Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Stockholms FF - Herrar 5 Norra, övriga år
2012 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2013 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2014 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2015 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2016 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2017 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2018 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2019 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2020 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2021 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2022 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2023 Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Övriga serier 2018
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Sharpfyran (div 4 herrar)
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Herrar Uppfly
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar extra
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Tibro
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Mellersta Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 3 Södra, Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Höglandet Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Vestbo Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö/Blekinge Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 C
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Gotlands FF - Division 5 Damer
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U21 Allsvenskan Norra Vår
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Superettan Norra Vår
Folksam U21 Superettan Södra Vår
U19 Allsvenskan Norra - vår
U19 Allsvenskan Södra - vår
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Norrland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U17 Allsvenskan Norra - vår
U17 Allsvenskan Södra - vår
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 1
U16 Nationell Grupp 2
U16 Nationell Grupp 3
U16 Nationell Grupp 4
U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell Grupp 6
U16 Nationell Grupp 7
U16 Nationell Grupp 8
Herrar A VM Grupp F
Herrar A VM Slutspel
Herrar UEFA Nations League Grupp B2
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk grp A
P16 Nordisk pojk grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
P15 Landskamper
Dam Algarve Cup final
Dam Algarve Cup Grupp B
Dam EM-kval Main Round
Dam EM-kval Preliminary Round
Dam Landskamp
Dam U23 Landskamp
Damer U23 4-nations
F19 Elite Round
F19 EM-kval 1
F19 Landskamp
F18 Landskamp
F17 Elite Round
F17 EM-kval 1
F17 Landskamp
F16 Landskamp
F16 Nordisk Flick Grupp A
F16 Nordisk Flick Grupp B
F16 Nordisk Flick Placeringsmatcher
F16 UEFA-turnering
F15 Landskamp
Lag
Bollstanäs SK
Danderyds SK
Erikslunds KF
FC Plavi Team
FF Täby City
FK Bosna 08
IFK Viksjö
Parsian IF
Solna FC
Somalia United Fotbollsförening
Storskogens SK
Ursvik IK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
2018
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Malik Yassin
Solna FC
10
0
1710
2
Omar Touray
Ursvik IK
9
2
1260
3
Edis Suljic
FK Bosna 08
9
1
1080
3
Teo Fagerström
FF Täby City
9
1
1260
5
Smajo Smajlovic
FK Bosna 08
8
2
1350
5
Ognjen Glasovic
FC Plavi Team
8
2
1080
7
Jesper Kempe
Erikslunds KF
8
1
1170
7
Zeki Sulaiman
Solna FC
8
1
1350
7
Oscar Bojnäs
IFK Viksjö
8
1
1530
10
Antonio Coric
FC Plavi Team
8
0
1260
11
Drazen Copic
FC Plavi Team
7
1
900
11
Hampus Lagus Tolonen
IFK Viksjö
7
1
1620
13
Oliver Kilic
Bollstanäs SK
7
0
1530
13
Aram Wester
Parsian IF
7
0
1710
15
Abdulkadir Salah Hussein
Somalia United Fotbollsförening
6
2
630
15
Adnan Curic
FK Bosna 08
6
2
1620
17
Alexander Ehdwall
IFK Viksjö
6
1
1080
17
Robert Siltanen
Solna FC
6
1
1620
17
Bengt Jonas Otto Gustafsson
Erikslunds KF
6
1
1170
20
Björn Liljefors
Erikslunds KF
6
0
1350
20
Henrik Holm
Erikslunds KF
6
0
1170
20
Gemal Mohamed Tahir
Solna FC
6
0
1800
20
Ivan Shahab
Parsian IF
6
0
1620
20
Christian Patsouras
Bollstanäs SK
6
0
1260
25
Farhad Ashja
Parsian IF
5
1
1710
25
Wickleys Latio
Danderyds SK
5
1
1350
25
Zohib Sekandari
Solna FC
5
1
1080
25
Abdul-Hamit Ayranci
FK Bosna 08
5
1
1350
25
Haris Kulenovic
Ursvik IK
5
1
450
25
Yassine Ghedamsi
Erikslunds KF
5
1
1260
31
Darko Golubovic
FC Plavi Team
5
0
900
31
Mattias Rodeblad
Storskogens SK
5
0
1440
31
David Higgs
FF Täby City
5
0
1170
31
Cabdi Farax
Somalia United Fotbollsförening
5
0
1530
35
Alfred Asaph
FK Bosna 08
4
2
1080
35
Edgar Gomez Mendoza
Solna FC
4
2
1440
37
Simon Bakurin
Erikslunds KF
4
1
900
37
Paulo Munoz Nunez
FF Täby City
4
1
990
39
Zaki Abdullahi
Somalia United Fotbollsförening
4
0
1710
39
Hassan Abdillahi Ali
Somalia United Fotbollsförening
4
0
1440
39
Yonis Abdirascid Egag
Somalia United Fotbollsförening
4
0
1440
39
Kim Persson
FF Täby City
4
0
1620
39
Jacob Svanberg
FF Täby City
4
0
1440
39
Mohammad Hadi Nasirian
Parsian IF
4
0
1440
39
Shahin Shabani
Parsian IF
4
0
810
39
Firat Tan
Erikslunds KF
4
0
630
39
Drammeh Ousman
Ursvik IK
4
0
1620
39
Simon Vikman
Bollstanäs SK
4
0
810
39
Stefan Vilusic
FC Plavi Team
4
0
1080
39
Sashko Cvetkov
FC Plavi Team
4
0
1080
39
Luka Culic
FC Plavi Team
4
0
1260
39
Daniel Pikkarainen
Solna FC
4
0
1440
39
Dzenan Mehinbasic
FK Bosna 08
4
0
1170
39
Jonatan Mengstu
Storskogens SK
4
0
1260
39
Abdinasir Ahmed
Storskogens SK
4
0
1170
56
Abubakar Akilu
Storskogens SK
3
1
810
56
Sinan Ayranci
FK Bosna 08
3
1
810
56
Patrick Kinni
FK Bosna 08
3
1
1350
56
Sammy Yassin
Solna FC
3
1
1710
56
Igor Andrejic
FC Plavi Team
3
1
630
56
Fredrik Edholm
Bollstanäs SK
3
1
720
56
Abdi Ladif Mohamad Samatar
Somalia United Fotbollsförening
3
1
540
56
Gonzalo Maturana Vargas
FF Täby City
3
1
1260
56
Matej Brzovic
FF Täby City
3
1
540
65
Ali Mohamed Dahir
Somalia United Fotbollsförening
3
0
1530
65
Mazdak Millares Sarraf
Parsian IF
3
0
1890
65
Edward Börjesson
Danderyds SK
3
0
1620
65
Alexander Lindqvist
Danderyds SK
3
0
1530
65
Filip Lundqvist
Danderyds SK
3
0
1350
65
Daniel Svensson
Bollstanäs SK
3
0
1440
65
Stefan Rakic
FC Plavi Team
3
0
630
65
Becir Camo
FK Bosna 08
3
0
450
65
Emil Hedsén
Erikslunds KF
3
0
1440
65
Obada Elgadi
Ursvik IK
3
0
990
65
Dalibor Maksimovic
FC Plavi Team
3
0
810
65
Stefan Rakic
Ursvik IK
3
0
720
65
Bodi Jeremiah Rabo
Ursvik IK
3
0
1080
65
Filip Herrstedt
Ursvik IK
3
0
1080
65
Josimar Andres Blanco
IFK Viksjö
3
0
990
65
Josef Elias
IFK Viksjö
3
0
1530
65
Michel Basberber
IFK Viksjö
3
0
1530
65
Alexander Borchies
FK Bosna 08
3
0
630
65
Philip Friday Eseme T Veigurs
FK Bosna 08
3
0
720
65
August Fragell Krok
Erikslunds KF
3
0
1620
65
Mohammad Taki
Storskogens SK
3
0
1800
65
Yassin Belkhokh
Storskogens SK
3
0
1530
87
Omar Dampha
Storskogens SK
2
1
630
87
Abdullahi Houssein
Ursvik IK
2
1
360
87
Andreas Grafström
Bollstanäs SK
2
1
270
87
Damir Handzic
FC Plavi Team
2
1
810
87
Marko Milivojevic
FC Plavi Team
2
1
720
87
Ahmad Hewler Hussein
Parsian IF
2
1
180
87
Jesper Kennerfalk
FF Täby City
2
1
1350
94
Julio Segundo A Silva Navarro
FF Täby City
2
0
990
94
Abdi Farah
Somalia United Fotbollsförening
2
0
810
94
Mohamed Ahmed Abdulle
Somalia United Fotbollsförening
2
0
1080
94
Yusuf Ahmed
Somalia United Fotbollsförening
2
0
1710
94
Alexander Ahlgren
Danderyds SK
2
0
1080
94
Mazen Loay Karim
Danderyds SK
2
0
450
94
Mattias Flores Espinoza
Bollstanäs SK
2
0
1260
94
Nick Ghashghaei
Parsian IF
2
0
360
94
Issa Fofanah
Parsian IF
2
0
1350
94
Velimir Markovic
FC Plavi Team
2
0
1440
94
Nikola Boskovic
FC Plavi Team
2
0
1260
94
Aleksandar Mijajlovic
FC Plavi Team
2
0
1080
94
Niklas Jehrlander
FC Plavi Team
2
0
990
94
Emil Bölander
Bollstanäs SK
2
0
540
94
Krystian Polkowski
Ursvik IK
2
0
450
94
Felix Martedal
Ursvik IK
2
0
1800
94
Muhammed Tegmen
Ursvik IK
2
0
1260
94
Martin Nilsson
Erikslunds KF
2
0
1350
94
Yarobe Al-Husseini
Erikslunds KF
2
0
450
94
Larrymar Liljeholm Origines
Erikslunds KF
2
0
900
94
Lukio Nyambok Omiti
Erikslunds KF
2
0
630
94
Biniam Hayle
Solna FC
2
0
1440
94
Ibragim Adamovich Sultygov
IFK Viksjö
2
0
90
94
Perham Babakhan
Solna FC
2
0
1890
94
Adam Kaisoum
Solna FC
2
0
1350
94
Jakob Bränneby
IFK Viksjö
2
0
1080
94
Molle Zenelaj
IFK Viksjö
2
0
360
94
Oliver Arousell
IFK Viksjö
2
0
720
94
Saikou Danso
Storskogens SK
2
0
630
94
Shadlee Ismail
Storskogens SK
2
0
1890
94
Mahamed Ahmed Abukar Addow
Storskogens SK
2
0
1260
94
Oktay Körhan
Storskogens SK
2
0
1260
94
Semir Jasarevic
FK Bosna 08
2
0
1800
94
Fahrudin Semovic
FK Bosna 08
2
0
1530
94
Oliver Wissing
Storskogens SK
2
0
450
94
Muzaffer Arpacik
FK Bosna 08
2
0
1170
94
Anes Burnic
FK Bosna 08
2
0
630
94
Sanel Hasic
FK Bosna 08
2
0
1260
132
Carl Lekselius
Bollstanäs SK
1
1
900
132
Gustaf Fyrhammar
Bollstanäs SK
1
1
1080
132
Laith Ali
Somalia United Fotbollsförening
1
1
90
135
Mahad Muse
Somalia United Fotbollsförening
1
0
270
135
Mahad Ali Jaama
Somalia United Fotbollsförening
1
0
180
135
Sadik Mohamed
Somalia United Fotbollsförening
1
0
90
135
Mahad Ibrahim Ali
Somalia United Fotbollsförening
1
0
810
135
Abdirahman Ahmed
Somalia United Fotbollsförening
1
0
630
135
Mathias Hallbygård
FF Täby City
1
0
1080
135
Ahmed Baryare
Somalia United Fotbollsförening
1
0
900
135
Ismail Abdiqafar Issa
Somalia United Fotbollsförening
1
0
900
135
Yakob Abdirazak Osman
Somalia United Fotbollsförening
1
0
1260
135
Abdallah Sharif
Somalia United Fotbollsförening
1
0
1620
135
Ali Jafar
Parsian IF
1
0
900
135
Babak Hassanzadeh
Parsian IF
1
0
540
135
Amir Moetazed
Parsian IF
1
0
180
135
Sajjad Jafari
Parsian IF
1
0
1530
135
Said El Mokhtar Khachia
Parsian IF
1
0
180
135
Arash Shahinzadeh
Parsian IF
1
0
270
135
Hemn Hosseinpoor
Parsian IF
1
0
1980
135
Erfan Ghaderi
Parsian IF
1
0
360
135
Keyvan Bashiri
Parsian IF
1
0
1800
135
Tobias Teemant
Danderyds SK
1
0
270
135
Vedad Kestendzic
FF Täby City
1
0
180
135
Daniel Niklasson
Danderyds SK
1
0
1530
135
Tom Gyldorff
FF Täby City
1
0
1350
135
Maximilian Ceplitis
Danderyds SK
1
0
1260
135
Axel Persson
Danderyds SK
1
0
990
135
Jonas Pasthy
Danderyds SK
1
0
1890
135
Nicholas Ström
Danderyds SK
1
0
810
135
Nils Grenmark
Danderyds SK
1
0
540
135
Jens Plate
Danderyds SK
1
0
1170
135
Martin Gustafsson
Bollstanäs SK
1
0
900
135
Philip Güzel
Bollstanäs SK
1
0
900
135
Daniél Norberg Mellado
Bollstanäs SK
1
0
1260
135
Christoffer Erlandson
Bollstanäs SK
1
0
1170
135
Marcus Gustavsson
Bollstanäs SK
1
0
450
135
Theodor Åberg
Bollstanäs SK
1
0
1530
135
Diego Venegas Carrasco
Bollstanäs SK
1
0
720
135
Tony Kimse
Bollstanäs SK
1
0
630
135
Miodrag Milivojevic
FC Plavi Team
1
0
630
135
Milos Milosavljevic
FC Plavi Team
1
0
990
135
Rasmus Norrman
Erikslunds KF
1
0
630
135
Damir Tuhcic
Erikslunds KF
1
0
630
135
Daniel Lyles
Erikslunds KF
1
0
900
135
Ted Fontér
Erikslunds KF
1
0
450
135
Sebastian Gedda
Ursvik IK
1
0
1440
135
Fredrik O'Konor Hilton
Erikslunds KF
1
0
1260
135
Sadok Anaya
Erikslunds KF
1
0
990
135
Abdifatah Abdulkadir Mahamud
Ursvik IK
1
0
1170
135
Alexander Kronlund
Ursvik IK
1
0
1170
135
Nikolay Amaladze
Ursvik IK
1
0
540
135
Andres Fernández De La Fuente
Ursvik IK
1
0
720
135
Celebi Cetin
Ursvik IK
1
0
630
135
Nenad Lukic
FC Plavi Team
1
0
270
135
Kimia Hamra
FC Plavi Team
1
0
180
135
Leon Strömberg
Ursvik IK
1
0
450
135
Andreas Löwenmark
Ursvik IK
1
0
450
135
Cafer Dincer
FK Bosna 08
1
0
540
135
Joseph Caspillo
Erikslunds KF
1
0
1530
135
Kais Ghedamsi
Erikslunds KF
1
0
90
135
Sebastian Kraitsik
Erikslunds KF
1
0
1620
135
Anton Almgren Isaksson
Storskogens SK
1
0
1170
135
Safir Ismail
Storskogens SK
1
0
1170
135
Justice John Erhenede
Storskogens SK
1
0
720
135
Sami Ojeda Berg
Storskogens SK
1
0
630
135
David Liebech
IFK Viksjö
1
0
630
135
Rasmus Arousell
IFK Viksjö
1
0
180
135
Jonas Larsson
IFK Viksjö
1
0
810
135
Hamze Abu Laila
IFK Viksjö
1
0
720
135
Nikolaos Vassiliadis
IFK Viksjö
1
0
450
135
Tim Rydbäck
IFK Viksjö
1
0
450
135
Samori William
IFK Viksjö
1
0
1260
135
Tommie Andersson
IFK Viksjö
1
0
1980
135
Emir Haddad
IFK Viksjö
1
0
1710
135
Carlos Eduardo Gomez Barrionuevo
Solna FC
1
0
990
135
Matarr Manneh
Solna FC
1
0
450
135
Mohsen Saleh Said
Solna FC
1
0
1620
135
Simon Andersén
Storskogens SK
1
0
90
135
Pavel Rashid
Storskogens SK
1
0
270
212
Jesper Nilsson
Storskogens SK
0
1
1170
212
Mustafa Hajric
FC Plavi Team
0
1
180
212
Benjamin Frost
Danderyds SK
0
1
1260