Ursvik IK
10
1170
6
Fredrik Olin
IF Lokomotiv Blackeberg
10
1530
7
John Henry Oscar Nygren
Idrottsgatans BK
9
1080
8
Filip Eklund Källmén
Bromstens IK
9
1350
9
Khalid Ahmed Suleman
Qaran IKF
9
1440
10
Hannes Nilsson
Idrottsgatans BK
8
1080
11
Hannes Lindvert Elmefur
Bromstens IK
8
1440
12
Stefan Rakic
Ursvik IK
7
630
13
Omar Touray
Ursvik IK
7
990
14
Ludvig Jäderberg
Bromstens IK
7
1350
15
Sade Abdullahi Abdi
Qaran IKF
6
810
16
Adam Fogelholm Khebou
Ursvik IK
6
1260
16
Alfred Lindgren
Ursvik IK
6
1260
18
Gideon Asum Oyuga
IF Lokomotiv Blackeberg
5
360
19
Ousman Jammeh
Banjul FC
5
630
20
Piotr Fyda
Polonia Falcons FF
5
810
20
Beer Furio
Råsunda IS
5
810
22
Pawel Jakub Ropelewski
Polonia Falcons FF
5
990
22
Abdullahi Houssein
Qaran IKF
5
990
22
Allan Olofsson
Scandinavian Soccer IF United FC
5
990
25
Robert Kotlarek
Polonia Falcons FF
5
1080
26
David Andersson
FC of Hässelby
4
270
26
Rickard Forsberg
Bromstens IK
4
270
28
Dawid Kazimierz Watroba
Polonia Falcons FF
4
900
29
Axel Oljons
IF Lokomotiv Blackeberg
4
1260
29
Pontus Torlind
Bromstens IK
4
1260
31
Sey Ismaila
Banjul FC
4
1350
31
Mustapha Mbye
Banjul FC
4
1350
33
Filip Mineirji
Idrottsgatans BK
4
1530
33
Joakim Nilsson Bernin
Idrottsgatans BK
4
1530
35
Emil Höckerfelt
Scandinavian Soccer IF United FC
3
270
35
Damian Czaplinski
Polonia Falcons FF
3
270
35
Daniel Andersson
Råsunda IS
3
270
38
Patrik Frydrych
Polonia Falcons FF
3
360
39
Andreas Tysk
Scandinavian Soccer IF United FC
3
450
40
Arvid Jarmstad
Scandinavian Soccer IF United FC
3
540
41
Daniel Hinders
IF Lokomotiv Blackeberg
3
630
42
Mohamed Messaoud
IF Lokomotiv Blackeberg
3
810
42
Gibou Chery
Banjul FC
3
810
42
Ahmed Mahamed Nur
Qaran IKF
3
810
45
Pontus Bachtiar
Bromstens IK
3
900
45
Andreas Green
Råsunda IS
3
900
47
Rwsh Alan Rashid
Råsunda IS
3
1080
47
Erik Ekengren
IF Lokomotiv Blackeberg
3
1080
47
Johan Löwegren
Ursvik IK
3
1080
50
Oskar Rångeby
Bromstens IK
3
1440
50
Olle Magnus Nyberg
IF Lokomotiv Blackeberg
3
1440
52
Viggo Kippel
IF Lokomotiv Blackeberg
2
0
53
Ovidiu-Gheorghe Onea
IF Lokomotiv Blackeberg
2
270
53
Nils Grahed Thunberg
Scandinavian Soccer IF United FC
2
270
55
Dawid Olejniczak
Polonia Falcons FF
2
360
56
John Linder
IF Lokomotiv Blackeberg
2
450
57
Jesper Nyman
IF Lokomotiv Blackeberg
2
540
57
Philip Persson
FC of Hässelby
2
540
57
Kasper Oldmark
Scandinavian Soccer IF United FC
2
540
60
Malthe Glimt Jensen
Scandinavian Soccer IF United FC
2
630
61
Mortimer Madshus Hedman
Scandinavian Soccer IF United FC
2
720
61
Fabala Mbye
Banjul FC
2
720
61
Baboucarr Cham
Banjul FC
2
720
64
Dawda Sembene
Banjul FC
2
810
65
Daniel Bäckström
Ursvik IK
2
900
65
Mahamed Ahmed Suleman
Qaran IKF
2
900
65
Dobo Njie
Banjul FC
2
900
68
Hampus Magnusson
Idrottsgatans BK
2
990
68
Gibriel Tangigora
Banjul FC
2
990
70
Alexander Grivans
FC of Hässelby
2
1170
70
Sebastian Gedda
Ursvik IK
2
1170
70
Alexander Meyer Djurklou
Scandinavian Soccer IF United FC
2
1170
73
Olof Risberg
Scandinavian Soccer IF United FC
2
1260
73
Michel Sohlberg
FC of Hässelby
2
1260
73
Erik Jörmyr
IF Lokomotiv Blackeberg
2
1260
76
Momodou Lamin Manneh
Banjul FC
2
1350
77
Diego Matias Yedro
Ursvik IK
1
0
78
Adam Lilienberg
FC of Hässelby
1
90
79
Lukasz Kloda
Polonia Falcons FF
1
180
79
Nikolaos Vassiliadis
Råsunda IS
1
180
79
Theodor Lundgren
Ursvik IK
1
180
79
Emil Källström
Idrottsgatans BK
1
180
79
Harald From
Scandinavian Soccer IF United FC
1
180
79
Sheriff Bangura
Banjul FC
1
180
79
Julles Diallo
Banjul FC
1
180
86
Victor Kisfaludy
Scandinavian Soccer IF United FC
1
270
86
Gustav Glimt Jensen
Scandinavian Soccer IF United FC
1
270
86
Erik Risberg
Scandinavian Soccer IF United FC
1
270
86
Axel Laurasson
Råsunda IS
1
270
86
Mårten Nyberg
IF Lokomotiv Blackeberg
1
270
86
Dawid Wiśniewski
Polonia Falcons FF
1
270
92
Pontus Engren
FC of Hässelby
1
450
92
Grzegorz Wojczuk
Polonia Falcons FF
1
450
92
Simon Silberman
Scandinavian Soccer IF United FC
1
450
92
Anwar Jeylani Ahmed
Qaran IKF
1
450
96
John Malmström
Bromstens IK
1
540
96
Philip Eriksson Locklund
FC of Hässelby
1
540
96
Jonatan Holm
IF Lokomotiv Blackeberg
1
540
99
Fredrik Jansson
Råsunda IS
1
630
99
Ebrima Touray
Banjul FC
1
630
99
Abdisalam Jama Hassan
Qaran IKF
1
630
102
Abdulkadir Bulhan
Qaran IKF
1
720
102
Harun Warsame
Qaran IKF
1
720
102
Senay Medhanie Andemicael
Ursvik IK
1
720
102
Filip Herrstedt
Idrottsgatans BK
1
720
102
David Hansson
Ursvik IK
1
720
102
Kieran Scafe
Ursvik IK
1
720
108
Marcus Östergren
Scandinavian Soccer IF United FC
1
810
108
Momodou Jallow
Banjul FC
1
810
108
Kamil Kurzydlo
Polonia Falcons FF
1
810
108
Marek Gulik
Polonia Falcons FF
1
810
108
Carl-Magnus Nilson
FC of Hässelby
1
810
113
Viktor Åhlander Cevallos
IF Lokomotiv Blackeberg
1
900
113
Liban Abshir Mohamed
Råsunda IS
1
900
113
Leon Strömberg
Ursvik IK
1
900
116
Mattias Sandelius
Bromstens IK
1
990
117
Emil Dahlkvist
Scandinavian Soccer IF United FC
1
1080
117
Abdiwahab Ali Duale
Qaran IKF
1
1080
119
Walid Abou Hachem
Qaran IKF
1
1170
119
Abdi Ladif Mohamad Samatar
Qaran IKF
1
1170
119
Albin Ronqvist
Idrottsgatans BK
1
1170
119
Zico Lahijani
Råsunda IS
1
1170
119
Christoffer Sjölander
IF Lokomotiv Blackeberg
1
1170
119
Jakob Bodåker
FC of Hässelby
1
1170
119
Roffe Lipka
Polonia Falcons FF
1
1170
126
Adam Zuchowski
Polonia Falcons FF
1
1260
126
Jonas Einarsson
Bromstens IK
1
1260
126
Pontus Granström
Idrottsgatans BK
1
1260
129
Geedi Omar Hussein
Qaran IKF
1
1350
130
Markus Rosenlind
Bromstens IK
1
1440
131
Hamze Awil
Qaran IKF
1
1530