Stöd lagstatistik.se,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).


Johan Hammar

1994-02-22

BK Häcken

Förklaring:

Startade matchen
Startade matchen, utbytt
Inbytt
Inbytt och utbytt
Satt på bänken, men ej inbytt

LagSerie                          År123456789101112131415161718192021222324252627282930MAGRSpeltid
Malmö FFSvenska Cupen omg. 1-2, herrar201300000
Malmö FFAllsvenskan, herrar2013000090
Malmö FFSvenska Cupen, Grupp 1, herr201300000
Malmö FFSvenska Cupen, Slutspel201300000
Malmö FFFolksam U21 Allsvenskan Södra201410201080
Malmö FFFolksam U21 B-slutspel grp 220140000270
Malmö FFAllsvenskan, herrar20140011630
Malmö FFSvenska Cupen omg. 1-2, herrar2014000090
Malmö FFSvenska Cupen, Grupp 1, herr201400000
Malmö FFFolksam U21 Allsvenskan Södra20150000180
Örgryte IS FFSvenska Cupen omg. 1-2, herrar2016101090
Örgryte IS FFSuperettan201610402520
Örgryte IS FFSvenska Cupen, Grupp 2, herr20160000270
Örgryte IS FFSvenska Cupen omg. 1-2, herrar2017001090
Örgryte IS FFSuperettan201730402520
BK HäckenSvenska Cupen, Grupp 4, herr201700000
BK HäckenFolksam U21 Allsvenskan Södra Vår20181000450
BK HäckenSvenska Cupen omg. 1-2, herrar2018000090
BK HäckenAllsvenskan, herrar20181000984
BK HäckenSvenska Cupen, Grupp 5, herr2018000090
BK HäckenSvenska Cupen, Slutspel2018000080
BK HäckenFolksam U21 Allsvenskan Södra Vår20190020450
BK HäckenSvenska Cupen 2019/20 omg. 1-22019000090
BK HäckenFolksam U21 Allsvenskan Södra Höst20190000180
BK HäckenAllsvenskan, herrar20191010576
BK HäckenSvenska Cupen 2019/20, Grupp 62019000034
BK HäckenAllsvenskan, herrar20202000583
BK HäckenSvenska Cupen, Grupp 3, herr20200000270
BK HäckenSvenska Cupen, Slutspel20200000270
BK HäckenU21 Allsvenskan Mellersta20210000270
BK HäckenAllsvenskan, herrar202100721714
BK HäckenSvenska Cupen, Grupp 52021100090
BK HäckenTräningsmatcher Elit20220000180
BK HäckenAllsvenskan, herrar202220502605
BK HäckenAllsvenskan, herrar202300101023
BK HäckenAllsvenskan, herrar20240000183