Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Div 2 Västra Götaland, herrar, övriga år
2005 Div 2 Västra Götaland, herrar
2006 Div 2 Västra Götaland, herrar
2007 Div 2 Västra Götaland, herrar
2008 Div 2 Västra Götaland, herrar
2009 Div 2 Västra Götaland, herrar
2010 Div 2 Västra Götaland, herrar
2011 Div 2 Västra Götaland, herrar
2012 Div 2 Västra Götaland, herrar
2013 Div 2 Västra Götaland, herrar
2014 Div 2 Västra Götaland, herrar
2015 Div 2 Västra Götaland, herrar
2016 Div 2 Västra Götaland, herrar
2017 Div 2 Västra Götaland, herrar
2018 Div 2 Västra Götaland, herrar
2019 Div 2 Västra Götaland, herrar
2020 Div 2 Västra Götaland, herrar
2021 Div 2 Västra Götaland, herrar
2022 Div 2 Västra Götaland, herrar
2023 Div 2 Västra Götaland, herrar
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Assyriska BK
BK Olympic
Eslövs BK
FC Rosengård 1917
Hittarps IK
IFK Malmö FK
IS Halmia
KSF Prespa Birlik
Onsala BK
Qviding FIF
Stafsinge IF
Ullareds IK
Vinbergs IF
Ängelholms FF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Div 2 Västra Götaland, herrar
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Egzon Sekiraca
FC Rosengård 1917
11
3
1548
2
Casper Persson
Stafsinge IF
10
0
1804
3
Jesper Carlsson
Stafsinge IF
9
1
2051
3
Filip Pivkovski
Ängelholms FF
9
1
2015
5
Zakaria Sawo
FC Rosengård 1917
9
0
1549
6
Kamal Barny
Hittarps IK
8
0
1876
6
Zemri Callaku
IS Halmia
8
0
1894
8
Noor Zadran
IFK Malmö FK
7
2
1532
9
Endrit Ibishi
Vinbergs IF
7
1
1479
9
Baris Hümmet
FC Rosengård 1917
7
1
1588
9
Anton Henningsson
Assyriska BK
7
1
2231
9
Sargon Cicek
Assyriska BK
7
1
1529
9
Ramsin Khoshaba Youkhanna
Assyriska BK
7
1
1427
14
Daniel Albano Neves
Assyriska BK
7
0
1568
14
Tobias Wahlberg
Ullareds IK
7
0
2114
16
Simon Ståhl
BK Olympic
6
1
1793
16
Daniel Stanisic
Assyriska BK
6
1
1099
18
Zia Sakirovski
FC Rosengård 1917
6
0
2065
18
David Stenblom
Hittarps IK
6
0
1517
18
John Nilsson
Ullareds IK
6
0
2163
18
Sebastian Heaver
Onsala BK
6
0
2160
18
Sadmir Zekovic
BK Olympic
6
0
2047
23
Joel Fogelberg
Ullareds IK
5
2
1393
23
Vladica Zlojutro
Hittarps IK
5
2
1650
25
Jonathan Olsson
Hittarps IK
5
1
978
25
Besart Zeqiri
Vinbergs IF
5
1
2022
25
Muamet Asanovski
KSF Prespa Birlik
5
1
458
25
Martynas Poderis
Eslövs BK
5
1
1801
29
Rassa Rahmani
BK Olympic
5
0
2097
29
Ardian Berisha
Vinbergs IF
5
0
929
29
Max Anderberg
Hittarps IK
5
0
2237
29
Hannes Cederholm
FC Rosengård 1917
5
0
2239
29
Oscar Ehner
Qviding FIF
5
0
2108
29
Fredrik Martinsson
Qviding FIF
5
0
2060
29
Robin Svensson
IFK Malmö FK
5
0
1962
36
Mustafa Ayoub
Assyriska BK
4
1
1483
36
David Asmar
Assyriska BK
4
1
2070
36
Arben Ajdarevic
Vinbergs IF
4
1
2045
36
Raslan Al Kurdi
IFK Malmö FK
4
1
1570
36
Mohamed Rahmé
IFK Malmö FK
4
1
981
36
Habib Issa
KSF Prespa Birlik
4
1
480
36
Rasmus Bengtsson
IS Halmia
4
1
1556
36
Jesper Örnberg
BK Olympic
4
1
1022
44
Almir Taletovic
BK Olympic
4
0
1721
44
Andreas Berg
Eslövs BK
4
0
2160
44
Viktor Nilsson
Eslövs BK
4
0
2076
44
Rasmus Sandell
Eslövs BK
4
0
1249
44
Jonathan Svensson
Ullareds IK
4
0
1917
44
Henrik Norrby
BK Olympic
4
0
1930
44
Kevin Robért
BK Olympic
4
0
2250
44
Patchicco Diallo
BK Olympic
4
0
2250
44
Emil Bengtsson
Stafsinge IF
4
0
1858
44
Samuel Olsson
Stafsinge IF
4
0
1700
44
Mladen Galambos
Stafsinge IF
4
0
1530
44
Omar Khattab
KSF Prespa Birlik
4
0
2030
44
Oskar Zubac
IFK Malmö FK
4
0
679
44
Martin Holm
IFK Malmö FK
4
0
2115
44
Jesper Lundberg
IFK Malmö FK
4
0
1670
44
Marcus Jönsson
IS Halmia
4
0
2043
44
Jesper Pettersson
Vinbergs IF
4
0
1536
44
Gabriel Garis
Assyriska BK
4
0
701
44
Sheriffdeen Abiodun Sulaimoh
Assyriska BK
4
0
1185
44
Josef Getachew
Ängelholms FF
4
0
1701
44
Marcus Eriksson
Ängelholms FF
4
0
1853
44
Björn Westerblad
Ängelholms FF
4
0
1913
44
Tonny Tindberg
IFK Malmö FK
4
0
1820
44
Almir Taletovic
IFK Malmö FK
4
0
1721
44
Alexander Engholm
Ängelholms FF
4
0
1389
44
Philip Cascalheira
FC Rosengård 1917
4
0
1403
70
Linus Fridolf
FC Rosengård 1917
3
1
2056
70
Pelle Rosenlind
Hittarps IK
3
1
1946
72
Peter Milata
Hittarps IK
3
0
1206
72
Dragos Daniel Farcas Lohan
Hittarps IK
3
0
1224
72
Johan Mårtensson
Vinbergs IF
3
0
2003
72
Joel Sibelius
Vinbergs IF
3
0
1653
72
Nemanja Tmusic
KSF Prespa Birlik
3
0
969
72
Simon Andersson
Vinbergs IF
3
0
1594
72
Filip Sibelius
Vinbergs IF
3
0
998
72
Anton Hallbäck
Ängelholms FF
3
0
2147
72
Edriss Hushmand
IFK Malmö FK
3
0
778
72
Filip Gavran
KSF Prespa Birlik
3
0
1176
72
Amel Lakota
KSF Prespa Birlik
3
0
1288
72
Ismael Hussein
FC Rosengård 1917
3
0
929
72
Oscar Nilsson Vilas
FC Rosengård 1917
3
0
1668
72
Johan Kjellberg
Qviding FIF
3
0
1026
72
Julius Lindberg
Qviding FIF
3
0
2042
72
Daniel Tidstrand
Qviding FIF
3
0
2227
72
Patrik Svensson
Qviding FIF
3
0
1516
72
Edvin Nilsson
Ängelholms FF
3
0
1906
72
Iset Thoma Hajrizaj
Assyriska BK
3
0
1017
72
Albin Malmlöf Johansson
Stafsinge IF
3
0
1899
72
Gustav Karlsson
Stafsinge IF
3
0
630
72
Christoffer Nogueira
Onsala BK
3
0
1440
72
Joackim Åberg
Onsala BK
3
0
2172
72
Emil Hansson
Ullareds IK
3
0
1567
72
Filip Kylli Nilsson
Stafsinge IF
3
0
1116
72
David Wallnedal
Ullareds IK
3
0
2234
72
Christoffer Litzell
Ullareds IK
3
0
2049
72
Adrian Hallsö
IS Halmia
3
0
2250
72
Filip Kylli Nilsson
Ullareds IK
3
0
1116
72
Daniel Layth
Eslövs BK
3
0
258
72
Ludvig Hegdal
Eslövs BK
3
0
1336
72
David Wendle
Eslövs BK
3
0
1942
104
Gustav Kadura
Qviding FIF
2
2
1459
105
Emil Rydström
Ängelholms FF
2
1
1355
105
Adam Golstrand
IFK Malmö FK
2
1
156
105
Daniel Björnberg
Hittarps IK
2
1
1635
105
Aloand Alzahawi
Ullareds IK
2
1
1644
105
Aloand Alzahawi
Stafsinge IF
2
1
1644
110
Edwin Jacobsson
Stafsinge IF
2
0
1513
110
Robin Carlsson
Ullareds IK
2
0
1200
110
Fredrik Haag
Stafsinge IF
2
0
779
110
Oliver Nåfors
Onsala BK
2
0
1993
110
Aron Nouicer
BK Olympic
2
0
2200
110
Victor Andersson
Onsala BK
2
0
2289
110
Adam Fogelblad
Onsala BK
2
0
1475
110
Victor Olofsson
Onsala BK
2
0
950
110
Jasmin Barucic
Stafsinge IF
2
0
1640
110
Mirson Hashani
Ullareds IK
2
0
1591
110
Elias Dehlryd
Stafsinge IF
2
0
1165
110
Rasmus Larsson
Ullareds IK
2
0
770
110
Jakob Nilsson
Ullareds IK
2
0
122
110
Albin Mazreku
IS Halmia
2
0
654
110
Erik Pålsson
IS Halmia
2
0
758
110
Emil Håkansson
IS Halmia
2
0
1506
110
Viktor Jarälv
IS Halmia
2
0
1113
110
Ola Lindh
IS Halmia
2
0
1754
110
Jasmin Barucic
IS Halmia
2
0
1640
110
Ronny Sabo
IS Halmia
2
0
1677
110
Granit Rushiti
Eslövs BK
2
0
1089
110
Terry Adadevoh Svensson
BK Olympic
2
0
897
110
Axel Håkansson
BK Olympic
2
0
1612
110
Kim Jeppsson
Eslövs BK
2
0
1074
110
Andreas Celind
Eslövs BK
2
0
381
110
Erik Ferman
IS Halmia
2
0
2031
110
Tobias Malm
Vinbergs IF
2
0
2131
110
Shemsedin Zabeli
KSF Prespa Birlik
2
0
846
110
Emil Grimbe
KSF Prespa Birlik
2
0
2265
110
Emil Sandström
KSF Prespa Birlik
2
0
1024
110
Nikola Tmusic
KSF Prespa Birlik
2
0
1170
110
Ibrahim Arifovic
KSF Prespa Birlik
2
0
450
110
Dragoljub Andjelkovic
KSF Prespa Birlik
2
0
920
110
Sandro Nalic
IFK Malmö FK
2
0
1385
110
Jamshed Asekzai
IFK Malmö FK
2
0
1502
110
Niklas Svensson
Ängelholms FF
2
0
2332
110
Amaro Nyass
Assyriska BK
2
0
71
110
Thierry Zahui
Assyriska BK
2
0
649
110
Hugo Nilsson
Assyriska BK
2
0
187
110
Linus Ohlsson
Qviding FIF
2
0
2092
110
Filip Olofsson
Qviding FIF
2
0
534
110
Granit Sherifi
FC Rosengård 1917
2
0
1153
110
Silvin Jakupi
FC Rosengård 1917
2
0
599
153
Mladen Kukrika
KSF Prespa Birlik
1
1
675
153
Nabil Hadrous
KSF Prespa Birlik
1
1
439
153
Anton Andersson
Vinbergs IF
1
1
2191
153
Nabil Hadrous
BK Olympic
1
1
439
153
Noel Törnqvist
IS Halmia
1
1
1980
158
Kosovar Sulejmani
Ullareds IK
1
0
1325
158
Osama Hassan
Ullareds IK
1
0
869
158
Mikael Mocevic Baggner
IS Halmia
1
0
923
158
Rasmus Andersson
IS Halmia
1
0
827
158
Melker Petrelius
IS Halmia
1
0
231
158
Oskar Gustafsson
IS Halmia
1
0
431
158
Osama Hassan
IS Halmia
1
0
869
158
Joel Nilsson
Ullareds IK
1
0
11
158
Sebastian Ekholm
Ullareds IK
1
0
2160
158
Jacob Hallberg
Ullareds IK
1
0
353
158
Robert Hansson
Ullareds IK
1
0
180
158
Daniel Johansson
Stafsinge IF
1
0
1170
158
Shkelqim Bllata Pantina
Ullareds IK
1
0
1084
158
Gustav Lundgren
Onsala BK
1
0
2195
158
Astrit Shabani
Onsala BK
1
0
274
158
Gustav Thilander
Onsala BK
1
0
360
158
Markus Koc
Onsala BK
1
0
109
158
Calvin Soberon
Onsala BK
1
0
326
158
Ervin Heremic
Onsala BK
1
0
1635
158
Arjan Osmani
Stafsinge IF
1
0
124
158
Victor Ericsson
Stafsinge IF
1
0
487
158
Martin Birgersson
Stafsinge IF
1
0
360
158
Torbjörn Johansson
Stafsinge IF
1
0
1077
158
Tobias Johansson
Onsala BK
1
0
1476
158
Sebastian Levinsson
Stafsinge IF
1
0
1495
158
Linus Silfverberg
BK Olympic
1
0
204
158
Jens Lynard
Eslövs BK
1
0
1755
158
Ted Sandberg
Eslövs BK
1
0
1669
158
Alexander Roos
BK Olympic
1
0
1186
158
Hannes Persson
Eslövs BK
1
0
526
158
Victor Brandqvist
Eslövs BK
1
0
431
158
Zakaria Zigaf Elfellah
Eslövs BK
1
0
526
158
Max Nordlinder
BK Olympic
1
0
287
158
Euron Rezniqi
Eslövs BK
1
0
73
158
Eldar Selimovic
Eslövs BK
1
0
308
158
Gustav Ferlenius
Eslövs BK
1
0
135
158
Johannes Prusky
Eslövs BK
1
0
175
158
Linus Persson
Eslövs BK
1
0
2340
158
Beck Dane Wallgård
Eslövs BK
1
0
2068
158
Kristoffer Kull
Vinbergs IF
1
0
614
158
Onur Körhan
KSF Prespa Birlik
1
0
178
158
Herman Johansson
Vinbergs IF
1
0
1353
158
Robin Thomasson
Vinbergs IF
1
0
1883
158
Kristoffer Thydell
IS Halmia
1
0
1811
158
Oliver Åkerman
Hittarps IK
1
0
524
158
Andreas Åström
IS Halmia
1
0
100
158
Mouhamed Fahs
Hittarps IK
1
0
1059
158
Johan Wester
Hittarps IK
1
0
1270
158
Walid Atta
Hittarps IK
1
0
366
158
Sanusi Naesae
KSF Prespa Birlik
1
0
1538
158
Gani Bunjaku
KSF Prespa Birlik
1
0
1230
158
Primus Swenson
KSF Prespa Birlik
1
0
730
158
Max Nordlinder
KSF Prespa Birlik
1
0
287
158
Patrick Nwadike
KSF Prespa Birlik
1
0
429
158
Jason Rindom
KSF Prespa Birlik
1
0
240
158
Ahmed-Diini Hassan Ahmed
KSF Prespa Birlik
1
0
289
158
Valjon Bajraktaraj
KSF Prespa Birlik
1
0
90
158
Victor Sköld
IFK Malmö FK
1
0
1469
158
Adi Hadzikadunic
IFK Malmö FK
1
0
1056
158
Dusan Mladenovic
KSF Prespa Birlik
1
0
900
158
Yonis Roble
KSF Prespa Birlik
1
0
470
158
Momcilo Dulovic
KSF Prespa Birlik
1
0
810
158
Philip Persson Lundgren
IFK Malmö FK
1
0
586
158
Ilir Tahiri
IFK Malmö FK
1
0
707
158
Gustav Nordström
IFK Malmö FK
1
0
333
158
Ronald Lubwama
FC Rosengård 1917
1
0
450
158
Rezen Tawfeeq
FC Rosengård 1917
1
0
695
158
Mohammad El-Kayed
FC Rosengård 1917
1
0
371
158
Almir Malicevic
FC Rosengård 1917
1
0
67
158
Mohamed Abdulkadir All-Haj
FC Rosengård 1917
1
0
180
158
Felix Stengarn
Qviding FIF
1
0
248
158
Christoffer Floman Randsalu
Qviding FIF
1
0
315
158
Dardan Burrniku
FC Rosengård 1917
1
0
1250
158
Noa Bernhardtz
Qviding FIF
1
0
1204
158
Chisomnazu Chika Chidi
Qviding FIF
1
0
1117
158
Sebastian Olsson
Qviding FIF
1
0
980
158
Ibrahima Bah
Qviding FIF
1
0
891
158
August Gustafsson Lohaprasert
Qviding FIF
1
0
615
158
Atakan Kinali
Qviding FIF
1
0
658
158
Patrik Wålemark
Qviding FIF
1
0
1798
158
Fonti Kanu
Assyriska BK
1
0
373
158
Abdulhakim Alsultan
Assyriska BK
1
0
850
158
Fuad Hyseni
Assyriska BK
1
0
645
158
Carl-Oscar Korenado
Assyriska BK
1
0
78
158
Astrit Shabani
Assyriska BK
1
0
274
158
Mattias Ucar
Assyriska BK
1
0
715
158
Mattias Kano
Assyriska BK
1
0
1165
158
Haidar Bejan
Assyriska BK
1
0
1016
158
Rasmus Strandberg
Ängelholms FF
1
0
1292
158
Stephan Olsson
Ängelholms FF
1
0
858
158
Lowe Ohlander
Ängelholms FF
1
0
851
158
Axel Olsson
Ängelholms FF
1
0
369
158
Erik Johansson
Ängelholms FF
1
0
61
158
Mikael Marques de Pombal Vivar
IFK Malmö FK
1
0
1784
252
Petter Björlund
Assyriska BK
0
1
1577
252
Ali Jasim
FC Rosengård 1917
0
1
1726
252
Kasper Alsén
FC Rosengård 1917
0
1
193
252
Blerim Gudjufi
FC Rosengård 1917
0
1
1800
252
Tobias Kristensson
Eslövs BK
0
1
203