Norrbottens FF - Damer Div 3 2021

 

Vårsäsongen

P.g.a matcher flyttas kan matcher som spelats under vårsäsongen hamna i hösttabellen och vice versa


Höstsäsongen

LagGM IM MS 12345678910111213141516
Trångfors IF-Boden 23423225
Kiruna FF 3743324
Sunderby SK 2219318
FC Norrsken1517-215
Luleå SK 2014613
Malmbergets AIF2223-112
Unbyns IF 1521-68
Alviks IK 1128-177
Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF1342-296
Nyborgs SK 726-194