Lagstatistik
Hem
Serier
Lag
Försäsong
Skyttekungar
Unga spelare
Blogg
Sök
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2, övriga år
2019 Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Övriga serier 2019
Allsvenskan, herrar
Superettan
Div 1 Norra, herrar
Div 1 Södra, herrar
Div 2 Norra Götaland, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
Div 2 Norrland, herrar
Div 2 Södra Svealand, herrar
Div 2 Västra Götaland, herrar
Div 2 Östra Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Götaland, herrar
Div 3 Mellersta Norrland, herrar
Div 3 Nordvästra Götaland, herrar
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
Div 3 Norra Svealand, herrar
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
Div 3 Södra Götaland, herrar
Div 3 Södra Norrland, herrar
Div 3 Södra Svealand, herrar
Div 3 Västra Svealand, herrar
Blekinge FF - Div. 4 Herrar
Bohusläns FF - Div.4 Bohuslän/Dalsland Herrar
Dalarnas FF - Division 4 Herrar
Gestriklands FF - Division 4 Herrar
Gotlands FF - Division 4 Herrar
Göteborgs FF - Division 4A Herrar
Göteborgs FF - Division 4B Herrar
Hallands FF - Div. 4 Herrar
Hälsinglands FF - Div. 4 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 4 Herrar
Medelpads FF - Division 4 Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Norra, Herrar
Norrbottens FF - Div 4 Södra, Herrar
Skånes FF - Div.4 Nordvästra
Skånes FF - Div.4 Sydvästra
Skånes FF - Div.4 Östra
Smålands FF - Div 4 NV
Smålands FF - Div 4 NÖ
Smålands FF - Div 4 SV
Smålands FF - Div 4 SÖ
Stockholms FF - Herrar 4 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 4 Norra
Stockholms FF - Herrar 4 Södra
Södermanlands FF - Division 4 Herrar
Upplands FF - Herr Div 4
Värmlands FF - Div 4 Värmland herrar
Västerbottens FF - Div 4 norra herrar
Västerbottens FF - Div 4 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 4 Södra
Västmanlands FF - Division 4 Herrar
Ångermanlands FF - Division 4 herrar
Örebro Läns FF - Div. 4 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 4 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 4 Östra
Blekinge FF - Div. 5 Herrar
Bohusläns FF - Div.5 Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 5 Herrar
Dalslands FF - Division 5 Herrar
Gestriklands FF - Division 5 Herrar
Gotlands FF - Division 5 Herrar
Göteborgs FF - Division 5A Herrar
Göteborgs FF - Division 5B Herrar
Hallands FF - Div. 5 Herrar
Hälsinglands FF - Division 5 Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 5 Herrar
Medelpads FF - Div 5
Norrbottens FF - Div 5 Mellersta Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Norra Herrar
Norrbottens FF - Div 5 Södra Herrar
Skånes FF - Div.5 Nordvästra
Skånes FF - Div.5 Nordöstra
Skånes FF - Div.5 Sydvästra
Skånes FF - Div.5 Södra
Skånes FF - Div.5 Västra
Skånes FF - Div.5 Östra
Smålands FF - Div 5 Norra
Smålands FF - Div 5 NV
Smålands FF - Div 5 NÖ
Smålands FF - Div 5 SV
Smålands FF - Div 5 SÖ
Smålands FF - Div 5 Södra
Stockholms FF - Herrar 5 Mellersta
Stockholms FF - Herrar 5 Norra
Stockholms FF - Herrar 5 Södra
Södermanlands FF - Division 5 Herrar
Upplands FF - Herr Div 5 Västra
Upplands FF - Herr Div 5 Östra
Värmlands FF - Div 5 västra herrar
Värmlands FF - Div 5 östra herrar
Västerbottens FF - Div 5 mellersta herrar
Västerbottens FF - Div 5 norra herrar
Västerbottens FF - Div 5 södra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Norra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Södra
Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Västra
Västmanlands FF - Division 5 Herrar
Ångermanlands FF - Division 5 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 5 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 5 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 5 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 5 Östra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Västra
Blekinge FF - Div. 6 Herrar Östra
Bohusläns FF - Div.6 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.6 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 6 Södra, Herrar
Dalslands FF - Division 6 Herrar
Gestriklands FF - Division 6 Herrar
Gotlands FF - Division 6 Herrar
Göteborgs FF - Division 6A Herrar
Göteborgs FF - Division 6B Herrar
Göteborgs FF - Division 6C Herrar
Hallands FF - Div. 6 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 6 Södra Herrar
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Västra
Hälsinglands FF - Div 6. Herrar Östra
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Norra Herrar
Jämtland-Härjedalens FF - Division 6 Södra Herrar
Medelpads FF - Division 6 Herrar
Skånes FF - Div.6 Mellersta
Skånes FF - Div.6 Nordvästra
Skånes FF - Div.6 Nordöstra
Skånes FF - Div.6 Norra
Skånes FF - Div.6 Sydvästra A
Skånes FF - Div.6 Sydvästra B
Skånes FF - Div.6 Sydöstra
Skånes FF - Div.6 Västra
Smålands FF - Div 6 Gislaved
Smålands FF - Div 6 JKPG Norra
Smålands FF - Div 6 JKPG Södra
Smålands FF - Div 6 Kalmar/Öland
Smålands FF - Div 6 Ljungby
Smålands FF - Div 6 Oskarshamn
Smålands FF - Div 6 Vetlanda
Smålands FF - Div 6 Vimmerby
Smålands FF - Div 6 Växjö
Stockholms FF - Herrar 6 A
Stockholms FF - Herrar 6 B
Stockholms FF - Herrar 6 C
Stockholms FF - Herrar 6 D
Stockholms FF - Herrar 6 E
Stockholms FF - Herrar 6 F
Södermanlands FF - Division 6 Nordvästra Herrar
Södermanlands FF - Division 6 Sydöstra Herrar
Upplands FF - Herr Div 6 Norra
Upplands FF - Herr Div 6 Södra
Upplands FF - Herr Div 6 Västra
Upplands FF - Herr Div 6 Östra
Värmlands FF - Div 6 norra herrar
Värmlands FF - Div 6 södra herrar
Värmlands FF - Div 6 västra herrar
Värmlands FF - Div 6 östra herrar
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Alingsås
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Falköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Kinna
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Lidköping
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Mariestad
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Skövde
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Svenljunga
Västergötlands FF - Herrar, Div 6 Trollhättan
Västmanlands FF - Division 6 Herrar
Ångermanlands FF - Division 6 herrar
Örebro Läns FF - Div. 6 Herrar
Östergötlands FF - Herr Division 6 Mellersta
Östergötlands FF - Herr Division 6 Västra
Östergötlands FF - Herr Division 6 Östra
Bohusläns FF - Div.7 Norra Bohuslän Herrar
Bohusläns FF - Div.7 Södra Bohuslän Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Norra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Södra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Västra, Herrar
Dalarnas FF - Division 7 Östra, Herrar
Dalslands FF - Division 7 Herrar
Gestriklands FF - Div 7 Herrar
Göteborgs FF - Division 7A Herrar
Göteborgs FF - Division 7B Herrar
Göteborgs FF - Division 7C Herrar
Hallands FF - Div. 7 Norra Herrar
Hallands FF - Div. 7 Södra Herrar
Skånes FF - Div.7 Mellersta
Skånes FF - Div.7 Nordvästra
Skånes FF - Div.7 Nordöstra
Skånes FF - Div.7 Sydvästra
Skånes FF - Div.7 Södra
Stockholms FF - Herrar 7 A
Stockholms FF - Herrar 7 B
Stockholms FF - Herrar 7 C
Stockholms FF - Herrar 7 D
Stockholms FF - Herrar 7 E
Stockholms FF - Herrar 7 F
Stockholms FF - Herrar 7 G
Stockholms FF - Herrar 7 H
Stockholms FF - Herrar 7 I
Södermanlands FF - Division 7 Norra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Sydöstra Herrar
Södermanlands FF - Division 7 Västra Herrar
Upplands FF - Herr Div 7 Norra
Upplands FF - Herr Div 7 Södra
Upplands FF - Herr Div 7 Västra
Upplands FF - Herr Div 7 Östra
Värmlands FF - Div 7 norra herrar
Värmlands FF - Div 7 södra herrar
Värmlands FF - Div 7 västra herrar
Värmlands FF - Div 7 östra herrar
Västmanlands FF - Division 7 Herrar
Örebro Läns FF - Div. 7 Herrar
Upplands FF - Herr Div 8 Norra
Upplands FF - Herr Div 8 Södra
Västmanlands FF - Division 8 Herrar
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 1
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 2
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 6
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 7
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
Damallsvenskan
Elitettan
Div 1 Mellersta Götaland, damer
Div 1 Norra Götaland, damer
Div 1 Norra Svealand, damer
Div 1 Norrland, damer
Div 1 Södra Götaland, damer
Div 1 Södra Svealand, damer
Blekinge FF - Div. 2 Damer Sydöstra Götaland
Bohusläns FF - Div.2 Damer Nordvästra Götaland
Gestriklands FF - Div.2 Damer Södra Norrland
Gotlands FF - Division 2 mellersta Svealand Damer
Göteborgs FF - Div. 2 Västra Götaland damer
Hallands FF - Div. 2 Sydvästra Götaland Damer
Jämtland-Härjedalens FF - Div 2 Damer Mellersta No
Norrbottens FF - Div 2 Norra Norrland Nord Damer
Skånes FF - Div.2 Södra, damer
Smålands FF - Div 2 Mellersta Götaland Dam
Upplands FF - Division 2 Damer Östra Svealand
Värmlands FF - Div 2 Västra Svealand damer
Västerbottens FF - Div 2 Norra Norrland Syd Damer
Västergötlands FF - Damer, Div 2 Norra
Östergötlands FF - Dam Division 2 Nordöstra Götala
Bohusläns FF - Div.3 Bohuslän/Dalsland Damer
Dalarnas FF - Division 3 Damer
Gestriklands FF - Division 3 Damer
Göteborgs FF - Division 3A Damer
Göteborgs FF - Division 3B Damer
Hallands FF - Div. 3 damer
Jämtland-Härjedalens FF - Division 3 Damer
Medelpads FF - Division 3 Damer
Norrbottens FF - Div 3 Damer
Skånes FF - Div.3 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.3 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.3 Södra, damer
Smålands FF - Div 3 Norra Dam
Smålands FF - Div 3 NV Dam
Smålands FF - Div 3 SÖ Dam
Smålands FF - Div 3 Södra Dam
Stockholms FF - Damer 3 A
Stockholms FF - Damer 3 B
Södermanlands FF - Division 3 Damer
Upplands FF - Dam Div 3
Värmlands FF - Div 3 Värmland damer
Västerbottens FF - Div 3 damer norra
Västerbottens FF - Div 3 damer södra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 3 Södra
Västmanlands FF - Division 3 Damer
Ångermanlands FF - Division 3 damer norra
Ångermanlands FF - Division 3 damer södra/västra
Östergötlands FF - Dam Division 3
Dalarnas FF - Division 4 Damer
Dalslands FF - Div.4 Norra Dalsland/Bohuslän Damer
Dalslands FF - Div.4 Södra Dalsland/Bohuslän Damer
Göteborgs FF - Division 4 Damer
Hallands FF - Div. 4 Damer
Norrbottens FF - Div 4 Damer
Skånes FF - Div.4 Nordvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Nordöstra, damer
Skånes FF - Div.4 Sydvästra, damer
Skånes FF - Div.4 Östra, damer
Smålands FF - Div 4 Blekinge Dam
Smålands FF - Div 4 JKPG/Gislaved Dam
Smålands FF - Div 4 Kalmar/Öland Dam
Smålands FF - Div 4 Ljungby Dam
Smålands FF - Div 4 Nässjö Dam
Smålands FF - Div 4 Vimmerby Dam
Smålands FF - Div 4 Växjö Dam
Stockholms FF - Damer 4 A
Stockholms FF - Damer 4 B
Södermanlands FF - Division 4 Damer
Upplands FF - Dam Div 4
Värmlands FF - Div 4 västra damer
Värmlands FF - Div 4 östra damer
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Nordvästra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Norra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Södra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Västra
Västergötlands FF - Damer, Div 4 Östra
Örebro Läns FF - Div. 4 Damer
Östergötlands FF - Dam Division 4 Mellersta
Östergötlands FF - Dam Division 4 Västra
Östergötlands FF - Dam Division 4 Östra
Stockholms FF - Damer 5 A
Upplands FF - Dam Div 5 Västra
Upplands FF - Dam Div 5 Östra
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-3
Folksam U21 Allsvenskan Norra
Folksam U21 Allsvenskan Södra Höst
Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår
Folksam U21 Finalspel
Folksam U21 Superettan Södra Höst
Folksam U21 Superettan Södra Vår
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P19 Allsvenskan - Grupp 2
P19 Allsvenskan Norra - vår
P19 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
P19 Allsvenskan Södra - vår
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
P19 Div.1 - Region 1
P19 Div.1 - Region 2
P19 Div.1 - Region 3
P19 Div.1 - Region 4
P19 Div.1 - Region 5
P19 Div.1 - Region 6
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 1
Kval till P17 Allsvenskan - Grupp 2
P17 Allsvenskan Norra - vår
P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
P17 Allsvenskan Södra - vår
P17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
Gestriklands FF - P17 Div.1 - Region 5
P17 Div. 1 - Region 6 (Kval)
P17 Div.1 - Region 1
P17 Div.1 - Region 2
P17 Div.1 - Region 3
P17 Div.1 - Region 4
Gestriklands FF - P16 Nationell A4
Gestriklands FF - P16 Nationell B6
Gestriklands FF - P16 Nationell Grupp 6
Gotlands FF - P16 Nationell B5
Hallands FF - P16 Nationell A2
Hallands FF - P16 Nationell B2
Hälsinglands FF - P16 Nationell B7
Hälsinglands FF - P16 Nationell Grupp 7
Norrbottens FF - P16 Nationell B8
P16 Nationell Grupp 1
P16 Nationell Grupp 2
P16 Nationell Grupp 4
P16 Nationell Grupp 5
P16 Nationell Grupp 8
P16 Nationell Slutspel
Skånes FF - P16 Nationell A1
Skånes FF - P16 Nationell B1
Värmlands FF - P16 Nationell B3
Värmlands FF - P16 Nationell Grupp 3
Örebro Läns FF - P16 Nationell A3
Örebro Läns FF - P16 Nationell B4
P19 EM-kval 1
P17 3-nations
P17 4-nations
P17 Elite Round
P17 EM-kval 1
P17 La Manga-turnering
P17-EM Grupp B
P16 Future 4-nations
P16 Landskamp
P16 Nordisk pojk
P15 Landskamp
Lag
AIK
Akropolis IF
Assyriska BK
Athletic FC Eskilstuna
BK Astrio
BK Häcken
BKV Norrtälje
Carlstad United BK
Dagsbergs IF
Dalkurd
Degerfors IF
Djurgården
Eneby BK
Enskede IK
Eskilsminne IF
Falkenbergs FF
FC Gute
FC Rosengård 1917
FC Trollhättan
FK Karlskrona
Forssa BK
GAIS
Gamla Upsala SK
GIF Sundsvall
Gnosjö IF
Gottne IF
Grebbestads IF
Halmstad
Hammarby
Helsingborgs IF
Hittarps IK
Hudiksvalls Förenade FF
Husqvarna FF
Hässleholms IF
Höganäs BK
Högsäters GF
IF Brommapojkarna
IF Elfsborg
IFK Göteborg
IFK Haninge
IFK Lidingö FK
IFK Luleå
IFK Mora FK
IFK Norrköping FK
IFK Stocksund
IFK Timrå
IFK Värnamo
IFK Östersund
IFÖ Bromölla IF
IK Brage
IK Franke
IK Frej Täby
IK Gauthiod
IK Sirius FK
IK Östria Lambohov
Jönköpings Södra IF
Kalmar FF
Karlbergs BK
Karlstad BK
KF Velebit
Lindome GIF
Lunds BK
Malmö FF
Mjällby AIF
Newroz FC
Norrby IF
Nyköpings BIS
Oskarshamns AIK
Qviding FIF
Rynninge IK
Råslätts SK
Sandvikens IF
Skövde AIK
Sollentuna FF
Syrianska FC
Torns IF
Trelleborgs FF
Tvååkers IF
Tågarps AIK
Umeå FC
Utsiktens BK
Varbergs BoIS FC
Vasalunds IF
Vattholma IF
Vendelsö IK
Vinbergs IF
Vårgårda IK
Vänersborgs IF
Värmbols FC
Värtans IK
Västerås SK FK
Örebro
Örgryte IS FF
Östers IF
Östersund
Stöd lagstatistik.se
,via swish: 0723-955352 (Henrik Lukkarila).
Svenska Cupen 2019/20 omg. 1-2
2019
Inbördes möten höst/vår
Simulera tabell
Spelarstatistik
Skytteliga
Varningar
Lagstatistik
Kontinuitet
Åldersstruktur
Åldersintervall
Matcher
Naturgräs-Konstgräs
Välj år
2019
 
Flest varningar
Rank
Spelare
Lag
Gula
Röda
Speltid
1
Simon Stigenberg
Enskede IK
2
1
180
1
Almir Malicevic
FC Rosengård 1917
2
1
90
3
Sebastian Bellander
Karlstad BK
2
0
180
3
Josef Jalil
Gamla Upsala SK
2
0
180
3
Per Boltegård Blom
IFK Lidingö FK
2
0
180
3
Yaniv Segev
IFK Lidingö FK
2
0
180
3
Enis Ahmetovic
Nyköpings BIS
2
0
113
3
Anders Mogren
FC Trollhättan
2
0
148
3
Johan Jonsson
Dagsbergs IF
2
0
163
10
Pontus Johannesson
Högsäters GF
1
0
90
10
Patrick Hansson
Högsäters GF
1
0
69
10
Simon Andersson
BKV Norrtälje
1
0
90
10
Onyedikachukwu Samuel Nnamani
Athletic FC Eskilstuna
1
0
90
10
Wilhelm Loeper
Athletic FC Eskilstuna
1
0
90
10
Albinot Rexhepi
FC Trollhättan
1
0
161
10
Markus Johansson
Vänersborgs IF
1
0
90
10
Oliver Kåhed
Karlstad BK
1
0
180
10
Ravy Tsouka-Dozi
Västerås SK FK
1
0
90
10
Richmond Jobe Sobrinho
Enskede IK
1
0
113
10
Emmanuel Yeboah
Umeå FC
1
0
90
10
Stefan Lindmark
Umeå FC
1
0
72
10
Mai Traore
Vasalunds IF
1
0
90
10
Nicolaus Elfström
IFK Lidingö FK
1
0
160
10
Carl Winsten
IFK Timrå
1
0
67
10
Filip Tägtström
IFK Timrå
1
0
180
10
Stefan Lagergren
IFK Timrå
1
0
180
10
Philip Nilsson Sparf
IFK Timrå
1
0
153
10
Christoffer Söderlund
Grebbestads IF
1
0
90
10
Andrew Palumbo
Grebbestads IF
1
0
59
10
Amen Chehade
Hässleholms IF
1
0
90
10
Ljiridon Ahmeti
Hässleholms IF
1
0
90
10
Tim Ströbeck
Hässleholms IF
1
0
90
10
Joel Lövgren
Värtans IK
1
0
28
10
Egill Jónsson
Värtans IK
1
0
90
10
Robert Kjellman
Värtans IK
1
0
90
10
Markus Lindström
Tågarps AIK
1
0
90
10
Tishan Nehru
Tågarps AIK
1
0
90
10
Benjamin Öhrn
Vattholma IF
1
0
90
10
Robin Svensson
Dagsbergs IF
1
0
180
10
Daniel Baban
Gamla Upsala SK
1
0
154
10
Herman Magnusson
Karlbergs BK
1
0
90
10
Marcus Kettler
Karlbergs BK
1
0
90
10
Cihan Sener
Hudiksvalls Förenade FF
1
0
90
10
Lucas Eliasson
Hudiksvalls Förenade FF
1
0
90
10
Gustav Norin
IFK Östersund
1
0
90
10
Sitapha Ndure
IFK Haninge
1
0
90
10
Linus Jansson
Rynninge IK
1
0
90
10
Lucas Özgun
Rynninge IK
1
0
62
10
Ermin Kojic
Värmbols FC
1
0
90
10
Yonathan Mulugheta
Värmbols FC
1
0
45
10
Mohamed Sharaf Eldin Ibrahim Amin
Vårgårda IK
1
0
99
10
Hassan Najafi
Vårgårda IK
1
0
113
10
Daniel Mar Olafsson
Vårgårda IK
1
0
5
10
Richard Wartmark
Vårgårda IK
1
0
100
10
John Stenberg
Karlstad BK
1
0
170
10
Kardo Aso Omar
Karlstad BK
1
0
20
10
Andreas Schmidt
IK Gauthiod
1
0
10
10
Gabrijel Matanovic
IK Gauthiod
1
0
79
10
Patrik Östlund
Torns IF
1
0
81
10
Martin Johansson
Lunds BK
1
0
93
10
André Strandberg
Lunds BK
1
0
180
10
Labinot Syla
Tvååkers IF
1
0
31
10
Oliver Brynéus
Vinbergs IF
1
0
78
10
Pelle Rosenlind
Hittarps IK
1
0
90
10
Vladica Zlojutro
Hittarps IK
1
0
90
10
Alex Simovski
Eskilsminne IF
1
0
90
10
Noel Mbo
Eskilsminne IF
1
0
45
10
Jonatan Persson
Eskilsminne IF
1
0
180
10
Filip Lundeberg
Eskilsminne IF
1
0
180
10
Eric Nohlgren
Lindome GIF
1
0
10
10
Niklas Hansen
Höganäs BK
1
0
90
10
Oskar Lindblom
Höganäs BK
1
0
90
10
Jimmy Eriksson
Gottne IF
1
0
98
10
Emir Ragipovic
Gottne IF
1
0
90
10
Joshua Mawira Kithinji
Gottne IF
1
0
90
10
Lewis Baker
IFK Mora FK
1
0
90
10
Dory Sean Yates
IFK Mora FK
1
0
62
10
Ludvig Nilsson
IFK Stocksund
1
0
180
10
Peter Stahl
IFK Stocksund
1
0
180
10
Mikael Abera Techan
IFK Stocksund
1
0
116
10
Taha Abdi Ali
IFK Stocksund
1
0
144
10
Erik Håkansson
Newroz FC
1
0
90
10
Marcus Törnstrand
Newroz FC
1
0
90
10
Andreas Nunez Jaros
IK Franke
1
0
90
10
Eric Rydgren
Eneby BK
1
0
90
10
Cedrick Angelo King Deumaga Tchangou
Råslätts SK
1
0
135
10
Anton Ishak
Råslätts SK
1
0
31
10
Oscar Johansson
Gnosjö IF
1
0
90
10
Ameer Naseer Naji Naji
IFÖ Bromölla IF
1
0
90
10
Elyas Bouzaiene
IFÖ Bromölla IF
1
0
90
10
Andreas Wrele
BK Astrio
1
0
180
10
Per Gulda
BK Astrio
1
0
165
10
Emilio Rossi
KF Velebit
1
0
90
10
Andreas Borg
IK Östria Lambohov
1
0
90
10
Marwan Al-Inizi
IK Östria Lambohov
1
0
84
10
Mustafe Nuur Ali
Forssa BK
1
0
90
10
Richard Magyar
Hammarby
1
0
90
10
Nikola Djurdjic
Hammarby
1
0
71
10
John Junior Igbarumah
IK Sirius FK
1
0
28
10
Adam Ståhl
IK Sirius FK
1
0
90
10
Abdoul Razak
IK Sirius FK
1
0
78
10
Rodin Deprem
Örebro
1
0
88
10
Emil Fnine
IFK Lidingö FK
1
0
90
10
Wilgot Marshage
IFK Lidingö FK
1
0
3
10
Max Matta Aguirre
IFK Lidingö FK
1
0
86
10
Kevin Ali
IFK Lidingö FK
1
0
76
10
Egzon Sekiraca
FC Rosengård 1917
1
0
77
10
Erik Pärsson
Mjällby AIF
1
0
60
10
Jesper Gustavsson
Mjällby AIF
1
0
69
10
Patrik Wålemark
Qviding FIF
1
0
90
10
Daniel Tidstrand
Qviding FIF
1
0
180
10
Linus Ohlsson
Qviding FIF
1
0
180
10
Noa Bernhardtz
Qviding FIF
1
0
176
10
Ibrahima Bah
Qviding FIF
1
0
77
10
Gustav Kadura
Qviding FIF
1
0
90
10
Iset Thoma Hajrizaj
Assyriska BK
1
0
90
10
Lucas Isacksson
Assyriska BK
1
0
90
10
Daniel Stanisic
Assyriska BK
1
0
29
10
Gabriel Garis
Assyriska BK
1
0
29
10
Sonny Karlsson
Oskarshamns AIK
1
0
115
10
Ylli Podrimcaku
Oskarshamns AIK
1
0
180
10
Filip Jägerbrink
Oskarshamns AIK
1
0
180
10
Christopher Christensson
Oskarshamns AIK
1
0
161
10
Sebastian Dimitrijevic
Husqvarna FF
1
0
90
10
Petrus Kocadag
Husqvarna FF
1
0
65
10
Johan Karlefjärd
Husqvarna FF
1
0
45
10
Julio Cesar Inai Alarcon
Husqvarna FF
1
0
180
10
Michael Andres Silva Gomez
Husqvarna FF
1
0
180
10
Alexander Dimitrijevic
Husqvarna FF
1
0
103
10
Elvis Eduardo Acuna Medina
Husqvarna FF
1
0
90
10
Andreas Jernarp
Utsiktens BK
1
0
109
10
Meriton Qoraj
Utsiktens BK
1
0
90
10
Adam Ben Lamin
Utsiktens BK
1
0
90
10
Lucas Hedlund
Utsiktens BK
1
0
161
10
Viktor Lager
Enskede IK
1
0
135
10
Brwa Pishdari
Sollentuna FF
1
0
30
10
Christos Liantas
Sollentuna FF
1
0
180
10
Youssri Ouni
Sollentuna FF
1
0
180
10
Gustaf Lagerbielke
Sollentuna FF
1
0
180
10
Abdelkarim Mammar Chaouche
Sollentuna FF
1
0
105
10
Alexander Seger
Sollentuna FF
1
0
90
10
Maximilian Victor Lundsgaard Widfalk
Sollentuna FF
1
0
90
10
Arish Nouri
IFK Luleå
1
0
180
10
Patrik Pettersen
IFK Luleå
1
0
180
10
Yassine Assam
IFK Luleå
1
0
180
10
Max Wårell
IFK Luleå
1
0
153
10
Naeem Mohammed
Sandvikens IF
1
0
180
10
Yannick Mukunzi
Sandvikens IF
1
0
180
10
Christian Rubio Sivodedov
Akropolis IF
1
0
166
10
Alen Ahmetovic
Nyköpings BIS
1
0
180
10
Oskar Wickman
Nyköpings BIS
1
0
180
10
Mathias Benker
Nyköpings BIS
1
0
90
10
Jakob Bergman
Nyköpings BIS
1
0
90
10
Karku Simeon Junior Jesus
Vasalunds IF
1
0
90
10
Jo Inge Berget
Malmö FF
1
0
52
10
Jonas Bruun Knudsen
Malmö FF
1
0
90
10
Eric Larsson
Malmö FF
1
0
90
10
Andreas Johansson
Halmstad
1
0
90
10
Eirik Haugan
Östersund
1
0
90
10
Ludvig Fritzson
Östersund
1
0
90
10
Lloyd John Saxton
GIF Sundsvall
1
0
0
10
Juan José Ciercoles Sagra
GIF Sundsvall
1
0
90
10
Oliver Berg
GIF Sundsvall
1
0
90
10
Pa Konate
GIF Sundsvall
1
0
90
10
Gustav Berggren
BK Häcken
1
0
90
10
Paulo De Oliveira
BK Häcken
1
0
90
10
Papa Alioune Diouf
Kalmar FF
1
0
67
10
Alex Dyer
IF Elfsborg
1
0
90
10
Frederik Holst
IF Elfsborg
1
0
90
10
Jesper Svensson
Jönköpings Södra IF
1
0
90
10
Liban Abdulahi
Jönköpings Södra IF
1
0
12
10
Charlie Weberg
Helsingborgs IF
1
0
90
10
Bozidar Velickovic
Trelleborgs FF
1
0
90
10
Christoffer Styffe
Dalkurd
1
0
90
10
Adam Gradén
IF Brommapojkarna
1
0
8
10
Fuseine Rashid
IF Brommapojkarna
1
0
90
10
Oliver Ekroth
Degerfors IF
1
0
90
10
Jacob Ortmark
Degerfors IF
1
0
16
10
Filip Örnblom
Östers IF
1
0
90
10
Liridon Silka
Östers IF
1
0
90
10
Nino Osmanagic
Norrby IF
1
0
90
10
Boris Lumbana
GAIS
1
0
90
10
Evaldo Nascimento Lamaur Neto
GAIS
1
0
14
10
Rasmus Rosenqvist
GAIS
1
0
90
10
Edvin Becirovic
IFK Värnamo
1
0
90
10
Charlie Vindehall
IFK Värnamo
1
0
76
10
Alex Jorge Brilhante de Sousa
IFK Värnamo
1
0
90
10
Benjamin Lindblad
IFK Värnamo
1
0
99
10
Chriss-Albin Mörfelt
IK Frej Täby
1
0
45
10
Jon Birkfeldt
IK Frej Täby
1
0
29
10
Hannes Sahlin
Örgryte IS FF
1
0
90
10
Hampus Zackrisson
Varbergs BoIS FC
1
0
15
193
Adam Id Salem
Vasalunds IF
0
1
90
193
Oscar Karlsson
Nyköpings BIS
0
1
12