Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Göteborgs FF - Division 5A Herrar, övriga år
2011 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2012 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2013 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2014 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2015 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2016 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2017 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2018 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2019 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2020 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2021 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2022 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2023 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2024 Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Övriga serier 2020
Allsvenskan, herrar
Superettan
Ettan Norra
Ettan Södra
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 HERRAR BOHUSLÄN-DALSLAND
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Div 4
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV Herr
Smålands FF - Div 4 NÖ Herr
Smålands FF - Div 4 SV Herr
Smålands FF - Div 4 SÖ Herr
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 herrar norra
Västerbottens FF - Div 4 herrar södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Mellersta
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Norra
Upplands FF - Herr Div 5 Södra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 herrar norra
Västerbottens FF - Div 5 herrar södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Mellersta Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Mellersta Södra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Norra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Södra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Div 6
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra A
Skånes FF - Div.6 Nordvästra B
Skånes FF - Div.6 Nordöstra A
Skånes FF - Div.6 Nordöstra B
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Södra
Skånes FF - Div.6 Västra
Skånes FF - Div.6 Östra
Smålands FF - Div 6 Högsby/Nybro
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 V-vik/O-hamn
Smålands FF - Div 6 Värnamo
Smålands FF - Div 6 Växjö
Smålands FF - Div 6 Älmhult
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Borås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Ulricehamn
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Vårgårda
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Mellersta, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Division 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Södermanlands FF - Division 7 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Nordöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Södra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Norra Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Södra Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen, Slutspel
Svenska Cupen, Grupp 1, herr
Svenska Cupen, Grupp 2, herr
Svenska Cupen, Grupp 3, herr
Svenska Cupen, Grupp 4, herr
Svenska Cupen, Grupp 5, herr
Svenska Cupen, Grupp 6, herr
Svenska Cupen, Grupp 7, herr
Svenska Cupen, Grupp 8, herr
Svenska Cupen 2020/21 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - DIV.2 DAMER NORDVÄSTRA GÖTALAND 202
Gestriklands FF - Division 2 Damer SN
Gotlands FF - Division 2 östra Svealand Damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Medelpads FF - Div 2 Damer Mellersta Norrland
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra Götaland, damer
Smålands FF - Div 2 Östra Götaland Dam
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Damer Norra Norrland Syd
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra Götaland
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - DIV.3 DAMER BOHUSLÄN-DALSLAND
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Norra Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Södra Damer
Medelpads FF - Div 3 Damer
Norrbottens FF - Division 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Sydvästra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra
Ångermanlands FF - Division 3 damer
Örebro Läns FF - Div. 3 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer, Norra
Dalarnas FF - Division 4 Damer, Södra
Dalslands FF - Div.4 Damer Dalsland-Bohuslän
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Damer Div 4
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Södra, damer
Smålands FF - Div 4 JKPG Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Södermöre Dam
Smålands FF - Div 4 Tingsryd Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Västbo Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Dam Nordvästra
Södermanlands FF - Division 4 Dam Sydöstra
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Västmanlands FF - Division 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Stockholms FF - Damer 5 B
Stockholms FF - Damer 5 C
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen, Slutspel, dam
Svenska Cupen, Grupp 2, dam
Svenska Cupen 2020/21 omg. 1-3
P19 Allsvenskan Norra
P19 Allsvenskan Södra
P17 Div.1 - Region 4 (Grupp 2)
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4 (Grupp 1)
P19 Div.1 - Region 4 (Grupp 2)
P19 Div.1 - Region 5 (Grupp 1)
P19 Div.1 - Region 5 (Grupp 2)
P17 Allsvenskan Norra
P17 Allsvenskan Södra
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4 (Grupp 1)
P17 Div.1 - Region 5 (Grupp 1)
P17 Div.1 - Region 5 (Grupp 2)
P17 Div.1 - Region 6 (Grupp 1)
P17 Div.1 - Region 6 (Grupp 2)
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 3
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 6
P16 Nationell Grupp 7
P16 Nationell Grupp 8
Lag
Björndammens BK/Öjersjö IF
Björndammens BK/Öjersjö IF
FC Bosona-Bosna IF
Finlandia/Pallo AIF
Floda BoIF
Götaholms BK
Hisingen FC
IF Vardar/Makedonija
Lunden Överås BK
Romelanda UF
United Africa FC
Utbynäs SK
Älvängens IK
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
2020
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
 
Matcher
Omgång
Datum
Hemmalag
Bortalag
Resultat
1
2020-04-03
Floda BoIF
Götaholms BK
1
2020-04-03
IF Vardar/Makedonija
Romelanda UF
1
2020-04-04
Finlandia/Pallo AIF
Utbynäs SK
1
2020-04-04
Björndammens BK/Öjersjö IF
Älvängens IK
1
2020-04-04
United Africa FC
Lunden Överås BK
1
2020-04-04
Hisingen FC
FC Bosona-Bosna IF
2
2020-04-08
Romelanda UF
Hisingen FC
2
2020-04-09
Götaholms BK
Finlandia/Pallo AIF
2
2020-04-09
Utbynäs SK
Björndammens BK/Öjersjö IF
2
2020-04-09
Lunden Överås BK
Floda BoIF
2
2020-04-10
Älvängens IK
IF Vardar/Makedonija
2
2020-04-11
FC Bosona-Bosna IF
United Africa FC
3
2020-04-17
Finlandia/Pallo AIF
Lunden Överås BK
3
2020-04-17
Hisingen FC
IF Vardar/Makedonija
3
2020-04-18
Utbynäs SK
Älvängens IK
3
2020-04-18
Björndammens BK/Öjersjö IF
Götaholms BK
3
2020-04-18
United Africa FC
Romelanda UF
3
2020-04-18
FC Bosona-Bosna IF
Floda BoIF
4
2020-04-24
Romelanda UF
Floda BoIF
4
2020-04-24
IF Vardar/Makedonija
United Africa FC
4
2020-04-24
Lunden Överås BK
Björndammens BK/Öjersjö IF
4
2020-04-25
Götaholms BK
Utbynäs SK
4
2020-04-25
Älvängens IK
Hisingen FC
4
2020-04-25
FC Bosona-Bosna IF
Finlandia/Pallo AIF
5
2020-04-29
Romelanda UF
Finlandia/Pallo AIF
5
2020-05-01
Floda BoIF
IF Vardar/Makedonija
5
2020-05-02
Björndammens BK/Öjersjö IF
FC Bosona-Bosna IF
5
2020-05-02
Utbynäs SK
Lunden Överås BK
5
2020-05-02
United Africa FC
Hisingen FC
5
2020-05-03
Götaholms BK
Älvängens IK
6
2020-05-07
IF Vardar/Makedonija
Finlandia/Pallo AIF
6
2020-05-08
Romelanda UF
Björndammens BK/Öjersjö IF
6
2020-05-08
Lunden Överås BK
Götaholms BK
6
2020-05-09
Älvängens IK
United Africa FC
6
2020-05-09
FC Bosona-Bosna IF
Utbynäs SK
6
2020-05-09
Hisingen FC
Floda BoIF
7
2020-05-15
Floda BoIF
United Africa FC
7
2020-05-15
Finlandia/Pallo AIF
Hisingen FC
7
2020-05-15
Lunden Överås BK
Älvängens IK
7
2020-05-16
Götaholms BK
FC Bosona-Bosna IF
7
2020-05-16
Björndammens BK/Öjersjö IF
IF Vardar/Makedonija
7
2020-05-17
Utbynäs SK
Romelanda UF
8
2020-05-20
Romelanda UF
Götaholms BK
8
2020-05-21
Älvängens IK
Floda BoIF
8
2020-05-22
Hisingen FC
Björndammens BK/Öjersjö IF
8
2020-05-23
United Africa FC
Finlandia/Pallo AIF
8
2020-05-23
FC Bosona-Bosna IF
Lunden Överås BK
8
2020-05-24
IF Vardar/Makedonija
Utbynäs SK
9
2020-05-29
Finlandia/Pallo AIF
Floda BoIF
9
2020-05-29
Lunden Överås BK
Romelanda UF
9
2020-05-30
Björndammens BK/Öjersjö IF
United Africa FC
9
2020-05-30
Utbynäs SK
Hisingen FC
9
2020-05-30
FC Bosona-Bosna IF
Älvängens IK
9
2020-05-31
Götaholms BK
IF Vardar/Makedonija
10
2020-06-04
Romelanda UF
FC Bosona-Bosna IF
10
2020-06-05
Finlandia/Pallo AIF
Älvängens IK
10
2020-06-05
IF Vardar/Makedonija
Lunden Överås BK
10
2020-06-06
United Africa FC
Utbynäs SK
10
2020-06-07
Floda BoIF
Björndammens BK/Öjersjö IF
10
2020-06-07
Hisingen FC
Götaholms BK
11
2020-06-11
Lunden Överås BK
Hisingen FC
11
2020-06-11
Götaholms BK
United Africa FC
11
2020-06-12
Floda BoIF
Utbynäs SK
11
2020-06-12
IF Vardar/Makedonija
FC Bosona-Bosna IF
11
2020-06-13
Björndammens BK/Öjersjö IF
Finlandia/Pallo AIF
11
2020-06-13
Älvängens IK
Romelanda UF
12
2020-06-16
Utbynäs SK
Finlandia/Pallo AIF
1 - 2
12
2020-06-17
Lunden Överås BK
United Africa FC
2 - 3
12
2020-08-25
Romelanda UF
IF Vardar/Makedonija
1 - 3
12
2020-09-16
Älvängens IK
Björndammens BK/Öjersjö IF
3 - 2
12
2020-09-21
FC Bosona-Bosna IF
Hisingen FC
0 - 1
12
2020-09-30
Götaholms BK
Floda BoIF
4 - 0
13
2020-06-25
Floda BoIF
Lunden Överås BK
3 - 2
13
2020-06-27
United Africa FC
FC Bosona-Bosna IF
1 - 2
13
2020-08-10
Finlandia/Pallo AIF
Götaholms BK
5 - 2
13
2020-09-22
Björndammens BK/Öjersjö IF
Utbynäs SK
2 - 2
13
2020-09-28
Hisingen FC
Romelanda UF
2 - 6
13
2020-09-29
IF Vardar/Makedonija
Älvängens IK
2 - 6
14
2020-06-25
Älvängens IK
Utbynäs SK
5 - 2
14
2020-08-06
Lunden Överås BK
Finlandia/Pallo AIF
2 - 4
14
2020-08-07
Romelanda UF
United Africa FC
1 - 1
14
2020-08-09
IF Vardar/Makedonija
Hisingen FC
0 - 2
14
2020-08-18
Floda BoIF
FC Bosona-Bosna IF
3 - 1
14
2020-09-09
Götaholms BK
Björndammens BK/Öjersjö IF
2 - 2
15
2020-06-22
Finlandia/Pallo AIF
FC Bosona-Bosna IF
1 - 5
15
2020-08-14
Floda BoIF
Romelanda UF
0 - 2
15
2020-08-15
Utbynäs SK
Götaholms BK
4 - 9
15
2020-08-15
Björndammens BK/Öjersjö IF
Lunden Överås BK
4 - 1
15
2020-08-15
United Africa FC
IF Vardar/Makedonija
5 - 2
15
2020-08-16
Hisingen FC
Älvängens IK
2 - 1
16
2020-08-21
Finlandia/Pallo AIF
Romelanda UF
3 - 0
16
2020-08-21
Lunden Överås BK
Utbynäs SK
1 - 2
16
2020-08-21
IF Vardar/Makedonija
Floda BoIF
3 - 1
16
2020-08-22
Älvängens IK
Götaholms BK
3 - 1
16
2020-08-22
FC Bosona-Bosna IF
Björndammens BK/Öjersjö IF
2 - 1
16
2020-08-22
Hisingen FC
United Africa FC
0 - 0
17
2020-08-28
Finlandia/Pallo AIF
IF Vardar/Makedonija
2 - 2
17
2020-08-28
Floda BoIF
Hisingen FC
2 - 1
17
2020-08-29
Utbynäs SK
FC Bosona-Bosna IF
2 - 4
17
2020-08-29
Björndammens BK/Öjersjö IF
Romelanda UF
2 - 3
17
2020-08-29
United Africa FC
Älvängens IK
1 - 5
17
2020-08-30
Götaholms BK
Lunden Överås BK
2 - 5
18
2020-09-05
Älvängens IK
Lunden Överås BK
1 - 2
18
2020-09-05
United Africa FC
Floda BoIF
0 - 1
18
2020-09-05
FC Bosona-Bosna IF
Götaholms BK
1 - 1
18
2020-09-05
Romelanda UF
Utbynäs SK
3 - 2
18
2020-09-06
IF Vardar/Makedonija
Björndammens BK/Öjersjö IF
0 - 2
18
2020-10-01
Hisingen FC
Finlandia/Pallo AIF
0 - 3
19
2020-06-17
Floda BoIF
Älvängens IK
0 - 1
19
2020-09-11
Lunden Överås BK
FC Bosona-Bosna IF
4 - 1
19
2020-09-12
Utbynäs SK
IF Vardar/Makedonija
3 - 3
19
2020-09-12
Finlandia/Pallo AIF
United Africa FC
3 - 0
19
2020-09-12
Björndammens BK/Öjersjö IF
Hisingen FC
2 - 2
19
2020-09-13
Götaholms BK
Romelanda UF
1 - 2
20
2020-09-17
IF Vardar/Makedonija
Götaholms BK
0 - 2
20
2020-09-18
Hisingen FC
Utbynäs SK
2 - 4
20
2020-09-19
Floda BoIF
Finlandia/Pallo AIF
2 - 2
20
2020-09-19
Älvängens IK
FC Bosona-Bosna IF
3 - 0
20
2020-09-19
United Africa FC
Björndammens BK/Öjersjö IF
3 - 2
20
2020-09-19
Romelanda UF
Lunden Överås BK
1 - 1
21
2020-06-29
Älvängens IK
Finlandia/Pallo AIF
2 - 1
21
2020-09-24
Götaholms BK
Hisingen FC
3 - 2
21
2020-09-25
Lunden Överås BK
IF Vardar/Makedonija
2 - 0
21
2020-09-26
Utbynäs SK
United Africa FC
4 - 1
21
2020-09-26
Björndammens BK/Öjersjö IF
Floda BoIF
2 - 4
21
2020-09-26
FC Bosona-Bosna IF
Romelanda UF
0 - 5
22
2020-10-04
Romelanda UF
Älvängens IK
3 - 2
22
2020-10-04
FC Bosona-Bosna IF
IF Vardar/Makedonija
1 - 1
22
2020-10-04
Utbynäs SK
Floda BoIF
3 - 0
22
2020-10-04
Hisingen FC
Lunden Överås BK
2 - 3
22
2020-10-04
United Africa FC
Götaholms BK
5 - 0
22
2020-10-04
Finlandia/Pallo AIF
Björndammens BK/Öjersjö IF
6 - 0