Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta, övriga år
2011 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2012 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2013 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2014 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2015 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2016 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2017 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2018 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2019 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2020 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2022 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2023 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2024 Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Övriga serier 2016
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Götaland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 3 Östra Svealand, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Norra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Smålands FF - Division 4 Elit Västra
Smålands FF - Division 4 Elit Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar Grupp B
Gotlands FF - Divison 5 Herrar Grupp A
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar A
Blekinge FF - Div. 6 Herrar B
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 6 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Norrbottens FF - Div 6, motion herrar
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Södra
Skånes FF - Div.6 Västra
Skånes FF - Div.6 Östra
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Lessebo
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Åseda
Smålands FF - Div 6 Älmhult
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordöstra
Södermanlands FF - Division 6 Sydvästra
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västerbottens FF - Division 6 Herrar grp 1
Västerbottens FF - Division 6 Herrar grp 2
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Vara
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Div 6 herrar norra
Ångermanlands FF - Div 6 herrar södra/västra
Örebro Läns FF - Div. 6 Norra
Örebro Läns FF - Div. 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Norra
Östergötlands FF - Division 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Västra
Östergötlands FF - Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar A-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar B-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 7 Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Stockholms FF - Herrar 7 J
Stockholms FF - Herrar 7 K
Södermanlands FF - Div 7 Södra Herrar
Södermanlands FF - Div 7 Östra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Bohusläns FF - Div.2 Damer Bohuslän/Dal
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Södra Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Norra, damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Norra Dam
Smålands FF - Div 2 Södra Dam
Smålands FF - Div 2 Östra Dam
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Östra
Västmanlands FF - Divison 2 damer Mellersta Sveala
Ångermanlands FF - Division 2 Damer Mellersta Norr
Östergötlands FF - Dam Division 2
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer Höst
Gestriklands FF - Division 3 Damer Vår
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer grp 1
Västerbottens FF - Div 3 damer grp 2
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 4 Södra, Damer
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gestriklands FF - Division 4 Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Norra Damer
Hallands FF - Div. 4 Södra Damer
Hälsinglands FF - Div. 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Mellersta, damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Hultsfred Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Tingsryd Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Resultimafyran (div 4 damer)
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer A-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer B-Slutspel
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Stockholms FF - Damer 5 C
Stockholms FF - Damer 5 D
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U 21 Finalspel
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra
Folksam U21 A-slutspel grp 1
Folksam U21 A-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 1
Folksam U21 B-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 3
Folksam U21 B-slutspel grp 4
Folksam U21 B-slutspel grp 5
Folksam U21 B-slutspel grp 6
Folksam U21 Superettan Norra
Folksam U21 Superettan Södra
U19 Allsvenskan Norra
U19 Allsvenskan Södra
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Södra Götaland
U19-slutspel
Upplands FF - U19 Div.1 Svealand
U17 Allsvenskan Norra
U17 Allsvenskan Södra
Södermanlands FF - U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
U17-slutspel
Herr A VM-kval
Herrar A EM Grupp E
Herrar A Landskamp
Herrar OS grupp B
Herrar U21 Landskamp
P19 3-nations
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations Danmark
P18 3-nations Sverige
P18 Landskamp
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 EM-slutspel Grupp C
P17 La Manga-turnering
P17 Landskamp (U19)
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk Grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
Lag
Brokinds IF
Ektorp Talent FC
FC Lambohov
Hemgårdarnas BK United
IK Klockaretorpet
LBK Gottfridsberg
Norsholms IF
Skärblacka IF
Sturefors IF
Tallboda IF
Tannefors IF
Vånga IF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
2016
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2022
2023
2024
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Sebastian Stålbrand
Tannefors IF
10
2
1260
2
Johan Ruya
FC Lambohov
8
1
1170
3
Rasmus Gustavsson
FC Lambohov
8
0
1440
3
Alen Zenkovic
Hemgårdarnas BK United
8
0
1260
3
Ludvig Wisting
Tallboda IF
8
0
1440
6
Tarik Gasanin
LBK Gottfridsberg
7
2
1440
7
Christian Sundell
Skärblacka IF
7
0
1440
7
Fredric Johansson
Vånga IF
7
0
1710
9
Jonatan Ekeroth
Norsholms IF
6
1
720
9
Andreas Karlsson
Norsholms IF
6
1
630
9
Ninos Brahim
FC Lambohov
6
1
360
12
Oskar Khoshaba
IK Klockaretorpet
6
0
1620
12
Andreas Mirow
Brokinds IF
6
0
1620
12
Linus Skarin
Sturefors IF
6
0
1620
15
Osama Al Tahir Ismail
Hemgårdarnas BK United
5
2
1350
15
Andreas Gawreyia
Ektorp Talent FC
5
2
630
17
Abubakar Hassan Mohamed
Hemgårdarnas BK United
5
1
270
17
Mohamed Mohamud Dhicisow
Sturefors IF
5
1
990
17
Daniel Murad
FC Lambohov
5
1
810
20
Fredrik Landl Andersson
Tannefors IF
5
0
720
20
Jacob Selin
Sturefors IF
5
0
1710
20
Robert Karlsson Lidberg
Norsholms IF
5
0
1710
23
Kevin Haddad
FC Lambohov
4
2
540
24
Yacoub Yacoub
IK Klockaretorpet
4
1
270
24
Philip Galic Linderson
Tannefors IF
4
1
1170
24
Adis Islamovic
LBK Gottfridsberg
4
1
270
24
Jimmy Åkesson
Norsholms IF
4
1
630
24
Thimmy Vidmark
Tallboda IF
4
1
720
24
Oscar Högberg
Norsholms IF
4
1
450
24
Anton Strandberg
Skärblacka IF
4
1
630
24
Nikki Hunter
Sturefors IF
4
1
720
32
Per Stålebro
Sturefors IF
4
0
1170
32
Patrik Roth
Brokinds IF
4
0
1530
32
Anton Lindeblad
Brokinds IF
4
0
1710
32
Krister Perfors
Skärblacka IF
4
0
1800
32
Mattias Eriksson
Skärblacka IF
4
0
1620
32
Burrel Gubetini
Hemgårdarnas BK United
4
0
1530
32
Jonathan Ståhling
Ektorp Talent FC
4
0
810
32
Jonas Kjellman
Brokinds IF
4
0
1080
32
Jonathan Lindblom
Tallboda IF
4
0
1530
32
Abdirahman Said Ahmed
FC Lambohov
4
0
990
32
Robin Hals
FC Lambohov
4
0
450
32
Amil Ibrulj
IK Klockaretorpet
4
0
1350
32
Josef Issa
IK Klockaretorpet
4
0
1170
32
Mattias Edwardsson
IK Klockaretorpet
4
0
900
46
Niklas Nibell
FC Lambohov
3
2
900
46
Gabriel Jacob
FC Lambohov
3
2
270
48
Ivan Topic
LBK Gottfridsberg
3
1
1260
48
Simon Kull
LBK Gottfridsberg
3
1
900
48
Carl Broman
Brokinds IF
3
1
180
48
Vialy Estifanous
Ektorp Talent FC
3
1
990
48
Mustafa Ajanic
Ektorp Talent FC
3
1
450
48
Maickel Safar
Ektorp Talent FC
3
1
270
48
Alexander Ahlstrand
Sturefors IF
3
1
360
55
Mariwan Suleimani
Sturefors IF
3
0
1440
55
Gustaf Björkman
Brokinds IF
3
0
1620
55
Mikael Persson
Vånga IF
3
0
990
55
Patric Johansson
Vånga IF
3
0
1530
55
Damir Zenkovic
Hemgårdarnas BK United
3
0
1710
55
Gramos Gutiqi
Hemgårdarnas BK United
3
0
810
55
Jonas Olsson
Skärblacka IF
3
0
1620
55
Lucas Pressfelt
Skärblacka IF
3
0
1170
55
Kim Poikela Wall
Skärblacka IF
3
0
1980
55
Abdifataax Said Ahmed
Hemgårdarnas BK United
3
0
360
55
Sebastian Fröjdman
Norsholms IF
3
0
360
55
Christian Andersson
Norsholms IF
3
0
630
55
Oskar Lindeblad
Brokinds IF
3
0
1350
55
Martin Mirow
Brokinds IF
3
0
1260
55
Tim Bergström
Tallboda IF
3
0
990
55
Hoshi Kafashi
LBK Gottfridsberg
3
0
1800
55
Siaka Camara
Ektorp Talent FC
3
0
810
55
Hassan Jaber
Tannefors IF
3
0
1620
55
Dahir Abdi Omer
Tannefors IF
3
0
630
55
Sharbel Yacoub
IK Klockaretorpet
3
0
1440
55
Christoffer Lind
FC Lambohov
3
0
900
55
Alberis Sergio Angelo Da Silva
FC Lambohov
3
0
990
55
Ronny Videnström
LBK Gottfridsberg
3
0
1440
55
Fadi Bassam Edwar Yousif
LBK Gottfridsberg
3
0
270
55
Henric Andersson
IK Klockaretorpet
3
0
810
55
Christos Rundqvist
IK Klockaretorpet
3
0
630
55
Marcus Sandh
IK Klockaretorpet
3
0
1080
55
Max Glännefors
IK Klockaretorpet
3
0
1080
83
Daniel Håkansson
IK Klockaretorpet
2
1
270
83
David McKenzie
LBK Gottfridsberg
2
1
360
83
Yussef Aroub
LBK Gottfridsberg
2
1
270
83
Josef Haddad
FC Lambohov
2
1
1350
83
Denis Basic
Ektorp Talent FC
2
1
990
83
Jacob Karlsson
Brokinds IF
2
1
0
83
Olle Jakobsson
Ektorp Talent FC
2
1
810
83
Jonas Mirow
Sturefors IF
2
1
0
83
Markus Pettersson
Vånga IF
2
1
1710
92
Meitham Al-hamed
Sturefors IF
2
0
1080
92
Robert Nilsson
Vånga IF
2
0
1170
92
Daniel Sarwe
Sturefors IF
2
0
1440
92
Robin Karlsson
Sturefors IF
2
0
900
92
Sven Walfridsson
Sturefors IF
2
0
630
92
Marcus Johansson
Sturefors IF
2
0
360
92
Erik Sundell
Vånga IF
2
0
1980
92
Diyar Yousif
Hemgårdarnas BK United
2
0
990
92
Patrik Önnegren
Sturefors IF
2
0
1440
92
Mohammed Omar
Hemgårdarnas BK United
2
0
1620
92
Danilo Iljic
Hemgårdarnas BK United
2
0
1530
92
Selim Akremi
Hemgårdarnas BK United
2
0
720
92
Ilhan Pepeljak
Hemgårdarnas BK United
2
0
1800
92
Jimmy Bäckmark
Skärblacka IF
2
0
360
92
Joakim Andersson
Skärblacka IF
2
0
990
92
Daniel Larsson
Skärblacka IF
2
0
1530
92
Jonathan Poikela
Skärblacka IF
2
0
1350
92
Ibrahim Wadia Bahnan
Ektorp Talent FC
2
0
1350
92
Max Wernoff Seyed Ali
Ektorp Talent FC
2
0
1170
92
Senad Amzovic
Ektorp Talent FC
2
0
450
92
Mohammad Mido Tawfik
Ektorp Talent FC
2
0
180
92
Ibrahim Jasarevic
Ektorp Talent FC
2
0
180
92
Gabriel Mourad
Ektorp Talent FC
2
0
360
92
Naim Gergin
Ektorp Talent FC
2
0
360
92
Joacim Regn
Norsholms IF
2
0
540
92
Olle Karlsson
Norsholms IF
2
0
360
92
Peter Sundqvist
Norsholms IF
2
0
270
92
Simon Danielsson
Norsholms IF
2
0
810
92
Hareth Albomnaijl
Ektorp Talent FC
2
0
720
92
Gustav Andersson
Norsholms IF
2
0
270
92
Mathias Karlsson
Brokinds IF
2
0
90
92
Magnus Jakobsson
Tallboda IF
2
0
1440
92
Martin Tinnerholm
Tallboda IF
2
0
1080
92
Joel Storm
Norsholms IF
2
0
1080
92
Joel Ackemark
Brokinds IF
2
0
90
92
Martin Lidholm
Brokinds IF
2
0
990
92
Oskar Torell
Brokinds IF
2
0
990
92
Sven Walfridsson
Brokinds IF
2
0
720
92
Nils Sjöstrand
Brokinds IF
2
0
720
92
Tommy Kihlstedt
Tannefors IF
2
0
1350
92
Max Verlage
Tannefors IF
2
0
540
92
Abdinasir Aden Jama
Tannefors IF
2
0
540
92
Escho Gewarges
Tannefors IF
2
0
630
92
Robin Jonsson
Ektorp Talent FC
2
0
720
92
David Smiljanic
Tannefors IF
2
0
1800
92
Vahidin Zehic
LBK Gottfridsberg
2
0
1530
92
Patrik Nilsson
Tannefors IF
2
0
180
92
Tomas Holmström
LBK Gottfridsberg
2
0
1260
92
Ibrahim Muse Ibrahim
LBK Gottfridsberg
2
0
990
92
Fredrik Hagman
FC Lambohov
2
0
1170
92
Robin Petkovic
LBK Gottfridsberg
2
0
180
92
Mohammed Al-Quzweeni
IK Klockaretorpet
2
0
90
92
Amir Haddi Mashi
IK Klockaretorpet
2
0
270
92
Patricio Hansen Calabaceros
IK Klockaretorpet
2
0
540
146
Gabriel Izer
FC Lambohov
1
1
180
146
David Eriksson
Tannefors IF
1
1
1350
146
Said El-Hessi
Tannefors IF
1
1
360
146
Carl Wetterhall
Brokinds IF
1
1
1260
146
Tommy Kindstrand
Norsholms IF
1
1
810
146
Filip Dijak
Ektorp Talent FC
1
1
1440
146
Christian Gustafsson
Sturefors IF
1
1
270
153
Joel Lindh
Sturefors IF
1
0
360
153
Elias Karlsson
Vånga IF
1
0
1800
153
Simon Franzon
Sturefors IF
1
0
90
153
Kerar Al-Hamed
Sturefors IF
1
0
900
153
Pontus Welén
Skärblacka IF
1
0
540
153
Sargon Boules
Sturefors IF
1
0
1170
153
Daniel Johansson
Vånga IF
1
0
1170
153
Johan Bernhardsson
Vånga IF
1
0
1170
153
William Kind
Vånga IF
1
0
900
153
Marcus Widerström
Vånga IF
1
0
1620
153
Joakim Johansson
Vånga IF
1
0
720
153
Linus Nilson
Vånga IF
1
0
720
153
Alexander Kind
Vånga IF
1
0
180
153
Filip Bohman Eriksson
Vånga IF
1
0
270
153
Oscar Lind
Brokinds IF
1
0
1350
153
Andreas Larsson
Skärblacka IF
1
0
1170
153
Jacob Höjer Mahrs
Skärblacka IF
1
0
360
153
Daniel Lekander
Skärblacka IF
1
0
0
153
Tuncay Yüksel
Hemgårdarnas BK United
1
0
90
153
Denis Gerzic
Hemgårdarnas BK United
1
0
0
153
Menhel Aghel Dawood
Hemgårdarnas BK United
1
0
1710
153
Samwel-Prince Abwe
Hemgårdarnas BK United
1
0
630
153
Timmy Karlsson
Hemgårdarnas BK United
1
0
720
153
Ayar Shekha
Hemgårdarnas BK United
1
0
1080
153
Ermin Redzematovic
Ektorp Talent FC
1
0
360
153
Henrik Larsson
Ektorp Talent FC
1
0
1080
153
Ibrahim Hussein
Ektorp Talent FC
1
0
810
153
Martin Ekeberg
Ektorp Talent FC
1
0
360
153
Edin Begovic
Ektorp Talent FC
1
0
180
153
Haidar Hashim Taaban
Ektorp Talent FC
1
0
90
153
Gildon Matovu
Ektorp Talent FC
1
0
90
153
Robin Bengtsson
Norsholms IF
1
0
180
153
Johannes Bengtsson
Norsholms IF
1
0
0
153
Carlos Malki
Ektorp Talent FC
1
0
810
153
Elvir Redzematovic
Ektorp Talent FC
1
0
720
153
Gabriel Külen
Ektorp Talent FC
1
0
630
153
Tobias Hjärtström
Norsholms IF
1
0
270
153
Joel Eklund
Norsholms IF
1
0
450
153
Simon Neander
Norsholms IF
1
0
720
153
Wictor Wisth
Norsholms IF
1
0
990
153
Jesper Eriksson
Norsholms IF
1
0
1350
153
Alexander Schweidenbach Karlsson
Norsholms IF
1
0
1350
153
Dennis Berggren
Tallboda IF
1
0
1080
153
Carl Löfqvist
Tallboda IF
1
0
1530
153
Philip Aslan
Tallboda IF
1
0
900
153
Erik Rödin
Tallboda IF
1
0
810
153
Johannes Andrén
Brokinds IF
1
0
90
153
Oskar Ringebrant
Brokinds IF
1
0
540
153
Linus Björnholm
Tallboda IF
1
0
540
153
Erik Söderberg
Tallboda IF
1
0
450
153
Elias Edlund
Tallboda IF
1
0
270
153
Alex Lupascu
Tallboda IF
1
0
180
153
Erik Berg
Tallboda IF
1
0
90
153
Tobias Max
Tallboda IF
1
0
0
153
Mikael Säberg
Tallboda IF
1
0
1620
153
Jahja Ahmadi
Tannefors IF
1
0
540
153
Anders Gustavsson
Tannefors IF
1
0
990
153
Markus Westerberg
LBK Gottfridsberg
1
0
900
153
Daniel Gafor
LBK Gottfridsberg
1
0
540
153
Leotrim Jashari
LBK Gottfridsberg
1
0
450
153
Christoffer Svensson
LBK Gottfridsberg
1
0
360
153
Drilon Duraku
Tannefors IF
1
0
180
153
Olof Reichard
Tannefors IF
1
0
180
153
Peter Svensson
Tannefors IF
1
0
90
153
Karl-Oskar Westberg
Tannefors IF
1
0
90
153
Per Boström-Rost
Tannefors IF
1
0
810
153
Anthon Berg
LBK Gottfridsberg
1
0
1530
153
Dennis Johansson
IK Klockaretorpet
1
0
180
153
Jeff Vallin
IK Klockaretorpet
1
0
180
153
Emil Blixt
FC Lambohov
1
0
270
153
Erik Alvarez
IK Klockaretorpet
1
0
1710
153
Hamse Mohsen
FC Lambohov
1
0
630
153
Abrahim Aktas
FC Lambohov
1
0
360
153
Fassil Carlsson
FC Lambohov
1
0
450
153
Ivan Lonchakov
LBK Gottfridsberg
1
0
180
153
Habib Brahim
FC Lambohov
1
0
1710
153
Alexander Berglund
FC Lambohov
1
0
900
153
Oskar Lagerberg
FC Lambohov
1
0
900
153
Bobo Degerholm
LBK Gottfridsberg
1
0
90
153
Hazhar Kafashi
LBK Gottfridsberg
1
0
270
153
Magloire Nkanu
IK Klockaretorpet
1
0
450
153
Milad Touma
IK Klockaretorpet
1
0
630
153
Matti Matti
IK Klockaretorpet
1
0
810
153
Gabriel Touma
IK Klockaretorpet
1
0
270
153
Amir Sharif
IK Klockaretorpet
1
0
180
153
Jesper Stenbom
IK Klockaretorpet
1
0
180
239
Peter Kouriah
LBK Gottfridsberg
0
1
180
239
Sergey Solovyev
Tannefors IF
0
1
900
239
Amir Besic
Sturefors IF
0
1
1260