Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar, övriga år
2011 Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
2012 Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
2013 Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
2014 Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
2015 Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
2022 Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
2023 Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
2024 Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
Övriga serier 2015
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Götaland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 3 Östra Svealand, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Norra
Skånes FF - Div.4 Södra
Skånes FF - Div.4 Västra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Smålands FF - Division 4 Elit Västra
Smålands FF - Division 4 Elit Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hallands FF - Div. 5 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra A
Skånes FF - Div.5 Sydvästra B
Skånes FF - Div.5 Sydöstra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Division 5 Östra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 6 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 A Herrar Höst
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 B Herrar Höst
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Nordväst Herr
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Sydöst Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Nybro
Smålands FF - Div 6 Tingsryd
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västerbottens FF - Div 6 norra herrar
Västerbottens FF - Div 6 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Herrljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Div 6 herrar norra
Ångermanlands FF - Div 6 herrar södra/västra
Örebro Läns FF - Div. 6 Norra
Örebro Läns FF - Div. 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Norra
Östergötlands FF - Division 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Västra
Östergötlands FF - Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 7 Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Stockholms FF - Herrar 7 J
Stockholms FF - Herrar 7 K
Södermanlands FF - Div 7 Södra Herrar
Södermanlands FF - Div 7 Östra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 A-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 7 B-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 7 C-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Bohusläns FF - Div.2 Damer Bohuslän/Dal
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Division 2 Damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Norra, damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Norra Dam
Smålands FF - Div 2 Sydvästra Dam
Smålands FF - Div 2 Sydöstra Dam
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Södra
Västmanlands FF - Divison 2 damer Mellersta Sveala
Östergötlands FF - Dam Division 2
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 4 Södra, Damer
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Norra Damer
Hallands FF - Div. 4 Södra Damer
Hälsinglands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Division 4 Norra, damer
Norrbottens FF - Division 4 Södra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Hultsfred Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nybro Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Tingsryd Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam div 4 Grupp 1
Upplands FF - Dam div 4 Grupp 2
Upplands FF - Dam Div 4 Norra
Upplands FF - Dam Div 4 Södra
Värmlands FF - Resultimafyran (div 4 damer)
Västerbottens FF - Div 4 norra damer
Västerbottens FF - Div 4 södra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Stockholms FF - Damer 5 C
Stockholms FF - Damer 5 D
Södermanlands FF - Division 5 Damer
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U 21 Finalspel
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra
Folksam U21 A-slutspel grp 1
Folksam U21 A-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 1
Folksam U21 B-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 3
Folksam U21 B-slutspel grp 4
Folksam U21 B-slutspel grp 5
Folksam U21 B-slutspel grp 6
Folksam U21 Superettan Norra
Folksam U21 Superettan Södra
U19 Allsvenskan Norra
U19 Allsvenskan Södra
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Södra Götaland
U19-slutspel
Upplands FF - U19 Div.1 Svealand
U17 Allsvenskan Norra
U17 Allsvenskan Södra
Norrbottens FF - U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Södra Norrland
U17 Div.1 Västra Götaland
U17 Div.1 Östra Götaland
U17-slutspel
Örebro Läns FF - U17 Div.1 Svealand
Herrar A EM Playoff
Herrar A Landskamp
Herrar U21 EM Grupp A
Herrar U21 EM Grupp B
Herrar U21 EM-kval
Herrar U21 EM-slutspel
Herrar U21 Landskamp
Herrar U21 Yngre Landskamp
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P19 Landskamp
P18 3-nations
P18 4-nations
P18 Landskamp
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17 Landskamp (U19)
P16 4-nationsturnering
P16 Landskamp FT
P16 Nordisk pojk Grp A
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 Syrenka Cup
P15 Landskamp
Lag
Alets IK
FC Falkagård
Genevad/Veinge IF
Harplinge IK
Hasslövs IS
IS Örnia
Knäreds IK
Simlångsdalens IF
Sperlingsholms IF
Trönninge IF
Unnaryds GoIF
Våxtorps BoIS
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Hallands FF - Div. 5 Södra Herrar
2015
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2022
2023
2024
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Joakim Jansson
Harplinge IK
11
2
1440
2
Niklas Jansson
Harplinge IK
10
2
1620
3
Rami Salaheddine
IS Örnia
9
2
1170
4
Jesper Fredriksson
Simlångsdalens IF
9
0
1710
5
Max Hansson
Unnaryds GoIF
7
2
1440
6
Erik Höjman
Sperlingsholms IF
7
0
1440
6
Martin Peyronsson
Unnaryds GoIF
7
0
990
8
Karl Pålsson
Hasslövs IS
6
1
1350
8
David Lundberg
Alets IK
6
1
1710
10
John Andersson
Simlångsdalens IF
6
0
1620
11
Andreas Stefaniga
Trönninge IF
5
2
720
11
Nino Jelec
Harplinge IK
5
2
900
13
Tom Stenberg
Trönninge IF
5
1
1440
13
David Wetterlund
Sperlingsholms IF
5
1
1080
15
Marcus Johansson
Sperlingsholms IF
5
0
1350
15
Joakim Marcusson
Sperlingsholms IF
5
0
1800
15
Fredrik Granfeldt
Simlångsdalens IF
5
0
1890
15
Johan Land
IS Örnia
5
0
1440
15
Johan Sundström
Trönninge IF
5
0
360
15
Robin Karlsson
Trönninge IF
5
0
1800
15
Patrik Jansson
Harplinge IK
5
0
1530
15
Joel Åkesson
Knäreds IK
5
0
1890
23
Simon Olsson
Hasslövs IS
4
1
1170
23
Kristian Stefaniga
Trönninge IF
4
1
1260
23
David Rydh
Unnaryds GoIF
4
1
1710
23
Joel Halldin Gjerdrum
IS Örnia
4
1
1080
23
Daniel Karlsson
Sperlingsholms IF
4
1
1170
23
Christoffer Hallström
Alets IK
4
1
720
23
Max Friman
Alets IK
4
1
450
23
Sharmarke Hersi
FC Falkagård
4
1
1260
31
Jim Leandersson
Våxtorps BoIS
4
0
1710
31
Olle Persson
Harplinge IK
4
0
1440
31
Albert Bengtsson
Våxtorps BoIS
4
0
1080
31
Eric Lindberg
Våxtorps BoIS
4
0
1080
31
Alexander Nilsson
Genevad/Veinge IF
4
0
1890
31
Noak Pettersson
Genevad/Veinge IF
4
0
1890
31
Jem Salltun
Alets IK
4
0
1350
31
Kewin Hansen
Genevad/Veinge IF
4
0
1350
31
Örn Ingólfsson
IS Örnia
4
0
900
31
Anton Peyronsson
Unnaryds GoIF
4
0
1440
31
Johan Larsson
IS Örnia
4
0
1260
31
Carl-Tomas Stenberg
Trönninge IF
4
0
1170
31
Sven Robert Alexander Persson
Hasslövs IS
4
0
990
31
Emil Hermansson
Hasslövs IS
4
0
1530
31
Emanuel Hultberg
Knäreds IK
4
0
1710
31
Andreas Johansson
Harplinge IK
4
0
1440
47
Mehmet Han
IS Örnia
3
2
360
48
Azad Han
IS Örnia
3
1
360
48
Christian Nodelijk
IS Örnia
3
1
540
48
Fredrik Bernström
Simlångsdalens IF
3
1
1530
48
Hans Filip Martin Norén
Unnaryds GoIF
3
1
1260
52
Victor Johansson Gunberg
Unnaryds GoIF
3
0
900
52
Magnus Isaksson
Trönninge IF
3
0
180
52
Simon Andersson
Knäreds IK
3
0
1530
52
Adam Jönsson
Knäreds IK
3
0
1890
52
Niclas Hallgren
Hasslövs IS
3
0
1710
52
Alexander Leandersson Lynne
Hasslövs IS
3
0
1170
52
Mattias Ragnarsson
Knäreds IK
3
0
1890
52
Marcelo Farías
IS Örnia
3
0
450
52
Jarl Magnusson
Unnaryds GoIF
3
0
1710
52
Mikael Svensson
Unnaryds GoIF
3
0
1440
52
Patric Salo Södergren
Alets IK
3
0
1350
52
Parleman Araden
Alets IK
3
0
810
52
Niclas Andersson
Harplinge IK
3
0
1440
52
Jesper Green
Harplinge IK
3
0
720
52
Edon Sylejmani
FC Falkagård
3
0
720
52
Maroun Radi
FC Falkagård
3
0
1710
52
Marcelo Rocha Santana
FC Falkagård
3
0
1710
52
Ali Alawia
FC Falkagård
3
0
1620
70
Mohamud Ahmed Abdi
FC Falkagård
2
1
1080
70
Rasmus Larsson
Våxtorps BoIS
2
1
1260
70
Anton Norrblom
Våxtorps BoIS
2
1
720
70
Ali Hassan
FC Falkagård
2
1
630
70
Anton Norman
IS Örnia
2
1
270
70
Joel Svensson
IS Örnia
2
1
450
76
Kim Biltmark
IS Örnia
2
0
450
76
Daniel Nilsson
Unnaryds GoIF
2
0
1350
76
Torbjörn Olsson
Sperlingsholms IF
2
0
1980
76
Kaspar Svedenman
Simlångsdalens IF
2
0
1980
76
Oscar Persson
Simlångsdalens IF
2
0
1980
76
Faton Mehana
Sperlingsholms IF
2
0
630
76
Dennis Delerud
Genevad/Veinge IF
2
0
1980
76
Tobias Kripe
Alets IK
2
0
360
76
Philip Pålsson
Alets IK
2
0
360
76
Alexander Abrahamsson
Alets IK
2
0
180
76
Christoffer Eriksson
Sperlingsholms IF
2
0
990
76
Oskar Hemhagen
Genevad/Veinge IF
2
0
1440
76
Leo Gustafsson
Genevad/Veinge IF
2
0
1170
76
John Paul Conde
Genevad/Veinge IF
2
0
630
76
Mikael Alm
Hasslövs IS
2
0
900
76
Joel Johansson
Hasslövs IS
2
0
270
76
Leo Axelsson
Knäreds IK
2
0
1980
76
Otto Carlsson
Hasslövs IS
2
0
1080
76
Emil Johansson
Hasslövs IS
2
0
990
76
Viktor Svensson
Hasslövs IS
2
0
1710
76
Johan Mauritzson
Trönninge IF
2
0
540
76
Fredrik Johnsson
Hasslövs IS
2
0
1620
76
Christopher Holgersson
Hasslövs IS
2
0
1440
76
Sebastian Ceder
Knäreds IK
2
0
630
76
Jonathan Petersson
Knäreds IK
2
0
1710
76
Johan Neogard
Knäreds IK
2
0
1530
76
Simon Axelsson
Trönninge IF
2
0
1980
76
Jonathan Stenberg
Trönninge IF
2
0
1620
76
Johan Karlsson
Trönninge IF
2
0
990
76
Eric Stenberg
Trönninge IF
2
0
810
76
Sebastian Andersson
Unnaryds GoIF
2
0
1260
76
Albin Fast
Simlångsdalens IF
2
0
1440
76
Alban Sopi
Unnaryds GoIF
2
0
720
76
Emil Edvardsson
Unnaryds GoIF
2
0
540
76
Simon Johansson
Våxtorps BoIS
2
0
450
76
Ismail Kurt
Våxtorps BoIS
2
0
540
76
Daniel Pålsson
Våxtorps BoIS
2
0
450
76
Jesper Mårtensson
Våxtorps BoIS
2
0
990
76
Nicholas Eliasson
Våxtorps BoIS
2
0
1260
76
Daniel Larsen
Våxtorps BoIS
2
0
1530
76
Oskar Nilsson
Våxtorps BoIS
2
0
1440
76
Simon Haavik Sevholt
Harplinge IK
2
0
810
76
Mårten Dalman
Harplinge IK
2
0
1260
76
Erik Sundqvist
Harplinge IK
2
0
900
76
Taher Refaai
FC Falkagård
2
0
1170
76
Getoar Krasniqi
FC Falkagård
2
0
1080
76
Ahmad Hassan
FC Falkagård
2
0
1620
76
Bilal Meho
FC Falkagård
2
0
1620
76
Lucas Persson
Våxtorps BoIS
2
0
720
76
Fatmir Muric
FC Falkagård
2
0
270
126
Daniel Evans
Våxtorps BoIS
1
1
900
126
Emil Lund
Trönninge IF
1
1
900
126
Robin Mortensen
Sperlingsholms IF
1
1
810
129
Jonas Nilsson
Sperlingsholms IF
1
0
720
129
Viktor Welander
Sperlingsholms IF
1
0
900
129
Fitim Behramaj
Sperlingsholms IF
1
0
1440
129
Jacob Ljunggren
Alets IK
1
0
180
129
Benjamin Kulhanek Ancar
Alets IK
1
0
1980
129
Wilhelm Skole
Alets IK
1
0
1890
129
Henrik Erhardsson
Alets IK
1
0
1800
129
Jacob Björk
Genevad/Veinge IF
1
0
180
129
Armin Darban
Genevad/Veinge IF
1
0
0
129
Charlie Boson
Genevad/Veinge IF
1
0
1980
129
Laszlo Tibor Husidic Nemethy
Alets IK
1
0
1440
129
Robert Orre
Alets IK
1
0
1080
129
Pontus Andersson
Alets IK
1
0
1080
129
Isak Ringdahl
Alets IK
1
0
990
129
Patrik Andersson
Sperlingsholms IF
1
0
450
129
Henrik Mårtensson
Sperlingsholms IF
1
0
450
129
Albert de Koning
Sperlingsholms IF
1
0
360
129
Adam Karlsson
Sperlingsholms IF
1
0
270
129
Marcus Kihlström Rasmusson
Simlångsdalens IF
1
0
1890
129
Hans Olof Söderholm
Simlångsdalens IF
1
0
1350
129
Ted Martinsson
Simlångsdalens IF
1
0
1170
129
David Josefsson
IS Örnia
1
0
180
129
Niclas Borgman
IS Örnia
1
0
900
129
Alexander Ljungberg
IS Örnia
1
0
720
129
Markus Palm
IS Örnia
1
0
630
129
Tony Tagestam
IS Örnia
1
0
540
129
Jimmie Näsström
IS Örnia
1
0
180
129
Jerry Land
IS Örnia
1
0
180
129
Jovica Zivlak
Unnaryds GoIF
1
0
1890
129
John Novak
IS Örnia
1
0
1170
129
Hampus Larsson
Trönninge IF
1
0
900
129
Alexis Lundahl
Trönninge IF
1
0
1170
129
Johan Bruhn
Trönninge IF
1
0
630
129
Jonathan Pihl
Hasslövs IS
1
0
1890
129
Niclas Hansson
Trönninge IF
1
0
270
129
Anton Wilhelmsson
Unnaryds GoIF
1
0
360
129
Björn Nilsson
Unnaryds GoIF
1
0
450
129
Casper Thorsson
Unnaryds GoIF
1
0
90
129
Martin Larsson Arlid
Unnaryds GoIF
1
0
90
129
Philip Walhed
Trönninge IF
1
0
90
129
Melker Rydhög
Trönninge IF
1
0
0
129
Christopher Marsland
Sperlingsholms IF
1
0
990
129
Anton Aspberg
Sperlingsholms IF
1
0
1440
129
Sebastian Comnell
Alets IK
1
0
180
129
Mats Lundgren
Unnaryds GoIF
1
0
1170
129
Ukshin Tahiraj
Unnaryds GoIF
1
0
810
129
Felix Johansson
Trönninge IF
1
0
1530
129
Kalle Svensson
Knäreds IK
1
0
810
129
Marcus Åkesson
Knäreds IK
1
0
1530
129
William Sandberg
Knäreds IK
1
0
1260
129
Lukas Andersson
Knäreds IK
1
0
1080
129
Joakim Gustafsson
Harplinge IK
1
0
1890
129
Admir Rahmanovic
Harplinge IK
1
0
1710
129
Daniel Jedraski
Harplinge IK
1
0
1440
129
Rasmus Emilsson
Hasslövs IS
1
0
1260
129
Markus Hedström
Hasslövs IS
1
0
1710
129
Rasmus Rudolfsson
Hasslövs IS
1
0
990
129
Michael Svensson
Våxtorps BoIS
1
0
270
129
David Axelsson
Våxtorps BoIS
1
0
450
129
Joakim Svantesson
Våxtorps BoIS
1
0
270
129
Mustafa Satarzada
FC Falkagård
1
0
0
129
Vedat Hajrizi
FC Falkagård
1
0
540
129
Uran Berisha
FC Falkagård
1
0
540
129
Moussa Azaki
FC Falkagård
1
0
450
129
Oskar Johansson
Harplinge IK
1
0
360
129
Adam Prytz
Harplinge IK
1
0
360
129
Tareq Serraino
Harplinge IK
1
0
360
129
Sebastian Ericsson
Harplinge IK
1
0
180
129
Johan Roos
Våxtorps BoIS
1
0
1080
129
Oscar Cronqvist
Våxtorps BoIS
1
0
1080
129
Jesper Uhlin
Våxtorps BoIS
1
0
1350
129
Mohammad Zein
FC Falkagård
1
0
1710
129
Salim Amarnia
FC Falkagård
1
0
1170
129
Kenan Karabaxhak
FC Falkagård
1
0
1080
129
Kreshnik Bunjaku
FC Falkagård
1
0
720
129
Muhamed 'Muki' Habibi
FC Falkagård
1
0
90
129
Sonny Duric
FC Falkagård
1
0
90
206
Lirim Veli
FC Falkagård
0
1
90
206
Marcus Kjellson
Genevad/Veinge IF
0
1
90