Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Göteborgs FF - Division 6D Herrar, övriga år
2011 Göteborgs FF - Division 6D Herrar
2012 Göteborgs FF - Division 6D Herrar
2013 Göteborgs FF - Division 6D Herrar
2014 Göteborgs FF - Division 6D Herrar
2015 Göteborgs FF - Division 6D Herrar
2016 Göteborgs FF - Division 6D Herrar
2017 Göteborgs FF - Division 6D Herrar
2018 Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Övriga serier 2016
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Götaland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 3 Östra Svealand, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Norra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Smålands FF - Division 4 Elit Västra
Smålands FF - Division 4 Elit Östra
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar Grupp B
Gotlands FF - Divison 5 Herrar Grupp A
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Division 5 Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Mellersta
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar A
Blekinge FF - Div. 6 Herrar B
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 6 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Norrbottens FF - Div 6, motion herrar
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Södra
Skånes FF - Div.6 Västra
Skånes FF - Div.6 Östra
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Lessebo
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Åseda
Smålands FF - Div 6 Älmhult
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordöstra
Södermanlands FF - Division 6 Sydvästra
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västerbottens FF - Division 6 Herrar grp 1
Västerbottens FF - Division 6 Herrar grp 2
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Vara
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Div 6 herrar norra
Ångermanlands FF - Div 6 herrar södra/västra
Örebro Läns FF - Div. 6 Norra
Örebro Läns FF - Div. 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Norra
Östergötlands FF - Division 6 Södra
Östergötlands FF - Division 6 Västra
Östergötlands FF - Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar A-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Bohuslän Herrar B-slutspel
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div. 7 Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Sydöstra
Skånes FF - Div.7 Västra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Stockholms FF - Herrar 7 J
Stockholms FF - Herrar 7 K
Södermanlands FF - Div 7 Södra Herrar
Södermanlands FF - Div 7 Östra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Västra
Upplands FF - Herr Div 8 Östra
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Bohusläns FF - Div.2 Damer Bohuslän/Dal
Gotlands FF - Division 2 Östra Svealand Damer
Göteborgs FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Division 2 Damer
Hallands FF - Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
Medelpads FF - Division 2 Damer Södra Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Norra, damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Norra Dam
Smålands FF - Div 2 Södra Dam
Smålands FF - Div 2 Östra Dam
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Östra
Västmanlands FF - Divison 2 damer Mellersta Sveala
Ångermanlands FF - Division 2 Damer Mellersta Norr
Östergötlands FF - Dam Division 2
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer Höst
Gestriklands FF - Division 3 Damer Vår
Göteborgs FF - Division 3 Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Hälsinglands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydöstra, damer
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 NÖ Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer grp 1
Västerbottens FF - Div 3 damer grp 2
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Norra, Damer
Dalarnas FF - Division 4 Södra, Damer
Dalslands FF - Div 4 Dalsland/Bohuslän Damer
Gestriklands FF - Division 4 Damer
Gotlands FF - Division 4 Damer
Göteborgs FF - Division 4A Damer
Göteborgs FF - Division 4B Damer
Hallands FF - Div. 4 Norra Damer
Hallands FF - Div. 4 Södra Damer
Hälsinglands FF - Div. 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Mellersta, damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 Hultsfred Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Tingsryd Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Resultimafyran (div 4 damer)
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer A-Slutspel
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer B-Slutspel
Östergötlands FF - Dam Division 4 A
Östergötlands FF - Dam Division 4 B
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Stockholms FF - Damer 5 C
Stockholms FF - Damer 5 D
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Värmlands FF - E & Y-femman (div 5 damer)
Folksam U 21 Finalspel
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra
Folksam U21 A-slutspel grp 1
Folksam U21 A-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 1
Folksam U21 B-slutspel grp 2
Folksam U21 B-slutspel grp 3
Folksam U21 B-slutspel grp 4
Folksam U21 B-slutspel grp 5
Folksam U21 B-slutspel grp 6
Folksam U21 Superettan Norra
Folksam U21 Superettan Södra
U19 Allsvenskan Norra
U19 Allsvenskan Södra
U19 Div.1 Norra Götaland
U19 Div.1 Södra Götaland
U19-slutspel
Upplands FF - U19 Div.1 Svealand
U17 Allsvenskan Norra
U17 Allsvenskan Södra
Södermanlands FF - U17 Div.1 Svealand
U17 Div.1 Norra Götaland
U17 Div.1 Norra Norrland
U17 Div.1 Södra Götaland
U17 Div.1 Södra Norrland
U17-slutspel
Herr A VM-kval
Herrar A EM Grupp E
Herrar A Landskamp
Herrar OS grupp B
Herrar U21 Landskamp
P19 3-nations
P19 Elite Round
P19 EM-kval 1
P18 3-nations Danmark
P18 3-nations Sverige
P18 Landskamp
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 EM-slutspel
P17 EM-slutspel Grupp C
P17 La Manga-turnering
P17 Landskamp (U19)
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk Grp B
P16 Nordisk pojk Placeringsmatcher
P16 UEFA 4-nations
P15 Landskamp
Lag
Backatorp IF
Bjurslätts IF
Bosna IF
Diseröd SK
Hermansby IF
Hisingen FC
Hålta IK
Hälsö BK
IF Vardar/Makedonija
IF Warta
Neutrala UF
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Göteborgs FF - Division 6D Herrar
2016
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Emir Ribic
Bosna IF
10
1
1260
2
Gustav Börjesson
Hälsö BK
8
1
1080
2
Jonas Svensson Landhage
Hermansby IF
8
1
990
4
Oscar Thompson
Diseröd SK
8
0
1440
5
Nermin Beslija
Bosna IF
7
2
1440
6
Alexander Trpcevski
IF Vardar/Makedonija
7
1
1530
6
Benjamin Bertrand
Backatorp IF
7
1
810
8
Robert Thelin
Diseröd SK
7
0
1530
8
Daniel Hasselberg
Hålta IK
7
0
990
10
Dan Ahlman
Backatorp IF
6
0
1170
10
Gabriel Gallardo Sepulveda
Hisingen FC
6
0
1350
12
Jesper Olofsson
Hälsö BK
5
2
900
13
Tony Tenvid
Hermansby IF
5
1
1530
13
Eskil Olof Anders Nordenborg
Diseröd SK
5
1
810
13
Benny Brunberg
Bjurslätts IF
5
1
1530
13
Asad Abdi Mohamed
Neutrala UF
5
1
1260
17
Mohamed Ahmed Warsame
Neutrala UF
5
0
1080
17
Erik Nordenborg
Diseröd SK
5
0
630
17
Lorend Qerkinaj
IF Vardar/Makedonija
5
0
540
17
Daniel Svensson
IF Warta
5
0
1260
17
Luis John Almeida
IF Warta
5
0
900
17
Tobias Frykberg
Backatorp IF
5
0
1170
23
Stefan Cajkusic
Backatorp IF
4
1
1440
23
Magnus Nilsson
Bosna IF
4
1
270
25
Daniel Berglund
Hermansby IF
4
0
1620
25
Axel Petersson
Hermansby IF
4
0
1260
25
Stefan Karlsson
Hermansby IF
4
0
990
25
Sina Mohammedzade Shaghoee
Hisingen FC
4
0
1440
25
Eric Svärd
Backatorp IF
4
0
1530
25
Casper Petersson
Hälsö BK
4
0
990
25
Stefan Alle Charlie Edvardsson
Hälsö BK
4
0
1350
25
Tobias Ingemar Bengtsson
Diseröd SK
4
0
810
25
Christopher Karlsson
Diseröd SK
4
0
1170
25
Tim Östman Samuelsson
Bjurslätts IF
4
0
900
25
Nicholas Andersson
Bjurslätts IF
4
0
1350
25
David Nordin
Hålta IK
4
0
900
37
Liban Mahamed
Neutrala UF
3
2
1620
37
Mohamad Omar
Hisingen FC
3
2
1080
39
Emir Skandric
Bosna IF
3
1
900
39
Amer Osmanovic
Backatorp IF
3
1
270
39
Christoffer Boström
Bjurslätts IF
3
1
360
39
Tim Kvalem
IF Warta
3
1
900
39
Nemanja Vucevic
IF Vardar/Makedonija
3
1
810
39
Pjer Utkovic
IF Vardar/Makedonija
3
1
1350
39
Johannes Sikberger
Hålta IK
3
1
1350
39
Oscar Arfvidsson
Hålta IK
3
1
270
39
Rasmus Nyman
Hålta IK
3
1
1350
48
Abdisalam Hassan
Neutrala UF
3
0
540
48
Viktor Meuller
Hålta IK
3
0
450
48
Max Yngwe
Hålta IK
3
0
1350
48
Ibrahim Farah
Neutrala UF
3
0
990
48
Yusuf Bashir
Neutrala UF
3
0
1530
48
Goran Pastorkovic
IF Vardar/Makedonija
3
0
1440
48
Max Mårtensson
IF Warta
3
0
900
48
Awet Estifanos
IF Warta
3
0
900
48
Dellshad Cassal
IF Warta
3
0
1260
48
Roberto Fortes da Cruz
IF Warta
3
0
720
48
Joakim Kos Håkansson
Bjurslätts IF
3
0
1440
48
Fredrik Nettelblad
Bjurslätts IF
3
0
540
48
Hasudin Muratovic
Backatorp IF
3
0
180
48
Johnny Svensson
Hälsö BK
3
0
1710
48
Petter Magnusson
Hälsö BK
3
0
1440
48
Karl Olof Magnusson
Hälsö BK
3
0
810
48
Marcus Wiseman
Hälsö BK
3
0
270
48
Achraf El Messaoudi
Backatorp IF
3
0
900
48
Denis Delic
Bosna IF
3
0
810
48
Johan Henrysson
Hermansby IF
3
0
1440
48
Marco Strandberg
Hermansby IF
3
0
1350
48
Ljatif Usein
Hisingen FC
3
0
1080
48
Rebin Rada
Hisingen FC
3
0
1440
48
Okänd spelare
Hisingen FC
3
0
450
72
Ayub Mahamed
Neutrala UF
2
2
180
73
Ajdin Velic
Bosna IF
2
1
360
73
Adnan Kadiric
Bosna IF
2
1
900
73
Verim Aziraj
IF Warta
2
1
360
73
Abdi-Fatah Yaqcub Farah
Bjurslätts IF
2
1
90
77
Ismail Bazine
IF Vardar/Makedonija
2
0
360
77
Zoran Saula
IF Warta
2
0
1260
77
Enes Paljevic
IF Vardar/Makedonija
2
0
990
77
Ernad Muratagic
IF Vardar/Makedonija
2
0
900
77
Nikola Stanisic
IF Vardar/Makedonija
2
0
900
77
Ismet Paljevic
IF Vardar/Makedonija
2
0
720
77
Erik Lukacs
IF Warta
2
0
180
77
Gilson Rocha Tomar da Cruz
IF Warta
2
0
1530
77
Simon Höglund
IF Warta
2
0
720
77
Jamaal Naasir
IF Warta
2
0
990
77
Amir Persson
Bjurslätts IF
2
0
450
77
Mike Sossah
Bjurslätts IF
2
0
1350
77
Luan Qerkinaj
IF Vardar/Makedonija
2
0
90
77
Christoffer "Bengan" Karlevid
Bjurslätts IF
2
0
1440
77
Christoffer Lundin
Bjurslätts IF
2
0
1170
77
Daniel Broman
Diseröd SK
2
0
1350
77
Gustav Fuxling Thorsson
Diseröd SK
2
0
1080
77
Haris Imsirevic
Bosna IF
2
0
180
77
Muhamed Ekic
Bosna IF
2
0
450
77
Joakim Rosqvist Ström
Hermansby IF
2
0
900
77
Sofian El Bajdi
Hisingen FC
2
0
270
77
Denis Stupar
Hisingen FC
2
0
990
77
Eric Morales Ahumada
Hisingen FC
2
0
720
77
Allan Amin
Hisingen FC
2
0
540
77
Manner Elias Pineda Delgado
Hisingen FC
2
0
1260
77
Robin Svensson Lundqvist
Backatorp IF
2
0
720
77
Arsalan Mirdamadi
Backatorp IF
2
0
630
77
Erik Nguyen
Backatorp IF
2
0
1260
77
Jakob Yngwe
Diseröd SK
2
0
1710
77
Linus Mouritsen
Diseröd SK
2
0
90
77
Simon Balder
Backatorp IF
2
0
810
77
Andreas Andersson
Hälsö BK
2
0
1620
77
Daniel de Feo
Backatorp IF
2
0
270
77
Alexander Svanlund
Hålta IK
2
0
360
77
Anel Kadiric
Bosna IF
2
0
1350
77
Fisnik Maxharraj
Bosna IF
2
0
1350
77
Salih Köse
Neutrala UF
2
0
1260
77
Yuusuf Weheliye
Neutrala UF
2
0
1170
77
Jimmy Karlsson
Hålta IK
2
0
1350
77
Abdifatah Adam
Neutrala UF
2
0
450
77
Yahye Bashir Abdi
Neutrala UF
2
0
900
118
Abdiaziz Hilowle
Neutrala UF
1
1
900
118
Felix Enarson
Hålta IK
1
1
900
118
Claudio Esteban Machuca Avilés
Hisingen FC
1
1
180
121
Armando Smedberg Dalence
Hisingen FC
1
0
1530
121
Simon Assadi
Hisingen FC
1
0
1170
121
Mohammed Ibrahim
Hisingen FC
1
0
990
121
Cristian Luis Molina Arriagada
Hisingen FC
1
0
810
121
David Zamani
Hisingen FC
1
0
360
121
Håkan Rahbe
Hermansby IF
1
0
810
121
Joakim Zärnblom
Hermansby IF
1
0
360
121
Magnus Unger
Hermansby IF
1
0
90
121
Jan Mikael Fritzén
Hermansby IF
1
0
1710
121
Dino Beharic
Bosna IF
1
0
270
121
Sonny Dinov
Bosna IF
1
0
1170
121
Amir Kassal
Bosna IF
1
0
360
121
Sead Drpljanin
Backatorp IF
1
0
180
121
Emil Johansson
Hälsö BK
1
0
1710
121
Tim Richard Sultan
Hälsö BK
1
0
1170
121
Fabian Magnusson
Hälsö BK
1
0
90
121
Rasmus Olofsson
Hälsö BK
1
0
630
121
Mattias Friess
Hälsö BK
1
0
990
121
Lucas Emanuelsson
Backatorp IF
1
0
900
121
Daniel Conticelli
Backatorp IF
1
0
900
121
Niklas Carledal
Backatorp IF
1
0
450
121
Reine Sölvesvall
Backatorp IF
1
0
720
121
David Ambros
Backatorp IF
1
0
1170
121
Anton Karlsson
Diseröd SK
1
0
900
121
Robert Wigerstedt
Diseröd SK
1
0
810
121
Adam Hermansson
Diseröd SK
1
0
720
121
Andreas Wigerstedt
Diseröd SK
1
0
810
121
Linus West
Diseröd SK
1
0
720
121
Charlie Sköld
Diseröd SK
1
0
270
121
Ludwig Forsberg
Diseröd SK
1
0
1800
121
Pelle Tolwers
Diseröd SK
1
0
180
121
Sonny Dinov
Bjurslätts IF
1
0
1170
121
Jonathan Wennergren
Bjurslätts IF
1
0
1620
121
Victor Öisjöen
Bjurslätts IF
1
0
1620
121
Andreas Andersson
Bjurslätts IF
1
0
360
121
Amir Kassal
Bjurslätts IF
1
0
360
121
Toni Tapani Karvonen
Bjurslätts IF
1
0
540
121
Joachim Eriksson
Bjurslätts IF
1
0
1530
121
Can Aslaner
IF Warta
1
0
990
121
Fredrik Jonasson
IF Warta
1
0
810
121
Noel Abraha
IF Warta
1
0
540
121
Martin Trifunov
IF Warta
1
0
1530
121
Benjamin Sacirovic
IF Vardar/Makedonija
1
0
1260
121
Andreas Andersson
IF Vardar/Makedonija
1
0
720
121
Jonathan Gjulem
IF Vardar/Makedonija
1
0
540
121
Matheus Aprim
IF Vardar/Makedonija
1
0
450
121
Martin Trpkovski
IF Vardar/Makedonija
1
0
270
121
Ali Farah
IF Vardar/Makedonija
1
0
180
121
Siman Besrat
Bjurslätts IF
1
0
90
121
Abdirahman Mohamed Ahmed
Neutrala UF
1
0
1530
121
Niclas Axelsson
Hålta IK
1
0
180
121
Abdinaasir Abuukar
Neutrala UF
1
0
1620
121
Abdiweli Muhammed Hassan
Neutrala UF
1
0
90
121
Mohamed Musse
Neutrala UF
1
0
990
121
Ali Asghar Amo Mohammadian
Bosna IF
1
0
1350
121
Edin Durmo
Bosna IF
1
0
630
121
Edis Dautovic
Bosna IF
1
0
630
121
Ismar Krhalic
Bosna IF
1
0
540
121
Arnes Cicko
Bosna IF
1
0
450
121
Robert Johansson
Hålta IK
1
0
990
121
Johan Ljungberg
Hålta IK
1
0
1530
121
Mergim Maxharraj
Bosna IF
1
0
1530
121
William Björk
Hålta IK
1
0
540
121
Mohamed Muhamud Hussein
Neutrala UF
1
0
450
121
Shoaib Adam
Neutrala UF
1
0
360
121
Mohamud Mohamed Abdirahman
Neutrala UF
1
0
270
187
Labinot Aziraj
IF Vardar/Makedonija
0
1
540
187
Samuel Araya Granifo
Hisingen FC
0
1
90