Västergötlands FF - Damer, Div 3 Östra

2020

 

 

Vårsäsongen

P.g.a matcher flyttas kan matcher som spelats under vårsäsongen hamna i hösttabellen och vice versa


Höstsäsongen

LagGM IM MS 12345678910111213141516
IFK Värsås53163732
Åsarp-Trädet/Redväg58203829
Ulvåkers IF44152929
Levene-Skogslunds IF2017323
Jung-Kvänum 10 IF 35251021
Falköpings KIK U51213020
Råda BK U3729816
Våmbs IF U3638-216
Hörnebo SK1933-1412
IFK Tidaholm2339-169
Vartofta SK3041-118
Fagersanna/Mölltorp-Brevik2169-484
Axvalls IF1377-641


Kontinuitet i startelvan

RankingLagGenomsnitt i speltid för 11 mest spelade spelarnaAntal unika spelare som startatAntal unika spelare som fått speltid
1Åsarp-Trädet/Redväg89.322121
2IFK Värsås87.271919
3Levene-Skogslunds IF86.592020
3Ulvåkers IF86.592828
5Jung-Kvänum 10 IF 83.862828
5IFK Tidaholm83.862424
7Hörnebo SK83.183131
7Vartofta SK83.182424
9Fagersanna/Mölltorp-Brevik81.143030
10Axvalls IF80.453232
11Råda BK U72.274040
12Våmbs IF U70.913838
13Falköpings KIK U67.53636

Tabellen ovan visar kontinuiteten i startelvan, tiden i startelvan baserats på medeltiden av de elva spelare som fått mest speltid, samt hur många som fått chansen i startelvan och hur många som fått speltid


Ålderstruktur

Lag-1617181920212223242526272829303132333435+Snittålder
IFK Värsås0000031221412200000126.39
Levene-Skogslunds IF2102100113050200010124.95
Ulvåkers IF3520051111400001111123.32
Hörnebo SK9210431221000004000222.56
Åsarp-Trädet/Redväg2710300311100100010122.00
Axvalls IF12302000313201000121121.97
Jung-Kvänum 10 IF 7120212112421110000021.96
Vartofta SK4631300123000000010121.26
Råda BK U16621100120410122000120.47
Våmbs IF U26212054330100000000020.39
Fagersanna/Mölltorp-Brevik12202031402110110000020.26
IFK Tidaholm6715010010110000010019.41
Falköpings KIK U9955114200000000000018.66

Matcher

OmgångDatumHemmalagBortalagResultat
142020-06-22Hörnebo SKJung-Kvänum 10 IF 3 - 3
142020-06-23Axvalls IFIFK Tidaholm0 - 6
142020-06-23Ulvåkers IFÅsarp-Trädet/Redväg4 - 4
142020-06-23Råda BK UFagersanna/Mölltorp-Brevik9 - 0
142020-06-25Våmbs IF ULevene-Skogslunds IF2 - 3
142020-06-25Falköpings KIK UIFK Värsås3 - 4
152020-06-30Fagersanna/Mölltorp-BrevikAxvalls IF8 - 3
152020-06-30IFK TidaholmFalköpings KIK U0 - 0
152020-06-30Åsarp-Trädet/RedvägVåmbs IF U5 - 1
152020-06-30Vartofta SKRåda BK U5 - 5
152020-06-30Jung-Kvänum 10 IF Ulvåkers IF1 - 2
152020-07-01IFK VärsåsHörnebo SK5 - 0
162020-07-03Axvalls IFVartofta SK5 - 5
162020-07-03Falköpings KIK UFagersanna/Mölltorp-Brevik8 - 1
162020-07-04Våmbs IF UJung-Kvänum 10 IF 1 - 1
162020-07-04Levene-Skogslunds IFÅsarp-Trädet/Redväg0 - 3
162020-07-04Hörnebo SKIFK Tidaholm2 - 2
162020-07-05Ulvåkers IFIFK Värsås1 - 4
172020-08-06IFK VärsåsVåmbs IF U3 - 1
172020-08-08Vartofta SKFalköpings KIK U1 - 3
172020-08-09Fagersanna/Mölltorp-BrevikHörnebo SK0 - 5
172020-08-09IFK TidaholmUlvåkers IF1 - 7
172020-08-10Jung-Kvänum 10 IF Levene-Skogslunds IF3 - 1
172020-08-12Råda BK UAxvalls IF2 - 1
182020-08-12Ulvåkers IFFagersanna/Mölltorp-Brevik8 - 0
182020-08-13Våmbs IF UIFK Tidaholm3 - 1
182020-08-14Hörnebo SKVartofta SK3 - 2
182020-08-14Åsarp-Trädet/RedvägJung-Kvänum 10 IF 4 - 1
182020-08-16Falköpings KIK URåda BK U2 - 2
182020-08-16Levene-Skogslunds IFIFK Värsås0 - 5
192020-08-18Vartofta SKUlvåkers IF0 - 3
192020-08-18Råda BK UHörnebo SK4 - 1
192020-08-19Axvalls IFFalköpings KIK U0 - 10
192020-08-19IFK VärsåsÅsarp-Trädet/Redväg1 - 1
192020-08-19Fagersanna/Mölltorp-BrevikVåmbs IF U4 - 8
192020-08-19IFK TidaholmLevene-Skogslunds IF0 - 2
202020-08-21Hörnebo SKAxvalls IF3 - 1
202020-08-21Ulvåkers IFRåda BK U4 - 2
202020-08-22Jung-Kvänum 10 IF IFK Värsås2 - 4
202020-08-23Våmbs IF UVartofta SK4 - 1
202020-08-23Levene-Skogslunds IFFagersanna/Mölltorp-Brevik3 - 1
202020-08-24Åsarp-Trädet/RedvägIFK Tidaholm8 - 1
212020-08-27IFK TidaholmJung-Kvänum 10 IF 3 - 4
212020-08-28Falköpings KIK UHörnebo SK6 - 0
212020-08-29Vartofta SKLevene-Skogslunds IF1 - 3
212020-08-29Axvalls IFUlvåkers IF0 - 4
212020-08-30Råda BK UVåmbs IF U4 - 1
212020-08-30Fagersanna/Mölltorp-BrevikÅsarp-Trädet/Redväg1 - 5
222020-09-03Levene-Skogslunds IFRåda BK U2 - 0
222020-09-03Åsarp-Trädet/RedvägVartofta SK4 - 1
222020-09-05Jung-Kvänum 10 IF Fagersanna/Mölltorp-Brevik3 - 1
222020-09-06Våmbs IF UAxvalls IF11 - 2
222020-09-06Ulvåkers IFFalköpings KIK U3 - 2
222020-09-07IFK VärsåsIFK Tidaholm5 - 2
232020-09-12Vartofta SKJung-Kvänum 10 IF 2 - 4
232020-09-12Hörnebo SKUlvåkers IF0 - 3
232020-09-12Axvalls IFLevene-Skogslunds IF0 - 2
232020-09-13Råda BK UÅsarp-Trädet/Redväg3 - 5
232020-09-14Fagersanna/Mölltorp-BrevikIFK Värsås1 - 8
232020-09-15Falköpings KIK UVåmbs IF U9 - 2
242020-09-19Jung-Kvänum 10 IF Råda BK U2 - 2
242020-09-19Våmbs IF UHörnebo SK2 - 1
242020-09-20IFK VärsåsVartofta SK5 - 2
242020-09-20Levene-Skogslunds IFFalköpings KIK U3 - 1
242020-09-20Åsarp-Trädet/RedvägAxvalls IF11 - 0
242020-09-20IFK TidaholmFagersanna/Mölltorp-Brevik3 - 3
252020-09-23Falköpings KIK UÅsarp-Trädet/Redväg6 - 3
252020-09-25Råda BK UIFK Värsås3 - 3
252020-09-26Hörnebo SKLevene-Skogslunds IF0 - 0
252020-09-26Axvalls IFJung-Kvänum 10 IF 1 - 9
252020-09-27Vartofta SKIFK Tidaholm4 - 1
252020-09-27Ulvåkers IFVåmbs IF U4 - 0
262020-10-04Jung-Kvänum 10 IF Falköpings KIK U2 - 1
262020-10-04IFK TidaholmRåda BK U3 - 1
262020-10-04Åsarp-Trädet/RedvägHörnebo SK5 - 1
262020-10-04IFK VärsåsAxvalls IF6 - 0
262020-10-04Fagersanna/Mölltorp-BrevikVartofta SK1 - 6
262020-10-04Levene-Skogslunds IFUlvåkers IF1 - 1