Stöd lagstatistik.se,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).


Niklas Andersen

1992-08-05

Hovås Billdal IF

Förklaring:

Startade matchen
Startade matchen, utbytt
Inbytt
Inbytt och utbytt
Satt på bänken, men ej inbytt

LagSerie                          År123456789101112131415161718192021222324252627282930MAGRSpeltid
IFK GöteborgAllsvenskan, herrar2010000090
Ljungskile SKSuperettan201200302250
Ljungskile SKSvenska Cupen omg. 1-2, herrar2013000090
Ljungskile SKSuperettan2013001012329
Ljungskile SKSvenska Cupen, Grupp 3, herr20130010225
Ljungskile SKFolksam U21 Superettan Södra20140010106
Ljungskile SKSuperettan201400302430
Ljungskile SKSvenska Cupen, Grupp 2, herr20140001180
Ljungskile SKFolksam U21 Superettan Södra20150000270
Ljungskile SKSuperettan201510502070
BK HäckenFolksam U21 Allsvenskan Södra20161030900
BK HäckenSvenska Cupen omg. 1-2, herrar201600000
BK HäckenAllsvenskan, herrar2016000090
BK HäckenFolksam U21 B-slutspel grp 220160000360
GAISSvenska Cupen, Grupp 1, herr20160000180
GAISFolksam U21 B-slutspel grp 52017000090
GAISSuperettan201700711890
GAISSvenska Cupen, Grupp 8, herr20170000180
GAISSuperettan201800601801
GAISFolksam U21 Superettan Södra Vår2019000090
GAISSvenska Cupen 2019/20 omg. 1-22019000045
GAISSuperettan20190030991
GAISSvenska Cupen 2019/20, Grupp 620190000121
GAISSuperettan202010101789
GAISSvenska Cupen, Grupp 1, herr20200020184
GAISU21 Allsvenskan Mellersta20210020315
GAISSuperettan202100601758
GAISSvenska Cupen, Grupp 120210010249
GAISFörsäsong Göteborg2022000090
GAISTräningsmatcher Elit2022000090
GAISTräningsmatcher Ettan2022001090
GAISEttan Södra20221031922
GAISU21 Allsvenskan Västra2023000090
GAISSuperettan20230011586
Hovås Billdal IFGöteborgs FF - Division 4B Herrar20243020540