Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Göteborgs FF - Division 6B Herrar, övriga år
2011 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2012 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2013 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2014 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2015 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2016 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2017 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2018 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2019 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2020 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2021 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2022 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2023 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2024 Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
Backatorp IF
Bjurslätts IF
BK Skottfint
Chalmers Studentkårs IS
Diseröd SK
Förenad Turkisk Ungdom
Hisingen FC
Hälsö BK
Neutrala IF
Nödinge SK
Surte IS FK
Västkurd BK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Ali Can
Förenad Turkisk Ungdom
8
0
1080
1
Daniel Broman
Diseröd SK
8
0
1620
3
Alan Mezori
Hisingen FC
7
3
1080
4
Korab Bakraqi
Västkurd BK
7
2
720
4
Ali Faris Salih
Surte IS FK
7
2
720
6
Pa Majai Njie
Västkurd BK
7
1
1620
7
Christoffer Petersson
BK Skottfint
7
0
1350
7
Oscar Thompson
Diseröd SK
7
0
1440
7
Christopher Awakim Manaz
Bjurslätts IF
7
0
450
10
Okänd spelare
Förenad Turkisk Ungdom
6
2
900
10
Okänd spelare
Förenad Turkisk Ungdom
6
2
900
12
Mohamed Abdulqadir Wehliye
Neutrala IF
6
1
1350
12
Shaafi Farah
Neutrala IF
6
1
1710
12
Erik Nordenborg
Diseröd SK
6
1
1440
12
Lukas Clarke
Hälsö BK
6
1
1530
12
Mario Atanasovski
Västkurd BK
6
1
1440
12
Agon Rushiti
Västkurd BK
6
1
1710
18
Fredrik Norén
Chalmers Studentkårs IS
6
0
360
18
Smain Heouaine
Hisingen FC
6
0
900
18
Abdullahi Ali
Neutrala IF
6
0
1080
18
Gökhan Görgülü
Förenad Turkisk Ungdom
6
0
1440
22
Hauraman Behzad Abdulaziz
Bjurslätts IF
5
1
630
22
Hugo Andersson
Diseröd SK
5
1
1080
22
Karrar Kassal
Västkurd BK
5
1
1080
22
Oscar Holm
Chalmers Studentkårs IS
5
1
1170
22
Gabriel Javebrink
Chalmers Studentkårs IS
5
1
1170
22
Shkar Nawzad
Nödinge SK
5
1
450
28
Ermin Aganovic
Nödinge SK
5
0
1260
28
Stefan Alle Charlie Edvardsson
Hälsö BK
5
0
360
28
Tomas Gustavsson
Chalmers Studentkårs IS
5
0
1170
28
Adis Basic
Hisingen FC
5
0
1350
28
Najib Nbou
Bjurslätts IF
5
0
1260
28
Jakob Yngwe
Diseröd SK
5
0
1620
28
Kaan Avcu
Förenad Turkisk Ungdom
5
0
1260
28
Leonard Abrahamsson
Surte IS FK
5
0
1350
28
Ikar Duahiar Amia
Neutrala IF
5
0
1710
28
Bile Diiriye
Neutrala IF
5
0
1440
38
Kazim Güzel
Förenad Turkisk Ungdom
4
2
630
38
Christopher Karlsson
Diseröd SK
4
2
810
38
Roj Chwaich
Västkurd BK
4
2
1170
41
Hakan Celik
Västkurd BK
4
1
1530
41
Ahmed Osman
Nödinge SK
4
1
1260
41
Mahdi Khaled Yousif
Diseröd SK
4
1
90
41
Rasmus Kolenda
Hälsö BK
4
1
1170
41
Christoffer Dahl
BK Skottfint
4
1
720
41
Paul Tieu
Surte IS FK
4
1
720
47
Najiib Ahmed Khaliif
Neutrala IF
4
0
1350
47
Lars Karlsson
Surte IS FK
4
0
1350
47
Ali Bedir
Förenad Turkisk Ungdom
4
0
1350
47
Tobias Ingemar Bengtsson
Diseröd SK
4
0
1440
47
Mikael Engberg
Backatorp IF
4
0
810
47
Sefer Yurdagül
Förenad Turkisk Ungdom
4
0
810
47
Rebin Rada
Hisingen FC
4
0
1170
47
Ramazan Erdal
Hisingen FC
4
0
1350
47
Ahmed Muhammed
Nödinge SK
4
0
270
47
Niclas Castillo
Hisingen FC
4
0
1440
57
Zakaria Tohow
Nödinge SK
3
1
720
57
Mustafa Dereli
Förenad Turkisk Ungdom
3
1
0
57
Linus Mattiasson
Hälsö BK
3
1
1260
57
Benjamin Bertrand
Backatorp IF
3
1
1170
57
Isak Gerth
BK Skottfint
3
1
540
57
Abdikaafi Diiriye
Neutrala IF
3
1
1620
57
Abdi Rahman Mohamoud
Neutrala IF
3
1
540
64
Trimor Huskaj
Surte IS FK
3
0
720
64
Toni Lans Pemaj
Surte IS FK
3
0
1800
64
Michel Antonio Alfaro Pardo
Surte IS FK
3
0
1710
64
Jonathan Pusterli
Surte IS FK
3
0
630
64
Christoffer Ahlman
Backatorp IF
3
0
810
64
Adam Magnusson
Hälsö BK
3
0
1710
64
Gustav Börjesson
Hälsö BK
3
0
1620
64
Emil Johansson
Hälsö BK
3
0
1530
64
Tobias Hofving
Backatorp IF
3
0
630
64
Gustaf Arnesson
Backatorp IF
3
0
1170
64
Alexander Andersson
Backatorp IF
3
0
1170
64
Abdullah Dereli
Förenad Turkisk Ungdom
3
0
900
64
Benny Brunberg
Bjurslätts IF
3
0
1170
64
Alexander Ung
Bjurslätts IF
3
0
1620
64
Eskil Olof Anders Nordenborg
Diseröd SK
3
0
1170
64
Filip Karlsson
Diseröd SK
3
0
540
64
Mike Sossah
Bjurslätts IF
3
0
900
64
Andrew Mugisha Marley Junior
Bjurslätts IF
3
0
360
64
Abdul Rahman Jebnoun
Nödinge SK
3
0
720
64
Mohamad Zizou Krayem
Nödinge SK
3
0
720
64
Wshyar Kotani
Nödinge SK
3
0
990
64
Mohamad Kalkali
Nödinge SK
3
0
1350
64
Abubakar Dumbuya
Hisingen FC
3
0
1350
64
Stany Lokamba
Hisingen FC
3
0
1170
64
Nozad Kurdali
Västkurd BK
3
0
1080
64
Jesper Ljung
Västkurd BK
3
0
1710
64
Gustav Burman
Chalmers Studentkårs IS
3
0
1530
91
Mohamed Ibrahim Mohammed
Hisingen FC
2
1
630
91
Ibrahim Abdi Salah
Hisingen FC
2
1
450
91
Amir Reza Khateri
Hisingen FC
2
1
360
91
Arash Salehi Soormaghi
Bjurslätts IF
2
1
360
91
Kwame Amoateng
Förenad Turkisk Ungdom
2
1
0
91
Stefan Cajkusic
Backatorp IF
2
1
810
91
Ömer Yapisan
Surte IS FK
2
1
1620
91
Rade Radovic
Surte IS FK
2
1
720
91
Mahamed Abdirezak Hassan
Neutrala IF
2
1
270
100
Hussein Faarah
Neutrala IF
2
0
1710
100
Jonathan Milankovic Malmqvist
BK Skottfint
2
0
540
100
Mohamed Muhamud Hussein
Neutrala IF
2
0
630
100
Terrance Keran Frederick
BK Skottfint
2
0
270
100
Elias Lamptey Jonsson
BK Skottfint
2
0
1080
100
Idriz Sunja
BK Skottfint
2
0
630
100
Abdirahman Mohamed Ahmed
Neutrala IF
2
0
990
100
Denzel Gallo Curt
Surte IS FK
2
0
360
100
Yunis Ibrahim
Surte IS FK
2
0
450
100
Yusuf Bozkir
Förenad Turkisk Ungdom
2
0
1620
100
Oguzhan Yilmaz
Förenad Turkisk Ungdom
2
0
1980
100
Achraf El Messaoudi
Backatorp IF
2
0
720
100
Hasudin Muratovic
Backatorp IF
2
0
720
100
Casper Petersson
Hälsö BK
2
0
990
100
Jacob Lidström
Hälsö BK
2
0
1440
100
Petter Magnusson
Hälsö BK
2
0
1350
100
Mattias Friess
Hälsö BK
2
0
1170
100
Parham Baniassad
Backatorp IF
2
0
540
100
Sebastian Wiktorsson Nutsch
Backatorp IF
2
0
540
100
Gustav Fuxling Thorsson
Diseröd SK
2
0
1440
100
Anton Karlsson
Diseröd SK
2
0
1260
100
Gustav Meuller
Diseröd SK
2
0
1530
100
Marco Vasic
Förenad Turkisk Ungdom
2
0
990
100
Joachim Eriksson
Bjurslätts IF
2
0
1440
100
Almin Demir
Bjurslätts IF
2
0
1170
100
Hasan Ismail Köse
Förenad Turkisk Ungdom
2
0
450
100
Tim Östman Samuelsson
Bjurslätts IF
2
0
360
100
Rasmus Mujanovic
Bjurslätts IF
2
0
630
100
David Ssegawa
Bjurslätts IF
2
0
630
100
Kim Olsson
Diseröd SK
2
0
900
100
Kebba Njie
Hisingen FC
2
0
540
100
Amir Mohamademin
Hisingen FC
2
0
540
100
Murtaza Ehzani
Nödinge SK
2
0
270
100
Halmad Shersad Ibrahim
Västkurd BK
2
0
90
100
Jeremias Karlsson
Chalmers Studentkårs IS
2
0
1530
100
Hugo Månsson
Chalmers Studentkårs IS
2
0
1440
100
Edo Campara
Chalmers Studentkårs IS
2
0
270
100
Mervan Duman
Västkurd BK
2
0
180
100
Daouda Goudiaby
Västkurd BK
2
0
180
100
Petter Andersson
Chalmers Studentkårs IS
2
0
1080
100
Joakim Svensson
Chalmers Studentkårs IS
2
0
1080
100
Martin Eriksson
Chalmers Studentkårs IS
2
0
810
100
Wares Rezai
Nödinge SK
2
0
1170
100
Abdolrhman Ahmed
Nödinge SK
2
0
180
144
Yasin Erdogdu
Förenad Turkisk Ungdom
1
1
1530
145
Tarek Mourad
Förenad Turkisk Ungdom
1
0
1710
145
Carstoiu Edmond Ilie
Surte IS FK
1
0
270
145
Kim Johansson
Surte IS FK
1
0
180
145
Krister Pedersen
Surte IS FK
1
0
180
145
Ali Sanduvac
Förenad Turkisk Ungdom
1
0
1080
145
Gabriel Gallardo Sepulveda
Förenad Turkisk Ungdom
1
0
360
145
Ilhan Corap
Förenad Turkisk Ungdom
1
0
180
145
Engin Corap Rydefjord
Förenad Turkisk Ungdom
1
0
90
145
Jonathan Adelstone Carlberg
Surte IS FK
1
0
450
145
Ahmed Hamad Gheidan Bayati
Surte IS FK
1
0
450
145
Mathias Johansson
Surte IS FK
1
0
990
145
Jonas Henriksson
Surte IS FK
1
0
450
145
Tamer Ahmed Mohamed Mortada Moursy
Surte IS FK
1
0
270
145
Abdirahman Ahmed
Neutrala IF
1
0
900
145
Zakaria Fidshe
Neutrala IF
1
0
720
145
Ismail Souayah
BK Skottfint
1
0
630
145
Donatien Byankuba
BK Skottfint
1
0
0
145
Christian Beckers
BK Skottfint
1
0
180
145
Abdirahman Wacays
Neutrala IF
1
0
90
145
Omar Abdirahman Malin
Neutrala IF
1
0
90
145
William Wiklund
BK Skottfint
1
0
810
145
Max Mårtensson
BK Skottfint
1
0
1260
145
Max Bergenheim
BK Skottfint
1
0
1170
145
André Klint
BK Skottfint
1
0
1620
145
Jonas Taube
BK Skottfint
1
0
1440
145
Stephen Egbe
BK Skottfint
1
0
1440
145
Nasri Mohamed Abdi
Neutrala IF
1
0
360
145
Faysal Ahmed
Neutrala IF
1
0
360
145
Hamza Hussein
Neutrala IF
1
0
270
145
Mathias Karlsson
Surte IS FK
1
0
630
145
Johan Sjögren
Surte IS FK
1
0
900
145
Abdihakin Yusuf Mohamed
Neutrala IF
1
0
1440
145
Thomas Hult
Diseröd SK
1
0
1170
145
Karl Karlsson
Diseröd SK
1
0
270
145
Robert Thelin
Diseröd SK
1
0
270
145
Christoffer Lundin
Bjurslätts IF
1
0
720
145
Sonny Dinov
Bjurslätts IF
1
0
360
145
Exequiel Jean Cortes Lopez
Förenad Turkisk Ungdom
1
0
450
145
Besaran Behzad
Bjurslätts IF
1
0
180
145
Joakim Kos Håkansson
Bjurslätts IF
1
0
1890
145
Serhat Yilmaz
Förenad Turkisk Ungdom
1
0
540
145
Abdurrahman Duman
Förenad Turkisk Ungdom
1
0
90
145
Fabian Martinsson
Förenad Turkisk Ungdom
1
0
90
145
Hugo Jonsson
Backatorp IF
1
0
450
145
Daniel de Feo
Backatorp IF
1
0
360
145
Eric Svärd
Backatorp IF
1
0
270
145
Melwin Bruun
Backatorp IF
1
0
540
145
Kalle Magnusson
Hälsö BK
1
0
810
145
Carl Johan Larsson
Hälsö BK
1
0
450
145
Petter Rönning
Backatorp IF
1
0
900
145
Nicklas Wik
Backatorp IF
1
0
990
145
Asmorom Jumie
Backatorp IF
1
0
90
145
Robert Susa
Nödinge SK
1
0
990
145
Hanef Ahmed
Nödinge SK
1
0
810
145
Hanad Yusuf
Nödinge SK
1
0
360
145
Ersan Nistovic
Nödinge SK
1
0
90
145
Gustav Hermansson
Nödinge SK
1
0
90
145
Naod Gebray
Nödinge SK
1
0
270
145
Marcus Mellqvist
Chalmers Studentkårs IS
1
0
720
145
Erik Söderlund
Chalmers Studentkårs IS
1
0
720
145
Daniel Jakobsson
Chalmers Studentkårs IS
1
0
630
145
Sven Lundell
Chalmers Studentkårs IS
1
0
360
145
Victor Engdahl
Chalmers Studentkårs IS
1
0
1260
145
Adam Englund
Chalmers Studentkårs IS
1
0
0
145
William Bäckström
Chalmers Studentkårs IS
1
0
450
145
Magnus Berg
Chalmers Studentkårs IS
1
0
900
145
Jacob Pettersson
Hälsö BK
1
0
360
145
William Hultsbo Wallich
Hälsö BK
1
0
90
145
Lennart Fredrik Pettersson
Hälsö BK
1
0
90
145
Fabian Westerberg
Västkurd BK
1
0
90
145
Robin Magnusson Otter
Västkurd BK
1
0
1800
145
Devran Celik
Västkurd BK
1
0
810
145
Rejin Ahmad
Västkurd BK
1
0
720
145
Patrik Karlsson
Västkurd BK
1
0
360
145
Masoud Modarresi
Västkurd BK
1
0
270
145
Ahmet Hakan Akdeve
Västkurd BK
1
0
270
145
Navid Roshan
Västkurd BK
1
0
180
145
Nikola Majdandzic
Nödinge SK
1
0
0
145
Erdin Sivac
Nödinge SK
1
0
360
145
Kevin Silva Rocha
Hisingen FC
1
0
0
145
Ali Sanduvac
Hisingen FC
1
0
1080
145
Viktor Kirsby
Hisingen FC
1
0
1080
145
Asani Yohannes
Hisingen FC
1
0
630
145
Halil Acikel
Hisingen FC
1
0
360
145
Buba Sanyang
Hisingen FC
1
0
270
145
Mounir Bouzar
Hisingen FC
1
0
90
145
Robert Mackinovski
Västkurd BK
1
0
990
145
Dilér Deveci
Västkurd BK
1
0
810
145
Arin Tawfik
Hisingen FC
1
0
900
234
Ludwig Forsberg
Diseröd SK
0
1
1710
234
Warshin Hasan
Surte IS FK
0
1
450