Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B, övriga år
2014 Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
2015 Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
2018 Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
2019 Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
2020 Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
2021 Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
2022 Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
2023 Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
2024 Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Övriga serier 2015
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Götaland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 3 Östra Svealand, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Norra
Skånes FF - Div.4 Södra
Skånes FF - Div.4 Västra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Smålands FF - Division 4 Elit Västra
Smålands FF - Division 4 Elit Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hallands FF - Div. 5 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra A
Skånes FF - Div.5 Sydvästra B
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Division 5 Östra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 6 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 A Herrar Höst
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 B Herrar Höst
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Nordväst Herr
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Sydöst Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Nybro
Smålands FF - Div 6 Tingsryd
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västerbottens FF - Div 6 norra herrar
Västerbottens FF - Div 6 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Herrljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Div 6 herrar norra
Ångermanlands FF - Div 6 herrar södra/västra
Örebro Läns FF - Div. 6 Norra
Örebro Läns FF - Div. 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Norra
Östergötlands FF - Division 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Västra
Östergötlands FF - Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 7 Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Stockholms FF - Herrar 7 J
Stockholms FF - Herrar 7 K
Södermanlands FF - Div 7 Södra Herrar
Södermanlands FF - Div 7 Östra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 A-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 7 B-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 7 C-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Bohusläns FF - Div.2 Damer Bohuslän/Dal
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Division 2 Damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Norra, damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Norra Dam
Smålands FF - Div 2 Sydvästra Dam
Smålands FF - Div 2 Sydöstra Dam
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Södra
Västmanlands FF - Divison 2 damer Mellersta Sveala
Östergötlands FF - Dam Division 2
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 4 Södra, Damer
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Norra Damer
Hallands FF - Div. 4 Södra Damer
Hälsinglands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Division 4 Norra, damer
Norrbottens FF - Division 4 Södra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Hultsfred Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nybro Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Tingsryd Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam div 4 Grupp 1
Upplands FF - Dam div 4 Grupp 2
Upplands FF - Dam Div 4 Norra
Upplands FF - Dam Div 4 Södra
Värmlands FF - Resultimafyran (div 4 damer)
Västerbottens FF - Div 4 norra damer
Västerbottens FF - Div 4 södra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Stockholms FF - Damer 5 C
Stockholms FF - Damer 5 D
Södermanlands FF - Division 5 Damer
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U 21 Finalspel
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra
Folksam U21 A-slutspel grp 1
Folksam U21 A-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 1
Folksam U21 B-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 3
Folksam U21 B-slutspel grp 4
Folksam U21 B-slutspel grp 5
Folksam U21 B-slutspel grp 6
Folksam U21 Superettan Norra
Folksam U21 Superettan Södra
U19 Allsvenskan Norra
U19 Allsvenskan Södra
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Södra Götaland
U19-slutspel
Upplands FF - U19 Div.1 Svealand
U17 Allsvenskan Norra
U17 Allsvenskan Södra
Norrbottens FF - U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Södra Norrland
U17 Div.1 Västra Götaland
U17 Div.1 Östra Götaland
U17-slutspel
Örebro Läns FF - U17 Div.1 Svealand
Herrar A EM Playoff
Herrar A Landskamp
Herrar U21 EM Grupp A
Herrar U21 EM Grupp B
Herrar U21 EM-kval
Herrar U21 EM-slutspel
Herrar U21 Landskamp
Herrar U21 Yngre Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P19 Landskamp
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17 Landskamp (U19)
P16 4-nationsturnering
P16 Landskamp FT
P16 Nordisk pojk Grp A
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 Syrenka Cup
P15 Landskamp
Lag
Bunkeflo FF
FF Vuk
Gislövs IF
Gylle AIF
Heleneholms SK
Klagstorps IF
KSF Makedonija
KSF Srbija Malmö
Skanör Falsterbo IF
Skegrie BK
Västra Ingelstad IS
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
2015
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2014
2015
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Felix Harletun
Gylle AIF
10
1
1350
2
Khedir Khidher
Heleneholms SK
9
3
990
3
Alexander Jönsson
Gylle AIF
9
1
1530
4
Osama Musa
KSF Srbija Malmö
8
1
1350
5
Anders Ekelund
FF Vuk
8
0
1440
6
Govan Yzden
Heleneholms SK
7
2
1080
6
Amjad El Goranie
Heleneholms SK
7
2
1440
8
Agim Tashevci
Heleneholms SK
7
1
900
9
Josef Saado
Heleneholms SK
7
0
1440
10
Karl Johan Philip Reutergard
Heleneholms SK
6
3
1080
11
Samir Nuhanovic
Heleneholms SK
5
1
1170
11
Jesper Söderberg
Gislövs IF
5
1
810
11
Rashid Ahmed Abdalla Resk
FF Vuk
5
1
1440
11
Amir Zecevic
Bunkeflo FF
5
1
630
11
Kasper Jönsson
Gislövs IF
5
1
1530
11
Edgard Perez Molina
KSF Srbija Malmö
5
1
1080
11
Marcus Olofsson
Skegrie BK
5
1
1530
11
Mattias Olsson
Bunkeflo FF
5
1
1530
19
Patrik Ljungqvist
Skegrie BK
5
0
1710
19
Patrik Nilsson
Gislövs IF
5
0
1530
21
Jesper Arvidsson
Bunkeflo FF
4
2
1530
22
Zaim Busuladzic
KSF Makedonija
4
1
720
23
Alex Arias Morel
Gylle AIF
4
0
810
23
Tim Hallgren
Skegrie BK
4
0
1530
23
Martin Reher
Västra Ingelstad IS
4
0
1350
23
Perparim Vejseli
Klagstorps IF
4
0
1710
23
Baki Krasniqi
Klagstorps IF
4
0
1620
23
Bashkim Krasniqi
Klagstorps IF
4
0
1620
23
Bilal Fakhro
Klagstorps IF
4
0
1530
23
Max Andersson Sääf
Skanör Falsterbo IF
4
0
1620
23
Dusan Milosevic
FF Vuk
4
0
1620
32
Darioush Porafshar
Heleneholms SK
3
1
1080
32
Sonny Johnsson
Skegrie BK
3
1
720
32
Mesut Erkan
Gylle AIF
3
1
990
32
Filip Bosevski
KSF Makedonija
3
1
810
36
Krzysztof Grzegorczyk
KSF Makedonija
3
0
630
36
Amir Dzanic
KSF Makedonija
3
0
630
36
Farid Hassani
KSF Makedonija
3
0
720
36
Alex Perlaza Landazuri
KSF Makedonija
3
0
1620
36
Hampus Eneberg
Gylle AIF
3
0
720
36
Lulzim Zaskoku
KSF Makedonija
3
0
1080
36
Johan Revesz
Skegrie BK
3
0
1440
36
Andreas Sundquist
Bunkeflo FF
3
0
1530
36
Asmir Rozajac
Klagstorps IF
3
0
1620
36
Ardian Kastrati
Klagstorps IF
3
0
1710
36
Goran Radjen
KSF Srbija Malmö
3
0
1440
36
Karim Rasho Khudayda
Heleneholms SK
3
0
1710
36
Anton Jönsson
Gislövs IF
3
0
1260
36
Ibrahim Matar
FF Vuk
3
0
1260
36
Mikael Ahrtzing
Skanör Falsterbo IF
3
0
1710
36
Sebastian Kellgren
Skanör Falsterbo IF
3
0
1530
36
Christopher Thornblad
Skanör Falsterbo IF
3
0
1530
36
Andreas Olsson
Bunkeflo FF
3
0
1260
36
Henrik Kramer
Skanör Falsterbo IF
3
0
1080
55
Mouhamad Azzam
Bunkeflo FF
2
1
1530
55
Didrik Lindell
Skanör Falsterbo IF
2
1
270
55
Edip Axmetovic
Gislövs IF
2
1
270
55
Philip Johansson
Västra Ingelstad IS
2
1
360
55
Robert Melander
Skegrie BK
2
1
1350
55
Armin Terzic
KSF Makedonija
2
1
90
55
Nezir Berbic
KSF Makedonija
2
1
990
55
Dragan Milosevic
FF Vuk
2
1
1710
55
Seyamak Arkannia
FF Vuk
2
1
990
55
Robin Simonsson
Gylle AIF
2
1
1350
55
Demir Alic
KSF Makedonija
2
1
1440
55
Martin Persson
Gylle AIF
2
1
540
67
Metodija Nikola Veljanov
KSF Makedonija
2
0
1350
67
Bratislav Nikolic
FF Vuk
2
0
810
67
Ismet Guta
Gylle AIF
2
0
1620
67
Qendrim Avdyli
Gylle AIF
2
0
630
67
Fredrick Stenman Vizvari
KSF Makedonija
2
0
1260
67
Christos Ramnalis
KSF Makedonija
2
0
990
67
Johan Vahlne
Västra Ingelstad IS
2
0
1710
67
Ola Biärsjö
Skegrie BK
2
0
540
67
Pär Falck
Bunkeflo FF
2
0
1440
67
Tobias Pålsson
Bunkeflo FF
2
0
1350
67
Martin Laneryd
Västra Ingelstad IS
2
0
630
67
Lucas Malm Asknor
Bunkeflo FF
2
0
1620
67
Francisco Alejandro Ojeda Palma
KSF Srbija Malmö
2
0
1530
67
Cesar Ernesto Montoya Soto
KSF Srbija Malmö
2
0
1440
67
Nemanja Pilipovic
KSF Srbija Malmö
2
0
1260
67
Aymen Baccouche
KSF Srbija Malmö
2
0
1170
67
Daniel Hertzman
KSF Srbija Malmö
2
0
720
67
Blerim Nuhiji
Klagstorps IF
2
0
1350
67
Joakim Nilsson
Skegrie BK
2
0
1800
67
Liridon Dakaj
Klagstorps IF
2
0
1800
67
Emil Persson
Skegrie BK
2
0
1530
67
Navid Najimi
Heleneholms SK
2
0
1260
67
Martin Malmgren
Gislövs IF
2
0
1170
67
Jonatan Frid
Gislövs IF
2
0
1080
67
Mattias Reutergard Persson
Heleneholms SK
2
0
1710
67
Kristoffer Bertolino
FF Vuk
2
0
1170
67
Andrija Lucic
FF Vuk
2
0
1530
67
Ridah Abed
FF Vuk
2
0
1530
67
Anh Quan Pham
FF Vuk
2
0
1440
67
Khalil Mahjoub
FF Vuk
2
0
1800
67
Tareq Harouda
Heleneholms SK
2
0
810
67
Viktor Nilsson
Gislövs IF
2
0
1710
67
Hampus Ylinen
Gislövs IF
2
0
1530
67
Viktor Malmgren
Gislövs IF
2
0
1530
67
Anton Persson
Gislövs IF
2
0
1440
67
Andrée Sandén
Skanör Falsterbo IF
2
0
1080
67
Karl Magnusson
Skanör Falsterbo IF
2
0
1170
67
Andreas Klöfverskjöld
Skanör Falsterbo IF
2
0
540
67
Johannes Nilsson
Bunkeflo FF
2
0
900
67
Andreas Hedin
Skanör Falsterbo IF
2
0
1350
67
Philip Persson
Skanör Falsterbo IF
2
0
1350
108
Jesper Persson
Skegrie BK
1
1
1080
108
Patrick Öfjord Pedersen
Gylle AIF
1
1
450
110
Sebastian Nordberg
Gylle AIF
1
0
360
110
Robin Liljegren
Gylle AIF
1
0
270
110
Jimmy Nilsson
Gylle AIF
1
0
90
110
Rabih Kanaan
Gylle AIF
1
0
450
110
Esad Henic
KSF Makedonija
1
0
810
110
Hugo Vinicius Moura de Oliveira
KSF Makedonija
1
0
540
110
Gezim Kelmendi
KSF Makedonija
1
0
360
110
Håkan Nikstrand
KSF Makedonija
1
0
90
110
Jimmi Svensson
Gylle AIF
1
0
540
110
Joppe Nilsson
Gylle AIF
1
0
720
110
Filip Harletun
Gylle AIF
1
0
810
110
Fredrik Bengtsson
Gylle AIF
1
0
1350
110
Martin Mato Grujo
Gylle AIF
1
0
1170
110
Christian Nilsson
Gylle AIF
1
0
990
110
Ali Salem Ibrahim
KSF Makedonija
1
0
1350
110
Admir Blagajcevic
KSF Makedonija
1
0
1260
110
Cyrano Eduardo Murillo Reyes
KSF Makedonija
1
0
1260
110
Martin Svensson
Västra Ingelstad IS
1
0
900
110
Martin Wandegren
Västra Ingelstad IS
1
0
270
110
Philip Åström
Västra Ingelstad IS
1
0
180
110
Hampus Gustafsson
Västra Ingelstad IS
1
0
90
110
Simon Svensson
Västra Ingelstad IS
1
0
1170
110
Tim Reher
Västra Ingelstad IS
1
0
1170
110
Ludvig Reuterskiöld
Västra Ingelstad IS
1
0
1080
110
Oskar Mårtensson
Skegrie BK
1
0
360
110
Jesper Stjärna
Västra Ingelstad IS
1
0
1710
110
Martin Biärsjö
Skegrie BK
1
0
1350
110
Fredrik Nilsson
Skegrie BK
1
0
1350
110
Hampus Forsén
Västra Ingelstad IS
1
0
1620
110
Oliver Demm
Västra Ingelstad IS
1
0
1620
110
Henrik Fehland
Västra Ingelstad IS
1
0
1530
110
Edin Demirovic
Västra Ingelstad IS
1
0
1530
110
Jimmi Brambeck Almén
Västra Ingelstad IS
1
0
1350
110
Mikael Andersson
Skegrie BK
1
0
1170
110
Salim Asani
Västra Ingelstad IS
1
0
1350
110
Tobias Parsfelt Beach
Skegrie BK
1
0
1620
110
Joakim Wallberg
Skegrie BK
1
0
1620
110
Jimmy Mårtensson
Skegrie BK
1
0
1620
110
Muhamet Behrami
Klagstorps IF
1
0
1710
110
Bujar Rrahmani
Klagstorps IF
1
0
1440
110
Ramyar Sheshaee
Klagstorps IF
1
0
1350
110
Omar Rincon Buritica
KSF Srbija Malmö
1
0
630
110
Marwan El Jaouni
KSF Srbija Malmö
1
0
630
110
Nihad Salah Abdallah
KSF Srbija Malmö
1
0
540
110
Omar Abdulkadir
KSF Srbija Malmö
1
0
270
110
Ivan Klecina
KSF Srbija Malmö
1
0
180
110
Flamur Gashi
Klagstorps IF
1
0
720
110
Christian Daleke
KSF Srbija Malmö
1
0
720
110
Mohamad Moussa
KSF Srbija Malmö
1
0
1350
110
Lars Hedin
Skanör Falsterbo IF
1
0
1260
110
Robin Rosvall
Skanör Falsterbo IF
1
0
1440
110
Patrik Hultman
Skanör Falsterbo IF
1
0
1530
110
Edwin Vinberg
Bunkeflo FF
1
0
810
110
Pontus Andersson
Bunkeflo FF
1
0
540
110
Jacob Pressing
Bunkeflo FF
1
0
1260
110
Alexander Wennberg
Bunkeflo FF
1
0
1170
110
Erik Larsson
Bunkeflo FF
1
0
990
110
Robin Stockman
Bunkeflo FF
1
0
990
110
Mihai Pap
Skanör Falsterbo IF
1
0
540
110
Kevin Rossing
Skanör Falsterbo IF
1
0
720
110
Theo Sandahl
Skanör Falsterbo IF
1
0
1080
110
Andreas Rörstam
Gislövs IF
1
0
1440
110
Tobias Täubert
Gislövs IF
1
0
1710
110
Alen Hadzimahovic
Heleneholms SK
1
0
810
110
Mathias Ronny Gullstrand
Heleneholms SK
1
0
810
110
Krzysztof Uszko
Heleneholms SK
1
0
720
110
Alem Durakovic
Heleneholms SK
1
0
630
110
Näder Mashoun
Heleneholms SK
1
0
270
110
Dusko Ignjatov
FF Vuk
1
0
450
110
Ali Al Kefagy
FF Vuk
1
0
1080
110
Christos Papadimitriou
FF Vuk
1
0
1260
110
Björn Olandersson
Heleneholms SK
1
0
1530
110
Frank Brobeck
Gislövs IF
1
0
450
110
Joon Berggren
Gislövs IF
1
0
990
110
Alexander Mårtensson
Gislövs IF
1
0
990
110
Raein Ghazvinian
Heleneholms SK
1
0
900
186
Saikou Dampha
Heleneholms SK
0
1
360
186
Martin Ahlberg
Skanör Falsterbo IF
0
1
1620
186
Ennio Gardena Baeza
KSF Srbija Malmö
0
1
630
186
Ali Sheshaee
Klagstorps IF
0
1
1530
186
Simon Offerlind
Västra Ingelstad IS
0
1
1170
186
Erik Ekelin
Västra Ingelstad IS
0
1
990
186
Tobias Gothred
Gylle AIF
0
1
990