Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam, övriga år
2011 Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
2013 Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
2014 Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
2015 Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
2016 Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
2018 Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
2019 Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
2020 Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
2022 Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Bäckebo GOIF
Emmaboda IS B
Färjestadens GOIF B
IFK Borgholm
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
Kalmar Södra/Hossmo
Kristianopels GoIF
Nättraby GoIF B
Smedby BoIK/Trekantens IF
Team Södermöre B
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2013
2014
2015
2016
2018
2019
2020
2022
 
Skytteliga
Rank
Spelare
Lag
Mål
Speltid
1
Frida Sjögren
Smedby BoIK/Trekantens IF
30
1620
2
Josefin Nilsson
IFK Borgholm
28
1440
3
Lina Thor
Kalmar Södra/Hossmo
20
1170
4
Filippa Bojfors
Kalmar Södra/Hossmo
19
1170
5
Julia Ekelin
Färjestadens GOIF B
16
990
6
Ida Nilsson
IFK Borgholm
16
1440
7
Jane Kiram
Smedby BoIK/Trekantens IF
12
1530
8
Wilma Persson
Smedby BoIK/Trekantens IF
10
1350
8
Amanda Borg
Smedby BoIK/Trekantens IF
10
1350
10
Ellinor Zakrisson
Emmaboda IS B
7
630
11
Wilma Matzewska
Kalmar Södra/Hossmo
7
900
12
Jennifer Ekelöf
Kristianopels GoIF
7
990
13
Nicolina Rikardsson
Team Södermöre B
7
1170
14
Melissa Olsson
Team Södermöre B
6
360
15
Eva Smit
Emmaboda IS B
6
540
16
Moa Wallman
Smedby BoIK/Trekantens IF
6
1530
16
Lovisa Johansson
Kristianopels GoIF
6
1530
18
Clara Folkesson
IFK Borgholm
6
1620
19
Shaida Dodkanlou
Emmaboda IS B
5
270
20
Emelie Joelsson
Emmaboda IS B
5
360
21
Emelie Zakrisson
Emmaboda IS B
5
630
21
Emelie Karlsson
Kalmar Södra/Hossmo
5
630
23
Emelié Hyberneth
Emmaboda IS B
5
810
24
Debora Biniam Iyassu
Bäckebo GOIF
5
900
25
Emilia Hansson
Nättraby GoIF B
5
1080
26
Julia Karlsson
Kristianopels GoIF
5
1350
27
Louise Erlandsson
Smedby BoIK/Trekantens IF
4
180
27
Ebba Larsson
Färjestadens GOIF B
4
180
29
Lisa Martinsson
Team Södermöre B
4
450
30
Era Ahlex
Emmaboda IS B
4
630
31
Ellen Andersson
Team Södermöre B
4
990
32
Sarah-Lee Claesson
Kristianopels GoIF
4
1080
33
Alma Svensson
Kalmar Södra/Hossmo
4
1440
34
Elin Persson
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
3
90
34
Simone Vernersson
Färjestadens GOIF B
3
90
36
Tilda Borg
Kalmar Södra/Hossmo
3
180
36
Sandra Berg
Emmaboda IS B
3
180
38
Ronja Berg
Emmaboda IS B
3
270
38
Wilma Hejdenberg
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
3
270
38
Emmy Blomberg
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
3
270
41
Andrea Mirehag
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
3
360
42
Julia Tingström
Nättraby GoIF B
3
450
42
Maja Bjurhem
Nättraby GoIF B
3
450
44
Pernilla Björnteg
Bäckebo GOIF
3
540
44
Tova Lindeborg
Färjestadens GOIF B
3
540
46
Emmie Ragnarsson
Smedby BoIK/Trekantens IF
3
630
46
Kajsa Klope
Färjestadens GOIF B
3
630
48
Matea Corkovic
IFK Borgholm
3
720
49
Sara Johansson
Kristianopels GoIF
3
900
50
Anna Fredriksson
Kalmar Södra/Hossmo
3
990
50
Tilde Elgborn
Emmaboda IS B
3
990
50
Elin Håkansson
Nättraby GoIF B
3
990
53
Hanna Johansson Nilsson
Bäckebo GOIF
3
1080
53
Matilda Mårtensson
Färjestadens GOIF B
3
1080
55
Lina Göljén
Kalmar Södra/Hossmo
3
1170
55
Frida Andersson
Emmaboda IS B
3
1170
57
Ellen Adolfsson
Kalmar Södra/Hossmo
3
1260
57
Rebecca Bolin
Smedby BoIK/Trekantens IF
3
1260
59
Moa Westerlund
Färjestadens GOIF B
2
90
59
Alma Sternegård
Emmaboda IS B
2
90
59
Magda Sjösten
Nättraby GoIF B
2
90
62
Camilla Näslund
Färjestadens GOIF B
2
180
63
Clara Kronberg
Nättraby GoIF B
2
270
64
Tova Ek
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
2
360
65
Moa Björnstedt
Färjestadens GOIF B
2
630
66
Cassandra Olofsson
Färjestadens GOIF B
2
720
67
Izabell Hansson
Nättraby GoIF B
2
900
68
Clara Vigstedt
Bäckebo GOIF
2
990
69
Frida Karlsson
Kristianopels GoIF
2
1170
70
Amanda Johansson Nilsson
Bäckebo GOIF
2
1440
71
Anna Nyman
IFK Borgholm
2
1530
72
Sabina Wallin
Smedby BoIK/Trekantens IF
1
90
72
Tristan Corneil
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
90
72
Linnea Lang
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
90
72
Maja Sjölund
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
90
72
Paulina Madeling
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
90
72
Clara Nyberg
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
90
78
Anna Häggbring
Bäckebo GOIF
1
180
78
Moa Berglund
Emmaboda IS B
1
180
80
Sandra Israelsson
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
270
80
Moa Claesson
Emmaboda IS B
1
270
80
Cornelia Ottosson Högberg
Färjestadens GOIF B
1
270
83
Lisa Malmström
Färjestadens GOIF B
1
360
83
Emilia Nilsson
Färjestadens GOIF B
1
360
83
Ronja Lundbergs
Nättraby GoIF B
1
360
83
Ida Kummel
Nättraby GoIF B
1
360
83
Ebba Ryd
Nättraby GoIF B
1
360
83
Evelina Kihlbert
Nättraby GoIF B
1
360
83
Lovisa Peilot
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
360
90
Fannie Kronström
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
450
90
Nicole Gunnarsson
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
450
90
Maja Larsson
Team Södermöre B
1
450
93
Angelica Andersson
Smedby BoIK/Trekantens IF
1
540
93
Ebba Johansson
Kristianopels GoIF
1
540
93
Jhenna Lindblom
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
540
93
Alicia Carlbrant
Nättraby GoIF B
1
540
97
Tea Gustavsson
Emmaboda IS B
1
630
97
Thilde Fredriksson
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
630
97
Alma Widell
Färjestadens GOIF B
1
630
100
Smilla Olsson
Kristianopels GoIF
1
720
100
Alva Karlsson
Nättraby GoIF B
1
720
102
Ellen Sundquist
Nättraby GoIF B
1
810
102
Tilde Emilsson
IFK Kalmar/Lindsdals IF B
1
810
102
Elin Axflo
Färjestadens GOIF B
1
810
102
Emmy Oscarsson
Färjestadens GOIF B
1
810
102
Josefine Östersten
Team Södermöre B
1
810
107
Amanda Petersson
IFK Borgholm
1
900
108
Anna Alfredsson
IFK Borgholm
1
990
108
Louise Harrysson
Team Södermöre B
1
990
108
Sabina Andersson
Kristianopels GoIF
1
990
108
Malin Hellenberg
Kalmar Södra/Hossmo
1
990
112
Tuva Rydström
Kalmar Södra/Hossmo
1
1080
112
Julia Silverstrand
IFK Borgholm
1
1080
114
Jonna Svensson
Team Södermöre B
1
1170
115
Linnéa Heinrich
IFK Borgholm
1
1260
115
Sofia Johansson
Kristianopels GoIF
1
1260
115
Tuva Annerbrink
Färjestadens GOIF B
1
1260
115
Belinda Nilsson
Nättraby GoIF B
1
1260
119
Wilma Svensson
Kristianopels GoIF
1
1350
119
Julia Hagberg
Kalmar Södra/Hossmo
1
1350
121
Moa Petersén
Team Södermöre B
1
1440
121
Lovisa Lunn
Smedby BoIK/Trekantens IF
1
1440
123
Ida Wallman
Smedby BoIK/Trekantens IF
1
1530
123
Veronica Olausson
Kristianopels GoIF
1
1530
125
Sabrina Petersson
IFK Borgholm
1
1620