LagTotal speltidAntal spelareAntal starterAntal inhoppAntal ej inbytt
Vaksala SK 281903791026
Storvreta IK66601574021
Gimo IF FK45001750030
Roslagsbro IF41401946022
Börje SK2970733014
Bälinge IF2160724015
Upsala IF1890921025
Gräsö Norrskedika IF1800820020
IK Hinden8102907
Skuttunge SK7202807
Vattholma IF54036022
Palestinska FF01002

Beräknas utifrån vilken ålder spelarna kommer fylla under säsongen. På grund av inmatningsfel så kan det saknas enskilda matcher när inhoppare eller den utbytte blivit markerad som okänd.