Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Skånes FF - Div.6 Sydöstra, övriga år
2011 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2012 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2013 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2014 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2015 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2016 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2017 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2018 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2019 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2020 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2021 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2022 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2023 Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Baskemölla IF
Borrby IF
Esperöds SK
Gröstorps IF
Kiviks AIF
Köpingebro IF
Lövestads IF
Rörums SK
Skivarps GoIF
Svenstorps IF
Vanstads IF
Öja FF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Viktor Rosberg
Vanstads IF
43
1980
2
Axel Andersson
Öja FF
32
1890
3
Emil Löfvall
Gröstorps IF
21
1710
4
Pontus Hansson
Skivarps GoIF
19
1800
5
Kevin Lindström
Skivarps GoIF
17
1890
5
Emil Persson
Esperöds SK
17
1890
7
Suad Mujkovic
Baskemölla IF
16
810
8
Emil Andersson
Lövestads IF
16
1890
9
Anton Persson
Gröstorps IF
15
1530
10
Ted Petrusson
Vanstads IF
15
1710
11
Hussein Al Gubbawy
Öja FF
14
1800
12
Alfred Andersson
Öja FF
13
1710
13
Simon Strid
Skivarps GoIF
12
1620
14
Rasmus Persson
Esperöds SK
12
1800
15
Stefan Pettersson
Kiviks AIF
12
1890
16
Linus Andersson
Svenstorps IF
11
1530
17
Martin Nilsson
Rörums SK
11
1620
18
Ingemar Pettersson
Öja FF
10
1980
19
Lukas Alberts
Kiviks AIF
9
990
20
Mattias Franzén Persson
Esperöds SK
9
1170
21
Andreas Ekstrand
Rörums SK
9
1350
22
Cristian Mårtensson
Vanstads IF
8
1350
23
Hugo Allar
Vanstads IF
8
1710
23
Anton Andersson
Öja FF
8
1710
25
Erik Larsson
Köpingebro IF
7
990
25
Erik Larsson
Öja FF
7
990
27
Mattias Sandell
Baskemölla IF
7
1080
28
Artur Lindahl
Öja FF
7
1800
29
Jimmy Hansson
Rörums SK
7
1980
30
Hampus Nordahl
Gröstorps IF
6
810
31
Rickard Andersson
Lövestads IF
6
1170
32
Yaroslav Haiduk
Skivarps GoIF
6
1440
32
Edvin Nilsson
Vanstads IF
6
1440
34
Mattias Persson
Kiviks AIF
6
1530
35
Jens Larsson
Köpingebro IF
6
1800
35
Marcus Sassersson
Borrby IF
6
1800
37
Filip Fening Sönnichsen
Köpingebro IF
5
810
38
Philip Hansson
Skivarps GoIF
5
1170
39
Jakob Mårtensson
Borrby IF
5
1620
39
Mohamed Nour Fadila
Rörums SK
5
1620
41
Filip Måbring
Esperöds SK
4
990
41
Daniel Strand
Borrby IF
4
990
41
Dennis Alsén
Svenstorps IF
4
990
44
Elias Olsson
Svenstorps IF
4
1170
44
Johan Hansson
Borrby IF
4
1170
44
Erik Kardell Nilsson
Öja FF
4
1170
47
Lucas Henriksson
Esperöds SK
4
1260
48
Hugo Blixt
Borrby IF
4
1530
48
Hampus Erlandsson
Svenstorps IF
4
1530
50
Erik Fritz
Lövestads IF
4
1710
51
Bogi Einarsson
Skivarps GoIF
4
1800
51
Johannes Persson
Svenstorps IF
4
1800
51
Anton Klang
Gröstorps IF
4
1800
54
Hampus Kristensson
Borrby IF
4
1890
55
Dennis Persson
Svenstorps IF
3
720
56
Erdem Lalos
Skivarps GoIF
3
810
57
Axel Arvidsson
Borrby IF
3
900
58
Emil Engström
Svenstorps IF
3
990
59
Alexander Jönsson
Esperöds SK
3
1080
60
Alex Magnusson
Svenstorps IF
3
1170
61
Linus Oberlies
Vanstads IF
3
1440
61
Erik Henriksson
Rörums SK
3
1440
63
Oliver Brink
Rörums SK
3
1530
63
Hannes Henningsson
Lövestads IF
3
1530
65
Hampus Henningsson
Lövestads IF
3
1620
65
Dragan Adzaip
Baskemölla IF
3
1620
67
Måns Persson
Svenstorps IF
3
1710
68
Axel Rosberg
Vanstads IF
3
1800
68
Kim Blohmé
Borrby IF
3
1800
70
Filip Nilsson
Rörums SK
3
1890
70
Niklas Ekstrand
Rörums SK
3
1890
70
Filip Tornberg
Gröstorps IF
3
1890
73
Markus Emilsson
Skivarps GoIF
2
180
74
Kasper Wallström
Skivarps GoIF
2
450
74
Melker Åkesson
Lövestads IF
2
450
74
Alex Carlsson
Vanstads IF
2
450
77
Viktor Gustafsson
Svenstorps IF
2
540
77
Linus Jönsson
Köpingebro IF
2
540
79
Philip Lindström
Svenstorps IF
2
810
80
Anton Nilsson
Köpingebro IF
2
900
81
Oscar Zareba
Svenstorps IF
2
990
81
Oskar Anderberg
Öja FF
2
990
83
Felix Andersson
Svenstorps IF
2
1080
84
Linus Dehman
Öja FF
2
1170
85
Abdi Ibrahim
Svenstorps IF
2
1440
85
Ludvig Blixt
Borrby IF
2
1440
85
Robin Ekström
Gröstorps IF
2
1440
88
Olof Persson
Skivarps GoIF
2
1530
89
Johan Sassersson
Borrby IF
2
1620
89
Linus Knutsson
Borrby IF
2
1620
89
Timothy Peter Harvey
Köpingebro IF
2
1620
92
Elias Karmehed
Gröstorps IF
2
1710
92
Edvin Carmfors
Öja FF
2
1710
92
Ahmad Loutfe
Rörums SK
2
1710
92
Anton Boman
Kiviks AIF
2
1710
92
Sebastian Nilsson
Kiviks AIF
2
1710
97
Joel Björk
Esperöds SK
2
1800
97
Oscar Andersson
Esperöds SK
2
1800
97
Daniel Hillviken
Baskemölla IF
2
1800
100
Tobias Tjörnby
Öja FF
2
1890
100
Oskar Wiberg
Kiviks AIF
2
1890
102
Daniel Pettersson
Öja FF
2
1980
103
Edo Hodzic
Baskemölla IF
1
90
104
Rikard Berndin
Köpingebro IF
1
180
105
Johan Ahl
Köpingebro IF
1
270
105
Alexander Kronström
Borrby IF
1
270
105
Benjamin Axel Kovacevic
Lövestads IF
1
270
108
André Lindblad
Svenstorps IF
1
360
108
Fredrik Persson
Köpingebro IF
1
360
108
Ulf Johansson
Gröstorps IF
1
360
108
Ali Hassani
Baskemölla IF
1
360
112
Kristian Nilsson
Kiviks AIF
1
450
112
Johan Haväng
Lövestads IF
1
450
114
Basel Hadire
Svenstorps IF
1
540
114
Jacob Rickard
Svenstorps IF
1
540
114
Timmy Buhre
Kiviks AIF
1
540
114
Ludvig Svensson
Esperöds SK
1
540
114
Magnus Rask
Lövestads IF
1
540
119
Jonatan Jonsson Larsson
Kiviks AIF
1
630
119
Johan Sundling
Rörums SK
1
630
119
Viktor Persson
Öja FF
1
630
119
Olof Persson
Vanstads IF
1
630
123
Sören Simonsen
Köpingebro IF
1
720
123
Emil Andersson
Kiviks AIF
1
720
125
Philip Johansson
Rörums SK
1
810
125
Kevin Sandström
Vanstads IF
1
810
125
Ali Shafa Hassani
Baskemölla IF
1
810
128
Andreas Granell
Vanstads IF
1
900
128
Bahram Shafi
Lövestads IF
1
900
128
Jonatan Olsson
Esperöds SK
1
900
131
Christopher Lindblad
Esperöds SK
1
990
131
Truls Landgren
Öja FF
1
990
131
Arvid Forslund Krüger
Gröstorps IF
1
990
134
Jonas Pettersson
Rörums SK
1
1170
135
Ponthus Nilsson
Esperöds SK
1
1260
135
Benny Mårtensson
Lövestads IF
1
1260
137
William Andersson
Lövestads IF
1
1350
137
Adam Lundstedt
Kiviks AIF
1
1350
137
William Körner
Öja FF
1
1350
137
Albin Lagerqvist
Köpingebro IF
1
1350
137
Qodrat Nazari
Baskemölla IF
1
1350
137
Reza Hosseini
Baskemölla IF
1
1350
143
Andreas Aronsson
Köpingebro IF
1
1440
143
Kim Sjölin
Gröstorps IF
1
1440
143
Rasmus Alexandersson
Lövestads IF
1
1440
143
Andreas Sippola
Skivarps GoIF
1
1440
143
Oskar Jeppsson
Skivarps GoIF
1
1440
143
Simon Engström
Svenstorps IF
1
1440
149
Kevin Mathisson
Skivarps GoIF
1
1530
149
Tom Kjellman
Rörums SK
1
1530
151
Ali Ghalandari
Baskemölla IF
1
1620
152
Noak Karlsson
Gröstorps IF
1
1710
152
William Hansson
Gröstorps IF
1
1710
152
Kasper Olsson
Köpingebro IF
1
1710
152
Alex Olsson
Köpingebro IF
1
1710
152
Christoffer Wästerlund Persson
Lövestads IF
1
1710
152
Robin Persson
Vanstads IF
1
1710
158
Måns Nilsson
Gröstorps IF
1
1800
158
Carl Lennartsson
Gröstorps IF
1
1800
158
David Schön
Esperöds SK
1
1800
158
Mohsin Atai
Baskemölla IF
1
1800
162
André Persson
Lövestads IF
1
1890
163
Oliver Nilsson
Esperöds SK
1
1980
163
Jon Persson
Baskemölla IF
1
1980