Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar, övriga år
2016 Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
2017 Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
2018 Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
2019 Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Övriga serier 2017
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Östra Svealand, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 Norra
Smålands FF - Div 4 Södra
Smålands FF - Div 4 Västra
Smålands FF - Div 4 Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar A
Blekinge FF - Div. 6 Herrar B
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 6 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Södra
Skånes FF - Div.6 Västra
Skånes FF - Div.6 Östra
Smålands FF - Div 6 Eksjö
Smålands FF - Div 6 Emmaboda
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Smålands FF - Div 6 Älmhult
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordöstra
Södermanlands FF - Division 6 Sydvästra
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Vara
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Division 6 Norra
Östergötlands FF - Division 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Västra
Östergötlands FF - Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar A-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar B-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 7 Herrar
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Norra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Stockholms FF - Herrar 7 J
Stockholms FF - Herrar 7 K
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 nordvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 sydvästra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Västra
Västmanlands FF - Division 7 Herrar Östra
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Hälsinglands FF - Div. 2 Damer Södra Norrland
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Västmanlands FF - Divison 2 damer Mellersta Sveala
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer gr.1
Gestriklands FF - Division 3 Damer gr.2
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Smålands FF - Div 3 Västra Dam
Smålands FF - Div 3 Östra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Division 4 Norra, damer
Norrbottens FF - Division 4 Södra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Vetlanda Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Värnamo Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Ångermanlands FF - Div 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Stockholms FF - Damer 5 C
Stockholms FF - Damer 5 D
Stockholms FF - Damer 5 E
Upplands FF - Dam Div 5 Norra
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U 21 Finalspel
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra
Folksam U21 A-slutspel grp 1
Folksam U21 A-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 1
Folksam U21 B-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 3
Folksam U21 B-slutspel grp 4
Folksam U21 B-slutspel grp 5
Folksam U21 B-slutspel grp 6
Folksam U21 Superettan Norra
Folksam U21 Superettan Södra
U19 Allsvenskan Norra
U19 Allsvenskan Södra
U19 Kval till Allsvenskan
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Svealand
U19 Div.1 Södra Götaland
U19-slutspel
U17 Allsvenskan Norra
U17 Allsvenskan Södra
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
U17-slutspel
Gestriklands FF - U16 Nationell A1
Gestriklands FF - U16 Nationell B1
Gestriklands FF - U16 Nationell Grupp 1
Hallands FF - U16 Nationell A3
Hallands FF - U16 Nationell B4
Hallands FF - U16 Nationell Grupp 4
Skånes FF - U16 Nationell A4
Skånes FF - U16 Nationell B5
Skånes FF - U16 Nationell Grupp 5
U16 Nationell B6
U16 Nationell Grupp 6
U16 Norrlandskval
Västerbottens FF - U16 Nationell Grupp 7
Örebro Läns FF - U16 Nationell A2
Örebro Läns FF - U16 Nationell B2
Örebro Läns FF - U16 Nationell B3
Örebro Läns FF - U16 Nationell Grupp 2
Örebro Läns FF - U16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - U16 Nationell Slutspel
Herr A Landskamp
Herrar A play off till VM
U21 Herr EM Grupp A
U21 Herr EM-kval
U21 Herr Landskamp
P20 Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM Grupp A
P19 EM-kval 1
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17 Landskamp (U19)
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk Grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
Lag
BK Walldia
Halmstad Inter FC
IS Örnia
Knäreds IK
Laholms FK Akademi
Roj Ava FF
Skogaby BK
Skottorps IF
Skuggan BoIS
Sperlingsholms IF
Unnaryds GoIF
Våxtorps BoIS
Ysby BK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
2017
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2016
2017
2018
2019
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Oskar Elv
Unnaryds GoIF
12
2
1800
2
Daniel Karlsson
Sperlingsholms IF
11
1
1530
3
Ayoub Elrarib
Halmstad Inter FC
10
2
1440
4
Khaled Afzali
Roj Ava FF
10
1
1350
5
Simon Falk
Skottorps IF
9
2
1260
5
Kenan Ramadani
BK Walldia
9
2
1620
7
Markus Tydell
Skuggan BoIS
8
2
1440
7
Yasin Mirzadeh
Roj Ava FF
8
2
1440
9
Anton Runemyr
Unnaryds GoIF
8
1
1350
10
Emil Gustafsson
Skottorps IF
7
1
1980
10
Nderim Peci
BK Walldia
7
1
1800
10
Lucas Alsbjer
Ysby BK
7
1
1350
13
Gustav Palm
Skuggan BoIS
7
0
1620
14
Mohammed Jouda
IS Örnia
6
1
900
14
Mohammed Jouda
Halmstad Inter FC
6
1
900
16
Abdullah Hosien
Roj Ava FF
6
0
990
16
Tim Jensen
Knäreds IK
6
0
900
16
Niklas Ternander
Våxtorps BoIS
6
0
1440
16
Joel Bengtsson
Våxtorps BoIS
6
0
1170
16
Robert Andersson
Skottorps IF
6
0
1980
16
Ukshin Tahiraj
Unnaryds GoIF
6
0
1710
16
Oskar Moberg
Skottorps IF
6
0
2070
16
Johan Neogard
Knäreds IK
6
0
1440
24
Victor Johansson
Laholms FK Akademi
5
2
1980
24
Shirvan Khalil
Roj Ava FF
5
2
450
24
Osman Mussa Mohammed
Halmstad Inter FC
5
2
1260
27
Leorent Ramadani
BK Walldia
5
1
1440
28
Felix Karlsson
BK Walldia
5
0
1170
28
Lucas Lundin
Skuggan BoIS
5
0
1530
28
Sebastian Olofsson
Skuggan BoIS
5
0
990
28
Filip Ek
Skuggan BoIS
5
0
1710
28
Kasper Persson
Ysby BK
5
0
1800
28
Martin Svensson
Skottorps IF
5
0
1350
28
Erik Moberg
Skottorps IF
5
0
1890
28
Andreas Enggren
Unnaryds GoIF
5
0
1800
28
David Wetterlund
Sperlingsholms IF
5
0
1980
28
Joakim Marcusson
Sperlingsholms IF
5
0
1260
28
Najeb Al Osman
Halmstad Inter FC
5
0
1980
28
Yazan Okla
Halmstad Inter FC
5
0
1800
28
Ludvig Gustafsson
Laholms FK Akademi
5
0
2070
41
Frhad Misto
Roj Ava FF
4
1
1260
41
Mehmet Mahsun Aslan
Roj Ava FF
4
1
1620
41
Anders Pontus Andersson
Skottorps IF
4
1
1710
41
Rubel Asrat
Skogaby BK
4
1
810
45
Robin Jansson
Skuggan BoIS
4
0
1440
45
Jimmy Ivarsson
Ysby BK
4
0
1440
45
Otto Nilsson
Ysby BK
4
0
1980
45
Gholam Sakhi Akhlaqi
BK Walldia
4
0
720
45
Casper Bengtsson
Knäreds IK
4
0
1620
45
Filip Silvandersson
Knäreds IK
4
0
1530
45
Sigge Jönsson
Knäreds IK
4
0
1710
45
Anton Wilhelmsson
Unnaryds GoIF
4
0
1800
45
Håkan Petersson
IS Örnia
4
0
1350
45
Adam Andersson
IS Örnia
4
0
1350
45
Viggo Persson
Laholms FK Akademi
4
0
1980
45
Ahmad Jouda
Halmstad Inter FC
4
0
1800
45
Momin Khan Ahmedi
Roj Ava FF
4
0
270
58
Mahdi Ali Suroor
Roj Ava FF
3
1
1620
58
Omar Hussain
Roj Ava FF
3
1
990
58
Alban Sopi
Unnaryds GoIF
3
1
0
58
Kushtrim Sopa
BK Walldia
3
1
270
58
Jonas Nilsson
BK Walldia
3
1
1710
63
Rinor Ajvazi
BK Walldia
3
0
1440
63
Arlind Halimi
BK Walldia
3
0
1260
63
Robert Koefoed
Skuggan BoIS
3
0
630
63
Gabriel Johansson Börjesson
Skuggan BoIS
3
0
450
63
Adam Jönsson
Knäreds IK
3
0
1620
63
Lars Thomas Karlsson
Ysby BK
3
0
1080
63
Hugo Johansson
Knäreds IK
3
0
1530
63
Arton Ajvazi
BK Walldia
3
0
900
63
Filip Svensson
Ysby BK
3
0
1980
63
Kalle Karlsson
Ysby BK
3
0
1710
63
Daniel Pålsson
Ysby BK
3
0
1530
63
Anton Peyronsson
Unnaryds GoIF
3
0
990
63
Petter Gustafsson
Skottorps IF
3
0
1980
63
Pontus Johansson
Skottorps IF
3
0
1170
63
Albin Andersson
Skogaby BK
3
0
2070
63
Arnon Khamphuak
Skogaby BK
3
0
2070
63
Philip Alexandersson
Sperlingsholms IF
3
0
1080
63
Patrik Andersson
Sperlingsholms IF
3
0
900
63
Johan Larsson
IS Örnia
3
0
1260
63
Sebastian Henriksson
Unnaryds GoIF
3
0
1710
63
Örn Ingólfsson
IS Örnia
3
0
900
63
Erik Höjman
Sperlingsholms IF
3
0
1800
63
Patrik Jansson
Sperlingsholms IF
3
0
1620
63
Andreas Mattsson
Sperlingsholms IF
3
0
1530
63
Dilan Ismail
Sperlingsholms IF
3
0
180
63
Saleh Talal
Roj Ava FF
3
0
1530
63
Lucas Pettersson
Laholms FK Akademi
3
0
1800
63
Malte Croon
Våxtorps BoIS
3
0
990
63
Michael Svensson
Våxtorps BoIS
3
0
720
63
Hugo Jönsson
Knäreds IK
3
0
630
63
Yahya Baratali
Roj Ava FF
3
0
990
63
Musab Hassan
Halmstad Inter FC
3
0
1440
63
Saleh Talal
Halmstad Inter FC
3
0
1440
63
Nebras Alsharef
Halmstad Inter FC
3
0
1170
63
Mohamed-Saed El-Mohammad Elabo
Halmstad Inter FC
3
0
1170
98
Abdulmanan Hannan
Roj Ava FF
2
1
90
98
Orhan Morina
Roj Ava FF
2
1
900
98
Ahmed Hassan Osman
Våxtorps BoIS
2
1
270
98
Simon Johansson
Våxtorps BoIS
2
1
540
98
Edvin Frick
Laholms FK Akademi
2
1
1530
98
Kenneth Sandberg
Skottorps IF
2
1
540
98
Casper Thorsson
Unnaryds GoIF
2
1
270
98
Emil Axelsson
Ysby BK
2
1
1440
98
Per Petersson
Knäreds IK
2
1
1350
98
Kevin Johansson
Skuggan BoIS
2
1
1890
108
Erik Lindberg
Skottorps IF
2
0
630
108
Fredrik Hygert
Skuggan BoIS
2
0
180
108
Markus Karlsson
Skuggan BoIS
2
0
540
108
Nijazi Behrami
Skogaby BK
2
0
720
108
Stefan Mårtensson
Skogaby BK
2
0
360
108
Egzon Behramaj
BK Walldia
2
0
990
108
Sebastian Elmgren
Skuggan BoIS
2
0
1620
108
Fredrik Persson
Ysby BK
2
0
270
108
Rasmus Bengtsson
Knäreds IK
2
0
1260
108
Mattis Egmyr
Knäreds IK
2
0
990
108
Nils Thulin
Ysby BK
2
0
1080
108
Gentrit Elshani
BK Walldia
2
0
810
108
Miridon Berisha
BK Walldia
2
0
900
108
Sebastian Andersson
Unnaryds GoIF
2
0
0
108
Lucas Antonsson
Unnaryds GoIF
2
0
810
108
Victor Johansson Gunberg
Unnaryds GoIF
2
0
1260
108
Johan Johansson
Unnaryds GoIF
2
0
1170
108
Kadir Siray
Skottorps IF
2
0
180
108
Ola Unosson
Skogaby BK
2
0
1980
108
Kastriot Hajzeri
Skogaby BK
2
0
1890
108
Johan Green
Skottorps IF
2
0
1260
108
Andreas Ågren
Skottorps IF
2
0
990
108
Anton Carlsson
Sperlingsholms IF
2
0
2070
108
Karljohan Stenberg
Sperlingsholms IF
2
0
1260
108
Robin Mortensen
Sperlingsholms IF
2
0
1080
108
Johan Olsson
IS Örnia
2
0
720
108
Pontus Pettersson
IS Örnia
2
0
1080
108
Alex Moberg
Sperlingsholms IF
2
0
900
108
Albin Johansson
Våxtorps BoIS
2
0
1620
108
Daniel Larsen
Våxtorps BoIS
2
0
1440
108
Max Sjöstrand
Laholms FK Akademi
2
0
1080
108
Oscar Cronqvist
Våxtorps BoIS
2
0
450
108
Jacob Schön
Våxtorps BoIS
2
0
1260
108
Simon Silvandersson
Knäreds IK
2
0
720
108
Sardar Alirezai
Roj Ava FF
2
0
810
108
Zulfukar Mahsum Hussein
Roj Ava FF
2
0
540
108
Roni Youssef
Roj Ava FF
2
0
450
108
Abdul Rahim Basal
Halmstad Inter FC
2
0
720
108
Sami Abo Zammel
Halmstad Inter FC
2
0
180
108
Cornel-Iulian Stanciu
Halmstad Inter FC
2
0
360
108
Ilyas Bossab
Halmstad Inter FC
2
0
630
149
Hany Aly
Halmstad Inter FC
1
1
540
150
Mohamad Deeb
Halmstad Inter FC
1
0
180
150
Emre Öcalan
Halmstad Inter FC
1
0
630
150
Mohamed Ibrahim
Halmstad Inter FC
1
0
180
150
Ahmad Al Abdulrahman
Halmstad Inter FC
1
0
270
150
Wesam Alomari
Halmstad Inter FC
1
0
450
150
Hossam Alaamoud
Halmstad Inter FC
1
0
990
150
Belal Abujazar
Halmstad Inter FC
1
0
900
150
M Orwa Shekfah
Halmstad Inter FC
1
0
1260
150
Hesham Alali
Halmstad Inter FC
1
0
0
150
Firas Alfares
Roj Ava FF
1
0
990
150
Gemal Mustafa
Roj Ava FF
1
0
720
150
Mehdi Ghalandari
Roj Ava FF
1
0
630
150
Moustafa Misto
Roj Ava FF
1
0
450
150
Abdullah Misto
Roj Ava FF
1
0
450
150
Ferdijan Kurtic
Roj Ava FF
1
0
270
150
Mohamad Masto
Roj Ava FF
1
0
180
150
Vahdat Fars
Roj Ava FF
1
0
180
150
Anwar Hussain
Roj Ava FF
1
0
180
150
Jasim Mirzadeh
Roj Ava FF
1
0
90
150
Majd Talal
Roj Ava FF
1
0
90
150
Abdulrahman Al Masalma
Knäreds IK
1
0
450
150
Simon Ottosson
Våxtorps BoIS
1
0
1980
150
André Larsen
Våxtorps BoIS
1
0
1710
150
Robin Bertinsson
Laholms FK Akademi
1
0
90
150
Stojan Weijerhed
Laholms FK Akademi
1
0
270
150
Anton Efraimsson
Laholms FK Akademi
1
0
90
150
Erik Gunnarsson
Laholms FK Akademi
1
0
2160
150
Martin Wennström
Laholms FK Akademi
1
0
450
150
Oskar Hemhagen
Laholms FK Akademi
1
0
450
150
Anton Gunnarsson
Laholms FK Akademi
1
0
360
150
Jesper Uhlin
Våxtorps BoIS
1
0
1260
150
Markus Johansson
Laholms FK Akademi
1
0
1980
150
Per Thronée
Laholms FK Akademi
1
0
1260
150
Markus Palm
IS Örnia
1
0
1260
150
Anton Forsberg
IS Örnia
1
0
1170
150
Victor Johansson
IS Örnia
1
0
900
150
Nils Jadelind
IS Örnia
1
0
810
150
Andreas Klöfverskjöld
IS Örnia
1
0
180
150
Björn Nilsson
Unnaryds GoIF
1
0
0
150
Fatos Rama
Sperlingsholms IF
1
0
1260
150
Andreas Persson
Sperlingsholms IF
1
0
1260
150
Rikard Andreasson
Sperlingsholms IF
1
0
270
150
Astrit Rama
Sperlingsholms IF
1
0
270
150
Pontus Jönsson
Sperlingsholms IF
1
0
90
150
Besart Mehmeti
IS Örnia
1
0
180
150
Andreas Höier
IS Örnia
1
0
180
150
David Göras
IS Örnia
1
0
90
150
Niklas Blomquist
IS Örnia
1
0
1620
150
John Palmén
IS Örnia
1
0
1350
150
Fredrik Gustafsson
Skottorps IF
1
0
720
150
Daniel Andersson
Skogaby BK
1
0
1800
150
Conny Strömberg
Skogaby BK
1
0
1710
150
Arton Gjinovci
Skogaby BK
1
0
1170
150
Bedar Omar
Skottorps IF
1
0
0
150
Filip Jönsson
Skogaby BK
1
0
2160
150
Mattias Svensson
Skottorps IF
1
0
90
150
Rasmus Samuelsson
Unnaryds GoIF
1
0
360
150
Noel Palmqvist
Unnaryds GoIF
1
0
720
150
Mikael Svensson
Unnaryds GoIF
1
0
720
150
Bujar Maholli
Unnaryds GoIF
1
0
180
150
Robin Palm
Skottorps IF
1
0
1530
150
Karl-Johan Månsson
BK Walldia
1
0
360
150
Adnan Ramadani
BK Walldia
1
0
810
150
Martin Måbring
BK Walldia
1
0
720
150
Benneth Karlsson
BK Walldia
1
0
810
150
Lutfi Begu
BK Walldia
1
0
630
150
Morteza Tadjik
BK Walldia
1
0
540
150
Emil Olsen
Ysby BK
1
0
1890
150
Noak Bolmgren
Ysby BK
1
0
990
150
Filip Bergström
Ysby BK
1
0
180
150
Albin Westesson
Ysby BK
1
0
720
150
Edvin Franzén
Ysby BK
1
0
540
150
Anton Öhrn
Knäreds IK
1
0
1440
150
Philip Ljungberg
Skuggan BoIS
1
0
1530
150
Albina Halimi
BK Walldia
1
0
0
150
Mattias Hygert
Skuggan BoIS
1
0
1440
150
Oliver Håkansson
BK Walldia
1
0
1530
150
Jonathan Ohlquist
Skogaby BK
1
0
360
150
Sakariya Dahir Mohamed
Skogaby BK
1
0
270
150
Ramin Abbasi
Skogaby BK
1
0
180
150
Mahad Daahir
Skogaby BK
1
0
90
150
Carl Fredrik Stefansson
Skogaby BK
1
0
0
150
Rickard Göransson
Skogaby BK
1
0
0
150
Adnan Ramadani
Skogaby BK
1
0
810
150
Anders Petersson
Skogaby BK
1
0
450
150
Joakim Larsson
Skuggan BoIS
1
0
270
150
Nils Dick Markus Persson
Skuggan BoIS
1
0
270
237
Safet Morina
Roj Ava FF
0
2
270
237
Mohamed Al Haboub
Halmstad Inter FC
0
2
1350
239
Ola Karlsson
BK Walldia
0
1
270
239
Manfred Walldén
BK Walldia
0
1
270