Stöd lagstatistik.se,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).


John Guidetti

1992-04-15



Förklaring:

Startade matchen
Startade matchen, utbytt
Inbytt
Inbytt och utbytt
Satt på bänken, men ej inbytt

LagSerie                          År123456789101112131415161718192021222324252627282930MAGRSpeltid
IF BrommapojkarnaSuperettan2008000024
IF BrommapojkarnaAllsvenskan, herrar20103030608
SverigeHerrar U21 Playoff till EM20140010180
SverigeHerrar A Landskamp2014000024
SverigeHerrar A EM-kval20140000120
SverigeHerrar U21 Landskamp20152000134
SverigeHerrar U21 EM Grupp B20151010245
SverigeHerrar U21 EM-slutspel20151000149
SverigeHerrar A EM Playoff201500009
SverigeHerrar A EM Grupp E20160000144
SverigeHerrar A Landskamp20161000228
SverigeHerr A VM-kval20160000213
SverigeHerr A Landskamp2017000068
SverigeHerrar A play off till VM201700000
SverigeHerrar A VM Grupp F2018000013
SverigeHerrar A VM Slutspel2018001026
SverigeHerrar UEFA Nations League Grupp B22018000022
AIKAllsvenskan, herrar20225040924
AIKAllsvenskan, herrar20231000665