Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Östra 2021

 

Vårsäsongen

P.g.a matcher flyttas kan matcher som spelats under vårsäsongen hamna i hösttabellen och vice versa


Höstsäsongen

LagGM IM MS 12345678910111213141516
IFK Värsås42113124
Fagersanna IF47143322
Skultorps IF34161818
Kinne-Vedums IF1817117
Jula BK1919013
Tibro AIK FK2026-612
Varnhem/Lundsbrunn1426-1212
Hova/Weimer Lyrestad1627-1110
Korsberga IF923-149
Mariestads BK1534-194
Borgunda IK 526-210