Västergötlands FF - Damer, Div 4 Mellersta

2020

 

 

Vårsäsongen

P.g.a matcher flyttas kan matcher som spelats under vårsäsongen hamna i hösttabellen och vice versa


Höstsäsongen

LagGM IM MS 12345678910111213141516
Bergdalens IK U2261615
IK Friscopojkarna U2171415
Alingsås KIK U2113813
Kabel Åttio/Byttorp1217-57
Södra Härene IF 191636
Södra Ving/Timmele U1226-143
Östadkulle SK426-223


Kontinuitet i startelvan

RankingLagGenomsnitt i speltid för 11 mest spelade spelarnaAntal unika spelare som startatAntal unika spelare som fått speltid
1Södra Härene IF 87.271515
2Bergdalens IK U85.911919
2IK Friscopojkarna U85.912121
4Kabel Åttio/Byttorp84.552525
4Alingsås KIK U84.552626
6Östadkulle SK83.182323
7Södra Ving/Timmele U81.822929

Tabellen ovan visar kontinuiteten i startelvan, tiden i startelvan baserats på medeltiden av de elva spelare som fått mest speltid, samt hur många som fått chansen i startelvan och hur många som fått speltid


Ålderstruktur

Lag-1617181920212223242526272829303132333435+Snittålder
Östadkulle SK6001310001103000122225.37
Södra Härene IF 3030001020001200000325.03
Södra Ving/Timmele U5331040421210101000121.98
Kabel Åttio/Byttorp10200011230130010010021.18
IK Friscopojkarna U2235033100100101000021.09
Alingsås KIK U3756001111000000000119.92
Bergdalens IK U12413000000000000000016.95

Matcher

OmgångDatumHemmalagBortalagResultat
102020-06-28Kabel Åttio/ByttorpBergdalens IK U0 - 3
102020-06-29IK Friscopojkarna USödra Ving/Timmele U7 - 1
102020-08-16Östadkulle SKÄspereds IF 
102020-08-26Brämhults IK U (9:9)Södra Härene IF  
112020-06-25Alingsås KIK UKabel Åttio/Byttorp4 - 4
112020-08-07Södra Härene IF IK Friscopojkarna U3 - 5
112020-08-08Södra Ving/Timmele UÖstadkulle SK8 - 0
112020-08-10Brämhults IK U (9:9)Bergdalens IK U 
122020-08-13Kabel Åttio/ByttorpÄspereds IF 
122020-08-14Södra Ving/Timmele USödra Härene IF 1 - 4
122020-08-16Brämhults IK U (9:9)Alingsås KIK U 
122020-08-17IK Friscopojkarna UBergdalens IK U1 - 0
132020-08-21Södra Härene IF Östadkulle SK6 - 0
132020-08-21Bergdalens IK USödra Ving/Timmele U7 - 1
132020-08-22Äspereds IFBrämhults IK U (9:9) 
132020-08-23Alingsås KIK UIK Friscopojkarna U1 - 0
142020-08-29Östadkulle SKKabel Åttio/Byttorp2 - 1
142020-08-30Äspereds IFIK Friscopojkarna U 
142020-08-30Södra Ving/Timmele UAlingsås KIK U1 - 6
142020-08-30Bergdalens IK USödra Härene IF 3 - 2
152020-09-03Äspereds IFSödra Ving/Timmele U 
152020-09-03Kabel Åttio/ByttorpBrämhults IK U (9:9) 
152020-09-04Alingsås KIK USödra Härene IF 4 - 2
152020-09-06Bergdalens IK UÖstadkulle SK5 - 0
162020-09-12Södra Härene IF Äspereds IF 
162020-09-12Östadkulle SKBrämhults IK U (9:9) 
162020-09-13IK Friscopojkarna UKabel Åttio/Byttorp6 - 2
162020-09-27Bergdalens IK UAlingsås KIK U4 - 2
172020-09-16Brämhults IK U (9:9)IK Friscopojkarna U 
172020-09-17Kabel Åttio/ByttorpSödra Ving/Timmele U2 - 0
172020-09-20Äspereds IFBergdalens IK U 
172020-09-20Östadkulle SKAlingsås KIK U2 - 4
182020-09-27Alingsås KIK UÄspereds IF 
182020-09-27Södra Ving/Timmele UBrämhults IK U (9:9) 
182020-09-27Södra Härene IF Kabel Åttio/Byttorp2 - 3
182020-09-27IK Friscopojkarna UÖstadkulle SK2 - 0