Mattias Lindström

1980-04-18



Förklaring:

Startade matchen
Startade matchen, utbytt
Inbytt
Inbytt och utbytt
Satt på bänken, men ej inbytt

LagSerie                          År123456789101112131415161718192021222324252627282930MAGRSpeltid
Helsingborgs IFAllsvenskan, herrar200140201400
Helsingborgs IFAllsvenskan, herrar200220301627
Helsingborgs IFAllsvenskan, herrar200370201148
Helsingborgs IFAllsvenskan, herrar200490601274
GAISAllsvenskan, herrar200940712426
Helsingborgs IFAllsvenskan, herrar201030602163
Helsingborgs IFAllsvenskan, herrar201130202250
Helsingborgs IFSvenska Cupen, herrar20110000217
Helsingborgs IFAllsvenskan, herrar201210502160
Helsingborgs IFSvenska Cupen, Grupp 6, herr20121000257
Helsingborgs IFSvenska Cupen, Slutspel2012001070
Helsingborgs IFSvenska Cupen omg. 1-2, herrar2013000090
Helsingborgs IFAllsvenskan, herrar201390312520
Helsingborgs IFSvenska Cupen, Grupp 3, herr20131000180
Helsingborgs IFSvenska Cupen, Slutspel20130010154
Helsingborgs IFFolksam U21 Allsvenskan Södra20141000183
Helsingborgs IFSvenska Cupen omg. 1-2, herrar2014000070
Helsingborgs IFFolksam U21 B-slutspel grp 22014000090
Helsingborgs IFAllsvenskan, herrar201440202160
Helsingborgs IFSvenska Cupen, Grupp 8, herr2014000017
Helsingborgs IFSvenska Cupen, Slutspel201400000
Helsingborgs IFFolksam U21 Allsvenskan Södra20150010550
Helsingborgs IFSvenska Cupen omg. 1-2, herrar2015100090
Helsingborgs IFFolksam U21 B-slutspel grp 220150000270
Helsingborgs IFAllsvenskan, herrar201510201350
Ödåkra IFSkånes FF - HA Div.4 Norra201640111170
Galtabäcks BKHallands FF - Div. 5 Herrar20170020180
Ödåkra IFSkånes FF - HA Div.4 Nordvästra20190000180
Kungsbacka City FCHallands FF - Div. 5 Herrar2020100090

Serie Namn Lag Datum Match Resultat Speltid Gult kort Rött kort Mål Assists Status
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-04-09 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 69 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-04-17 Helsingborgs IF - Djurgården 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-04-21 Helsingborgs IF - GIF Sundsvall 3 - 0 Helsingborgs IF 79 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-04-30 Örgryte IS - Helsingborgs IF 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-05-08 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 3 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-05-13 Halmstads BK - Helsingborgs IF 2 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-05-21 IFK Norrköping - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-05-28 Helsingborgs IF - Trelleborgs FF 3 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-06-10 Helsingborgs IF - AIK 2 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-06-19 Malmö FF - Helsingborgs IF 0 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-06-25 Helsingborgs IF - Örebro SK 2 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-07-02 Hammarby - Helsingborgs IF 3 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-07-15 BK Häcken - Helsingborgs IF 2 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-07-24 Helsingborgs IF - Hammarby 1 - 3 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-07-30 Örebro SK - Helsingborgs IF 3 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 2 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-08-06 Helsingborgs IF - Malmö FF 1 - 1 Helsingborgs IF 77 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-08-12 AIK - Helsingborgs IF 2 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-08-19 Helsingborgs IF - BK Häcken 1 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-08-27 Helsingborgs IF - Örgryte IS 5 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-09-09 GIF Sundsvall - Helsingborgs IF 2 - 2 Helsingborgs IF 90 1 0 1 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-09-23 IF Elfsborg - Helsingborgs IF 1 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-09-30 Trelleborgs FF - Helsingborgs IF 0 - 3 Helsingborgs IF 45 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-10-10 Helsingborgs IF - Halmstads BK 1 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-10-14 Helsingborgs IF - IFK Norrköping 0 - 1 Helsingborgs IF 69 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-10-22 Djurgården - Helsingborgs IF 3 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2001-10-27 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 3 - 0 Helsingborgs IF 71 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-04-06 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF 6 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-04-14 Helsingborgs IF - Hammarby 4 - 2 Helsingborgs IF 64 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-04-22 Örebro SK - Helsingborgs IF 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-04-28 Helsingborgs IF - Kalmar FF 0 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-05-01 GIF Sundsvall - Helsingborgs IF 0 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-05-07 Helsingborgs IF - Malmö FF 2 - 3 Helsingborgs IF 73 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-05-13 IF Elfsborg - Helsingborgs IF 0 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-07-02 Helsingborgs IF - AIK 2 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-07-10 IFK Norrköping - Helsingborgs IF 1 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-07-17 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-07-24 Djurgården - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-07-31 Helsingborgs IF - Halmstads BK 0 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-08-04 Örgryte IS - Helsingborgs IF 2 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-08-12 Helsingborgs IF - Landskrona BoIS 2 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-08-18 Helsingborgs IF - Örebro SK 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-08-25 Kalmar FF - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-08-28 Hammarby - Helsingborgs IF 3 - 1 Helsingborgs IF 77 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-09-01 Helsingborgs IF - GIF Sundsvall 5 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-09-11 Malmö FF - Helsingborgs IF 0 - 2 Helsingborgs IF 84 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-09-15 Helsingborgs IF - Djurgården 1 - 3 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-09-23 Halmstads BK - Helsingborgs IF 2 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-09-30 Helsingborgs IF - IFK Norrköping 1 - 4 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-10-07 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 0 - 1 Helsingborgs IF 87 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-10-21 Helsingborgs IF - Örgryte IS 2 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-10-27 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 0 - 0 Helsingborgs IF 72 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2002-11-02 AIK - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-04-06 Örgryte IS - Helsingborgs IF 1 - 4 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-04-13 Helsingborgs IF - Östers IF 0 - 3 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-04-18 Helsingborgs IF - GIF Sundsvall 2 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-04-26 IF Elfsborg - Helsingborgs IF 0 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-05-05 Helsingborgs IF - Örebro SK 0 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-05-12 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 1 - 2 Helsingborgs IF 71 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-05-20 Helsingborgs IF - Halmstads BK 0 - 1 Helsingborgs IF 69 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-05-26 Helsingborgs IF - Djurgården 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-06-02 Helsingborgs IF - Enköpings SK FK 0 - 4 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-06-16 AIK - Helsingborgs IF 0 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-06-23 Helsingborgs IF - Landskrona BoIS 2 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-06-30 Malmö FF - Helsingborgs IF 5 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-07-08 Hammarby - Helsingborgs IF 2 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-07-21 Helsingborgs IF - Hammarby 0 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-07-28 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 1 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-08-03 GIF Sundsvall - Helsingborgs IF 0 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-08-13 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 0 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-08-17 Örebro SK - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 69 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-08-24 Helsingborgs IF - AIK 5 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 2 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-08-31 Enköpings SK FK - Helsingborgs IF 0 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-09-15 Helsingborgs IF - Malmö FF 0 - 0 Helsingborgs IF 87 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-09-23 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF 0 - 3 Helsingborgs IF 72 0 0 1 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-09-28 Djurgården - Helsingborgs IF 1 - 0 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-10-06 Halmstads BK - Helsingborgs IF 2 - 4 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-10-20 Östers IF - Helsingborgs IF 3 - 3 Helsingborgs IF 75 0 0 1 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2003-10-26 Helsingborgs IF - Örgryte IS 1 - 2 Helsingborgs IF 75 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-04-03 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF 1 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-04-12 Helsingborgs IF - Kalmar FF 1 - 2 Helsingborgs IF 71 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-04-19 Helsingborgs IF - Djurgården 1 - 1 Helsingborgs IF 88 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-04-25 Halmstads BK - Helsingborgs IF 3 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 2 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-05-03 IF Elfsborg - Helsingborgs IF 1 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-05-10 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 1 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-05-13 Helsingborgs IF - Örgryte IS 3 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-05-16 GIF Sundsvall - Helsingborgs IF 3 - 3 Helsingborgs IF 90 1 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-05-24 Helsingborgs IF - Malmö FF 0 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-07-08 Hammarby - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-07-12 Helsingborgs IF - Örebro SK 0 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-07-19 Trelleborgs FF - Helsingborgs IF 1 - 6 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-07-26 Helsingborgs IF - AIK 3 - 0 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-08-03 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 2 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-08-08 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 4 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-08-15 Helsingborgs IF - Hammarby 3 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-08-24 Malmö FF - Helsingborgs IF 1 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-08-29 AIK - Helsingborgs IF 2 - 2 Helsingborgs IF 83 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-09-13 Helsingborgs IF - Trelleborgs FF 2 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-09-20 Örebro SK - Helsingborgs IF 3 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-09-23 Kalmar FF - Helsingborgs IF 0 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-09-27 Helsingborgs IF - Landskrona BoIS 0 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-10-04 Helsingborgs IF - GIF Sundsvall 1 - 0 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-10-18 Örgryte IS - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 42 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-10-25 Helsingborgs IF - Halmstads BK 1 - 2 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2004-10-30 Djurgården - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-04-05 Örgryte - GAIS 1 - 5 GAIS 90 0 0 2 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-04-13 GAIS - Helsingborgs IF 1 - 4 GAIS 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-04-16 Trelleborgs FF - GAIS 3 - 0 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-04-19 GAIS - BK Häcken 3 - 0 GAIS 87 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-04-23 Gefle IF FF - GAIS 0 - 0 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-04-29 GAIS - Hammarby 2 - 2 GAIS 88 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-05-04 Djurgården - GAIS 2 - 1 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-05-10 GAIS - IF Elfsborg 1 - 1 GAIS 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-05-17 Örebro - GAIS 2 - 0 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-05-21 GAIS - IFK Göteborg 0 - 1 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-05-24 GAIS - Kalmar FF 2 - 2 GAIS 82 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-05-31 Malmö FF - GAIS 2 - 2 GAIS 75 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-07-04 IF Brommapojkarna - GAIS 1 - 0 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-07-12 GAIS - Halmstads BK 1 - 1 GAIS 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-07-20 GAIS - AIK 2 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-07-27 AIK - GAIS 1 - 0 GAIS 71 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-08-03 GAIS - Trelleborgs FF 0 - 1 GAIS 90 2 1 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-08-06 BK Häcken - GAIS 1 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-08-17 GAIS - Örgryte 1 - 0 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-08-23 Helsingborgs IF - GAIS 0 - 1 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-08-31 GAIS - Djurgården 1 - 1 GAIS 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-09-12 IF Elfsborg - GAIS 2 - 2 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-09-17 GAIS - Gefle IF FF 4 - 0 GAIS 72 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-09-23 Hammarby - GAIS 1 - 2 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-09-28 GAIS - Örebro 3 - 0 GAIS 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-10-05 IFK Göteborg - GAIS 2 - 1 GAIS 71 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-10-17 Kalmar FF - GAIS 2 - 2 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-10-23 GAIS - Malmö FF 1 - 1 GAIS 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-10-26 GAIS - IF Brommapojkarna 0 - 1 GAIS 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2009-11-01 Halmstads BK - GAIS 1 - 3 GAIS 80 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-03-14 Helsingborgs IF - IF Brommapojkarna 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-03-21 Djurgården - Helsingborgs IF 0 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-03-29 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 2 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-04-05 Trelleborgs FF - Helsingborgs IF 0 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-04-11 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 2 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-04-14 Åtvidabergs FF - Helsingborgs IF 0 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-04-20 Helsingborgs IF - Malmö FF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-04-26 Mjällby AIF - Helsingborgs IF 0 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-04-29 Helsingborgs IF - AIK 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-05-03 GAIS - Helsingborgs IF 0 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-05-06 Helsingborgs IF - Örebro 2 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-05-10 Gefle IF FF - Helsingborgs IF 1 - 3 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-05-16 Kalmar FF - Helsingborgs IF 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-05-22 Helsingborgs IF - Halmstads BK 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-07-22 BK Häcken - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-07-26 Helsingborgs IF - BK Häcken 3 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-08-02 IF Brommapojkarna - Helsingborgs IF 1 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-08-05 Helsingborgs IF - Djurgården 3 - 3 Helsingborgs IF 75 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-08-15 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 0 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-08-25 Helsingborgs IF - Trelleborgs FF 1 - 0 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-08-28 Örebro - Helsingborgs IF 3 - 0 Helsingborgs IF 45 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-09-11 Helsingborgs IF - Gefle IF FF 3 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-09-15 Malmö FF - Helsingborgs IF 2 - 0 Helsingborgs IF 69 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-09-20 Helsingborgs IF - Mjällby AIF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-09-27 AIK - Helsingborgs IF 2 - 3 Helsingborgs IF 84 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-10-02 Helsingborgs IF - GAIS 0 - 1 Helsingborgs IF 56 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-10-18 IF Elfsborg - Helsingborgs IF 1 - 3 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-10-24 Helsingborgs IF - Åtvidabergs FF 3 - 0 Helsingborgs IF 12 0 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-10-31 Halmstads BK - Helsingborgs IF 2 - 4 Helsingborgs IF 7 0 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2010-11-07 Helsingborgs IF - Kalmar FF 0 - 0 Helsingborgs IF 15 0 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-04-03 Mjällby AIF - Helsingborgs IF 0 - 1 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-04-10 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-04-18 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-04-22 Helsingborgs IF - Syrianska FC 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-04-25 Örebro - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-05-01 Helsingborgs IF - BK Häcken 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-05-09 Helsingborgs IF - Gefle IF FF 3 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Svenska Cupen, herrar Mattias Lindström 2011-05-12 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF 2 - 4 e.f. Helsingborgs IF 45 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-05-16 AIK - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-05-20 Helsingborgs IF - Kalmar FF 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-05-24 Malmö FF - Helsingborgs IF 0 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Svenska Cupen, herrar Mattias Lindström 2011-05-29 Helsingborgs IF - Trelleborgs FF 2 - 1 Helsingborgs IF 52 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-06-13 Helsingborgs IF - GAIS 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-06-19 IFK Norrköping FK - Helsingborgs IF 0 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-06-23 Helsingborgs IF - Trelleborgs FF 7 - 3 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-06-27 Halmstads BK - Helsingborgs IF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-07-04 Djurgården - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-07-11 Helsingborgs IF - Djurgården 3 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-07-18 Kalmar FF - Helsingborgs IF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-07-23 Helsingborgs IF - Malmö FF 2 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-07-31 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-08-07 Syrianska FC - Helsingborgs IF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-08-14 Trelleborgs FF - Helsingborgs IF 1 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-08-21 Helsingborgs IF - Halmstads BK 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-08-28 Helsingborgs IF - Örebro 2 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-09-09 BK Häcken - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-09-18 Helsingborgs IF - Mjällby AIF 3 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-09-21 IF Elfsborg - Helsingborgs IF 3 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-09-25 GAIS - Helsingborgs IF 1 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Svenska Cupen, herrar Mattias Lindström 2011-09-29 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 2 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-10-02 Helsingborgs IF - IFK Norrköping FK 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-10-17 Gefle IF FF - Helsingborgs IF 2 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2011-10-23 Helsingborgs IF - AIK 1 - 1 ej i truppen
Svenska Cupen, herrar Mattias Lindström 2011-10-29 Örebro - Helsingborgs IF 1 - 3 ej i truppen
Svenska Cupen, herrar Mattias Lindström 2011-11-05 Helsingborgs IF - Kalmar FF 3 - 1 Helsingborgs IF 30 0 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-04-02 IFK Norrköping FK - Helsingborgs IF 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-04-08 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 2 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-04-11 Örebro - Helsingborgs IF 0 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-04-16 Helsingborgs IF - GAIS 1 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-04-21 Åtvidabergs FF - Helsingborgs IF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-04-27 Helsingborgs IF - Mjällby AIF 1 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-05-02 Helsingborgs IF - AIK 0 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-05-05 GIF Sundsvall - Helsingborgs IF 0 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-05-10 Malmö FF - Helsingborgs IF 3 - 0 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-05-13 Helsingborgs IF - BK Häcken 3 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-05-16 Kalmar FF - Helsingborgs IF 1 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-05-23 Helsingborgs IF - Djurgården 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-07-02 Helsingborgs IF - Gefle IF FF 4 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-07-09 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-07-14 Helsingborgs IF - Syrianska FC 1 - 0 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-07-21 Syrianska FC - Helsingborgs IF 1 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-07-28 Helsingborgs IF - IFK Norrköping FK 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-08-12 Helsingborgs IF - Kalmar FF 7 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-08-18 IF Elfsborg - Helsingborgs IF 2 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-08-25 Djurgården - Helsingborgs IF 3 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-09-02 AIK - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-09-15 Helsingborgs IF - GIF Sundsvall 4 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-09-24 Helsingborgs IF - Malmö FF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-09-27 BK Häcken - Helsingborgs IF 2 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-09-30 Helsingborgs IF - Åtvidabergs FF 3 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-10-07 Mjällby AIF - Helsingborgs IF 0 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-10-21 Helsingborgs IF - Örebro 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-10-28 GAIS - Helsingborgs IF 1 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-10-31 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 2 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2012-11-04 Gefle IF FF - Helsingborgs IF 2 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Utbytt
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar Mattias Lindström 2012-11-11 FC Höllviken - Helsingborgs IF 1 - 2 Helsingborgs IF 45 0 0 0 Utbytt
Svenska Cupen, Grupp 6, herr Mattias Lindström 2013-03-03 Helsingborgs IF - Assyriska FF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Svenska Cupen, Grupp 6, herr Mattias Lindström 2013-03-10 Varbergs BoIS FC - Helsingborgs IF 0 - 5 Helsingborgs IF 81 0 0 1 Utbytt
Svenska Cupen, Grupp 6, herr Mattias Lindström 2013-03-17 Helsingborgs IF - Gefle IF FF 3 - 1 Helsingborgs IF 86 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-03-31 Helsingborgs IF - Djurgården 3 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Svenska Cupen, Slutspel Mattias Lindström 2013-04-03 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 0 - 1 Helsingborgs IF 70 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-04-08 Östers IF - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-04-15 Helsingborgs IF - Mjällby AIF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-04-18 IFK Norrköping FK - Helsingborgs IF 1 - 4 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-04-21 IF Brommapojkarna - Helsingborgs IF 0 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-04-27 Helsingborgs IF - Gefle IF FF 5 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-05-05 Syrianska FC - Helsingborgs IF 0 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-05-13 Helsingborgs IF - BK Häcken 5 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-05-20 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-05-29 Malmö FF - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-06-01 Helsingborgs IF - Åtvidabergs FF 3 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-06-23 Kalmar FF - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-06-27 Helsingborgs IF - AIK 1 - 2 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-07-08 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 1 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-07-15 Helsingborgs IF - Östers IF 3 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-07-24 Halmstads BK - Helsingborgs IF 0 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-07-28 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 2 - 4 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-08-05 Djurgården - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-08-11 Helsingborgs IF - IFK Norrköping FK 0 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-08-19 Mjällby AIF - Helsingborgs IF 4 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar Mattias Lindström 2013-08-22 Härnösands FF - Helsingborgs IF 0 - 4 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-08-25 Gefle IF FF - Helsingborgs IF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-08-30 Helsingborgs IF - IF Brommapojkarna 4 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 2 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-09-15 BK Häcken - Helsingborgs IF 3 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-09-22 Helsingborgs IF - Syrianska FC 2 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-09-25 Helsingborgs IF - Malmö FF 0 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-09-29 IF Elfsborg - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-10-06 Helsingborgs IF - Halmstads BK 4 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-10-20 Åtvidabergs FF - Helsingborgs IF 3 - 0 Helsingborgs IF 90 0 1 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-10-27 Helsingborgs IF - Kalmar FF 2 - 3 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2013-11-03 AIK - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-02-25 Helsingborgs IF - Kalmar FF 0 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Svenska Cupen, Grupp 3, herr Mattias Lindström 2014-03-01 Helsingborgs IF - Ljungskile SK 1 - 0 Helsingborgs IF 71 0 0 0 Utbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-03-04 Halmstads BK - Helsingborgs IF 1 - 5 ej i truppen
Svenska Cupen, Grupp 3, herr Mattias Lindström 2014-03-08 Torslanda IK - Helsingborgs IF 0 - 5 Helsingborgs IF 19 0 0 0 Inbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-03-11 Mjällby AIF - Helsingborgs IF 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Svenska Cupen, Grupp 3, herr Mattias Lindström 2014-03-16 Helsingborgs IF - Syrianska FC 5 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Svenska Cupen, Slutspel Mattias Lindström 2014-03-22 Helsingborgs IF - GAIS 2 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-03-24 Falkenbergs FF - Helsingborgs IF 4 - 3 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-03-30 Helsingborgs IF - Djurgården 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-03-31 Helsingborgs IF - Halmstads BK 3 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-04-06 IFK Norrköping FK - Helsingborgs IF 2 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-04-08 BK Häcken - Helsingborgs IF 2 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-04-13 Helsingborgs IF - BK Häcken 4 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-04-17 IF Elfsborg - Helsingborgs IF 1 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-04-20 Halmstads BK - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 1 Hela matchen
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-04-21 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 0 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-04-27 Helsingborgs IF - Mjällby AIF 3 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Svenska Cupen, Slutspel Mattias Lindström 2014-05-01 Malmö FF - Helsingborgs IF 0 - 2 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-05-05 AIK - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-05-08 Helsingborgs IF - Malmö FF 0 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-05-12 IF Brommapojkarna - Helsingborgs IF 0 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Svenska Cupen, Slutspel Mattias Lindström 2014-05-18 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 0 - 1 Helsingborgs IF 64 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-05-21 Helsingborgs IF - Åtvidabergs FF 0 - 0 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-05-25 Kalmar FF - Helsingborgs IF 2 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-06-01 Helsingborgs IF - Falkenbergs FF 1 - 0 ej i truppen
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-06-03 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 1 - 3 ej i truppen
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-06-24 Helsingborgs IF - Falkenbergs FF 8 - 0 Helsingborgs IF 3 0 0 1 Ej inbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-07-01 Helsingborgs IF - Mjällby AIF 3 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-07-06 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 6 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-07-13 Helsingborgs IF - Gefle IF FF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-07-15 Helsingborgs IF - BK Häcken 0 - 4 ej i truppen
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-07-20 Helsingborgs IF - Malmö FF 3 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-07-20 Örebro - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-07-27 Helsingborgs IF - Örebro 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-08-04 Djurgården - Helsingborgs IF 2 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-08-05 Malmö FF - Helsingborgs IF 3 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-08-10 Helsingborgs IF - IFK Norrköping FK 0 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2014-08-12 Kalmar FF - Helsingborgs IF 1 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-08-14 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 4 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-08-18 BK Häcken - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-08-22 Mjällby AIF - Helsingborgs IF 1 - 2 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar Mattias Lindström 2014-08-26 Torslanda IK - Helsingborgs IF 1 - 4 Helsingborgs IF 70 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-08-29 Helsingborgs IF - Halmstads BK 1 - 4 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2014-09-02 Malmö FF - Helsingborgs IF 2 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2014-09-09 Helsingborgs IF - Kalmar FF 5 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-09-15 Helsingborgs IF - AIK 3 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2014-09-16 Falkenbergs FF - Helsingborgs IF 2 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-09-21 Malmö FF - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-09-24 Helsingborgs IF - IF Brommapojkarna 3 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-09-29 Åtvidabergs FF - Helsingborgs IF 1 - 2 ej i truppen
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2014-09-30 Helsingborgs IF - Falkenbergs FF 5 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-10-03 Helsingborgs IF - Kalmar FF 4 - 1 ej i truppen
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2014-10-14 Helsingborgs IF - Malmö FF 1 - 4 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-10-20 Falkenbergs FF - Helsingborgs IF 2 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-10-27 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 0 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2014-10-28 Kalmar FF - Helsingborgs IF 3 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2014-11-01 Gefle IF FF - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Utbytt
Svenska Cupen, Grupp 8, herr Mattias Lindström 2015-03-01 Västerås SK FK - Helsingborgs IF 0 - 4 Helsingborgs IF 10 0 0 0 Inbytt
Svenska Cupen, Grupp 8, herr Mattias Lindström 2015-03-04 Helsingborgs IF - Syrianska FC 2 - 2 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Svenska Cupen, Grupp 8, herr Mattias Lindström 2015-03-08 Helsingborgs IF - Halmstads BK 1 - 1 Helsingborgs IF 7 0 0 0 Inbytt
Svenska Cupen, Slutspel Mattias Lindström 2015-03-14 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 2 - 0 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-03-24 Helsingborgs IF - Falkenbergs FF 2 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-03-31 Malmö FF - Helsingborgs IF 6 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-04-04 Kalmar FF - Helsingborgs IF 0 - 0 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-04-08 Helsingborgs IF - Falkenbergs FF 0 - 0 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-04-12 Halmstads BK - Helsingborgs IF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Inbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-04-14 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 0 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-04-20 Helsingborgs IF - IFK Norrköping FK 3 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-04-21 BK Häcken - Helsingborgs IF 0 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-04-27 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 3 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-04-30 Helsingborgs IF - GIF Sundsvall 2 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-05-03 Malmö FF - Helsingborgs IF 3 - 1 Helsingborgs IF 90 1 0 0 Utbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-05-05 Helsingborgs IF - Halmstads BK 1 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-05-09 Helsingborgs IF - Gefle IF FF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-05-12 IF Elfsborg - Helsingborgs IF 2 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-05-20 IF Elfsborg - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-05-21 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 1 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-05-25 Helsingborgs IF - Hammarby 1 - 0 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-05-26 Kalmar FF - Helsingborgs IF 3 - 2 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-05-31 AIK - Helsingborgs IF 3 - 1 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-06-03 Örebro - Helsingborgs IF 0 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-06-06 Helsingborgs IF - Åtvidabergs FF 3 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-06-08 Falkenbergs FF - Helsingborgs IF 5 - 5 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-06-26 Helsingborgs IF - Malmö FF 3 - 0 Helsingborgs IF 10 1 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-07-05 BK Häcken - Helsingborgs IF 3 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-07-06 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 4 - 0 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-07-13 Helsingborgs IF - Djurgården 0 - 1 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-07-19 Helsingborgs IF - AIK 3 - 1 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-07-21 Helsingborgs IF - BK Häcken 1 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-07-25 Åtvidabergs FF - Helsingborgs IF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-07-27 Helsingborgs IF - Kalmar FF 2 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-07-31 Helsingborgs IF - Kalmar FF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Folksam U21 Allsvenskan Södra Mattias Lindström 2015-08-03 Halmstads BK - Helsingborgs IF 1 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-08-08 Falkenbergs FF - Helsingborgs IF 2 - 3 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-08-17 Helsingborgs IF - Halmstads BK 2 - 0 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar Mattias Lindström 2015-08-20 Lunden Överås BK - Helsingborgs IF 1 - 8 Helsingborgs IF 90 0 0 1 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-08-24 IFK Norrköping FK - Helsingborgs IF 3 - 2 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-08-30 Helsingborgs IF - Malmö FF 0 - 3 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2015-08-31 IFK Göteborg - Helsingborgs IF 2 - 0 ej i truppen
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2015-09-08 Helsingborgs IF - Kalmar FF 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-09-13 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 1 - 2 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2015-09-15 Helsingborgs IF - BK Häcken 0 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-09-20 Gefle IF FF - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-09-24 Helsingborgs IF - Örebro 0 - 2 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-09-28 Djurgården - Helsingborgs IF 2 - 2 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-10-04 Helsingborgs IF - IF Elfsborg 2 - 1 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2015-10-05 BK Häcken - Helsingborgs IF 6 - 1 ej i truppen
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2015-10-13 Helsingborgs IF - IFK Göteborg 3 - 0 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Hela matchen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-10-18 Hammarby - Helsingborgs IF 1 - 4 Helsingborgs IF 0 0 0 0 Ej inbytt
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-10-25 GIF Sundsvall - Helsingborgs IF 2 - 1 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Inbytt
Folksam U21 B-slutspel grp 2 Mattias Lindström 2015-10-27 Kalmar FF - Helsingborgs IF 1 - 1 ej i truppen
Allsvenskan, herrar Mattias Lindström 2015-10-31 Helsingborgs IF - BK Häcken 1 - 2 Helsingborgs IF 90 0 0 0 Utbytt
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-04-09 Förslövs IF - Ödåkra IF 0 - 0 Ödåkra IF 90 0 0 0 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-04-16 Ödåkra IF - Glumslövs FF 2 - 2 Ödåkra IF 90 0 0 0 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-04-22 Harrie FF - Ödåkra IF 1 - 1 Ödåkra IF 90 0 0 1 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-04-30 Ödåkra IF - Helsingborgs Östra IF 2 - 0 ej i truppen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-05-08 IFK Osby - Ödåkra IF 4 - 1 ej i truppen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-05-14 Bjuvstorps FF - Ödåkra IF 1 - 1 Ödåkra IF 90 0 0 0 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-05-21 Ödåkra IF - Ekets GoIF 1 - 1 ej i truppen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-05-24 Vinslövs IF - Ödåkra IF 1 - 1 ej i truppen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-05-28 Ödåkra IF - Råå IF 1 - 0 Ödåkra IF 90 0 0 0 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-06-04 Tågarps AIK - Ödåkra IF 0 - 1 ej i truppen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-06-12 Ödåkra IF - Eslövs BK 3 - 2 Ödåkra IF 90 0 0 1 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-06-23 Glumslövs FF - Ödåkra IF 2 - 2 ej i truppen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-08-07 Ödåkra IF - Harrie FF 0 - 1 Ödåkra IF 90 0 0 0 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-08-13 Helsingborgs Östra IF - Ödåkra IF 3 - 3 Ödåkra IF 90 0 1 0 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-08-17 Ödåkra IF - Förslövs IF 6 - 0 ej i truppen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-08-20 Ödåkra IF - IFK Osby 3 - 2 Ödåkra IF 90 0 0 1 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-08-27 Ödåkra IF - Bjuvstorps FF 2 - 0 ej i truppen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-09-04 Ekets GoIF - Ödåkra IF 1 - 2 Ödåkra IF 90 0 0 1 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-09-11 Ödåkra IF - Vinslövs IF 3 - 3 Ödåkra IF 90 0 0 0 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-09-17 Råå IF - Ödåkra IF 2 - 3 Ödåkra IF 90 1 0 0 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-09-24 Ödåkra IF - Tågarps AIK 0 - 3 Ödåkra IF 90 0 0 0 Hela matchen
Skånes FF - HA Div.4 Norra Mattias Lindström 2016-10-02 Eslövs BK - Ödåkra IF 7 - 1 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-04-13 Galtabäcks BK - Väröbacka GIF 1 - 1 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-04-21 IF Centern - Galtabäcks BK 3 - 3 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-04-28 Löftadalens IF - Galtabäcks BK 5 - 2 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-05-05 Galtabäcks BK - Derome/Åskloster 0 - 3 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-05-14 Bua IF - Galtabäcks BK 2 - 2 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-05-19 Galtabäcks BK - IS Halmia Academy 2 - 4 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-05-26 Träslövsläge IF - Galtabäcks BK 0 - 0 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-06-01 Galtabäcks BK - Genevad/Veinge IF 4 - 2 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-06-08 Torup/Rydö FF - Galtabäcks BK 4 - 1 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-06-16 Kornhult/Hishult FF - Galtabäcks BK 2 - 2 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-06-21 Galtabäcks BK - IF Norvalla 0 - 1 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-07-01 Väröbacka GIF - Galtabäcks BK 1 - 2 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-07-31 Galtabäcks BK - IF Centern 4 - 1 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-08-04 Galtabäcks BK - Löftadalens IF 3 - 3 Galtabäcks BK 90 1 0 0 Hela matchen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-08-12 Derome/Åskloster - Galtabäcks BK 3 - 2 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-08-20 Galtabäcks BK - Bua IF 1 - 1 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-08-27 IS Halmia Academy - Galtabäcks BK 7 - 0 Galtabäcks BK 90 1 0 0 Hela matchen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-09-02 Galtabäcks BK - Träslövsläge IF 2 - 0 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar Mattias Lindström 2017-09-09 Genevad/Veinge IF - Galtabäcks BK 2 - 1 ej i truppen
Hallands FF - Div. 5 Herrar