Västergötlands FF - Herrar, Div 5 Mellersta 2020

 

Vårsäsongen

P.g.a matcher flyttas kan matcher som spelats under vårsäsongen hamna i hösttabellen och vice versa


Höstsäsongen

LagGM IM MS 12345678910111213141516
Gällstads FK33132028
Valtorps IF24141020
Säven/Hol2622416
Grolanda/Floby1817116
Tvärred-Vegby FC2721615
Edsvära-Norra Vånga FF1917215
Tomtens IF2026-615
Annelunds IF2526-112
Herrljunga SK FK2123-212
Borgunda IK 1924-511
Rångedala IK1439-259
Södra Vings IF1822-48