Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Stockholms FF - Herrar 4 Norra, övriga år
2012 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2013 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2014 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2015 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2016 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2017 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2018 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2019 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2020 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2021 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2022 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2023 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2024 Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Övriga serier 2014
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Östra Svealand, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Norra
Skånes FF - Div.4 Södra
Skånes FF - Div.4 Västra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Smålands FF - Division 4 Elit Västra
Smålands FF - Division 4 Elit Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Norra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra A
Skånes FF - Div.5 Sydvästra B
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Nordvästra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Nordöstra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Mellersta Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 6 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Skånes FF - Div.6 Östra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 Huskvarna
Smålands FF - Div 6 Jönköping
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Nybro
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västerbottens FF - Div 6 norra herrar
Västerbottens FF - Div 6 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tidaholm
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Vårgårda
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Div 6 herr forts.
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Norra
Örebro Läns FF - Div. 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Norra
Östergötlands FF - Division 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Västra
Östergötlands FF - Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hälsinglands FF - Div. 7 Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Stockholms FF - Herrar 7 J
Stockholms FF - Herrar 7 K
Södermanlands FF - Div 7 Södra Herrar
Södermanlands FF - Div 7 Östra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 central herrar
Värmlands FF - Div 7 nordöstra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra A-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra B-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra A-Slutspel
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Upplands FF - Herr Div 9 Vår
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Div 1 Västra Götaland, damer
Div 1 Östra Götaland, damer
Bohusläns FF - Div.2 Damer Bohuslän/Dal
Gotlands FF - Division 2 Södra Svealand Damer
Göteborgs FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Division 2 Damer
Hälsinglands FF - Div. 2 Damer Södra Norrland
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Västra, damer
Skånes FF - Div.2 Östra, damer
Smålands FF - Div 2 Norra Dam
Smålands FF - Div 2 Sydvästra Dam
Smålands FF - Div 2 Sydöstra Dam
Stockholms FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Södra
Västmanlands FF - Division 2 Damer Norra Svealand
Östergötlands FF - Dam Division 2
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer Höst
Gestriklands FF - Division 3 Damer Vår
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Division 3 norra Damer
Hallands FF - Division 3 södra Damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Örebro Läns FF - Div. 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 4 Södra, Damer
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gestriklands FF - Division 4 Damer Höst
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Div 4 Damer Hösten
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Hälsinglands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Division 4 Norra, damer
Norrbottens FF - Division 4 Södra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 4 Hultsfred Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Tingsryd Dam
Smålands FF - Div 4 Torsås Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4 Västra
Upplands FF - Dam Div 4 Östra
Värmlands FF - Resultimafyran (div 4 damer)
Västerbottens FF - Div 4 norra damer
Västerbottens FF - Div 4 södra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer A-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer B-Slutspel
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Stockholms FF - Damer 5 C
Stockholms FF - Damer 5 D
Södermanlands FF - Division 5 Damer
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U 21 Finalspel
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra
Folksam U21 A-slutspel grp 1
Folksam U21 A-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 1
Folksam U21 B-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 3
Folksam U21 B-slutspel grp 4
Folksam U21 B-slutspel grp 5
Folksam U21 B-slutspel grp 6
Folksam U21 Superettan Norra
Folksam U21 Superettan Södra
U19 Allsvenskan Norra
U19 Allsvenskan Södra
U19 div.1 Norra Götaland
U19 div.1 Norrland
U19 div.1 Svealand
U19 div.1 Södra Götaland
U19-slutspel
Medelpads FF - Förkval U17 Allsvenskan Norrland
U17 Allsvenskan Mellersta
U17 Allsvenskan Norra
U17 Allsvenskan Södra
Kval till U17 Allsvenskan Grupp 1
Kval till U17 Allsvenskan Grupp 2
Norrbottens FF - U17 div.1 Norra Norrland
U17 div.1 Norra Svealand
U17 div.1 Södra Götaland
U17 div.1 Södra Norrland
U17 div.1 Västra Götaland
U17 div.1 Östra Götaland
U17-slutspel
Örebro Läns FF - U17 div.1 Södra Svealand
Herrar A EM-kval
Herrar A Landskamp
Herrar U21 Landskamp
Herrar U21 Playoff till EM
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P19 Landskamp
P18 3-nations i Norge
P18 Landskamp
P18 Portugal-turnering
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17 Landskamp (U17)
P17 Landskamp (U19)
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk Grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 Syrenka Cup
P16 Turnering Estland
P15 Landskamp
Lag
Blue Hill KF
Bollstanäs SK
Danderyds SK
Enebybergs IF
FF Täby City
Hässelby SK FF
IFK Vaxholm
Kista Galaxy FC
Kista SC
Rissne IF
Spånga IS FK
Viggbyholms IK FF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
2014
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Douglas Correia Rodrigues
Kista SC
11
3
1170
2
David Higgs
FF Täby City
11
1
1260
3
Carl Schubert
Enebybergs IF
8
1
1260
3
Mikael Houlst
Viggbyholms IK FF
8
1
1530
3
Engin Baran
Spånga IS FK
8
1
1260
6
Gustavo Vieira Borges
Kista SC
7
1
1440
6
Husam Al-Hakim
Kista SC
7
1
1710
6
Amine Mammar
Blue Hill KF
7
1
1440
9
Jacob Svanberg
FF Täby City
6
2
1530
10
Zlatko Tesic
Spånga IS FK
6
1
1800
11
Jan Tauer
Viggbyholms IK FF
6
0
1710
11
Denny Nordén
Viggbyholms IK FF
6
0
1620
11
Anton Johnsson
Viggbyholms IK FF
6
0
1530
11
Ola Grändås
Enebybergs IF
6
0
1800
11
William Rydman
Enebybergs IF
6
0
1710
11
Pierre Ahlberg
FF Täby City
6
0
1350
11
Stefan Dolkow
Bollstanäs SK
6
0
1530
11
Ionut Daniel Oprea
Kista SC
6
0
990
11
Mazdak Millares Sarraf
Blue Hill KF
6
0
1620
11
Serkan Sahin
Blue Hill KF
6
0
1800
11
Markus Tapani Haataja Bisander
Danderyds SK
6
0
900
11
Joseph Kayongo-Mutumba
Rissne IF
6
0
1800
23
Styrmir Erlendsson
Hässelby SK FF
5
1
1170
24
Manuel Walldén
Blue Hill KF
5
0
1620
24
André Bringner
Bollstanäs SK
5
0
1800
24
Daniel Melander
FF Täby City
5
0
1350
24
Jesper Kennerfalk
FF Täby City
5
0
1170
24
Martin Brogren
Viggbyholms IK FF
5
0
990
24
Kamran Nosrati Fashandi
Spånga IS FK
5
0
1260
30
Andreas Grönvik
Spånga IS FK
4
1
810
30
Leonard Edholm Fjellstad
Viggbyholms IK FF
4
1
450
30
Patrik Börjesson
IFK Vaxholm
4
1
1260
30
Ninos Yilmaz
Rissne IF
4
1
720
30
Gibou Chery
Rissne IF
4
1
1620
35
Patrick Kinni
Rissne IF
4
0
1530
35
Dobo Njie
Rissne IF
4
0
1800
35
Mikael Kulbay Holmkvist
Hässelby SK FF
4
0
540
35
Sezgin Sahin
Blue Hill KF
4
0
1440
35
Redwan Kahsay
Blue Hill KF
4
0
1170
35
Marcus Paananen
Danderyds SK
4
0
1620
35
Filmon Amanuel
Kista SC
4
0
990
35
Mikael Forssbeck
Bollstanäs SK
4
0
1890
35
Magnus Dahlberg
Bollstanäs SK
4
0
1350
35
Daniel Franzén
Bollstanäs SK
4
0
720
35
Marcus Kern Fahlander
Spånga IS FK
4
0
1890
35
Markus Blomquist
Spånga IS FK
4
0
1890
35
Oscar Maturana Vargas
Enebybergs IF
4
0
1170
35
Hassan Hamdan
Kista Galaxy FC
4
0
990
35
Abdala Mohamed
Kista Galaxy FC
4
0
810
35
Bashar Tancro Hussein
Kista Galaxy FC
4
0
810
51
Matteus Sezkir
Spånga IS FK
3
2
1350
52
André Grésillon
FF Täby City
3
1
1800
52
Lucas Sjöberg
IFK Vaxholm
3
1
1530
52
Abel Gebreyohannes
Blue Hill KF
3
1
540
52
Kim Skarf Larsson
Hässelby SK FF
3
1
1800
56
Oskar Kedling
Hässelby SK FF
3
0
1800
56
Abderizak Ali
Hässelby SK FF
3
0
720
56
Rickard Unnebo
Hässelby SK FF
3
0
630
56
Carl Abrahamsson
Hässelby SK FF
3
0
900
56
Jerry Jantunen
Rissne IF
3
0
1800
56
Musa Janneh
Rissne IF
3
0
1980
56
Daniel Niklasson
Danderyds SK
3
0
1260
56
Hannes Hegmar
Danderyds SK
3
0
1710
56
Meron Daniel
Hässelby SK FF
3
0
1170
56
Abdelkarim Lasfirare
Blue Hill KF
3
0
1800
56
Kennie Johnsson
Danderyds SK
3
0
1530
56
Jens Lyberg
Spånga IS FK
3
0
1890
56
Ali Ali
Spånga IS FK
3
0
1260
56
Jesper Larsson
Spånga IS FK
3
0
1170
56
Kim Persson
FF Täby City
3
0
1710
56
Abdikadir Ahmed
Bollstanäs SK
3
0
630
56
Daniel Kass
Bollstanäs SK
3
0
1440
56
Abdi Ladif Mohamad Samatar
Kista SC
3
0
1170
56
Victor Okon
Bollstanäs SK
3
0
630
56
Göran Dahlberg
Viggbyholms IK FF
3
0
1260
56
Nordine Baraka
Viggbyholms IK FF
3
0
1620
56
Viking Peterson
Viggbyholms IK FF
3
0
1710
56
Melake Weldeamanuel
Kista Galaxy FC
3
0
900
56
Ludwig Johansson Hall
Kista Galaxy FC
3
0
720
56
Andrew Svenson
Enebybergs IF
3
0
1260
56
Henrik Holm
Enebybergs IF
3
0
720
82
Viktor Almqvist
Enebybergs IF
2
1
450
82
Markus Flodmark
Viggbyholms IK FF
2
1
720
82
Alan Shawket
Kista SC
2
1
1440
82
Daniel Nemati
Rissne IF
2
1
1170
82
Jesper Barreng
Hässelby SK FF
2
1
450
82
Mikael Leijon
Hässelby SK FF
2
1
450
88
Ville Vestermark
Hässelby SK FF
2
0
900
88
Joel Ridderström
Hässelby SK FF
2
0
990
88
Filip Ranefur Björnsjö
Hässelby SK FF
2
0
1260
88
Gustav Persson
Hässelby SK FF
2
0
1080
88
Sebastian Bernström
Hässelby SK FF
2
0
1440
88
Erasto Sangiwa Msangi
Rissne IF
2
0
990
88
Sheriff Bangura
Rissne IF
2
0
1620
88
Bastian Andrés Pichinao Silva
Rissne IF
2
0
450
88
Bilal Zaimeche
Rissne IF
2
0
1170
88
Keyvan Bashiri
Blue Hill KF
2
0
1620
88
Siamak Rouhani
Blue Hill KF
2
0
720
88
Bilel Ghemri
Blue Hill KF
2
0
720
88
Kristoffer Khazeni
Danderyds SK
2
0
1530
88
Tomas Wistedt
Danderyds SK
2
0
1080
88
David Rundgren
Danderyds SK
2
0
720
88
Philip Runsiö
Danderyds SK
2
0
1260
88
Malik Emil Godonou
Kista SC
2
0
1620
88
Isidor Alexandru Lorent
Kista SC
2
0
1530
88
Gabriel Serban
Kista SC
2
0
450
88
Sebastian Galleguillos Pavez
Kista SC
2
0
810
88
Edvin Sköld
IFK Vaxholm
2
0
990
88
Byron Gawo
IFK Vaxholm
2
0
270
88
Christian Patsouras
Bollstanäs SK
2
0
540
88
Martin Gustafsson
Bollstanäs SK
2
0
1620
88
Hemn Hosseinpoor
Bollstanäs SK
2
0
1530
88
Mathias Haddad
Bollstanäs SK
2
0
990
88
Fredrik Edholm
Bollstanäs SK
2
0
990
88
Filip Ture Tellgren
FF Täby City
2
0
1800
88
Sekou Kaba
Bollstanäs SK
2
0
360
88
Gustav Liedgren
FF Täby City
2
0
1080
88
Johan Peet
FF Täby City
2
0
900
88
Thomas Shaw
Hässelby SK FF
2
0
1890
88
Tom Gyldorff
FF Täby City
2
0
1620
88
Frans Gabro
Spånga IS FK
2
0
1980
88
Ludwig Granström
Spånga IS FK
2
0
540
88
Marcus Sundberg
IFK Vaxholm
2
0
1980
88
Elias Spång
IFK Vaxholm
2
0
1890
88
Oscar Wigart
IFK Vaxholm
2
0
1890
88
Baris Kurtoglu
Kista Galaxy FC
2
0
0
88
Nils Pasthy
Viggbyholms IK FF
2
0
1260
88
Anelis Redzic
Viggbyholms IK FF
2
0
1530
88
Erik Flodmark
Viggbyholms IK FF
2
0
990
88
Henrik Zacco
Viggbyholms IK FF
2
0
810
88
Okänd spelare
Enebybergs IF
2
0
90
88
Sajad Khalaf Satar
Kista Galaxy FC
2
0
1800
88
Jonathan Isaksson
Enebybergs IF
2
0
720
88
Alexander Wahlgren
Enebybergs IF
2
0
900
88
Bawan Ahmad
Kista Galaxy FC
2
0
720
88
Pierre Serti
Kista Galaxy FC
2
0
450
88
Jamal Malik
Kista Galaxy FC
2
0
450
88
Nahom Tesfaye Berhane
Kista Galaxy FC
2
0
180
88
Mohammed Abdirashid Adan
Kista Galaxy FC
2
0
1440
88
Camron Nguesseu
Kista Galaxy FC
2
0
810
141
Tobias Mindell Kidanu
Blue Hill KF
1
1
270
141
Ebou Sanyang
Rissne IF
1
1
540
143
Jonatan Mindell Kidanu
Blue Hill KF
1
0
1800
143
Sammy Yassin
Blue Hill KF
1
0
1080
143
Michael Teclemariam
Blue Hill KF
1
0
810
143
David Cortes Holmström
Blue Hill KF
1
0
810
143
Carl Jedvall
Danderyds SK
1
0
720
143
Erik Folcker
Danderyds SK
1
0
630
143
Robin Kallström
Danderyds SK
1
0
630
143
Peter Stahl
Danderyds SK
1
0
540
143
Christoffer Åhman
Danderyds SK
1
0
450
143
Samuel Holmberg
Danderyds SK
1
0
180
143
Kelfala Marrah
Danderyds SK
1
0
90
143
Jonas Pasthy
Danderyds SK
1
0
1890
143
Tobias Tunestam
Danderyds SK
1
0
1080
143
Sam Ekbatani
Danderyds SK
1
0
900
143
Martin Käck
Danderyds SK
1
0
1530
143
Benjamin Frost
Danderyds SK
1
0
1530
143
Filip Herrstedt
Rissne IF
1
0
1260
143
Tomas Valdes Verdecia
Rissne IF
1
0
1980
143
David Krylstedt
Rissne IF
1
0
1800
143
Wissam Feilion
Rissne IF
1
0
450
143
Dhiaa Hanani
Rissne IF
1
0
90
143
Zeki Sulaiman
Blue Hill KF
1
0
270
143
Johan Östlin
Blue Hill KF
1
0
360
143
Rami Al-Khamisi
Blue Hill KF
1
0
270
143
Gustav Tengblad
Rissne IF
1
0
900
143
Johannes Andersson
Hässelby SK FF
1
0
1350
143
Amil Al-Mosawi
Hässelby SK FF
1
0
1530
143
Carl-Magnus Nilson
Hässelby SK FF
1
0
990
143
Oskar Hultman
Hässelby SK FF
1
0
990
143
Niklas Nohlgren
Hässelby SK FF
1
0
990
143
Rikhard Rautjärvi
Hässelby SK FF
1
0
810
143
Nima Nicolás Razmgah
Hässelby SK FF
1
0
540
143
Iljas Ahmedov
Kista Galaxy FC
1
0
720
143
Joel Dawit
Kista Galaxy FC
1
0
1170
143
Nessim Khalaf
Kista Galaxy FC
1
0
270
143
Ali Mahdi
Kista Galaxy FC
1
0
180
143
Simon Said
Kista Galaxy FC
1
0
360
143
Ümit Ceprayil Yarar
Kista Galaxy FC
1
0
720
143
Tobias Marshall-Heyman
Enebybergs IF
1
0
720
143
Jack Sundell
Enebybergs IF
1
0
540
143
Carl Thywissen
Kista Galaxy FC
1
0
1620
143
Hampus Södergren
Enebybergs IF
1
0
990
143
Rasmus Allerstrand
Enebybergs IF
1
0
1350
143
Daniel Eriksson
Enebybergs IF
1
0
1170
143
Daniel Ghazarian
Viggbyholms IK FF
1
0
0
143
Mikael Sten
Viggbyholms IK FF
1
0
990
143
Mikael Klaving
IFK Vaxholm
1
0
1710
143
Daniel Senkal
Spånga IS FK
1
0
360
143
Karl Forsblom
Spånga IS FK
1
0
270
143
Jimmy Hanna
Spånga IS FK
1
0
180
143
Joakim Eliasson Sternås
Spånga IS FK
1
0
180
143
Kristian Nyman
Spånga IS FK
1
0
1260
143
Eric Richson
FF Täby City
1
0
1350
143
Syavoush Saberi
FF Täby City
1
0
1170
143
Brima Koroma
Bollstanäs SK
1
0
90
143
Sebastian Hånberg
Bollstanäs SK
1
0
270
143
Mattias Andersson
FF Täby City
1
0
720
143
Oscar Hallbygård
FF Täby City
1
0
270
143
Theodor Ridderborg Dahlin
FF Täby City
1
0
1710
143
Simon Vikman
Bollstanäs SK
1
0
630
143
Mattias Melki
Bollstanäs SK
1
0
1350
143
Samuel Ayorinde
Bollstanäs SK
1
0
0
143
Joakim Mutschlechner
IFK Vaxholm
1
0
0
143
Isa Lundin Corcmaz
IFK Vaxholm
1
0
90
143
Victor Bengtsson
IFK Vaxholm
1
0
0
143
Julian Read
IFK Vaxholm
1
0
0
143
Abdirahman Ahmed
Kista SC
1
0
990
143
Jonathan Gillberg
IFK Vaxholm
1
0
720
143
Yonatan Gizaw Asefa
IFK Vaxholm
1
0
540
143
Abdoulaye Barry
IFK Vaxholm
1
0
450
143
Daniel Anders Wilhelm Tillkvist Ekman
Spånga IS FK
1
0
810
143
Adam Westin
IFK Vaxholm
1
0
1260
143
Daniel Andersson
IFK Vaxholm
1
0
1260
143
Lars Daniel Richard Olsson
IFK Vaxholm
1
0
1080
143
Aurel Duta
Kista SC
1
0
810
143
Sadin Sabanadzovic
Kista SC
1
0
720
143
Hendrin Dosky
Kista SC
1
0
720
143
Yahya Sharif
Kista SC
1
0
900
143
Anastasios Mavromatidis
Kista SC
1
0
900
143
Fenan Amanuel
Kista SC
1
0
900
143
Muhammed Hydara
Kista SC
1
0
360
143
Isaias Andeberhan Habtemariam
Kista SC
1
0
1440
143
Hélio Adelino Manhica
Kista SC
1
0
270
226
August Fragell Krok
Enebybergs IF
0
1
1530