Smålands FF - Div 2 Östra Götaland Dam 2020

 

Vårsäsongen

P.g.a matcher flyttas kan matcher som spelats under vårsäsongen hamna i hösttabellen och vice versa


Höstsäsongen

LagGM IM MS 12345678910111213141516
Emmaboda IS6685830
Växjö BK48153330
Runsten-Möckleby IF2481626
Ingelstads IK2721621
Smedby/Trekanten38201819
Team Södermöre2131-1013
Glömminge-Algutsrums IF2223-112
FC Vetlanda Dam1932-1311
Hultsjö IF Atom1124-1311
RBK/IFKO1434-208
Lindsdals IF832-244
Kalmar Södra/Hossmo1060-504