Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar, övriga år
2011 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2012 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2013 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2014 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2015 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2016 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2017 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2018 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2019 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2020 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2021 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2022 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2023 Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Arvidstorps IK
Hasslövs IS
IS Örnia
Oskarström IS
Ränneslövs GIF
Simlångsdalens IF
Skogaby BK
Skottorps IF
Skuggan BoIS
Torup/Rydö FF
Trönninge IF
Unnaryds GoIF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Nehat Bregaj
Unnaryds GoIF
42
1980
2
Alexander Antonsson
Unnaryds GoIF
23
1710
3
Felix Johansson
Trönninge IF
20
1530
4
Daniel Oklöv
Torup/Rydö FF
20
1800
5
Johan Hansen
Skuggan BoIS
20
1890
6
Besart Mazreku
Skogaby BK
19
1710
7
Marcus Johansson
Simlångsdalens IF
16
1530
8
Simon Olsson
Skottorps IF
15
900
9
Nderim Peci
Skogaby BK
12
1350
10
Max Pihl
Oskarström IS
10
1440
10
Tobias Emanuelsson
Oskarström IS
10
1440
12
Elias Persson
Oskarström IS
10
1530
13
Joel Åkesson
Hasslövs IS
10
1620
14
Markus Tydell
Skuggan BoIS
9
720
15
Jakob Josefsson
IS Örnia
9
1170
16
Petter Gustafsson
Skottorps IF
8
1260
17
Felix Eriksson
Hasslövs IS
8
1530
18
Christopher Jönsson
Simlångsdalens IF
7
1080
19
Sebastian Elmgren
Skuggan BoIS
7
1260
20
Kaspar Svedenman
Simlångsdalens IF
7
1440
21
Simon Forsberg
Oskarström IS
7
1530
21
Jonathan Pfeiffer
Trönninge IF
7
1530
23
Melvin Simonsson
Unnaryds GoIF
7
1890
24
Denis Hodzic
IS Örnia
6
1350
25
Sven Robert Alexander Persson
Hasslövs IS
6
1440
25
Emil Hermansson
Hasslövs IS
6
1440
27
Olle Günther-Hanssen
Ränneslövs GIF
6
1530
28
Noak Nilsson
Ränneslövs GIF
6
1710
29
Ibrahim Adwan Ibrahim Zed
Skogaby BK
6
1800
29
Mikael Alm
Hasslövs IS
6
1800
31
Eric Stenberg
Trönninge IF
5
810
32
Niklas Blomquist
IS Örnia
5
1260
33
Niclas Johnsson
Torup/Rydö FF
5
1440
33
Oscar Gustafsson
Skottorps IF
5
1440
33
Roneil Chagas
Oskarström IS
5
1440
36
Noel Jönsson
Ränneslövs GIF
5
1530
36
Martin Bergman
Arvidstorps IK
5
1530
38
Simon Johansson
Torup/Rydö FF
5
1620
39
Jonatan Jacobsson
Skottorps IF
4
900
39
Antoine N'Guessan Kona
Arvidstorps IK
4
900
39
Sebastian Söderberg
Skuggan BoIS
4
900
42
Abdulrahman Kebbi
Arvidstorps IK
4
1440
42
Pontus Pettersson
IS Örnia
4
1440
44
Kewin Hansen
Skogaby BK
4
1530
44
Oliver Martinsson
Trönninge IF
4
1530
46
Filip Ragnarsson
Trönninge IF
4
1710
46
Peter Stangenfjord
Oskarström IS
4
1710
48
Filip Ek
Skuggan BoIS
4
1800
48
Albert Bengtsson
Hasslövs IS
4
1800
50
Jesper Johansson
Trönninge IF
4
1890
51
Oskar Nilsson
Skottorps IF
4
1980
52
Pontus Johansson
Skottorps IF
3
360
53
Anton Wilhelmsson
Unnaryds GoIF
3
450
53
Max Turnstedt
Trönninge IF
3
450
53
Tawa Suebsinsap
Arvidstorps IK
3
450
56
Sebastian Bertilsson Fåglum
Arvidstorps IK
3
540
56
Tim Hansson
Skottorps IF
3
540
58
Felix Uhrberg
Oskarström IS
3
630
59
Alexander Svensson
Simlångsdalens IF
3
720
59
Marcus Gustafsson
Simlångsdalens IF
3
720
61
Lukas Philipsson Andersson
Hasslövs IS
3
990
62
Emil Sjöholm Kytöharju
Torup/Rydö FF
3
1260
63
Andreas Gustafsson
Torup/Rydö FF
3
1440
64
Zackeus Andersson
Torup/Rydö FF
3
1530
65
Anton Augustsson
Simlångsdalens IF
3
1620
65
Simon Majberger
Oskarström IS
3
1620
67
Vildan Rashkaj
Unnaryds GoIF
3
1710
67
Bujar Mazreku
Skogaby BK
3
1710
69
Christian Johansson
Simlångsdalens IF
2
0
70
Lucas Pessoa de Carvalho
Trönninge IF
2
90
71
Jacob Schön
Hasslövs IS
2
360
72
Fredrik Johnsson
Hasslövs IS
2
630
72
Arnon Khamphuak
Skogaby BK
2
630
74
Isac Alm
Torup/Rydö FF
2
720
75
Theo Athanassiadis
Skogaby BK
2
810
75
Erik Wallentin
Oskarström IS
2
810
77
Magnus Nilsson
Ränneslövs GIF
2
900
78
Johan Larsson
IS Örnia
2
990
79
Loi Lagerberg
IS Örnia
2
1080
79
Andreas Andersson
IS Örnia
2
1080
79
Ademir Odobasic
Trönninge IF
2
1080
82
Jonas Kristiansson
Ränneslövs GIF
2
1350
82
Håkan Petersson
IS Örnia
2
1350
82
Victor Johansson Gunberg
Unnaryds GoIF
2
1350
85
Robert Koefoed
Skuggan BoIS
2
1440
86
Anton Runemyr
Unnaryds GoIF
2
1530
87
Erik Fredriksson
Unnaryds GoIF
2
1620
87
Emil Gustafsson
Skottorps IF
2
1620
89
Karl Nilsson
Ränneslövs GIF
2
1800
90
Lukas Tydell
Skuggan BoIS
2
1890
90
Daniel Andersson
Skogaby BK
2
1890
92
Nils Dick Markus Persson
Skuggan BoIS
1
0
93
Magnus Isaksson
Trönninge IF
1
90
93
Thomas Johansson
Oskarström IS
1
90
93
Anton Peyronsson
Unnaryds GoIF
1
90
93
Rasmus Samuelsson
Torup/Rydö FF
1
90
97
Hugo Eliasson
Oskarström IS
1
180
97
Anders Thid
Simlångsdalens IF
1
180
97
Zebulan Schilling
IS Örnia
1
180
97
Robin Badelt
Skuggan BoIS
1
180
97
Felix Karlsson
Ränneslövs GIF
1
180
97
Jonathan Fredman
Ränneslövs GIF
1
180
103
Drilon Ibishi
Trönninge IF
1
270
103
Nils Jadelind
IS Örnia
1
270
105
Elliot Petersson
Trönninge IF
1
360
105
Alexander Cato Midtvik
Hasslövs IS
1
360
107
Noak Potocki
Skogaby BK
1
450
107
Henrik Olsson
Ränneslövs GIF
1
450
107
Kenan Berisha
Arvidstorps IK
1
450
107
Oskar Elv
Unnaryds GoIF
1
450
107
Jimmy Palmin
Torup/Rydö FF
1
450
112
Viktor Henrysson
Oskarström IS
1
540
112
Carl-Tomas Stenberg
Trönninge IF
1
540
114
Khadar Mohamed HASSAN
Arvidstorps IK
1
630
114
Sean Lam
Unnaryds GoIF
1
630
116
Jörgen Wallén
Trönninge IF
1
720
117
Philip Ljungberg
Skuggan BoIS
1
810
118
Said Mohamad
Skogaby BK
1
900
118
Marcos Rocha Santana
Arvidstorps IK
1
900
120
John Wolff
Arvidstorps IK
1
990
120
Johan Sundström
Trönninge IF
1
990
120
Anton Nylander
Unnaryds GoIF
1
990
120
Linus Håkansson
Simlångsdalens IF
1
990
124
Jens Strömberg
Ränneslövs GIF
1
1080
125
Karl Feldt Olén
Arvidstorps IK
1
1170
125
Johan Agnvall
Skottorps IF
1
1170
127
Jesper Fredriksson
Simlångsdalens IF
1
1260
127
Gabriel Bekassy Fritzson
IS Örnia
1
1260
127
Ola Unosson
Skogaby BK
1
1260
127
Joakim Larsson
Skuggan BoIS
1
1260
131
Ukshin Tahiraj
Oskarström IS
1
1350
131
Emil Falkevik
IS Örnia
1
1350
131
Anton Martinsson
Simlångsdalens IF
1
1350
134
Burim Hyseni
IS Örnia
1
1440
134
Oliver Bengtsson
Torup/Rydö FF
1
1440
134
Martin Svensson
Skottorps IF
1
1440
134
Albin Andersson
Skogaby BK
1
1440
138
Hampus Jakobsson
Torup/Rydö FF
1
1530
139
Robin Jansson
Skuggan BoIS
1
1620
139
Arlind Klimenta
Skuggan BoIS
1
1620
139
Filip Jönsson
Skogaby BK
1
1620
139
Alexander Leandersson Lynne
Hasslövs IS
1
1620
143
Lucas Lundin
Skuggan BoIS
1
1710
143
Marcelo Rocha Santana
Arvidstorps IK
1
1710
143
Johan Tageson
Ränneslövs GIF
1
1710
143
Jesper Wahlgren
Simlångsdalens IF
1
1710
143
Albin Fast
Simlångsdalens IF
1
1710
143
Fredrik Granfeldt
Simlångsdalens IF
1
1710
143
Oskar Moberg
Skottorps IF
1
1710
143
Eric Lindberg
Skottorps IF
1
1710
151
Erik Moberg
Skottorps IF
1
1800
151
Johan Bruhn
Trönninge IF
1
1800
153
Jimmie Karlsson
Oskarström IS
1
1890
154
Mantas Nedzveckas
Torup/Rydö FF
1
1980