Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Stockholms FF - Herrar 6 C, övriga år
2012 Stockholms FF - Herrar 6 C
2013 Stockholms FF - Herrar 6 C
2014 Stockholms FF - Herrar 6 C
2015 Stockholms FF - Herrar 6 C
2016 Stockholms FF - Herrar 6 C
2017 Stockholms FF - Herrar 6 C
2018 Stockholms FF - Herrar 6 C
2019 Stockholms FF - Herrar 6 C
2020 Stockholms FF - Herrar 6 C
2021 Stockholms FF - Herrar 6 C
2022 Stockholms FF - Herrar 6 C
2023 Stockholms FF - Herrar 6 C
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
AC Azzurri
Apollon Solna FK
FC Innerstan Stockholm
FC Plavi Team
FC Sampierdarenese
Handelskamraternas IS
IK Hephata
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
Ljungbackens IF
Torstens Lärjungar BK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Stockholms FF - Herrar 6 C
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Andreas Treffenberg
FC Sampierdarenese
7
2
900
2
Stavros Kouroutsalakis
Apollon Solna FK
6
1
1080
2
Velimir Markovic
FC Plavi Team
6
1
1170
4
Erik Cannone
AC Azzurri
6
0
1260
5
Kristian Olausson
Ljungbackens IF
5
1
900
5
Akis Abatsidis
Apollon Solna FK
5
1
810
5
Neoklis Kiriakou
Apollon Solna FK
5
1
990
8
Ioannis Alexandridis
Apollon Solna FK
5
0
1170
8
Mustafa Hajric
FC Plavi Team
5
0
1170
8
Anders Karlsson
Ljungbackens IF
5
0
1170
8
Medjit Yalmaz Kadir
FC Innerstan Stockholm
5
0
900
12
Dejan Novakovic
FC Plavi Team
4
1
1170
13
Darko Golubovic
FC Plavi Team
4
0
1170
13
Igor Andrejic
FC Plavi Team
4
0
900
13
Tolga Duran
FC Sampierdarenese
4
0
1170
13
Mathias Olsson
FC Innerstan Stockholm
4
0
990
13
Linus Winroth
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
4
0
1260
13
Stergios Sarilidis
Apollon Solna FK
4
0
630
13
Anton Frisk
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
4
0
1080
13
Johannes Wåhlin
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
4
0
990
13
Oliver Kling
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
4
0
810
22
Antranig Mahdessian
AC Azzurri
3
1
900
22
Johan Larsson
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
3
1
810
22
Romel Belcher
IK Hephata
3
1
1260
22
Robert Kviborg
FC Sampierdarenese
3
1
630
22
Daniel Conde Ausin
Apollon Solna FK
3
1
1170
27
Vasilis Kuzinas
Apollon Solna FK
3
0
1080
27
Dimitrios Papadopoulos
Apollon Solna FK
3
0
1530
27
Ioannis Machairidis
Apollon Solna FK
3
0
1080
27
Dusan Jorgic
FC Plavi Team
3
0
1170
27
Stefan Vilusic
FC Plavi Team
3
0
1440
27
Ognjen Glasovic
FC Plavi Team
3
0
1350
27
Kalle Kranz
FC Plavi Team
3
0
1350
27
Alexander Nordqvist Ribrant
Handelskamraternas IS
3
0
540
27
Christian Cerda Berrios
IK Hephata
3
0
1170
27
Magnus Granehäll
FC Innerstan Stockholm
3
0
900
27
Johan Ståhlspets
FC Innerstan Stockholm
3
0
1080
27
Jonas Floria Mac Callum
AC Azzurri
3
0
1260
27
David Högfält
Ljungbackens IF
3
0
1080
27
Emil Gustafsson
Torstens Lärjungar BK
3
0
900
27
Henrik Lärnestad
Torstens Lärjungar BK
3
0
1260
42
William Carlheim-Gyllenskiöld
Handelskamraternas IS
2
1
1350
42
Nabil Tebibel
IK Hephata
2
1
630
42
Kamran Ronaghi
IK Hephata
2
1
90
42
Eric Fischbein
FC Sampierdarenese
2
1
450
42
Renato Susula
Apollon Solna FK
2
1
450
42
Achillefs Kasidoulis
Apollon Solna FK
2
1
450
48
Ertan Dazdarevic
FC Plavi Team
2
0
810
48
Milan Petrovic
FC Plavi Team
2
0
630
48
Marko Milivojevic
FC Plavi Team
2
0
1170
48
Fotios Tikos
Apollon Solna FK
2
0
1530
48
Diego Andres Silva Gonzalez
Apollon Solna FK
2
0
1080
48
Nikola Boskovic
FC Plavi Team
2
0
1170
48
Luka Culic
FC Plavi Team
2
0
1080
48
Joakim Öhman
Torstens Lärjungar BK
2
0
1620
48
Nicklas Ström Bäverlind
Torstens Lärjungar BK
2
0
1260
48
Jakob Nowik
Torstens Lärjungar BK
2
0
1260
48
Fabian Egana Torrejon
Torstens Lärjungar BK
2
0
1260
48
Alessio Dastice
Handelskamraternas IS
2
0
990
48
Johan Lindbäck
Handelskamraternas IS
2
0
810
48
Jan Wocalewski
Handelskamraternas IS
2
0
540
48
Jonathan Roos
Handelskamraternas IS
2
0
360
48
Oliver Damian Rasinaho
IK Hephata
2
0
1260
48
Dertil Ramadanovic
IK Hephata
2
0
630
48
Aleksandar Skovin
IK Hephata
2
0
360
48
Vilhelm Sund
FC Innerstan Stockholm
2
0
1080
48
Hoger Ibrahim
FC Innerstan Stockholm
2
0
990
48
Axel Gustavsson
FC Innerstan Stockholm
2
0
810
48
Axel Kristola Truc
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
2
0
1170
48
Filip Thurn
Ljungbackens IF
2
0
630
48
Joakim Lindholm
AC Azzurri
2
0
1440
48
Johan Lindberg
Ljungbackens IF
2
0
360
48
David Bernhardsson
Ljungbackens IF
2
0
1530
48
Christian Cardozo Gamboa
AC Azzurri
2
0
1530
48
Olof Engh
AC Azzurri
2
0
720
48
Patrick Zarabi
AC Azzurri
2
0
540
48
Daniel Kamali
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
2
0
810
48
Kasper Andersson
Torstens Lärjungar BK
2
0
270
48
Christopher Granath
Torstens Lärjungar BK
2
0
720
48
German Egana Vilche
Torstens Lärjungar BK
2
0
720
81
Samuel Villalba
Apollon Solna FK
1
1
630
82
Elton Qytyku
Apollon Solna FK
1
0
450
82
Sam Eklund Danishmand
Apollon Solna FK
1
0
450
82
Anastasios Thriskos
Apollon Solna FK
1
0
360
82
Per-Oskar Nordlöf
Ljungbackens IF
1
0
810
82
Johan Nilsson
Ljungbackens IF
1
0
1440
82
Shaun Watt
Ljungbackens IF
1
0
1440
82
Alexander Rödström
Ljungbackens IF
1
0
1260
82
Alessandro Biolchi
AC Azzurri
1
0
1440
82
Anton Svedenvik
Ljungbackens IF
1
0
1170
82
Christian Wincrantz
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
1
0
810
82
Riccardo Attanasio
AC Azzurri
1
0
540
82
Lorenzo Ilari
AC Azzurri
1
0
540
82
Andrea Dossena
AC Azzurri
1
0
90
82
Carl-Christian Nardini
AC Azzurri
1
0
1620
82
Michele Azzolini
AC Azzurri
1
0
1530
82
Erik Huss
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
1
0
360
82
Clay Morander
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
1
0
180
82
Anton Picano
AC Azzurri
1
0
1080
82
Oskar Brännfors
Ljungbackens IF
1
0
90
82
Martin Bratt
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
1
0
1080
82
Samuel Corp
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
1
0
1080
82
Magnus Axetun
FC Innerstan Stockholm
1
0
720
82
Joakim Oom
FC Innerstan Stockholm
1
0
900
82
Erik Kivilo
FC Innerstan Stockholm
1
0
720
82
Arvid Joelsson
FC Innerstan Stockholm
1
0
630
82
Jesper Bejnö
FC Innerstan Stockholm
1
0
630
82
Mikael Jämtberg
FC Innerstan Stockholm
1
0
450
82
David Tystberger
FC Innerstan Stockholm
1
0
360
82
Niklas Berglund
FC Innerstan Stockholm
1
0
270
82
Alexander Neverland
IK Hephata
1
0
270
82
Sajad Abdulazem Kayoon
IK Hephata
1
0
270
82
Unisa Turay
IK Hephata
1
0
270
82
Gesly Belcher
IK Hephata
1
0
1170
82
Ali Ahmed
IK Hephata
1
0
990
82
Anton Lindberg Nyberg
IK Hephata
1
0
900
82
Amadeus Lantz
IK Hephata
1
0
810
82
Florin Ionut Grajdan
IK Hephata
1
0
1440
82
Martin Isemo
FC Innerstan Stockholm
1
0
900
82
Patrik Bjurling
FC Innerstan Stockholm
1
0
900
82
Marcus Johansson
FC Innerstan Stockholm
1
0
1440
82
Daniel Nejman
Handelskamraternas IS
1
0
720
82
Johannes Ulrich Kayser
Handelskamraternas IS
1
0
1080
82
Franz Jakob Rommel
Handelskamraternas IS
1
0
540
82
Björn Nilsen
Handelskamraternas IS
1
0
540
82
Filip Flenhagen
Handelskamraternas IS
1
0
540
82
Johan Viktor Pietilä Holmner
Handelskamraternas IS
1
0
450
82
Johan Dahlberg
FC Sampierdarenese
1
0
900
82
Leslie Marsden
FC Sampierdarenese
1
0
810
82
Krister Muppetto Lundström
FC Sampierdarenese
1
0
720
82
Erik Berthagen
FC Sampierdarenese
1
0
360
82
Farzad Nouri
FC Sampierdarenese
1
0
360
82
Nicke Bergh
FC Sampierdarenese
1
0
360
82
Oskar Kiisk
FC Sampierdarenese
1
0
720
82
Joakim Karlsson
Handelskamraternas IS
1
0
1530
82
Isac Öberg
Handelskamraternas IS
1
0
990
82
Dawid Fjäll
FC Sampierdarenese
1
0
630
82
Pär Johnsson
FC Sampierdarenese
1
0
540
82
Adam Pinthorp
FC Sampierdarenese
1
0
450
82
Paul Fischbein
FC Sampierdarenese
1
0
450
82
Jens Gåvan Gustafson
FC Sampierdarenese
1
0
360
82
Viktor Morgården
FC Sampierdarenese
1
0
1080
82
Farhud Toofani
FC Sampierdarenese
1
0
990
82
Dalibor Maksimovic
FC Plavi Team
1
0
990
82
Alexandros Panteleimon Oustampasidis
Apollon Solna FK
1
0
900
82
Ceyhun Dölek
Apollon Solna FK
1
0
270
82
Fotios Bililis
Apollon Solna FK
1
0
270
82
Mikailo Zoric
Apollon Solna FK
1
0
90
82
Frederik Tabaku
Apollon Solna FK
1
0
90
82
Epameinondas Kontothanasis
Apollon Solna FK
1
0
90
82
Martil Zoraqi
Apollon Solna FK
1
0
1080
82
Christian Alexander Todoran
FC Plavi Team
1
0
360
82
Sashko Cvetkov
FC Plavi Team
1
0
360
82
Nenad Lukic
FC Plavi Team
1
0
270
82
Kimia Hamra
FC Plavi Team
1
0
180
82
Linus Wennberg Larsson
FC Plavi Team
1
0
180
82
Oskar Johansson
Torstens Lärjungar BK
1
0
180
82
Patrik Gutke
Torstens Lärjungar BK
1
0
1170
159
Zaid Khalaf Badr
IK Hephata
0
1
90