Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Hallands FF - Div. 5 Herrar, övriga år
2015 Hallands FF - Div. 5 Herrar
2016 Hallands FF - Div. 5 Herrar
2017 Hallands FF - Div. 5 Herrar
2018 Hallands FF - Div. 5 Herrar
2019 Hallands FF - Div. 5 Herrar
2020 Hallands FF - Div. 5 Herrar
2021 Hallands FF - Div. 5 Herrar
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Alets IK
Galtabäcks BK
Getinge IF
HÅFF
IF Böljan
IF Centern
IS Halmia Academy
Lilla Tjärby IK
Löftadalens IF
Rinia IF
Skrea IF
Sperlingsholms IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Hallands FF - Div. 5 Herrar
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Joakim Jansson
Sperlingsholms IF
10
1
1350
2
Pontus Bolin
Löftadalens IF
10
0
1620
3
Rikard Andreasson
Sperlingsholms IF
8
1
1440
4
Robin Hultberg
HÅFF
7
1
720
4
Anton Persson
Skrea IF
7
1
1710
6
Granit Ademi
Rinia IF
7
0
1710
7
Muhamed 'Muki' Habibi
Rinia IF
6
1
1440
7
Jonathan Ekvall
Galtabäcks BK
6
1
1530
9
Andreas Johansson
HÅFF
6
0
1800
9
Florent Osmani
Rinia IF
6
0
1440
9
Driton Xhemajli
Rinia IF
6
0
1710
9
Victor Johnsson
Skrea IF
6
0
1620
9
Haikel Kalboussi Galles
Getinge IF
6
0
1170
9
David Wetterlund
Sperlingsholms IF
6
0
1710
9
Bénédikt Guimson Unsila
IS Halmia Academy
6
0
1890
9
Hasanain Nazar Abid
IS Halmia Academy
6
0
1440
17
Adnan Osmani
Getinge IF
5
1
1170
17
Valmir Haxha
Rinia IF
5
1
810
19
Kenan Karabaxhak
Rinia IF
5
0
1260
19
Daniel Svensson
Galtabäcks BK
5
0
1350
19
Axel Gustafsson
Getinge IF
5
0
1620
19
Charlie Sandklef
Skrea IF
5
0
1710
19
Simon Vedin
Lilla Tjärby IK
5
0
1710
19
Victor Johansson
Lilla Tjärby IK
5
0
720
19
Sebastian Ekström Strömberg
Alets IK
5
0
1800
19
Jeton Xhemajli
Rinia IF
5
0
540
19
Henrik Otterström
Sperlingsholms IF
5
0
1440
28
Erik Höjman
Sperlingsholms IF
4
1
1710
28
Kenan Covrk
IS Halmia Academy
4
1
1440
28
Johan Torstensson
Galtabäcks BK
4
1
1620
28
Hugo Thörnqvist
HÅFF
4
1
1260
28
Osman Zein
Rinia IF
4
1
1710
28
Staffan Hugosson
Löftadalens IF
4
1
810
34
Ervin Ribic
IF Centern
4
0
810
34
Mattias Hallengärd
Löftadalens IF
4
0
1620
34
Daniel Gunnarsson
Löftadalens IF
4
0
1440
34
Carl Gottfridsson
IF Centern
4
0
1620
34
Tobias Lager
HÅFF
4
0
1710
34
Hampus Andersson
HÅFF
4
0
630
34
Robin Wagnemark
Lilla Tjärby IK
4
0
1080
34
Christoffer Johansson
Skrea IF
4
0
1620
34
Jacob Haraldsson
Skrea IF
4
0
810
34
Daniel Karlsson
Sperlingsholms IF
4
0
1080
44
Fatos Rama
Sperlingsholms IF
3
1
540
44
Filip Milosavljevic
Getinge IF
3
1
720
44
Mahad Ibrahim Hussen
Galtabäcks BK
3
1
180
44
Alex Johansson
Alets IK
3
1
450
44
Filip Håkansson
IF Centern
3
1
1260
44
Burim Qallaki
Rinia IF
3
1
1080
50
Ekrem Osmani
Rinia IF
3
0
810
50
Enis Bekteshi
Rinia IF
3
0
1800
50
Pontus Ekman
IF Centern
3
0
1260
50
Andreas Nilsson
IF Centern
3
0
1170
50
Mohamed Rashid Mohamud Aadan
IF Centern
3
0
990
50
Christopher Winroth
HÅFF
3
0
990
50
Oscar Mattson
HÅFF
3
0
810
50
Jacob Borgstrand
IF Centern
3
0
1710
50
Christian Strömberg
HÅFF
3
0
630
50
Markus Benjaminsson
HÅFF
3
0
450
50
Sebastian Ekvall
Galtabäcks BK
3
0
1800
50
Victor Johnsson Haahr
Alets IK
3
0
1440
50
Daniel Andersson
Alets IK
3
0
1350
50
Tobias Kripe
Alets IK
3
0
1170
50
Wilfredo Cabrera Hernandez
Alets IK
3
0
180
50
Toni Persson
Alets IK
3
0
1530
50
Anton Herrstedt
Lilla Tjärby IK
3
0
1620
50
Samuel Bengtsson
Skrea IF
3
0
810
50
Viktor Johansson
Skrea IF
3
0
720
50
Zackarias Hansson
Skrea IF
3
0
630
50
Felix Henricsson
Getinge IF
3
0
1440
50
Fitim Dibrani
Getinge IF
3
0
1260
50
Valmir Ahmeti
Getinge IF
3
0
1260
50
Sebastian Ceder
Getinge IF
3
0
630
50
Linus Tisell
Getinge IF
3
0
1170
50
Robin Hansson
Skrea IF
3
0
720
50
Jonatan Andersson
Skrea IF
3
0
1440
50
Filip Nilsson
Sperlingsholms IF
3
0
990
50
Henrik Pålsson
Sperlingsholms IF
3
0
720
50
Patrik Jansson
Sperlingsholms IF
3
0
1530
50
Albin Frejd
IS Halmia Academy
3
0
1890
50
Anton Karlsson
IS Halmia Academy
3
0
1170
82
Bilal Meho
Rinia IF
2
1
90
82
Milos Vrsajko
Getinge IF
2
1
1800
82
Filip Davidsson
Löftadalens IF
2
1
1620
85
Hamdi Sejdiu
Rinia IF
2
0
1080
85
Anton Bolin
Löftadalens IF
2
0
1890
85
Daniel Lassagård
HÅFF
2
0
450
85
Robin Johansson
Galtabäcks BK
2
0
360
85
Anton Andersson
IF Centern
2
0
1440
85
Dennis Windahl
IF Centern
2
0
1260
85
Linus Olsson
IF Centern
2
0
1170
85
Albin Gustafsson
Getinge IF
2
0
450
85
Kenny Hagberg
Skrea IF
2
0
630
85
Khoudor El Laham
Getinge IF
2
0
1170
85
Robin Andreasson
Skrea IF
2
0
1170
85
Elias Gustavsson
Skrea IF
2
0
1080
85
Rasmus Jörgensen
Skrea IF
2
0
1800
85
Erik Johansson
Skrea IF
2
0
810
85
Felix Pettersson
Lilla Tjärby IK
2
0
1530
85
Emil Jönsson
Lilla Tjärby IK
2
0
1530
85
Dennis Wernebäck
Lilla Tjärby IK
2
0
1710
85
Vidar Rydell
Galtabäcks BK
2
0
1890
85
Alexander Tengnäs
Alets IK
2
0
1710
85
Pontus Andersson
Alets IK
2
0
1620
85
Adam Johansson
Lilla Tjärby IK
2
0
1980
85
Albin Johansson
Lilla Tjärby IK
2
0
1980
85
Jonatan Alvérus
Alets IK
2
0
180
85
Hampus Westerberg
Alets IK
2
0
1890
85
Parleman Araden
Alets IK
2
0
1890
85
Pontus Runesson
Alets IK
2
0
1800
85
Arbnor Osmani
Rinia IF
2
0
180
85
Oscar Ericsson
IS Halmia Academy
2
0
1710
85
Simon Lago
Sperlingsholms IF
2
0
1620
85
Shafai Ali Raza
Sperlingsholms IF
2
0
180
115
Anton Jonsson
Alets IK
1
1
720
115
Adam Löfwander
Löftadalens IF
1
1
1260
115
Ali Alawia
Rinia IF
1
1
1260
115
Gentrit Ademi
Rinia IF
1
1
1170
119
Emir Beshiri
Rinia IF
1
0
720
119
Joachim Klinthov
Löftadalens IF
1
0
1620
119
Mathias Johannesson
Löftadalens IF
1
0
900
119
Johan Gunnarsson
Löftadalens IF
1
0
1890
119
Benjamin Mattsson
Löftadalens IF
1
0
630
119
Patrick Carlsson
Löftadalens IF
1
0
90
119
Martin Berntsson
Löftadalens IF
1
0
270
119
Emil Gunnarsson
Löftadalens IF
1
0
270
119
Jonas Stigsson
Löftadalens IF
1
0
180
119
Samuel Johansson
Löftadalens IF
1
0
180
119
Adel Radjab Adel
IF Centern
1
0
540
119
Sebastian Söderberg
IF Centern
1
0
450
119
Pontus Nilsson
IF Centern
1
0
90
119
Joshua Lekies Ring
IF Böljan
1
0
90
119
Julius Björkengren
IF Böljan
1
0
180
119
Hugo Bengtsson
IF Böljan
1
0
360
119
Christofer Bengtsson
IF Böljan
1
0
270
119
Jonas Lindfors
Löftadalens IF
1
0
0
119
Samuel Karlsson
Löftadalens IF
1
0
1260
119
John Wilson
IF Centern
1
0
900
119
Henry Strandh
IF Centern
1
0
990
119
Felix Persson
IF Centern
1
0
1620
119
Patrik Thörnqvist
HÅFF
1
0
90
119
Johan Beike
IF Centern
1
0
1800
119
Oskar Boman
HÅFF
1
0
810
119
Oscar Perlinger
HÅFF
1
0
990
119
Christoffer Bengtsson
HÅFF
1
0
990
119
Jakob Nordin
HÅFF
1
0
270
119
Niclas Christopher Stelander
HÅFF
1
0
180
119
Gabriel Karlsson
HÅFF
1
0
1890
119
Anton Brorsson Bodiroza
HÅFF
1
0
1440
119
Nicke Wallin
HÅFF
1
0
1350
119
Oliver Möller
HÅFF
1
0
1800
119
Oskar Persson
Galtabäcks BK
1
0
1440
119
Fredrik Åkesson
Galtabäcks BK
1
0
1260
119
Samuel Svensson
Galtabäcks BK
1
0
810
119
Emanuel Börjesson
Galtabäcks BK
1
0
720
119
Johan Tuvendal
Galtabäcks BK
1
0
540
119
Marcus Tullgren
Alets IK
1
0
540
119
Felix Karlsson
Alets IK
1
0
1440
119
Robin Andreasson
Alets IK
1
0
270
119
Petter Paulsson
Alets IK
1
0
360
119
Emil Bystedt
Alets IK
1
0
1890
119
Gustav Karlsson
Lilla Tjärby IK
1
0
1890
119
Andrée Pettersson
Lilla Tjärby IK
1
0
1800
119
Gustav Hillert
Galtabäcks BK
1
0
180
119
Jesper Johansson
Galtabäcks BK
1
0
90
119
Daniel Hellsten
Lilla Tjärby IK
1
0
540
119
Leo Axelsson
Lilla Tjärby IK
1
0
270
119
Mohammad Rashed Amini
Lilla Tjärby IK
1
0
0
119
Lucas Pettersson
Lilla Tjärby IK
1
0
180
119
Samuel Bjärnklint
Getinge IF
1
0
900
119
Roberto Skoglund
Skrea IF
1
0
1800
119
Axel Persson
Skrea IF
1
0
1980
119
Elof Persson
Skrea IF
1
0
90
119
Haris Osmanagic
Getinge IF
1
0
90
119
Simon Winroth
Skrea IF
1
0
270
119
Gustav Andersson
Skrea IF
1
0
180
119
Ilir Tasimder
Getinge IF
1
0
540
119
Jonatan Andersson
Getinge IF
1
0
1620
119
Niklas Jönsson
Sperlingsholms IF
1
0
540
119
Alexander Jönsson
Sperlingsholms IF
1
0
810
119
Joel Harrysson
Sperlingsholms IF
1
0
180
119
Emil Lövestedt
Sperlingsholms IF
1
0
1350
119
Mustafa Omar
Rinia IF
1
0
180
119
Melker Petrelius
IS Halmia Academy
1
0
1170
119
Markus Rydeberg
IS Halmia Academy
1
0
1080
119
Anton Holmer
IS Halmia Academy
1
0
1080
119
Folke Petrelius
IS Halmia Academy
1
0
630
119
Adel Radjab Adel
IS Halmia Academy
1
0
540
119
Murtaza Akash
IS Halmia Academy
1
0
630
119
Agit Munzur Icen
IS Halmia Academy
1
0
180
119
Kheder Tomi
IS Halmia Academy
1
0
90
192
Mirko Mackic
IS Halmia Academy
0
1
540
192
Erik Ekelundh
Galtabäcks BK
0
1
540
192
Johannes Selvén
Galtabäcks BK
0
1
540